اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از چه هدفونی استفاده میکنید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگه می خواید از 26 تا 50 هزینه کنید از مدلهای e سونی استفاده کنید.ماندگاری بالا و تفکیک و کنسلینگ نویز خوبی هم دارن . هر کدومو گرفتم راضی بودم
    فیلیپس به جز مدل 9800 همگی عمر پایین و بیس ضعیفی دارن . که خود 9800 هم کنسلینگ نویز خوبی نداره .
    بعدش هم سنهایزر که همه مدلاش واقعا عالین .
    تجربه بیتز هم نداشتم
    در ضمن با احترام به همه هدفون ارجینال ایپاد و در کل اپل واقعا بی کیفیتیه . چون من خیلی هدفون عوض کردم این حرفو میزنم .
    اونهایی هم که تعریف میکنن احتمالا تجربه استفاده از هدفون های قدر رو نداشتن.

نظر

این هدفون اپل رو کسی استفاده کرده؟من میخوام اینو بگیرم نظرتون چیه؟
      Apple In-Ear Headphones with Remote and Mic - Apple Store (U.S.)

نظر

عالی هست بهترین فقط یک کم گرون هست من خودم دارم

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
          عالی هست بهترین فقط یک کم گرون هست من خودم دارم

sent from my ipad using tapatalk hd
          یعنی نسبت به سنهایزر اینا با قیمتی که این مدل اپل داره نمی ارزه بگیرم؟

نظر

به نظر من اصلا نمیارزه ، وقتی سنهایزر و بعد از اون ای کا جی هست چرا اپل ؟ هرکسی کار خودش رو بهتر میکنه اپل هدفون ساز نیست من سنهایزر cx300 II دارم واقعا راضیم

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
              به نظر من اصلا نمیارزه ، وقتی سنهایزر و بعد از اون ای کا جی هست چرا اپل ؟ هرکسی کار خودش رو بهتر میکنه اپل هدفون ساز نیست من سنهایزر cx300 ii دارم واقعا راضیم

sent from my ipad using tapatalk hd
              بیس و تفکیک صداش خوبه؟
              آخه این مدل اپل رو هم خیلی ازش تعریف شنیدم.

نظر

من یه زمانی خیلی تحقیق کردم راجع به هدفون این ایر ، نمیگم هدفون اپل بده ولی نسبت به قیمتش اون چیزی که از سنهایزر میگیرید خیلی بیشتر میارزه ، الان با ۱۲۰-۳۰ تومن یه سنهایزر با کنترلر ایفون میتونید بگیرید ، از نظر گیفیتم من تضمین میکنم مخصوصا باس و شفافیت صدا و کیفیت ساخت خود هدفون،البته بهترین کار خوندن reviwe های سایتای خارجی هست در موردش

نظر

Beats studio LA Lakers
                  خیلی راضیم ازش تفکیک صداش فوقالاده است اصلاً نویز نداره !

نظر

منم beats studio اورجینال دارم

نظر

من تاحالا دو مدل بیتس رو امتحان کردم جفتشونم اورجینال و فکر می کنم پول مارکش رو می خوره حسابی ! الان تقریبا ۲ ساله philips 9800 she دارم یه بار واسم رایگان تعویضش کردن صداس واقعا عالیه توصیه می کنم یه بار تست کنید ، در ضمن ترنس هم گوش میدم

نظر

نوشته اصلی توسط shayani نمایش پست ها
                        من تاحالا دو مدل بیتس رو امتحان کردم جفتشونم اورجینال و فکر می کنم پول مارکش رو می خوره حسابی ! الان تقریبا ۲ ساله philips 9800 she دارم یه بار واسم رایگان تعویضش کردن صداس واقعا عالیه توصیه می کنم یه بار تست کنید ، در ضمن ترنس هم گوش میدم
                        دوست عزيز چنده اين مدل فيليپس ؟ من يه اي بيتس دارم و ميخوام بفروشمش ايا صداش از اين بيشتره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط tatar نمایش پست ها
                          دوست عزيز چنده اين مدل فيليپس ؟ من يه اي بيتس دارم و ميخوام بفروشمش ايا صداش از اين بيشتره ؟
                          قیمتش ۶۰ تومن بود ۲ ماه پیش ، ببینید واسه بعضیا هدفون سلیقه ایه ، من هدفون بیتس سنسیشن رو تست کردم ۵ دقیقه اول خیلی حال کردم ولی بعدش دقت کردم دیدم خیلی از صداهاش کاملا حذف شده و کلا صدای کمتری داره ، 9800 که خودم باش گوش می دم صداش واقعا زیاده و بیس خیلی خوبی داره که حتی منی که فقط ترنس گوش میدم و بیس واسم خیلی مهمه رو ۲ ساله راضی نگه داشته و خوبیشم اینه ۲ سالم گارانتی تعویض داره

نظر

نوشته اصلی توسط shayani نمایش پست ها
                            قیمتش ۶۰ تومن بود ۲ ماه پیش ، ببینید واسه بعضیا هدفون سلیقه ایه ، من هدفون بیتس سنسیشن رو تست کردم ۵ دقیقه اول خیلی حال کردم ولی بعدش دقت کردم دیدم خیلی از صداهاش کاملا حذف شده و کلا صدای کمتری داره ، 9800 که خودم باش گوش می دم صداش واقعا زیاده و بیس خیلی خوبی داره که حتی منی که فقط ترنس گوش میدم و بیس واسم خیلی مهمه رو ۲ ساله راضی نگه داشته و خوبیشم اینه ۲ سالم گارانتی تعویض داره
                            به نظر شما جنس اينها اصله؟
                            چون خيلي ارزون ميده
                            هدست فیلیپس،قيمت هدست فیلیپس و خريد اينترنتي هدست فیلیپس

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                              به نظر شما جنس اينها اصله؟
                              چون خيلي ارزون ميده
                              هدست فیلیپس،قيمت هدست فیلیپس و خريد اينترنتي هدست فیلیپس
                              فکر کنم آره قیمتش یکم اومده پایین البته این سایت هم خوب میده ! ولی جهت اطمینان بگم که اورجینالش با گارانتی ۲ ساله هست و یه برچسب گارانتی بزرگ رو جعبش داره ، تست کردید بگید اینجا دوست دارم بدونم نظرتون چیه ؛)

نظر

سلام دوستان
                                راهنمایی کنید چه هدفونی واسه ورزش خوبه.یعنی این که موقع تمرین و دویدن از روی گوش پیاده نشه.
                                قصد خرید power beats sport رو داشتم که با صحبتای بچه ها راجب اینکه 99% محصولات بیتز تقلبیه منصرف شدم.
                                لطفا راهنمایی کنید.
                                اینم یه مدل کرتیو
                                اما نمیدونم ایران پیدا میشه یا نه
                                ویرایش توسط Sajadiphone2 : https://i-phone.ir/forums/member/32349-sajadiphone2 در ساعت 25-06-2012, 04:39 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X