اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من خیلی گشتم اما.....
    واقعا ادم افسوس میخوره فقط یه جا مونده برم اونم مرکز اپله.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
      من خیلی گشتم اما.....
      واقعا ادم افسوس میخوره فقط یه جا مونده برم اونم مرکز اپله.
      واقعااااا
      فکرکنم اپل استور هم بری ندارن

نظر

• نوشته اصلی توسط aRMinQ9 نمایش پست ها
        واقعااااا
        فکرکنم اپل استور هم بری ندارن
        بعید نیست
        باید یرم دمه خونه dr dre یکی دستی ازش بگیرم.
        مرکز اپل بازار موبایل مونده ارمین جان چون ظاهرا میگه اصل دارم ولی نرفتم هنور چک کنم البته یه جورایی بعیده solo رو میده 300 و solo hd رو 340 و مدل studio رو هم 500.
        من از تو سایتشون دیدم:
        Iran Apple Center - گالري محصولات

اینم قیمت یکی از مغازه های پایتخته که یکی از دوستام زحمت کشید برام گرفت و طرف گفته از امریکا میارم براتون

نظر

• Tour 399 تومن یا ۲۹۹ تومن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            tour 399 تومن یا ۲۹۹ تومن؟
            399 تومن !
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
              بعید نیست
              باید یرم دمه خونه dr dre یکی دستی ازش بگیرم.
              مرکز اپل بازار موبایل مونده ارمین جان چون ظاهرا میگه اصل دارم ولی نرفتم هنور چک کنم البته یه جورایی بعیده solo رو میده 300 و solo hd رو 340 و مدل studio رو هم 500.
              من از تو سایتشون دیدم:
              iran apple center - گالري محصولات

اینم قیمت یکی از مغازه های پایتخته که یکی از دوستام زحمت کشید برام گرفت و طرف گفته از امریکا میارم براتون

از قیمت ها که معلومه
              دیتاکس رو از آمریکا مفتیبیاری اینجا 100 تومن پوله پستت میشه فقط

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                من میخاستم مدل وایرلس رو بگیرم ولی تحقیقی که کردم فهمیدم کابل بهش نمیخوره !
                خب اسمش نشون ميده كه قرار نيست كابل بهش بخوره !
                ميخوام بدونم اين نبود كابل تو كيفيت صدا تاثيري داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط samiee نمایش پست ها
                  مدل وايرلس هنوز نيومده
                  رو خود سايت بيتس هم نيومده
                  هر جا داره قلابيه
                  بهرحال كابل هاشون تاثير زيادي تو صدا داره
                  توي كابل هاي مانستر مقداري طلا استفاده ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط aRMinQ9 نمایش پست ها
                    مدل وايرلس هنوز نيومده
                    رو خود سايت بيتس هم نيومده
                    هر جا داره قلابيه
                    بهرحال كابل هاشون تاثير زيادي تو صدا داره
                    توي كابل هاي مانستر مقداري طلا استفاده ميشه
                    شما بهترين !؟؟؟
                    Wireless Bluetooth Headphones – Beats by Dr. Dre from Monster

نظر

• نوشته اصلی توسط samiee نمایش پست ها
                      بدون شک بله چون یکی از ادعا هایی که مانستر کرده این بوده که این کابل ها از لایه های طلایی درست شدن و خب در وایرلس این امکان نیست .

اما در وایرلس سعی شده گوشی ها رو بهتر کنن به جای سیم که دیگه نمیدونم چقدر تاثیر داشته

نظر

• تمام 19 صفحه رو همین الان خوندم و باید از کاربرانی که من رو روشن کردن که تو ایران اصل پیدا نمیشه تشکر کنم و به کاربرانی که برای بعضی مغازه ها تبلیغ میکنن بگم کور خوندین و خیلی ضایس که دارین جنساتونو تبلیغ میکنین...!!!
                        تو رو به خدا قسم از ایران بیتس نخرید< حتی اگر اصلش گیرتون بیاد{که نمیاد}و تو سایت رجیسترش کنید اینقدر راه جلو پاتون میذارن که این که شما خریدین اصل نیست که بعدا پشیمون میشید...!!! یا از خارج بخرید یا از برند های دیگه که تو ایران نمایندگی دارن بخرید
                        یه سوال کشور عراق نمایندگی بیتس یا اپل داره؟؟؟ و ادرس نمایندگی بیتس در دوبی دقیقا کجاست؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط juice نمایش پست ها
                          تمام 19 صفحه رو همین الان خوندم و باید از کاربرانی که من رو روشن کردن که تو ایران اصل پیدا نمیشه تشکر کنم و به کاربرانی که برای بعضی مغازه ها تبلیغ میکنن بگم کور خوندین و خیلی ضایس که دارین جنساتونو تبلیغ میکنین...!!!
                          تو رو به خدا قسم از ایران بیتس نخرید< حتی اگر اصلش گیرتون بیاد{که نمیاد}و تو سایت رجیسترش کنید اینقدر راه جلو پاتون میذارن که این که شما خریدین اصل نیست که بعدا پشیمون میشید...!!! یا از خارج بخرید یا از برند های دیگه که تو ایران نمایندگی دارن بخرید
                          یه سوال کشور عراق نمایندگی بیتس یا اپل داره؟؟؟ و ادرس نمایندگی بیتس در دوبی دقیقا کجاست؟؟؟
                          عراق که میدونم اپل استور نداره نمایندگی بیتس ام گمون نکنم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط juice نمایش پست ها
                            تمام 19 صفحه رو همین الان خوندم و باید از کاربرانی که من رو روشن کردن که تو ایران اصل پیدا نمیشه تشکر کنم و به کاربرانی که برای بعضی مغازه ها تبلیغ میکنن بگم کور خوندین و خیلی ضایس که دارین جنساتونو تبلیغ میکنین...!!!
                            دوسنه عزیز

در دبی میتونید از جاهای مختلف مثله پلاگ اینز و یا آی استایل بخرید و قیمت همشون یکی هست . مثلا من دیشب Solo رو از این دو جا قیمت کردم هر دو تا قیمت داد 808 درهم.

نظر

• دوستان کسانی که میخوان مدل solo یا solo hd بخرن یه چند نکته توچه داشته باشند :
                              اول اینکه مدل solo فقط رنگ مشکس و سفید داره و مدل solo hd رنگ سفید و مشکی و قرمز اگه به جز این رنگ ها دیدید بدون بروبرگشت همگی fake هستند
                              دوم بعد اینکه از رنگ مطمن شدید به جعبه آن توجه کنید در مدل های اصلی تصویر پشت جعبه کاملا شفاف و واضح است ولی در مدل های تقلبی تصویر مات و کدر هست
                              اگر باز خریدید هدفون را و خواستید بازم مطمن بشید به چند نکته دیگر توجه کنید :
                              1-به سیم هدفون یک برچسب warrning چسبیده است
                              2- دستمالی که در جعبه وجود دارد به هیچ عنوان نیابد تا خورده باشد
                              در ضمن کسانی که میگن تو قیطریه نمایندگی این هدفون است باید بگم یه سری به سایت این شرکت بزنید این شرکت حتی تو امارت هم نمایندگی ندارد و از خاورمیانه فقط ترکیه نمایندگی دارد
                              در آخر هم چندتا عکس میذارم که بتوانید فرق بین اصلی و تقلبی را تشخیص بدهید

http://img4up.com/up2/18469595758698120530.jpg
                              http://img4up.com/up2/81817792653552517885.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط losvegas365 نمایش پست ها
                                دوستان کسانی که میخوان مدل solo یا solo hd بخرن یه چند نکته توچه داشته باشند :
                                اول اینکه مدل solo فقط رنگ مشکس و سفید داره و مدل solo hd رنگ سفید و مشکی و قرمز اگه به جز این رنگ ها دیدید بدون بروبرگشت همگی fake هستند
                                دوم بعد اینکه از رنگ مطمن شدید به جعبه آن توجه کنید در مدل های اصلی تصویر پشت جعبه کاملا شفاف و واضح است ولی در مدل های تقلبی تصویر مات و کدر هست
                                اگر باز خریدید هدفون را و خواستید بازم مطمن بشید به چند نکته دیگر توجه کنید :
                                1-به سیم هدفون یک برچسب warrning چسبیده است
                                2- دستمالی که در جعبه وجود دارد به هیچ عنوان نیابد تا خورده باشد
                                در ضمن کسانی که میگن تو قیطریه نمایندگی این هدفون است باید بگم یه سری به سایت این شرکت بزنید این شرکت حتی تو امارت هم نمایندگی ندارد و از خاورمیانه فقط ترکیه نمایندگی دارد
                                در آخر هم چندتا عکس میذارم که بتوانید فرق بین اصلی و تقلبی را تشخیص بدهید

http://img4up.com/up2/18469595758698120530.jpg
                                http://img4up.com/up2/81817792653552517885.jpg
                                اینها درسته ولی 100% نیست
                                من دوست خودم یه HighCopy خرید و تمام این مشخصات روی جعبه اش درست بود
                                اگه خود فروشنده آدم خوبی نبود شاید نمیفهمیدیم که اورجینال نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X