اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله ، محسوسه . تست شد!

همسفره سایه ی خویشم

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      دوستان یه سوال:
      من تو اکثر ریویوها خوندم solo hd تنها مشکلش اینه هدباندش شکنندست اما solo هیچ عیب و ایرادی نداره(تو سایت اپل هم نوشته بودن).
      حالا واقعا اینجوریه؟
      فرق کیفیت صدای solo با solo hd در حدی هست که برای استفاده معمولی محسوس باشه؟
      دوست عزیز مهمترین تفاوت solo و solo HD براق بودن بدنه مدل HD هستش و از نظر شفافیت صدا اصلا محسوس نیست که بخواین به خاطرش HD رو انتخاب کنین مگه اینکه به خاطر تنوع رنگ بیشتر(قرمز) و براق بودن انتخابش کنین وگرنه به نظر من توجیح اقتصادی دیگه ای نداره .

نظر

• خوب با وجود شکننده بودنش ممکنه مشکل ساز بشه
        استودیو رو هم تست کردین؟
        اینم شکنندست...اخه این solo انگار هیچی نمیشه این دوستمون که دیگه کلا از هم بازش کرده تو پست های قبلی عکش هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi.shl نمایش پست ها
          دوست عزیز مهمترین تفاوت solo و solo HD براق بودن بدنه مدل HD هستش و از نظر شفافیت صدا اصلا محسوس نیست که بخواین به خاطرش HD رو انتخاب کنین مگه اینکه به خاطر تنوع رنگ بیشتر(قرمز) و براق بودن انتخابش کنین وگرنه به نظر من توجیح اقتصادی دیگه ای نداره .
          شما جفتشو تست کردین؟؟؟
          پس چرا اینقد نظرات متفاوته جناب نجاتیان که میگه محسوسه
          حالا استودیو چی؟اینم شکنندست؟شما اینم با solo مقایسه کردین؟

نظر

دوست عزیز مهمترین تفاوت solo و solo hd براق بودن بدنه مدل hd هستش و از نظر شفافیت صدا اصلا محسوس نیست که بخواین به خاطرش hd رو انتخاب کنین مگه اینکه به خاطر تنوع رنگ بیشتر(قرمز) و براق بودن انتخابش کنین وگرنه به نظر من توجیح اقتصادی دیگه ای نداره .
            دوسته عزیز
            برای براق بودن که hd نمینویسن.

پویا جان اگه آهنگ هیپ هاپ گوش میدی همون سولو کافیه. بحث شکستن هم برای تولیدات 2011 به بعد مرتفع شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              شما جفتشو تست کردین؟؟؟
              پس چرا اینقد نظرات متفاوته جناب نجاتیان که میگه محسوسه
              حالا استودیو چی؟اینم شکنندست؟شما اینم با solo مقایسه کردین؟
              راستش من اون بلایی که سر solo آوردم و کاریش نشد رو سر HD نیاوردم ببینم کاریش میشه یا نه،هنوز قسمت نشده
              از نظر صدا من با HD گوش نکردم ولی خود فروشنده گفت محسوس نیست،من تست نکردم
              اما این یه چیز واضحه که با اون اختلاف قیمت شفافیت صدا محسوس نباشه
              مثلا اگه شما بخوای یه چیز متفاوت داشته باشی که تفکیک صدا و شفافیتش محسوس باشه تو ایران ۲۰۰ تومن بیشترباید هزینه کنی و استودیو بگیری.توی یوچیوب من یه کلیپ دیدم که استودیو رو همینجوری خم میکرد البته تا این حد انعطاف نداشت .

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                دوسته عزیز
                برای براق بودن که hd نمینویسن.

پویا جان اگه آهنگ هیپ هاپ گوش میدی همون سولو کافیه. بحث شکستن هم برای تولیدات 2011 به بعد مرتفع شده.
                دوست عزیز مگه من گفتم فقط واسه براق بودن نوشتن HD ؟؟؟
                من گفتم بارز ترین تفاوتش همینه و تنوع رنگ بیشتر از هرکی بپرسی بهت میگن
                در ضمن همیشه پسوندهایی که گذاشته میشه دلیلش این نیست که از گذاشتن اون منظوری داشتن ،خیلی وقتا به خاطر متمایز کردن از مدل های دیگست.

نظر

دوست عزیز مگه من گفتم فقط واسه براق بودن نوشتن HD ؟؟؟
                  من گفتم بارز ترین تفاوتش همینه و تنوع رنگ بیشتر از هرکی بپرسی بهت میگن
                  در ضمن همیشه پسوندهایی که گذاشته میشه دلیلش این نیست که از گذاشتن اون منظوری داشتن ،خیلی وقتا به خاطر متمایز کردن از مدل های دیگست.
                  من به دلیل این که پویا جان خواسته بود ، امروز رفتم و مدلهای مختلف رو دیدم و تست کردم. اگه شما ژانر مختلف رو گوش کنید تفاوت رو حس میکنید البته باید موزیک هم اوریجینال باشه نه کپی.
                  در مورد رنگ هم ، اگه دوستان قرمز بخرن قسمتی از منافعش به حمایت از بیماران ایدز در آفریقا میرسه. برای همین جدا گانه زدن.
                  Solo Red Special

نظر

• ممنون از اطلاعات خوبتون دوست عزیز
                    صحبت شما در مورد ژانر موزیک هم درسته مثلا تو هیپ هاپ زیاد فرقی ندارن
                    اما مثلا تو راک جزئیات آهنگ رو بهتر پخش میکنه
                    بازم در کل به نظر من solo انتخاب بهتریه در مجموع مگر اینکه انتخاب دیگه دوستمون استودیو باشه که تفاوتش تو هر آهنگی مشخصه

نظر

• حالا مشکل اینجاست من صدای استودیو رو شنیدم و بی نظیره اما solo و solo hd رو نه
                      بعد یه سوال دیگه ما که تو ایران عزیزمون به زور اورجینالش رو میبینیم حالا از کجا بفهمیم که این solo hd سری جدید هست و شکننده نیست؟؟
                      همون بیخیال شیم از اونور بگیریم انگار سنگین تریم.

نظر

• سلام
                        توي خريد از سايت هايي مثل آمازون هم احتمال اصل نبودنش هست ؟
                        من ميخوام يه وايرلسش رو سفارش بدم ، آيا اممكنه به خاطر انتقال صدا بدون سيم كمي افت كيفيت داشته باشه ؟ 

نظر

• نوشته اصلی توسط samiee نمایش پست ها
                          سلام
                          توي خريد از سايت هايي مثل آمازون هم احتمال اصل نبودنش هست ؟
                          من ميخوام يه وايرلسش رو سفارش بدم ، آيا اممكنه به خاطر انتقال صدا بدون سيم كمي افت كيفيت داشته باشه ؟ 
                          سایت آمازون مورد تایید مانستر کابل و dr.dre هست
                          ویرایش توسط Janangz : https://i-phone.ir/forums/member/46254-janangz در ساعت 22-02-2012, 09:44 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط i-reza نمایش پست ها
                            سایت آمازون مورد تایید مانستر کابل و dr.dre هست
                            ببین این محصول هم usb cable داره هم میتونی از طریق بلوتوث آهنگ گوش کنی ربطی به افت کیفیت نداره !
                            من میخاستم مدل وایرلس رو بگیرم ولی تحقیقی که کردم فهمیدم کابل بهش نمیخوره !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                              من میخاستم مدل وایرلس رو بگیرم ولی تحقیقی که کردم فهمیدم کابل بهش نمیخوره !
                              ببخشید اطلاع نادرست داردم USB Cable فقط برای شارژ شدنش هست همین..

نظر

• دوستان کسی میتونه جایی رو معرفی کنه که واقعا بشه از اونجا تو ایران یک عدد studio اصلی خرید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X