اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

تو ايران قيمت اصلش چند هست؟
    قبلا ٤٨٠ بود الان كسي خبر نداره؟

توي دانمارك ١٠٠٠ كرن هست ميخوام ببينم ارزش داره بخرم يا نه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
      خب اگه عوض کنیم آره چون یکی از سوکتاش چون به خود هدفون میخوره حرکت که میکنی یه خورده جا به جا میشه برای همین دورش که پلاستیکه خراشیده میشه حالا بعضی مواقع قبلا تو یه حالتی که میموند فقط سدای پس زمینه میومد و وکال و بیس اصلا نمیومد. البته الان رو اون قسمتش چسب زدم درست شده!

منم همین حدودا گرفتم. الان اینو که کنار اصلش گذاشته بودم یه خورده رنگش با یه قسمت از دوختش فرق میکرد و اگه کسی از نزدیک اصلشو ندیده باشه نمیتونه تشخیص بده. تازه اکتیو هم شده!
      اون مدلهای 30 تومنیو ندیدم ولی یه سولو 60 تومنی که دیدم جنس پلاستیکش از ماله نایلون آشغال بدتر بود! تازی سیمشم تو هوا برای خودش میچرخید!
      البته یه چیزیم هست این بیتسها چون یه جنبه تجملی داره قیمتش یه خورده بی دلیل بالاست ولی برندهای دیگه هم که کیفیتشون خوبه و قیمتاشونم ارزونتره هستن.
      پارسال 30 تومن خرید.الان حدودا توی 40-50-60 هست.خودم یه solo زرد دیدم که فیک بود قیمتش 60 t بود.
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
        تو ايران قيمت اصلش چند هست؟
        قبلا ٤٨٠ بود الان كسي خبر نداره؟

توي دانمارك ١٠٠٠ كرن هست ميخوام ببينم ارزش داره بخرم يا نه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
        من تابستون امسال 480 خریدم ولی از هر جایی میخولی بگیری از ایران نگیر!
        چون اصلش پیدا نمیشه و برای پیدا کردنشم باید از هفت خان رستم بگذری تا پیدا کنی!

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
        پارسال 30 تومن خرید.الان حدودا توی 40-50-60 هست.خودم یه solo زرد دیدم که فیک بود قیمتش 60 t بود.
        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
        اتفاقا اونیم که من دیدم زرد بود!
        ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 16-01-2013, 10:36 PM
        .:amgr:.

نظر

• ببخشید اینجا مطرح میکنم . تاپیک دیگه ای نبود
          من یدونه SENNHEISER CX 890I IN-EAR HDPNS WHT-ZML خریدم که تا هفته ی دیگه به دستم میرسه . البته اصل هست چون از خارج از ایران تهیه شده . از اروپا برام میارن . به تومن اگه حساب کنم 570,000
          تومن قیمتش شده . به نظرتون انتخاب درستی کردم؟ چون قبلا بیتز داشتم . تو همین تاپیک صفحه ی شانزده مدلش هست . اونم از اروپا برام اوردن . یک سال خیلی خوب کار کرد . ولی الان یک ماهی هست که طرف چپ کار نمیکنه .
          سوال بعدی اینه که هدفون سنهایزر دیدم تو اینترنت و شاید اونم بگیرم مدلش اینه Sennheiser MM550-X Around-Ear Headphones قیمتش حدود یک و نهصد تموم میشه . اینم از اروپا میاد . و اینکه اصله الان ایفونم چهاره و تا تابستون میخوام پنج بگیرم . فرقی نداره از این نظر؟ با هر دوی اینها میخونه ؟

نظر

• هدفون in ear seenheiser به دستم رسید . عکساشو میزارم . مدلش SENNHEISER CX 890I IN-EAR HDPNS WHT-ZML هست .
            نکاتی که من متوجه شدم > موزیکی فیلم kill bill رو باهاش گوش کردم . کیفیتش فوق العاده است . از هدفون قبلی که dr.dre diddydree بود کیفیت صداش یک مقداری بیشتره . صداهای بم رو بهتر میشه شنید. با بیتز صدا مخملی مانند بود . یک صدا و مثل مخمل صاف .لی با سینهایزر صدا انگار خیلی طبیعیتر هست و تو صاف بودن صدا از بیتز یکمی کمتره . ولی خیلی جزئیاتی که موزیک بیل رو بکش داره تو سنهایزر بهتر شنیده میشه .
            کیفیت ساختش مثل هدفونهای ایفون هست جنس سیمش . پلاستیکش تو جنس پلاستیک به نظر من بیتز بهتر بود . نحوه ی قرار گیری تو گوش صد برابر سینهایزر بهتره . احساس نمیکنم که تو گوشم هست و خیلی راحت جا میره و در میاد مثل جی ال ایکس
            ولی بیتز سنگین بود . به خاطر اینکه توش فلز کار رفته بود . به اندازه ی سکه ی پونصدی وزن داشت . طراحی کنترل بیتز به روزتر و بهتره . کنترلر بیتز جنسش پلاستیکی بود و یکمی ریز بود .

Sennheiser MM550-X Around-Ear Headphones این هدفون رو میخوام بگیرم شما چی میگید؟ البته کسی که گفته این مدل هدفون و این هدفون تو گوشی رو بگیرم کامپوزیتور موزیکه و تو یه موسسه موسیقی کار میکنه و الان با یه خواننده همکاری میکنه و خودش بیتز داره . البته مدل قبلی رو هم که بیتز بود خودش معرفی کرد .
            عکسهای سینهایزر جدید . یار قدیمیم بیتز:
            این مدلی هست که از بیتز داشتم که خیلی خوب کار میکردن تا وقتی که زنده بودن .

و سینهایزر جدید :

اون شماره سریال هست که تو خود جعبه زیرش نوشته شده . با شماره سریال روی جعبه و شماره سریال فاکتوری که داشتم مطابقط داشت
            دفترچه راهنما

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
              من تابستون امسال 480 خریدم ولی از هر جایی میخولی بگیری از ایران نگیر!
              چون اصلش پیدا نمیشه و برای پیدا کردنشم باید از هفت خان رستم بگذری تا پیدا کنی!
              بیتس high copy دوستم توی استخر جلوی چشم خودم شکست.وقتی می خواست از دستش تا کنه اون میله ی تا میشه شکست برده بیرون گفتن 100t میگیرن درستش کنن.!!!!!!!!!

اتفاقا اونیم که من دیدم زرد بود!
              بیتس high copy دوستم توی استخر جلوی چشم خودم شکست.وقتی می خواست از دستش تا کنه اون میله ی تا میشه شکست برده بیرون گفتن 100t میگیرن درستش کنن.!!!!!!!!!
              به نظر شما تمیز در می آد؟؟؟

نظر

• مطمئننا" مثل روز اول نمیشه اما خب بهتر خواهد شد.
                اول ببینید اصلا" به صرفه هست 100 تومن برای تعمیر بدهند یا نه؟ خود هدفون رو چند خریده بودند؟

نظر

• فکر کنم طرف های 210 تومن.

نظر

• سلام دوستان دیگه کلا از خرید بیتز تو ایران ناامید شدم !ودنبال یه هدفون خوب می گردم که کیفیت صداش خوب باشه و حتما نویز کنسلینگ داشته باشه(یعنی صدای محیط رو بگیره)
                    ۱-چه مدلی و چه مارکی بگیرم که قلابی نباشه!
                    ۲-ازکجا بگیرم که هم بشه امتحانش کرد و هم بشه مطمپن بود(در تهران) یعنی یه جایی که کار تخصصیش این باشه دیگه

نظر

• سلام من مالزي هستم ميخواستم بدونم مالزی هم بیتس نمایندگی داره ؟؟؟ آدرس دقیق بدید که برم به تاکسی بگم بتونه برهفقط لطفا سریع

نظر

• نوشته اصلی توسط ileila نمایش پست ها
                        سلام من مالزي هستم ميخواستم بدونم مالزی هم بیتس نمایندگی داره ؟؟؟ آدرس دقیق بدید که برم به تاکسی بگم بتونه برهفقط لطفا سریع
                        دنبال نزدیک ترین اپل استور بگردید...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amirma نمایش پست ها
                        سلام دوستان دیگه کلا از خرید بیتز تو ایران ناامید شدم !ودنبال یه هدفون خوب می گردم که کیفیت صداش خوب باشه و حتما نویز کنسلینگ داشته باشه(یعنی صدای محیط رو بگیره)
                        ۱-چه مدلی و چه مارکی بگیرم که قلابی نباشه!
                        ۲-ازکجا بگیرم که هم بشه امتحانش کرد و هم بشه مطمپن بود(در تهران) یعنی یه جایی که کار تخصصیش این باشه دیگه
                        مدل های مختلف هدفون های akgو ستهایزر تو فروشگاه چاره هستش...

نظر

• سلام با توجه به اینکه تحریم های اپل نسبت به ایران برداشته شد امکان داره که این برند وارد ایران بشه؟؟

نظر

• بچه ها اگه میتونین ۱۸۰۰۰۰۰ تومان بدید برین از ترکیه بخرین نمایندگی بیتس من خودم pro رو خریدم از استانبول به قیمت ۱۰۰۰ لیر ،راستی قبلا از تهران با پرسوجوی فراوان یدونه pro گرفتم که کاملا فیک در اومد

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
                              بچه ها اگه میتونین ۱۸۰۰۰۰۰ تومان بدید برین از ترکیه بخرین نمایندگی بیتس من خودم pro رو خریدم از استانبول به قیمت ۱۰۰۰ لیر ،راستی قبلا از تهران با پرسوجوی فراوان یدونه pro گرفتم که کاملا فیک در اومد
                              خوب گرون خريدين ديگه
                              همين الان تو تهران با ضمانت اصلي بودن ١٥٥٠ پيدا ميشه

نظر

• اگه ميتونين تو ايران اصليشو پيدا كنين بخرين

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X