اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اول از همه که با 2G یکی از دوستان؛ بعد هم یکی از دوستان iPad خرید من هم خیلی علاقه مند شدم و خریدم و الان هم که بسیار عاشق اپل هستم!

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
      اول از همه که با 2G یکی از دوستان؛ بعد هم یکی از دوستان iPad خرید من هم خیلی علاقه مند شدم و خریدم و الان هم که بسیار عاشق اپل هستم!
      کلا هر دو دوستانشون منم

خود منم ۷-۸ سالم بود اپل استور کالیفرنیا رفتم

نظر

• چگونه با Apple آشنا شدید

همه چي ( تقريبا ٥-٦ سال پيش ) از يه iPod Touch 2g شروع شد
        بعد 3GS
        بعد macbook pro
        و حالا iPhone 5

Sent from my  iPhone using Tapatalk

نظر

• منم با آیپاد(نمی دونم چه مدلی بود!!!!).مال دوستم بود که مال داداش دوشتم بود!!!!!!!!!!!!!!!.بعد از اون عاشق اپل شدم.

نظر

• چگونه با Apple آشنا شدید

اپل با من آشنا شد!

نظر

• 2g رو دیدم سریع خریدمش بعد ازاون هم دیگه با هیچ گوشی غیر از آیفون نمیتونم کار کنم.(یاد مورچه ها یخیر)

نظر

• سلام ------------ خلاصه وار میگم : تا یکی دو ماه پیش نوت داشتم و عضو یکی از فروم های اندروید ، یکی از دوستان اکانت و پسووردمو داشت،رفته با یوزر پس من ........منو بن کردند!!!مشتری خوبی از راه رسید نوتمو فروختم و ..... وارد دنیای ios شدم اونم با آیفون 5 که هنوز نخریدمش ( از طریق آیفون دوستم که همیشه پیش همیم آشنا شده ام ) با اینکه پولش حاضره منتظرم شاید افت کرد قیمتش (!!!!!!) یا آفون 5s اومد ، خب یه چیز دیگه اینکه قراره این هفته پیش رو برم برای استخدام در اداره ای مصاحبه ، دعا کنید برام که قبول بشم که اگه قبول شم حتما میرم آیفون 5 دوست داشتنی رو بخرم و انتظار به پایان برسه ... !!!!! التماس دعا

نظر

• راستشو بخواید نمی دونم!
                  وقتی فکر می کنم انگار از وقتی فهمیدم کامپیوتر چیه می دونستم اپل هم چیه!
                  ولی فکرشو نمی کردم که منم اپل داشته باشم!
                  قبلا فکر می کردم آدم باید دیوونه باشه با این همه محدودیت اپل بخره و حالا هم همون نظر ور دارم!
                  چون اگه اپل خریدی دیوونش می شی!
                  ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 27-04-2013, 04:48 PM

نظر

• من گوشی زیاد عوض میکردم ولی اینقدر از اپل بد شنیده بودم که سمت ایفون نمیرفتم اوایل با گوشی های شاخ نوکیا حال میکردم بعد معتاد htc شدم تا اخرین گوشی که خیلی از خریدش پشیمون بودم رو خریدم (galexy note) وقتی فروختمش یه one x خریدم با یه 4s که فروشنده که دوستم بود بهم پیشنهاد کرد از اون موقع که حدود یک ساله من و apple و htc زندگی خوبی رو در کنار هم اغاز کردیم .برند فقط apple و htc
                    ویرایش توسط behrad90 : https://i-phone.ir/forums/member/124182-behrad90 در ساعت 24-06-2013, 07:23 PM

نظر

• خیلی وقت پیش، زمانی که iPod نانوی نسل دوم اومده بود.
                      هنوزم دارمش.

نظر

• بدون اپل میمیرم

نظر

• از همون اول که آیفون 2g معرفی شد شیفته آیفون شدم و یه آیفون خریدم و فقط با آیفون میتونم کار کنم.

نظر

• بنده هم iphone 2g دست یکی از فامیلامون دیدم و اشنا شدم
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• منم يه ٢g از خواهرم هديه گرفتم و رواني اپل شدم!
                              هنوزم دارمش

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• اول آیفون 2g گرفتم نکات مثبت زیادی داشت ولی مواردی مثل نداشتن دوربین فیلمبرداری و ... یکم حالمو گرفت. همون موقع من داشتم MCSE میخوندم و حسابی از دست باگای مایکروسافت شاکی بودم تا یکی از دوستام یه macbook خرید و روش leopard نصب بود وقتی باهاش کار میکردیم خیلی لذت میبردم و هر روز بیشتر عاشق اپل میشدم و از اون به بعد با هیچ سیستم عامل دیگه بجز ios & osx نتونستم کار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X