اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هجرت از اپل اری یا نه ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام به همه دوستان خصوصا عزیزانی که در این تاپیک مشارکت کردند
    الوعده وفا ...!
    خوشبختانه در مدتی که سپری شد فرصتی پیش امد تا با یک عدد سامسونگ گالاکسی s2 سر و کله بزنم و با سیستم عامل اندروید اشناییه مختصری پیدا کنم .. راستش برای من که مدتهاست با IOS کارمیکنم اصلا اندروید دلپذیر نبود ... یه حسی بود دقیقا مثل اینکه مثل اینکه بنز 2010 خودتو بفروشی پولش و بدی یکدونه ازرا 2012 ( گرند جویج ) بگیری ...! هرچی باشه بنز نمیشه ...
    و در نهایت کاربر یک فروند ایفون 4S گشتم ...
    باز هم از همه عزیزان تشکر میکنم ...

نظر

سلام بچه ها ،
      والا منم یه ماه پیش با این مشکل رو به رو شدم .
      من و دوستانم ۵ ساله که تو کاره اپل هستیم . هر روز خرید و فروش از همون ۲ جی هم تا الان داریم کار می کنیم .
      همین دو ماه پیش ایفون ۴ خودم و فروختم یه گلکسی نت خریدم دوستمم موتورولا ریزور . با این که تو کاره اپل بودیم گفتیم یه تجربه هم از اند روید داشته باشیم . نظر شخصی من اینه که همون گلکسی هم نتونست اپل برا من بشه . دلیل : بزرگ بودن ، برنامه ای که واسه اندروید نوشته شده بود می دیدی واسه رزولیشنه نت نوشته نشده . اره دوربین الی سرعت بالا کارایی جالب وا تازگی ، ادیت های دلخواه ولی کلاس کاریش با اپل خیلی فرق داره . الیاژی که استفاده شده در مقابل اپل خیلی پایین تره . به هر حال ما فروختیم رفتو همون ۴ اس خریدیم . ولی دوستم همچنان با موتورولا ریزور کار می کنه . چون گوشی عالی و خوبی هست و همه کارای بانکیشو با سیستم عامل اندروید می کنه ، ولی بازم به گفته خودش منتظره ایفون نسل بهد هست ....

نظر

در جوابتون دوست من تنها یه جمله میگم:

وقتی شما ایفون دارید.در واقع یعنی شما یک ایفون دارید!

نظر

منم میخوام در جواب دوستمون فقط یه کلمه بگم

think different

نظر

به نظر من محصولات اپل کلا هم از لحاظ کیفیت، شیک بودن خیلی از دیگر شرکت ها بهتره، بماند که تو ساپورت بازی ها و برنامه ها خیلی از رقیبان خودش جلوتر هست.

بدترین الفاظ اینها هستند؛نمیتوانم،نمیدانم و نمیشود!

نظر

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان...

بنده با آخرین ورژن هر دو سیستم عامل کار کردم.... IOS در مقابل Android مثل ویندوز 7 در مقابل DOS هست... کسی که با اپل کار کرده باشه به هیچ عنوان نمیتونه با هیچ سیستم عامل غیر IOS کار بکنه و اون جذابیت IOS رو در هیچ سیستم عامل موبایلی ندیدم.

شما بعد از استفاده روزها و ماها از I Device خود خسته نمیشوید ..ولی بعد از نیم ساعت کار با سیستم عامل Andriod خسته و از انتخاب خود در مقابل IOS پشیمان میشوید!
              ویرایش توسط rohallah_t : https://i-phone.ir/forums/member/1371-rohallah_t در ساعت 09-04-2012, 07:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط rohallah_t نمایش پست ها
                سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان...

بنده با آخرین ورژن هر دو سیستم عامل کار کردم.... Ios در مقابل android مثل ویندوز 7 در مقابل dos هست... کسی که با اپل کار کرده باشه به هیچ عنوان نمیتونه با هیچ سیستم عامل غیر ios کار بکنه و اون جذابیت ios رو در هیچ سیستم عامل موبایلی ندیدم.

شما بعد از استفاده روزها و ماها از i device خود خسته نمیشوید ..ولی بعد از نیم ساعت کار با سیستم عامل andriod خسته و از انتخاب خود در مقابل ios پشیمان میشوید!
                دوست من اصلا"حرف شما رو قبول ندارم .من خودم دو سال آیفون داشتم و به تازگی 4اس رو فروختم و اس 2گرفتم توی این دو سه ماه خیلی از آندروید راضیم. واحساس آزادی بیشتری میکنم وآندروید هم لذت خودش زو داره و اصلا"خسته کننده نیست .ولی از لحاظ کیفیت محصولات هیچ شرکتی به پای اپل نمیرسه و این واقعیت تا امروز ادامه داشته مگه با اومدن اس 3 وهمچنین وان ایکس زنگ خطر بسیار جدی برای اپل باشه.در کل اختلاف آندروید با آی او اس بسیار کم هست.

نظر

نوشته اصلی توسط hgh نمایش پست ها
                  دوست من اصلا"حرف شما رو قبول ندارم .من خودم دو سال آیفون داشتم و به تازگی 4اس رو فروختم و اس 2گرفتم توی این دو سه ماه خیلی از آندروید راضیم. واحساس آزادی بیشتری میکنم وآندروید هم لذت خودش زو داره و اصلا"خسته کننده نیست .ولی از لحاظ کیفیت محصولات هیچ شرکتی به پای اپل نمیرسه و این واقعیت تا امروز ادامه داشته مگه با اومدن اس 3 وهمچنین وان ایکس زنگ خطر بسیار جدی برای اپل باشه.در کل اختلاف آندروید با آی او اس بسیار کم هست.
                  این که خسته کننده میشه به نظر منم حقیقت داره!
                  یکی از برتریای اندروید باز بودنش هست(این قضیه بیشتر برای ما ایرانی ها صدق میکنه)
                  در مورد این که اختلاف بین دو سیستم عامل کم هست باید بگم اصلا حرفتون رو قبول ندارم :
                  1-iOS یک سیستم عامل کاملا پایدار با امکانات حرفه ای است.
                  2- iOS بهترین ساپورت رو در مقایسه با تمامی سیستم عامل های دیگر دارد.
                  3-iOS بالاترین امنیت رو در بین تمامی سیستم عامل ها دارد.
                  4-iOS بهترین فروشگاه نرم افزاری رو دارد.
                  5-iOS بهترین عملکرد رو دارد(گرافیکی و از لحاظ سرعت در اینترنت و ...)
                  6-iOS یک سیتم عامل یک پارچه هست.

7- iOS سیدیا دارد!
                  .
                  .
                  .

بگم؟؟!
                  البته از این موضوع نباید غافل بشیم که اندروید با سرعت برق در حال پیشرفت هست.
                  همچنین در مورد محصولات اپل به نظر من طراحی اپل در مورد 4 و 4اس ناامید کننده بود!حقیقتش یکی از انگیزه های خریدار طراحی زیبا و جدید هستش.فرض کنید 4 دارید و می خواید برید 4 اس بخرید و فرداش یکی ازت بپرسه این که همونه!(تجربه ی شخصی داشتم و ضایع شدم)
                  همچنین به نظرم اپل باید باید صفحه نمایش نسل بعدی رو 4 اینچ بکنه(حتما)
                  شرمنده سر همگی رو درد آوردم
                  ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 09-04-2012, 07:54 PM

نظر

دوستان اندرويد علاوه بر يكپارچه بودن؛ ماژولار هم هست كه باعث ميشه با سخت افزارهاي زيادي مچ بشه

نظر

از قدیم گفتن هر تغییری خوبه ، حتی از وضعیت خوب به بد یا از بد به بدتر ... !
                      من هنوز هم گوشی بلک بری رو دوست میدارم زیاد ... ولی آیفون رو کمی زیادتر.

... و مهربانی دست زیبایی را خواهد گرفت ...

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
                        سلام
                        مدت زیادیه این سوال ذهن من و به خودش مشغول داشته ..
                        الان درست ۲ ساله که کاربر اپلم .. ایفون ، ایپد و مک بوک و همیشه از کیفیت بالای اپل و امکاناتش لذت بردم ....
                        تو این مدت بخش زیادی از دانسته هام رو مدیون دوستان این فروم هستم ..
                        در حال حاضر توی دنیای تجارت هر روز شاهد محصولی نو هستیم . ایفونی که زمانی برای خودش یکه تاز بود به راحتی توسط گالکسی سامسونگ به چالش کشیده میشه ... حالا من به عنوان یه کاربر اشنا با اپل وقتی میخوام ایفون ۴ خودم و با 4s تعویض کنم و با هزینه ۷۰۰ هزارتومانی مواجه میشم برام این سوال پیش میاد که ایا واقعا امکانات 4s به اندازه این هزینه سود عاید من میکنه ؟ ایا به عنوان مثال galaxy note که با مبلغ به مراتب کمتری قابل تهیه است و از نظر امکانات فنی روی کاغذ جلوتر از 4s خودنمایی میکند ( البته نه در همه موارد نظر شخصی است ) انتخاب بهتری نیست ؟ ایا اپل تعصب ماست یا خیر ...
                        دوست عزيز به جواب سوالت وقتي ميرسي كه يه گوشي گالاكسي بخري بعد استفاده دنيا رو سرت خراب بشه و از خودت بخاطر اين اشتباه بدت بياد و به قول استيو جابز (عزيز) فقط يك كلمه بگي ( اين آشغاله)

نظر

نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                          دوست عزيز به جواب سوالت وقتي ميرسي كه يه گوشي گالاكسي بخري بعد استفاده دنيا رو سرت خراب بشه و از خودت بخاطر اين اشتباه بدت بياد و به قول استيو جابز (عزيز) فقط يك كلمه بگي ( اين آشغاله)
                          انقدر ناعادلانه حرف نزنید دوست من
                          انصافا تنها صفحه نمایش گالاکسی نوت خودش خیلی ارزش داره .
                          حالا درسته اپل سر تره ما نه انقدر!

نظر

به نظرم اكثر كسانيكه كه اينجا كامنت ميزارن اصلا" با اندرويد بصورت حرفه اي كار نكردن.
                            شما بدون اينكه مدتها منتظربمونيد تا جيلبريك بياد ميتوني خيلي راحت رام رسمي و كاستوم فلش كني و روت كني و كرنل عوض كني از اسكريپت هاي فوق العاده استفاده كني و ازاون واقعا" لذت ببري و هر فايل apk كه خواستي رو بدون محدوديت نصب كني و از تعدد ماركتهاي فوق العاده به غير از play store به راحتي استفاده كني و از برنامه هاي متعدد فارسي كه تو ios كمتر ديده ميشن استفاده كنيد.اما همونطور كه قبلا" گفتم فاصله آندرويد با ios بسيار كم هست و با هجرت به آندرويد فقط كيفيت بي نظير محصولات اپل رو از دست ميديد و اونم ميتونيد بهش عادت كنيد . مثلا" s2 كه خودم دارم از لحاظ صفحه نمايش و سخت افزار همون حس رضايت مندي از آيفون رو بهتون ميده اما كيفيت بدنه قابل قياس نيست .آندرويد براي استفاده زحمت و پيچيدگي هاي بيشتري داره و به راحتي ios نيست ولي اگه دنيالش بريد حسش ميكنيد و واقعا" ازش لذت ميبريد.من خودم دليل فروختن 4s ام اين بود كه دقيقا" مثل آيفون 4 بود و اصلا" برام جذابيتي نداشت و صفحه نمايشش كه واقعا" نسبت به گوشي هاي بازار واقعا" كوچيك هست و انتظارات رو برآورده نميكنه .......

نظر

یه نکته ای بگم من چون میبینم خیلی از دوستان از صفحه نمایش s2 یا note میگن و بیان میکنند که از ایفون بهتره ...
                              نمیدونم این حرف و بر اساس سایز صفحه مطرح میکنند یا تراکم پیکسلی ویا رنگ و کنتراست و ...
                              سایز صفخه که به نظر من برای یک تلفن همراه مناسبه شما کافیه یکنفر که با note داره حرف میزنه از بغل ببینید تا بفهمید من چی میگم ...! بیاین تکلیف خودمون و روشن کنیم که گوشی میخوایم یا تبلت ... همین اختلاف سایزهای صفحه هاست که خیلی وقتها باعث میشه یه برنامه اندروید و دانلود کنی بعد ببینی ارور میده که به گوشیه شما نمیخوره ! اروری که هیچوقت توی ایفون باش مواجه نمیشی ...
                              رزولوشنم برام جالبه اگه کسی بگه بهتره چون با چشم به راحتی میشه پیکسلهای صفحه سامسونگهار و دید ... اما ایفون و هرکی ببینه البته 4 و 4s پیش من جایزه تیز بینی داره ...!
                              بحث کنتراست و رنگ و لعاب هم همیشه توی مانیتورای سامسونگ از led و lcd هاش گرفته تا همین موبایلاش زیادی بالاست ...! ما ایرانیها هم که عاشق این چیزا ... شما یه گرافیست... عکاس یا ادیتور که به طور حرفه ای به مانیتور نگاه میکنند و دنبال رنگ واقعی هستند نمیبینی بت سامسونگ پیشنهاد بده ولی همه روی مانیتورای اپل قسم میخورن ...
                              ویرایش توسط nima12330 : https://i-phone.ir/forums/member/28493-nima12330 در ساعت 15-04-2012, 12:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
                                یه نکته ای بگم من چون میبینم خیلی از دوستان از صفحه نمایش s2 یا note میگن و بیان میکنند که از ایفون بهتره ...
                                نمیدونم این حرف و بر اساس سایز صفحه مطرح میکنند یا تراکم پیکسلی ویا رنگ و کنتراست و ...
                                سایز صفخه که به نظر من برای یک تلفن همراه مناسبه شما کافیه یکنفر که با note داره حرف میزنه از بغل ببینید تا بفهمید من چی میگم ...! بیاین تکلیف خودمون و روشن کنیم که گوشی میخوایم یا تبلت ... همین اختلاف سایزهای صفحه هاست که خیلی وقتها باعث میشه یه برنامه اندروید و دانلود کنی بعد ببینی ارور میده که به گوشیه شما نمیخوره ! اروری که هیچوقت توی ایفون باش مواجه نمیشی ...
                                رزولوشنم برام جالبه اگه کسی بگه بهتره چون با چشم به راحتی میشه پیکسلهای صفحه سامسونگهار و دید ... اما ایفون و هرکی ببینه البته 4 و 4s پیش من جایزه تیز بینی داره ...!
                                بحث کنتراست و رنگ و لعاب هم همیشه توی مانیتورای سامسونگ از led و lcd هاش گرفته تا همین موبایلاش زیادی بالاست ...! ما ایرانیها هم که عاشق این چیزا ... شما یه گرافیست... عکاس یا ادیتور که به طور حرفه ای به مانیتور نگاه میکنند و دنبال رنگ واقعی هستند نمیبینی بت سامسونگ پیشنهاد بده ولی همه روی مانیتورای اپل قسم میخورن ...
                                حرفه دله منو زدي و كو گوش شنوا

نظر

صبر کنید ..
                                X