اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Enyo نمایش پست ها
    خوب اونو هم دیدم..اون جوری هم می شه ولی حالا می شه بگید سریالو از کجا چک کنم؟یعنی سایت بدید...
    Beats by Dr. Dre Official Site – High Performance Headphones from Monster

نظر

حالا اون فیلم برای هدست ها بود برای iBeats ها چجوری می شه فهمید؟
      I Am What I Am

نظر

اونو دیگه نمیدونم

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya
          از ویدیوی بالا.
          ماله یکی از دوستان هست.
          عجيب اينه كه جنسي كه high copy باشه اون نكات كه در ويديو هست رو رعايت ميكنه ولي سريال رو نه ، و اگر سريال رجيستر شه كه ديگه اصلي نيست
          ماله شما هم فكر كنم اصلي بوده
          Rest in peace Steve
          Do What You Love
          Steve Jobs

نظر

اگه اصلی بوده پس چرا زیر پدش سریال نبود؟؟؟؟
            3 جا باید سریاله حک شده داشته باشه که نداشت..کلا این beats خیلی مشکوکه اگه بشه از نمایندگی های خارج از کشور خرید دیگه حرف نداره.
            این فروشگاه قیطریه هم تو بلک لیست beats هست.

نظر

سريال بايد كجا هاي جعبه و هدفون باشه؟؟لطفآ دقيق ادرس بديد

نظر

نوشته اصلی توسط aidin-s نمایش پست ها
                دوستان من یه پیشنهاد دارم
                یکی از دوستان که انگلیشیش خوبه به کمپای beats ایمیل بزنه و بپرسه راه نشخیص high copy و اصل چپیه و مهم تر از همه این که شماره سریال برای تشیخص اصل بودن کافی هستش!!
                من ايميل زدم هنوز جواب نداده

نظر

نوشته اصلی توسط behnam_assadi نمایش پست ها
                  من ايميل زدم هنوز جواب نداده
                  اين ايميلwebmaster@monstercable.com
                  رو ديشب پيغام زدم.ميخوام ببينم ايميل ديگه اي هم هست؟؟؟؟

نظر

نیازی به ایمیل زدن نیست !
                    میتونید تو یو،،تو،،ب جستجو کنید ..
                    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• به خاطر اين ايميل زدم چون ظاهرآ يكي از دوستان نسخه ي high copy كه ديده بود تو سايت رجيستر ميشد.ايميل زدم ببينم اگه تو سايت رجيستر بشه دليل بر اصل بودنش هست يا اينكه بايد معيار هي ديگه اي هم داشته باشه.تا حالا كه جوابمو ندادن فكر هم ميكنم كه جوابمو ندن

نظر

• سلام
                        دوستم الان داره می خره میگه استودیوی سفید روی قوس بالاییش beats رو مشکی نوشته درسته یا فیکه؟من عکسی ندیدم.
                        ویرایش توسط milad_b : https://i-phone.ir/forums/member/5506-milad_b در ساعت 02-01-2012, 08:08 PM

نظر

• اقا ما رفتيم قيطريه جنس اصل گيرمون اومد-يه استديو خريدم يدونه هم تور

نظر

• هد فون های beats عالیه . شما اگر می خواهید بخرید نگران نباشید چون اگر سریال هدفون را در سایتBeats by Dr. Dre Official Site – High Performance Headphones from Monster وارد کنید می توانید بفهمید هدفون شما اصل هست یا نه. می توانید از خود فروشنده بخواهید روبروی شما درسایت سریال را وارد کند که اگه تقلبی بود وی را ضایع کنید.

نظر

• دوستان امروز متوجه شدم که جدیدا این شرکت ها دارن اون کد رو پایین جعبه کپی میکنن !
                              اون کد رو به رنگ سفید میزنن پایین جعبه حواستون جمع باشه دوستان اون کد که با sn/ شروع میشه باید رنگش نقره ای باشه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط I-Reza نمایش پست ها
                                دوستان امروز متوجه شدم که جدیدا این شرکت ها دارن اون کد رو پایین جعبه کپی میکنن !
                                اون کد رو به رنگ سفید میزنن پایین جعبه حواستون جمع باشه دوستان اون کد که با sn/ شروع میشه باید رنگش نقره ای باشه ...
                                درسته ایرانی جماعت کارشون کپی یکی از دوستان هم از مشهد پرسید بود چرا سریال ندارن فقط روی کارتون سریال داره فروشنده گفته سری اولی ها همه فقط یک سریال روی کارتون داشتن سری جدید بیاد کدها در سه قسمت وجود داره که مثل اینکه زحمت کشیدن کپی کردن سریال ها رو عجب آدم هایی پیدا میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X