اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Parsa_n1 نمایش پست ها
    jays 4 رو چند و از کجا گرفتی ؟
    تو سایت چاره یه مدلش هست t-jays اونو ببین شاید به کارت اومد.
    قیمتش 84 تومن بود.

...You are my every thing

نظر

• بچه ها من همه جارو گشتم و تنها جایی که اصل داشت تو فروشگاه قیطریه بود خیالتون راحت من همه جنساشو چک کردم واقعا اصلا جنس تقلبی نداشت و در ضمن اطلاعاتش فوق العاده بود و هر سوالی که ازش کردم منطقی جواب میداد,هز کسی که میخواد از خارج بخره اشکالی نداره ولی اگه از ایران خواستید بخرید فقط از قیطریه بگیرید خیالتون راحت.

نظر

• راستی اینم فیس بوک این فروشگاه ناب
        monster beats iran original | Facebook

نظر

• آدرس سایت فروشگاه قیطریه (ناب)
          monsterbeatsiran.com
          در سایت رسمی بیتس سرچ کنید نتیجه را ببینید!

Monster Cable®'s Counterfeit site - Blacklisted Dealers List

نظر

• تمامی هدست های فروشگاه ناب اصل هستند دوست عزیز.

نظر

• نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
              تمامی هدست های فروشگاه ناب اصل هستند دوست عزیز.
              بابا حتما خود شرکت بیتس یه چیزی میدونسته که این فروشگاه رو در لیست سیاه سایتش قرار داده دیگه !!

نظر

• نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                آدرس سایت فروشگاه قیطریه (ناب)
                monsterbeatsiran.com
                در سایت رسمی بیتس سرچ کنید نتیجه را ببینید!

Monster Cable®'s Counterfeit site - Blacklisted Dealers List
                نه داداش من اگه یه مقدار تحقیق کنی متوجه میشی به خاطره تحریم ها اسم سایت فروشگاه ناب رو تو بلک گذاشتن والا تمام جنساش اورجینال هست.از اون موقعی که این فروشگاه نمایندگی فروش تو ایران گرفت در قسمت رجیستر کردن سایت اسم کشور ایران رو اضافه کردن و همین نشون دهنده درست بودن این فروشگاه هست,البته اگه تو فیس بوک این فروشگاه آنلاین باشی همه چیز هارو زودتر از این که اتفاق بیوفته مینویسه

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_gh نمایش پست ها
                  نه داداش من اگه یه مقدار تحقیق کنی متوجه میشی به خاطره تحریم ها اسم سایت فروشگاه ناب رو تو بلک گذاشتن والا تمام جنساش اورجینال هست.از اون موقعی که این فروشگاه نمایندگی فروش تو ایران گرفت در قسمت رجیستر کردن سایت اسم کشور ایران رو اضافه کردن و همین نشون دهنده درست بودن این فروشگاه هست,البته اگه تو فیس بوک این فروشگاه آنلاین باشی همه چیز هارو زودتر از این که اتفاق بیوفته مینویسه
                  خدا خیرت بده ، ایران از چندین سال پیش (خیلی قبل تر از گل کردن محصولات بیتس) مورد تحریم های آمریکاست. قانون این تحریم هم می گه هیچ شرکت آمریکایی که در زمینه آی تی و تکنولوژی و این جور چیز ها فعالیت می کنه ، حق نداره محصولی رو به ایران بفروشه. حالا با همه ی این اوصاف آخه چجوری یه شرکت اونم تو ناف پایتخت ایران می تونه نمایندگی این کمپانی آمریکایی رو بگیره؟ اگه به همین راحتی نمایندگی می دادن ، الآن توی تهران دو تا اپل استور داشتیم!

نظر

خوب نا تاييدش ميكر. نه ردش ميكر.
                    مجبور نبودحتما بنويسه كه
                    اينم شماها جا انداختين كه نمايندگي مانستر در ايران
                    حتي خودشون وقتي بهشون ميگي چه جوري نمايندگي گرفتي اينجا ميگه ما مركز فروشيم نه نمايندگي
                    ازخودشون بپرس ميگن بهت
                    اون وقت يه عده كاسه داغ تر آش شدن

نظر

• داره کم کم معلوم میشه کسانی که از بعضی فروشگاه ها تبلیغ میکنن و لغب هایی رو به اون ها میدن چی کاره هستن

نظر

• نوشته اصلی توسط aRMinQ9 نمایش پست ها
                        خوب نا تاييدش ميكر. نه ردش ميكر.
                        مجبور نبودحتما بنويسه كه
                        اينم شماها جا انداختين كه نمايندگي مانستر در ايران
                        حتي خودشون وقتي بهشون ميگي چه جوري نمايندگي گرفتي اينجا ميگه ما مركز فروشيم نه نمايندگي
                        ازخودشون بپرس ميگن بهت
                        اون وقت يه عده كاسه داغ تر آش شدن
                        آخه اون لفظه نمایندگی که همه میگن منظورشون همون فروشگاه مرکزی هست وگرنه همه میدونن که جنس آمریکایی نمایندگی رسمی نداره,ولی این فروشگاه مثل چند تا اپل استور تو تهران که دارن حرفه ای کار میکنن این فروشگاه هم داره این طوری کار میکنن و از خودشون هم که میپرسی میگن فروشگاه انحصاری monster در ایران و نماینده فروش هستند.حالا این چیزا که هاشیه هست اصل مطلب اینه که جنساش چیه که خودایی اورجینال هست.

نظر

آخه اون لفظه نمایندگی که همه میگن منظورشون همون فروشگاه مرکزی هست وگرنه همه میدونن که جنس آمریکایی نمایندگی رسمی نداره,ولی این فروشگاه مثل چند تا اپل استور تو تهران که دارن حرفه ای کار میکنن این فروشگاه هم داره این طوری کار میکنن و از خودشون هم که میپرسی میگن فروشگاه انحصاری monster در ایران و نماینده فروش هستند.حالا این چیزا که هاشیه هست اصل مطلب اینه که جنساش چیه که خودایی اورجینال هست.
                          من خودم واقعا سر این مطلب گیجم و چیزی نمیتونم بگم
                          چون مثلا میگن جنسهاشون اصله و رجیسترمیشه . قبول
                          ولی من برای دوستم یه استودیو های کپی گرفتم از یه جا واقعا صداش خیلی از اونیکه تو مغازه ناب دیدم بهتره شفاف تر و بلند تره !!!!

نظر

• ادرس و قیمتشو بی زحمت واسم پ.خ کن که نشیم اگهی تبلیغاتی.

...Be different

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                              ادرس و قیمتشو بی زحمت واسم پ.خ کن که نشیم اگهی تبلیغاتی.

...be different
                              آدرس چی رو ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Peyvandian نمایش پست ها
                                خدا خیرت بده ، ایران از چندین سال پیش (خیلی قبل تر از گل کردن محصولات بیتس) مورد تحریم های آمریکاست. قانون این تحریم هم می گه هیچ شرکت آمریکایی که در زمینه آی تی و تکنولوژی و این جور چیز ها فعالیت می کنه ، حق نداره محصولی رو به ایران بفروشه. حالا با همه ی این اوصاف آخه چجوری یه شرکت اونم تو ناف پایتخت ایران می تونه نمایندگی این کمپانی آمریکایی رو بگیره؟ اگه به همین راحتی نمایندگی می دادن ، الآن توی تهران دو تا اپل استور داشتیم!
                                من نميدونم چرا سر خودشونو ديگه كلاه ميذارن...نمايندگي سيخي چنده آخه؟!؟!
                                نمايندگي شركت غولي مثل مانستر؟!؟!ايران؟!؟!؟!؟
                                اونم توو ٤ متر فضايي كه يه تابلوي درست حسابي نداره؟!
                                دوستاني كه پولشونو تو سطل زباله ريختن كه هيچي...
                                طرف حرف من اون دسته از دوستانيه كه كه موندن از ايران خريد كنن يا خارج...!
                                من خودم يه مدل تور گرفتم يه پرو
                                و كل تهرانم گشتم اما اصل پيدا نكردم
                                و به يكي از دوستان سفارش دادم از اپل استور انگليس زحمت كشيدن آوردن برام
                                از من به شما نصيحت:
                                قيد خريد از ايران رو بزنين....!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X