اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از چه هدفونی استفاده میکنید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام من از هدفون بیتز استودیو استفاده می کنم لامبورگینی ادیشن
    واقعا تا بحال موسیقی رو با این کیفیت گوش نکرده بودم

نظر

سلام
      من یه ساله از یه مدل بیست هزار تومنی creative استفاده میکنم هنوز مثل روز اولش هست و کیفیت خوبی داره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط Sajadiphone2 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        راهنمایی کنید چه هدفونی واسه ورزش خوبه.یعنی این که موقع تمرین و دویدن از روی گوش پیاده نشه.
        قصد خرید power beats sport رو داشتم که با صحبتای بچه ها راجب اینکه 99% محصولات بیتز تقلبیه منصرف شدم.
        لطفا راهنمایی کنید.
        اینم یه مدل کرتیو
        اما نمیدونم ایران پیدا میشه یا نه
        همونطور که خیلی از دوستان گفتن سنهایزر یکی از بهترین هاست.
        یه سر به این لینک ها بزنید سنهایزر چند مدل اسپرت مناسب داره.
        رایانه و ماشین های اداری :: بلند گو، هدست و وب کم :: ایرفون - چاره: فروشگاه اینترنتی

نظر

داداش خوشم نیومد
          دیزاین بیتزواقعا فوق العادست

دوسنان لطف کنید نظر بدید

نظر

داداش خوشم نیومد
            دیزاین بیتزواقعا فوق العادست

دوسنان لطف کنید نظر بدید

نظر

بیتس واقعا فقط یه مارک تبلیغاتیه ! بهترین هدفونش همون استودیوشه که اصلا همین هدفون pioneer hdj 1000 قورتش میده ، تست کنید می فهمید چی می گم

نظر

بینز تبلیغاتش گسترده هست ، ولی کیفیتشو نمیشه انکار کرد ، اکثر دی جی ها اهنگ سازارو نگاه کنید مثلا david guetta همیشه یه هدفون بیتز رو گوشاشه تو ویدیوهاش ، ولی اینکه برندای دیگه مثه زنهایزر ، ا کا جی میتونم باهاش رقابت کنن درسته ،بهترین مطلق نیست ولی واقعا عالیه

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                  بینز تبلیغاتش گسترده هست ، ولی کیفیتشو نمیشه انکار کرد ، اکثر دی جی ها اهنگ سازارو نگاه کنید مثلا david guetta همیشه یه هدفون بیتز رو گوشاشه تو ویدیوهاش ، ولی اینکه برندای دیگه مثه زنهایزر ، ا کا جی میتونم باهاش رقابت کنن درسته ،بهترین مطلق نیست ولی واقعا عالیه
                  خب اخه مشکل همینجاس واسه میگم تبلیغاتیه ، دیوید گاتا خودش یه هنرمند تبلیغاتیه ، تیستو و خیلی های دیگه از pioneer یا sennhizer استفاده میکنن ، آرمین هم از tecknics استفاده کنه، بیتس نمی گم هدفون بدیه و اینو می دونم خیلی هدفونل ازش بهترن

نظر

من از هدفون خود اپل استفاده میکنم ولی اگه هدفون بیتز اصل پیدا بکنم میخرمش حتما

نظر

دوستان به نظر شما هندزفری اپل چیز با کیفیتیه؟
                      منظورم هندزفری های روی آیفونه
                      ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 02-07-2012, 07:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                        نه من که خوشم نیومد
                        .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                          شما یه هدفونی که تا قبل از بالا رفتن دلار زیر ۲۰-۳۰ یورویی از زهایزر یا اکا جی سونی بگیری ۱ ناه که استفاده کنی بعد چند ثانیه از هدفون اپل استفاده کنی مثه یه شوخی میمونه دیگه اون برات ، مخصوصا تو صداهای بلند گوشو میزنه

نظر

سلام دوستان
                            من هندزفري Creative EP-630 دارم و واقعا ازش راضيم صداي صاف و كاملا بدون نويز و بيس سنگين و خوبي داره و تا حالا نشده از گوشم بيفته حتي موقع دويدن و كوهنوردي و ...
                            من حتي كيفيت اين هندزفري رو با هندزفريهاي beats مقايسه كردم و ميتونم فقط بگم عاليه به همه اين موارد اضافه كنين وزن فوقالعاده كم و قيمت پايين( در حد 30 تومن).

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                              نه من که خوشم نیومد
                              نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                              شما یه هدفونی که تا قبل از بالا رفتن دلار زیر ۲۰-۳۰ یورویی از زهایزر یا اکا جی سونی بگیری ۱ ناه که استفاده کنی بعد چند ثانیه از هدفون اپل استفاده کنی مثه یه شوخی میمونه دیگه اون برات ، مخصوصا تو صداهای بلند گوشو میزنه

اتفاقا منم نظر مشابهی داشتم راجع به هندزفری اپل
                              من یه هدفون روی گوشی htc ام خیلی از این بهتر بود
                              دیگه چه برسه به مارک های دیگه
                              از این جهت پرسیدم که شاید این رو هم باید از یه دید دیگه نگاه کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط B3HNAM نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                من هندزفري Creative EP-630 دارم و واقعا ازش راضيم صداي صاف و كاملا بدون نويز و بيس سنگين و خوبي داره و تا حالا نشده از گوشم بيفته حتي موقع دويدن و كوهنوردي و ...
                                من حتي كيفيت اين هندزفري رو با هندزفريهاي beats مقايسه كردم و ميتونم فقط بگم عاليه به همه اين موارد اضافه كنين وزن فوقالعاده كم و قيمت پايين( در حد 30 تومن).
                                کدوم یکی از این دو تا مدل رو دارین شما؟
                                رایانه و ماشین های اداری :: بلند گو، هدست و وب کم :: ایرفون :: ایرفون EP-630i - چاره: فروشگاه اینترنتی
                                رایانه و ماشین های اداری :: بلند گو، هدست و وب کم :: ایرفون :: ایرفون EP-630 - چاره: فروشگاه اینترنتی

نظر

صبر کنید ..
                                X