اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هجرت از اپل اری یا نه ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خب دوست عزیز!یک بار آندروید و تجربه کن بعد یه تصمیم بگیر...بعد حالا یا میای طرف آی او اس یا آندروید!
    دیگه تا آخر عمر هم خیالت راحته هر دو رو تست کردی و بهترین انتخاب رو کردی....به جای این که بیای و آیفون داشته باشی و بگی : (ولی آندروید دارا هم کیفی میکنن ها......)
    در هر صورت گاهی حس مرغ همسایه غازه غلبه میکنه گاهی هم هست که واقعا همسایه غاز داره!باید رفت و دید!)

نظر

من تو طول روز هم با ios هم با android کار میکنم
      لفظ متن باز بودن اندروید بیش تر تمسخر به جامعه اوپن سورسه
      با اون بوت لودر های قفلشون
      کاستوم رام ها واسه این استفاده میشن که آپدیت برامون نمیاد
      وگرنه خیلی مشکل دارن
      یعنی بعضی وقتا اعصاب خورد کن میشن
      بحث سخت افزار هم که همون قضیه روی کاغذ و... که زیاد گفته شده
      جدای از همه این بحث ها اینی که نیاز شما چیه و واقعا اسمارتفون ها به نسبت قیمتشون واسه شما می ارزن یا نه که اون یه مسیله شخصی هستش که جوابش رو فقط خودتون می تونین بدین
      میخوای با اندرید کار کنی آیفونتو بده من یه مدت با گوشی من کار کن

نظر

دوست عزيز من تجربه ي كار با بلك بري -اندرويد -ios رو دارم
        اگه از من بپرسي ميگم بهترينشون ios هست ولي اگه ميخواي يه تنوع داشته باشي بلك بري تجربه ي جالبي هست
        يه نكته رو هم بگم كه گوشي هاي بلك بري عموما سرسخت و با دوام هستند
        اينو تجربه كردم ميگما
        چون يه بار گوشي دوستم از طبقه ٧ افتاد وسط خيابون
        رفتيم برداشتيمش باتريش رو جا انداختيم مثل سابق كار ميكرد

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
          علتی که این بحث رو مطرح کردم این بود که خواستم ازش گریزی به بحث اول بزنم ..
          اپل ابداع کننده تکنولوژی هست ... ولی سامسونگ ابداع کننده و تولید کننده تکنولوژی تا جایی که تولید جدیدترین تکنولوژیهای اپل راهم به عهده گرفته ... و این بنظر من میتواند نویدی باشد برای شکوفایی بیشتر سامسونگ و زنگ خطری برای اپل در جبران این عقب ماندگی ...
          ( راستی خبری شنیدم از سامسونگ که قصد استفاده از سیستم عامل اندروید در دوربین عکاسی دارد ... )
          این رو قبول دارم
          سامسونگ تو خیلی از زمینه ها مرحله تحقیقات رو حذف کرده مثل شرکت های چینی که واسمون قالی کاشان و جانماز هم درست میکنن عمل میکنه
          فقط رو سخت افزار کار میکنه و مدام فرکانس رو بالا می بره و ال سی دی رو بزرگ میکنه( تا یه مدت دیگه باید منتظر گوشی های 40 اینچی سامسونگ باشیم)
          ولی تهش چی یه بازی میاد به رزولوشن صفحه یا به سی پی یو شما نمیخوره
          باید خدا خدا کنی مثلا گیم لافت واسه این دیوایس شما هم دیتای بازی رو رلیز کرده باشه
          اما تو ایفون شما یه همچین چیزی نداری
          ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 18-03-2012, 02:05 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
            دوست عزيز من تجربه ي كار با بلك بري -اندرويد -ios رو دارم
            اگه از من بپرسي ميگم بهترينشون ios هست ولي اگه ميخواي يه تنوع داشته باشي بلك بري تجربه ي جالبي هست
            يه نكته رو هم بگم كه گوشي هاي بلك بري عموما سرسخت و با دوام هستند
            اينو تجربه كردم ميگما
            چون يه بار گوشي دوستم از طبقه ٧ افتاد وسط خيابون
            رفتيم برداشتيمش باتريش رو جا انداختيم مثل سابق كار ميكرد
            ممنونم
            تا جایی که من از بلک بریها اطلاع دارم وجود یک سیستم جهانیه یکپارچست که عامل اصلی جذب مشتری بشون شده و توی خیلی از کشورها مثل کانادا کاربران زیادی به خودش جذب کرده ... حال ماکه از این مورد محرومیم ( البته به محروم بودنم عادت کردیم یعنی اگه یه روز یه تلفن بیاد که از همه امکاناتش بشه استفاده کرد من یکی هیچجوره باورش نمیکنم !! ) خوشحال میشم بدونم چه ویژگی این سیستم شمارو جذب کرده ...

نظر

باید خدا خدا کنی مثلا گیم لافت واسه این دیوایس شما هم دیتای بازی رو رلیز کرده باشه
              اما تو ایفون شما یه همچین چیزی نداری
              سپاس من به این نکته کمتر توجه کرده بودم ...
              در واقع میشه گفت یکپارچه بودن محصولات خودش به نوعی یک برگ برنده برای اپل محسوب میشه ...

نظر

دوست عزیز به نظر من الان واسه شما بحث سیستم عامل و سخت افزار و اینی که کدوم شرکت بهتره نیست
                مسئله شما تنوعه
                که به نظرم کاملا طبیعیه
                شما که 4 دارین بفروشین یه گوشی دیگه بگیرین ترجیحا اندرویدی
                چون اگه غیر اون بگیرین باز اسم و رسم اندروید شما رو وسوسه میکنه
                مثلا بلک بری بگیرین چون از اماکانات ارتباطیش که مهمترین نقطه قوتشه نمیتونین استفاده کنین به دردتون نمیخوره
                میگو هم که با وجود قدرتش حمایتی نداره
                آینده مال این سه تا سیستم عامله: android ios windows phone
                اندروید رو تجربه کنین
                وقتی مثل من زده شدین آیفون بعدی اومده
                میرین اون رو میخرین
                این بهترین راهه بنظر من
                البته اینا نظر منه شایدم اشتباه کنم

نظر

نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
                  سپاس من به این نکته کمتر توجه کرده بودم ...
                  در واقع میشه گفت یکپارچه بودن محصولات خودش به نوعی یک برگ برنده برای اپل محسوب میشه ...
                  اگه بدونی با اینترنت ذغالی نشستم let's golf 3 دانلود کردم ریختم میگه با سی پی یو شما سازگار نیست چه حالی میشی
                  تعداد بازی های اچ دی واسه گوشی من به ده تا هم نمیرسه
                  سایز صفحه به نظر من 3.7 خوب نیست باید 4 می بود اما اپل نمیخواد بلایی مثل اندروید دارها به سر کاربرهاش بیاره
                  این یکپارچگی فوق العاده س

نظر

در واقع راهی که امشب بعد از این تبادل نظر قصد رفتن ان را پیدا کردم خرید یک دستگاه جدید و استفاده از ان در کنار ایفون هست ... در نهایت و بعد از یک تست 1 ماهه یا هر دو دستگاه جای خود را به 4s میدهد و یا 4 مجبور به ترک صحنه میشود ... البته این مطلب را باز هم گفته بودم ...
                    از همه ی دوستان تشکر فراوان دارم بابت همفکری ...
                    انشاا... نتیجه را اینجا اعلام میکنمم .. حتی میتوانیم به یاری هم خودمان تستهایی روی دستگاهها پیاده کنیم چون هدف اصلی از بودن در اینجا کسب اصلاعات و همفکریست ...

نظر

دوست عزيز اينو اول بدون كه تو فروم آيفون نميتوني از دوستان بخواي كه نظر منطقي بدن راجع به آندرويد. اكثر نظرها رو كه ميخوندم فقط از روي تعصب بود. دوستان نميخوان قبول كنن كه يه برندي مثله سامسونگ هم انقدر پيشرفت كرده كه اپل تو كنفرانسش حتي مياد مثلا اپليكيشن هاي اندرويد رو مثال ميزنه و به چالش ميكشه. كلا خود مسئولان اپل ميدونن كه اندرويد خطر جدي واسشون محسوب ميشه ولي بعضي از دوستان هنوز تو اين فروم پاشون رو حتي فراتر از مسئولان اپل گذاشتن.

حالا جدا از اين بحث ها: بخوايم بحث منطقي بكنيم.
                      اول اينكه نظر شخصي و تجربه ي شخصي من هست اينا و از روي فن بوييسم و اين چيزا مثل دوستان نميگم اينارو:
                      1. يكپارچگي محصولات اپل رو هيچجاي ديگه اي پيدا نميكني غير از ويندوزفون (اونم به خاطر زيرساخت هاي سيستم عامل اين محصولات هست). به شخصه تجربه استفاده از اكثر سيستم عامل هارو داشتم و همون روزهاي اولي كه گوشي هاي ويندوزفون اومدن مجذوبش شدم. تجربه ي ويندوزفون حتي با اينكه داشتم از نسخه ي اولش و اپديت نشده به مانگو استفاده ميكردم به نظرم يكي از بهترين تجربه هاي گوشيم بود حتي بهتر از اولين باري كه سراغ ios اومد. البته سيستم عامل به نظرم چون نوپا بود و اپليكيشن هاي كمي داشت واقعا اذيت ميكرد ولي خوب تو اين سيستم عامل انقدر همه چيز درست و منطقي تو جاي خودش هست كه واقعا باورتون نميشه و مهمترين نكته اينه كه پايدارترين و سريعترين سيستم عاملي هست كه ميتونيد تجربه اش كنيد. (اينو توي سايت هاي خارجي به راحتي ميتونيد پيدا كنيد و نظر من نيست) ولي به نظرم بايد فعلا رشد كنه و جاي پيشرفت زيادي داره
                      در مورد آندرويد اين عدم يكپارچگي واقعا باعث ازار ميشه. اينكه يه آپديتي مياد و بايد منتظر باشي تا براي بقيه محصولات بياد يا يه سري از بازيها با يه سري از cpu ها بهينه نشدن و بايد منتظر نسخه مخصوص باشيد

2. در مورد سري گلكسي چون خودم تا همين چند وقت پيش اس2 داشتم و قبلش نكسوس اس. به نظرم دوستان زيادي اغراق ميكنن. گلكسي اس 2 بدون شك بهترين گوشيه اندرويدي و در خيلي جهات قابل رقابت با آيفون 4 هست. اگه اينطور نبود شما مطمئن باش تو اكثر مراسم ها لقب بهترين گوشيه سال رو نميگرفت حتي بعد از ريليز شدن 4اس.
                      (در مورد فناوري amoled ) قبلا تو اين فروم بحث شده بود ولي باز دوستان ميان نظرات خنده داري ميدن. كه رنگا الكيه بابا يكم مطالعه كنيد. ديگه الان هركسي ميدونه كه نسل جديد تلويزيون ها هم oled شده به خاطر كيفيت رنگ و رفرش هرتز و قابليت هاي بالاي ديگش. باز يه سري دوستان اصرار دارن كه اينا الكيه و رنگ و لعاب هست.

بحث كه بخوايم بكنيم زياد هست. ولي يه نكته كه ميخوام از بگم بهت اينه كه من خودم خيلي گوشي عوض ميكنم ولي از ايفون و ios نتونستم جدا شم. به نظرم اين خاصيتيه كه محصولات اپل داره و وقتي اومدي توش ديگه بيرون نميتوني بري.
                      و يه نكته ي ديگه اينه كه اگه خواستي سراغ سامسونگ و اندرويد بري. به نظرم سريه نكسوس محصولات بهتري داره و آپديتش هم چون از طرف گوگل هست خيلي بهتر و بيشتره. البته سوني هم از وقتي از اريكسون جدا شده واقعا محصولاتش خيلي ديزايناش حرفه اي تر شده و ساپورتشم هميشه خوب بوده

نظر

نوشته اصلی توسط solaria نمایش پست ها
                        دوست عزيز اينو اول بدون كه تو فروم آيفون نميتوني از دوستان بخواي كه نظر منطقي بدن راجع به آندرويد. اكثر نظرها رو كه ميخوندم فقط از روي تعصب بود. دوستان نميخوان قبول كنن كه يه برندي مثله سامسونگ هم انقدر پيشرفت كرده كه اپل تو كنفرانسش حتي مياد مثلا اپليكيشن هاي اندرويد رو مثال ميزنه و به چالش ميكشه. كلا خود مسئولان اپل ميدونن كه اندرويد خطر جدي واسشون محسوب ميشه ولي بعضي از دوستان هنوز تو اين فروم پاشون رو حتي فراتر از مسئولان اپل گذاشتن.
                        دوست من شما میگی شرکت سامسونگ اونقدر پیشرفت کرده که اپل میاد اپلیکشین های آندروید رو مثال می زنه ؟
                        یکمی اینجا پارادوکس هست . اگر اپل میاد نرم افزار های آندروید رو مثال میزنه دقیقا چه ربطی به سامسونگ داره ؟
                        بزار اینجوری بگم . شرکت Dell خیلی خوبه چون ویندوز بیشترین بازار رو داره ؟
                        یکم عجیب نیست ؟

اپل تو كنفرانسش حتي مياد مثلا اپليكيشن هاي اندرويد رو مثال ميزنه و به چالش ميكشه. كلا خود مسئولان اپل ميدونن كه اندرويد خطر جدي واسشون محسوب ميشه
                        خوب در اینکه آندروید یکی از اصلی ترین رقیب های ios هست که شکی نیست ولی چون میشه گفت آندروید تنها رقیب ios هست اپل انتخاب دیگه ای نداره . یکم مضحک هست که بیاد ویندوز فون رو مثال بزنه

بعضي از دوستان هنوز تو اين فروم پاشون رو حتي فراتر از مسئولان اپل گذاشتن.
                        دوست من هرکسی نظری داره

2. در مورد سري گلكسي چون خودم تا همين چند وقت پيش اس2 داشتم و قبلش نكسوس اس. به نظرم دوستان زيادي اغراق ميكنن. گلكسي اس 2 بدون شك بهترين گوشيه اندرويدي و در خيلي جهات قابل رقابت با آيفون 4 هست. اگه اينطور نبود شما مطمئن باش تو اكثر مراسم ها لقب بهترين گوشيه سال رو نميگرفت حتي بعد از ريليز شدن 4اس.
                        (
                        کسی هم نگفت که گالاکسی اس ۲ بهترین محصول آندرویدی نیست
                        البته نکته ای که گالاکسی اس ۲ با پردازنده دو هسته ای که روی ۱.۲ گیگاهرتز کلاک شده رو با آیفون ۴ تک هسته ای مقایسه می کنی نکته جالبی هست !

(در مورد فناوري amoled ) قبلا تو اين فروم بحث شده بود ولي باز دوستان ميان نظرات خنده داري ميدن. كه رنگا الكيه بابا يكم مطالعه كنيد. ديگه الان هركسي ميدونه كه نسل جديد تلويزيون ها هم oled شده به خاطر كيفيت رنگ و رفرش هرتز و قابليت هاي بالاي ديگش. باز يه سري دوستان اصرار دارن كه اينا الكيه و رنگ و لعاب هست.
                        شما که مطالعه کردی دوست من دقیقا چطور می تونی به من که مطالعه نکردم ثابت کنی که اون رنگ هایی که در گالاکسی اس نشون میده رنگ های واقعی هستند؟ من به شخصه در یک هفته ای که دسترسی به گالاکسی اس ۲ داشتم خیلی تست کردم . بطور مثال از یک گیاه بی روح که عکس میگرفتم به شکلی نشون میداد انگار از اعماق جنگل های اروپا عکس گرفتی
                        شاید زیبا باشه ولی واقعی نیست !
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

حالا جدا از اين بحث ها: بخوايم بحث منطقي بكنيم.
                          اول اينكه نظر شخصي و تجربه ي شخصي من هست اينا و از روي فن بوييسم و اين چيزا مثل دوستان نميگم اينارو:
                          1. يكپارچگي محصولات اپل رو هيچجاي ديگه اي پيدا نميكني غير از ويندوزفون (اونم به خاطر زيرساخت هاي سيستم عامل اين محصولات هست). به شخصه تجربه استفاده از اكثر سيستم عامل هارو داشتم و همون روزهاي اولي كه گوشي هاي ويندوزفون اومدن مجذوبش شدم. تجربه ي ويندوزفون حتي با اينكه داشتم از نسخه ي اولش و اپديت نشده به مانگو استفاده ميكردم به نظرم يكي از بهترين تجربه هاي گوشيم بود حتي بهتر از اولين باري كه سراغ ios اومد. البته سيستم عامل به نظرم چون نوپا بود و اپليكيشن هاي كمي داشت واقعا اذيت ميكرد ولي خوب تو اين سيستم عامل انقدر همه چيز درست و منطقي تو جاي خودش هست كه واقعا باورتون نميشه و مهمترين نكته اينه كه پايدارترين و سريعترين سيستم عاملي هست كه ميتونيد تجربه اش كنيد. (اينو توي سايت هاي خارجي به راحتي ميتونيد پيدا كنيد و نظر من نيست) ولي به نظرم بايد فعلا رشد كنه و جاي پيشرفت زيادي داره
                          در مورد آندرويد اين عدم يكپارچگي واقعا باعث ازار ميشه. اينكه يه آپديتي مياد و بايد منتظر باشي تا براي بقيه محصولات بياد يا يه سري از بازيها با يه سري از cpu ها بهينه نشدن و بايد منتظر نسخه مخصوص باشيد

بحث كه بخوايم بكنيم زياد هست. ولي يه نكته كه ميخوام از بگم بهت اينه كه من خودم خيلي گوشي عوض ميكنم ولي از ايفون و ios نتونستم جدا شم. به نظرم اين خاصيتيه كه محصولات اپل داره و وقتي اومدي توش ديگه بيرون نميتوني بري.
                          و يه نكته ي ديگه اينه كه اگه خواستي سراغ سامسونگ و اندرويد بري. به نظرم سريه نكسوس محصولات بهتري داره و آپديتش هم چون از طرف گوگل هست خيلي بهتر و بيشتره. البته سوني هم از وقتي از اريكسون جدا شده واقعا محصولاتش خيلي ديزايناش حرفه اي تر شده و ساپورتشم هميشه خوب بوده
                          عزیز نظر شما هم که یه جورایی شبیه نظر ما بود
                          ما منکر کیفیت بقیه برندها نشدیم
                          مقایسه کردیم نسبت به محصولات اپل و نظر خودمونو گفتیم
                          مثلا من نظرمو راجع به تجربه ios روی آیپدم و android روی گوشیم رو واسه دوستمون گفتم
                          و در نهایت خودش تصمیم میگیره
                          من تو انجمن اندروید هم هستم اونجا هم همین نظری که اینجا دادم رو میدم
                          سخن رو کوتاه کنیم بهترین تصمیم وقتی گرفته میشه که کاربر مستقیم تجربه کنه
                          تصمیمی که دوستمون گرفتن

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                            دوست من شما میگی شرکت سامسونگ اونقدر پیشرفت کرده که اپل میاد اپلیکشین های آندروید رو مثال می زنه ؟
                            یکمی اینجا پارادوکس هست . اگر اپل میاد نرم افزار های آندروید رو مثال میزنه دقیقا چه ربطی به سامسونگ داره ؟
                            بزار اینجوری بگم . شرکت Dell خیلی خوبه چون ویندوز بیشترین بازار رو داره ؟
                            یکم عجیب نیست ؟

خوب در اینکه آندروید یکی از اصلی ترین رقیب های ios هست که شکی نیست ولی چون میشه گفت آندروید تنها رقیب ios هست اپل انتخاب دیگه ای نداره . یکم مضحک هست که بیاد ویندوز فون رو مثال بزنه

دوست من هرکسی نظری داره

کسی هم نگفت که گالاکسی اس ۲ بهترین محصول آندرویدی نیست
                            البته نکته ای که گالاکسی اس ۲ با پردازنده دو هسته ای که روی ۱.۲ گیگاهرتز کلاک شده رو با آیفون ۴ تک هسته ای مقایسه می کنی نکته جالبی هست !

شما که مطالعه کردی دوست من دقیقا چطور می تونی به من که مطالعه نکردم ثابت کنی که اون رنگ هایی که در گالاکسی اس نشون میده رنگ های واقعی هستند؟ من به شخصه در یک هفته ای که دسترسی به گالاکسی اس ۲ داشتم خیلی تست کردم . بطور مثال از یک گیاه بی روح که عکس میگرفتم به شکلی نشون میداد انگار از اعماق جنگل های اروپا عکس گرفتی
                            شاید زیبا باشه ولی واقعی نیست !

تو اون خط اول منظورم اپليكيشن اندرويد بود اشتباه گفتم سامسونگ.
                            در مورد oled هم ميتونيد اينجارو و هزاران منبع ديگه كه تو اينترنت ريخته رو مطالعه كنيد. البته مطمئنا بازم بعدش حرف خودتون رو ميزنيد
                            زومیت - تلویزیون OLED چیست؟

نظر

در ضمن در مورد 2 هسته اي هم 4اس هم دو هسته اي هست ولي بازم امسال هيچ حرفي ازش نزدن . در ضمن كسي جلوي هيچ كمپاني اي رو نگرفته اپل هم ميتونست بياد يه گوشي 4 هسته اي بده. چون نمياد بده. اگه گلكسي اس 3 اومد با 4 هسته شما ميگيد نبايد مقايسه اشون كنيم. دليل شما در نوع خودش جالبه

حالا شما نظرن اينه ولي نظر من هم اينه كه 4اس فقط يه مسخره بازي و سركار گذاشتن يوزرا بود. وقتي من هيچ تفاوتي الان با گوشي 4ام احساس نميكنم. به هيچ كس هم توصيه نميكنم كه بره 4اس بخره. در اخر هم خود اين آقا بايد تصميم بگيره

نظر

در ضمن در مورد 2 هسته اي هم 4اس هم دو هسته اي هست ولي بازم امسال هيچ حرفي ازش نزدن
                                دقیقا نمی دونم منظورتون چی هست و کی ازش حرف نزد . ولی بعد از آیفون ۴ پر فروش ترین اسمارت فون سال ۲۰۱۱ شد
                                در کمتر از ۲ ماه

در ضمن كسي جلوي هيچ كمپاني اي رو نگرفته اپل هم ميتونست بياد يه گوشي 4 هسته اي بده. چون نمياد بده. اگه گلكسي اس 3 اومد با 4 هسته شما ميگيد نبايد مقايسه اشون كنيم. دليل شما در نوع خودش جالبه[

خوب مقایسه شما از پایه اشتباه بود
                                علاوه بر اینکه یک گوشی دو هسته ای رو با تک هسته مقایسه کردید به سال تولید هم توجه نکردید
                                گالاکسی اس ۲ در سال ۲۰۱۱ معرفی شده بود و آیفون ۴ در سال ۲۰۱۰
                                قاعدتا باید آیفون ۴ رو با گالاکسی اس ۱ مقایسه می کردید
                                و آیفون ۴ اس رو با گالاکسی اس ۲
                                و نسل بعدی آیفون که تابستان می آید رو با گالاکسی اس ۳

حالا شما نظرن اينه ولي نظر من هم اينه كه 4اس فقط يه مسخره بازي و سركار گذاشتن يوزرا بود. وقتي من هيچ تفاوتي الان با گوشي 4ام احساس نميكنم. به هيچ كس هم توصيه نميكنم كه بره 4اس بخره. در اخر هم خود اين آقا بايد تصميم بگيره
                                خوب این که شما احساس نمی کنید دلیل نمیشه فرقی نکرده . شاید من هم خیلی چیزا رو احساس نکنم ولی وجود داره
                                شاید ما هم از گرم شدن کره زمین چیزی احساس نکنیم ولی هست !

همین بس که از نظر قدرت گرافیکی ۴ اس حدود ۶.۵ برابر آیفون ۴ ٬ ۱.۷ برابر گالاکسی اس ۲ و ۲.۵ برابر گالاکسی نکسوس است

i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X