اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arminq9 نمایش پست ها
    اینها درسته ولی 100% نیست
    من دوست خودم یه highcopy خرید و تمام این مشخصات روی جعبه اش درست بود
    اگه خود فروشنده آدم خوبی نبود شاید نمیفهمیدیم که اورجینال نیست
    آرمین سریال کنار پد هدفون هم داشت؟
    من یکی از دوستام یه کپی گرفت در تکمیل حرفت همه چی عین اصل بود ولی سریال کنار پد هدفون رو نداشت و صد البته رجیستر هم شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
      آرمین سریال کنار پد هدفون هم داشت؟
      من یکی از دوستام یه کپی گرفت در تکمیل حرفت همه چی عین اصل بود ولی سریال کنار پد هدفون رو نداشت و صد البته رجیستر هم شد.
      کدوم سریال ؟
      برای استودیو یا پرو ؟
      اون دیتاکس خودم هم رو جعبه هم رو هدفون سریال هم داشت ولی استودیو رو نمیدونم
      بگو کجاشه بپرسم ازش

نظر

• اینجا:http://www.i-phone.ir/forums/thread38707.html

اون سریال نقره ای هم باید باشه.
        ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 05-03-2012, 06:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
          اینجا:http://www.i-phone.ir/forums/thread38707.html

اون سریال نقره ای هم باید باشه.
          اون استودیو دوستم نمیدونم داره یا نه ولی دیتاکس خودم داره

نظر

• خداییش خرید بینس از ایران فقط دردسره

نظر

• نوشته اصلی توسط losvegas365 نمایش پست ها
              دوستان کسانی که میخوان مدل solo یا solo hd بخرن یه چند نکته توچه داشته باشند :
              اول اینکه مدل solo فقط رنگ مشکس و سفید داره و مدل solo hd رنگ سفید و مشکی و قرمز اگه به جز این رنگ ها دیدید بدون بروبرگشت همگی fake هستند
              دوم بعد اینکه از رنگ مطمن شدید به جعبه آن توجه کنید در مدل های اصلی تصویر پشت جعبه کاملا شفاف و واضح است ولی در مدل های تقلبی تصویر مات و کدر هست
              اگر باز خریدید هدفون را و خواستید بازم مطمن بشید به چند نکته دیگر توجه کنید :
              1-به سیم هدفون یک برچسب warrning چسبیده است
              2- دستمالی که در جعبه وجود دارد به هیچ عنوان نیابد تا خورده باشد
              در ضمن کسانی که میگن تو قیطریه نمایندگی این هدفون است باید بگم یه سری به سایت این شرکت بزنید این شرکت حتی تو امارت هم نمایندگی ندارد و از خاورمیانه فقط ترکیه نمایندگی دارد
              در آخر هم چندتا عکس میذارم که بتوانید فرق بین اصلی و تقلبی را تشخیص بدهید

http://img4up.com/up2/18469595758698120530.jpg
              http://img4up.com/up2/81817792653552517885.jpg
              یعنی دبی هم بیتس اصل نداره؟؟؟؟!!!!! پس باد بریم بمیریم دیگه

نظر

• کی میگه نداره؟؟؟؟؟

...سخن از زندگی نقره ای آوازیست ...

نظر

• نوشته اصلی توسط juice نمایش پست ها
                  یعنی دبی هم بیتس اصل نداره؟؟؟؟!!!!! پس باد بریم بمیریم دیگه
                  من گفتم نمایندگی رسمی نداره ولی این دلیل نمیشه که نتونی اصلشو اونجا گیر بیاری

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                    کی میگه نداره؟؟؟؟؟

...سخن از زندگی نقره ای آوازیست ...
                    اگه یه سری به سایت اصلی شرکت بیتس بزنی نمایندگی های رسمیش هست اونجا

نظر

• سلام دوستان
                      اومدم کمکم کنید

دوستم یدونه هدفون ibeas از اپل استور گرفته (واقعا اصلی هست ) هنوز هم استفاده نکرده ، به من گفته 250 میفروشم ، حالا میخواستم بدونم با تو جه به اصلی بودن و نو بودنش این قیمت ارزش خرید داره یا نه.
                      اصلا این مدل خوب هست ، میخوام با iPad , iPod با هاش آهنگ گوش کنم ، آیا 250 تومن ارزش داره براش بدم ؟
                      لطفا راهنماییم کنید

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saleh-mrt نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        اومدم کمکم کنید

دوستم یدونه هدفون ibeas از اپل استور گرفته (واقعا اصلی هست ) هنوز هم استفاده نکرده ، به من گفته 250 میفروشم ، حالا میخواستم بدونم با تو جه به اصلی بودن و نو بودنش این قیمت ارزش خرید داره یا نه.
                        اصلا این مدل خوب هست ، میخوام با ipad , ipod با هاش آهنگ گوش کنم ، آیا 250 تومن ارزش داره براش بدم ؟
                        لطفا راهنماییم کنید

ممنون
                        هدفون های بیتز مثل محصولات اپل هستن حتی با قیمت های بالا هم ادم وسوسه میشه بخره ولی ...
                        به نظرم اگه مشکل مالی نداری بخر(که ایشالله نداری)
                        230بخری عالیه کمتر=بهتر!!!

نظر

• دوستان قیطریه مشکلی داره؟من که یدونه استدیو ازشون خریدم و یه هفته پیش هم یه سولو اچ دی که ریجستر هم شدن تازگیا مشکلی بوجود اومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ipooria نمایش پست ها
                            اقای پویا و کسانی که فکر میکنند beat قیطریه اصل نیست....اینو بگم که اول فرقشونو باید بتونی تشخیص بدی بعد اظهار نظر کنی.......
                            من خودم یه استدیو خریدم ازشون fakesham دیدم که اصن 180درجه با هم فرق دارن....و این بگم که تو سایت beatsbydre وریفای یعنی تایید شد........اصن بعضی مغازه دارا(اطراف پایتخت) که هیجی از موزیک حالیشون نیس..فقط یه چیزی میارن..که به یه بدبختی بندازن..خوب معلومه اونا فیکن.......ضمنا اگه باورت نمیشه..برو مغازش بگو beat pro رو بده تست کنم....سیمشو ببین و برو فیکو ببین که رنگ هویجه....!!!!والا......
                            دوست عزیز ولی این سایت فروشگاه قیظریه جزو بلک لیست سایت بتس است من میخوام یه کپی بگیرم ببرم نشونش بدم فک نکنه زرنگه

نظر

• وقتی خود سایت رسمی شرکت بیتس داره فریاد می زنه که آقا این فروشگاه قیطریه تهران جنس هاش اصل نیست و همچنین مورد تایید ما نیست ولی عده ای اصرار دارن که بروند و هدفون های فیک رو به جای اصل با قیمت های بالا بخرند ، واقعا چه کار دیگه ای می شه انجام داد جز اینکه به این دوستان بگی که مبارک باشه هدفون جدیدت!!

نظر

• نوشته اصلی توسط peyvandian نمایش پست ها
                                وقتی خود سایت رسمی شرکت بیتس داره فریاد می زنه که آقا این فروشگاه قیطریه تهران جنس هاش اصل نیست و همچنین مورد تایید ما نیست ولی عده ای اصرار دارن که بروند و هدفون های فیک رو به جای اصل با قیمت های بالا بخرند ، واقعا چه کار دیگه ای می شه انجام داد جز اینکه به این دوستان بگی که مبارک باشه هدفون جدیدت!!
                                من رفتن بهشون این موضوع رو گفتم واسه رجیستر های ایران که اشتباه هرکی میزه است و اینکه چون ایران تحریم هست اونا این رو زدن ولی به نظر من محصولاتشون اصله

نظر

صبر کنید ..
                                X