اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeedscorpion نمایش پست ها
    اشتباه نکن مینی دو یدونه باشه من خداییش عاشق سری ایپدم یدونه باشن اینم واسه کارم مینی دو گرفتم وگرنه ایر میگرفتم خیلی خووبن / بی صبرانه منتظر مینی ۳ هستم
    نه دوست عزیز من مینی ۲ م و حیلی دوست دارم
    منظورم این بود گوشی ۵ اس رو میدم تا ۶ پلاس بخرم
    من چون قبلا کل سری آیپد ها رو داشتم واسه همین مینی خریدم و واقعا راضیم اون یکی ها یکم بزرگن

نظر

• گوشه گرد ضایع سایز بالا خدا رحمت کنه جابز رو

نظر

• ميدونيد چرا مگاپيكسل دوربين افزايش پيدا نكرد ؟
        چون iphone 6 s به زودي مياد و بالاخره بايد چيزي براي خودنمايي داشته باشه و iphone 6 s رو با دوربين 10 مگا خواهيم ديد !

اين بود ارمانهاي استيو جابز بدبخت ؟
        فكر كنم از ايران خودرو يا سايپا يا سامسونگ دارن مشورت ميگيرن !

در هر حال هنوز پرچم اپلي كه استيو جابز بنيادشو گزاشته بالاست ولي با اين روند اينده اپل نامعلوم است

نظر

• یکی از ایرادهایی که همه کاربرها می گیرن بخاطر طراحی هست ! یادم میاد وقتی آیفون 4 هم معرفی شد همه بد می گفتن ، یکیش خود من ، اما تاوقتی از نزدیک ندیدیم نمیشه قضاوت کرد ، به نظر من هر دو مدل آپدیت موفقی بود . اینو در نظر بگیرید طیف بسیار زیادی از افراد بخاطر صفحه نمایش بزرگتر سراغ دیوایس های آنرویدی میرن ، چه دوست داشته باشیم چه نه ، اپل باید محصولی میداد که با این بخش بازار رقابت کنه ، و به نظرم 6 و 6+ از هر نظر عالیه .
          البته کمی برای برنامه نویس ها شاید مشکل ایجاد میشه بخاطر رزولوشن بزرگش طبیعتا تصاویر بزرگتر و ... نیاز هست ! الان که تست میزدم همون تصاویر و طراحی که واسه iPad Retina زدید میتونید تو هر مدل استفاده کنید .

در مورد WATCH هم کمی به نظرم واسه سرگرمی میومد تا کاربردی ! ولی در کل راضی کننده هست . مخصوصا طراحیش که حرف نداشت !

نظر

• با سلام خدمت دوستان اپلی
            با توجه به روند بازار و حتی اعتراض عاشقان سینه چاک ایفون مبنی بر کوچیک بودن صفحه ، حالا که صفحه نمایش بزرگتر و با کیفیت زده دوستان اعتراض میکنن

درضمن یادمون نره که گوشی های ایفون همیشه با عکس نمیتونید اون حس خاص و گوشی شاخص بودنش رو درک کنید مگر اینکه تو دست گرفته بشه و اون حس و حال و طراحی رو با دست لمس کرد

توصیه من اینه که این دوستان همونطور که به طراحی اپل ایمان داشتند و همواره اخبار اون رو دنبال میکنن اینه که کمی صبور باشن تا این شاهزاده جدید اپل بهمراه ساعت استثنایی خودش تو بازار بیاد بعد نظر نهایی بدید

با تشکر از دوستان عزیز خودم
            به امید بازگشایی فروشگاه اپل در کشور عزیزمون ایران و دستیابی بموقع و مناسب به گجیت های اپل
            ویرایش توسط abudehas : https://i-phone.ir/forums/member/2456-abudehas در ساعت 10-09-2014, 11:56 AM

نظر

• زیاد سخت نگیرین اقایون
              همونایی که یه روز ایپد ۱ رو مسخره میکردن و به یک ایفون بزرگ تشبیهش میکردن الان بیش از هر کسی طرفدار ایپد هستن ( دیدم که میگما :دی )
              یه زمانی شاید اونا حق داشتن مسخره کنن چون انتظارات زیادی بود ...
              خوب دیدیم که اپل به مرور اومد ایپد رو سال به بهترش کرد و الان کمتر کسی رو میبینیم که بگه من با ایپد مشکل دارم ، چه برسه به اینکه مسخرش کنه
              اپل واج هم همینطور
              هنوز که به دستمون نبستیم که ببینیم چطوریه
              حالا اگه بستیم و خوشمون نیومد چیزی از ما کم نمیشه که ، یا میریم سراغ محصولات دیگه یا اینکه مثل همیشه صبر میکنیم این نوزاد بزرگ بشه و به بلوغ برسه
              \
              \
              راجع به ایفون دوستان کم لطفی نکنن
              همه چیز که عدد و رقم نیست
              من به شخصه تو این یک سال گذشته تقریبا از همه پرچمداران بازار استفاده کردم

اولش iPhone 5S داشتم از سر کنجکاوی فروختم و M8 خریدم ، راستش به هیج وجه نتونستم با رابط کاربریه اچ تی سی کنار بیام ، بعد مدت کوتاهی فروختم و رفتم سراغ GS5 واقعا گوشیه خوبی بود ، فقط یه مشکلی بود ، جنس بدنه همیشه رو مخ بود و اینکه نمیتونستم با اندروید کنار بیام ( میتونه شخصی باشه ... )
              خلاصه رفتم سراغ ویندوز فون
              Lumia 1520 گرفتم
              میشه گفت اون موقع بهترین ویندوز فون بازار بود ( الان رو نمیدونم ... )
              گوشی خیلی خوبی بود
              رابط کاربری ساده کورتانای دوست داشتنی ( روش غیرت دارم :دی )
              باز هم از سر کنجکاوی رفتم سراغ یه گوشیه دیگه
              BB Z30
              یه گوشی لاکچری که پشتش طرح فیبر کربون بود و یه سیستم عامل کاملا جدید
              اما رسید به یه جایی که جک سیم کارت بدون هیچ فشار غیر عادی شکست
              مجبور شدم گوشی که 1600 خریده بودم رو با هزار بدبختی 400 تومن هزینه کنم و 1000 تومن بفروشم
              بعدش رفتم سراغ ایفون ۴ قدیمی خودم ( رفیق ایام جوونی : دی ) که دو سالی بود داشت یه گوشه خاک میخورد ( عاخه دیگه پولی نبود )
              و الان دلم میخواد 6 هرچه سریع تر بیاد و قیمتش منطقی بشه
              خلاصه اشتباه من رو تکرار نکنید
              هیج وقت نتونستم با سیستم عاملی به غیر از iOS کنار بیام
              احساس راحتی که iOS داره هیج نمیشه پیدا کرد ( این مثل یه چیز شخصی میمونه و جمع نبستم ... )

دوستانی هم که با سایز 5.5 راحت نیستن خوب میتونن 4.7 بگیرن و اگه از اون هم راضی نیستن میتونن اشتباهات من رو تکرار کنن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                یکی از ایرادهایی که همه کاربرها می گیرن بخاطر طراحی هست ! یادم میاد وقتی آیفون 4 هم معرفی شد همه بد می گفتن ، یکیش خود من ، اما تاوقتی از نزدیک ندیدیم نمیشه قضاوت کرد ، به نظر من هر دو مدل آپدیت موفقی بود . اینو در نظر بگیرید طیف بسیار زیادی از افراد بخاطر صفحه نمایش بزرگتر سراغ دیوایس های آنرویدی میرن ، چه دوست داشته باشیم چه نه ، اپل باید محصولی میداد که با این بخش بازار رقابت کنه ، و به نظرم 6 و 6+ از هر نظر عالیه .
                البته کمی برای برنامه نویس ها شاید مشکل ایجاد میشه بخاطر رزولوشن بزرگش طبیعتا تصاویر بزرگتر و ... نیاز هست ! الان که تست میزدم همون تصاویر و طراحی که واسه iPad Retina زدید میتونید تو هر مدل استفاده کنید .

در مورد WATCH هم کمی به نظرم واسه سرگرمی میومد تا کاربردی ! ولی در کل راضی کننده هست . مخصوصا طراحیش که حرف نداشت !
                ولي من شخصاً از طراحي همه آيفونها و مك بوك ها راضي بودم همون موقع معرفي اما خدايي طراحي ٦ جاي بحث داره

نظر

• كلا بزرگترين مشكلي كه مردم دنيا دارند اينه كه دقيقا راجب چيزي كه اطلاعات كافي ندارند نظر ميدن
                  يك نمونه بارزش همين مگاپيكسل دوربين

دوستان واقعا بد نيست تو اينترنت يك نگاهي بندازيد، اصلا و ابدا مگاپيكسل دوربين مهم نيست و من به شخصه واقعا خوشحالم كه مگاپيكسل تغيير نكرد
                  شركت ها موبايل سازي دو روش رو پيش رو ميگيرند
                  بخشيشون براي گول زدن مشتري هاي ساده لوح فقط مگاپيكسل رو بالا ميبرند مثل سامسونگ كه فكر كنم الان ١٦ مگاپيكسل محصولاتش هست
                  و بخش ديگه، مثل اپل و htc ، به جاي گول زدن مشتريان، سنسور نور گير دوربين و لنز ها رو بهتر مي كنند، عملا اين دو تا اصلي ترين بخش هاي يك دوبين هستند،
                  و شركت هاي دوربين سازي هم بيشتر روي سنسورشون كار مي كنن تا مگاپيكسل، براي همين دور بين هايي كه لنزشون اندازه نصف آيفون هست شايد ماكسيمم ٢٤ مگاپيكسل باشند
                  ا
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                    ولي من شخصاً از طراحي همه آيفونها و مك بوك ها راضي بودم همون موقع معرفي اما خدايي طراحي ٦ جاي بحث داره
                    مطمئنا زيبايي يك مسئله شخصي هست، اما آيا واقعا اين گوشي كه عكش رو پايين گذاشتم طرح زشتي داره؟ يا جاي بحث؟
                    من فكر مي كنم اين ايراد هايي كه الان ميگيريد دقيقا مثل كسايي هست كه سال ٢٠١٠ مي گفتن آيفون ٤ واقعا زشته با اينكه هنوز جز زيباترين گوشي هاي بازاره

i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

• همه ي ابعادش جز پشتش قشنگه هرچند نوع طراحي قديميه ولي خطهاي پشت در رنگ طلايي غيرقابل تحمله، دوربين بيرون زده هم كه ... دوستاني كه ميگن اپل متخصصاش از ما بيشتر ميفهمن و حتما دليلي داشته حرفشون متطقيه ولي مگه آيفون ٤ مشكل آنتن دهي نداشت؟ ٥ مگه مشكل رنگ رفتگي و خش پذيري نداشت؟! من خودم عاشقه اپلم و واقع از نظر كيفيت دوام و پشتيباني بي نظيره، الان ٥ ساله مك بوك پروي من ٢٤ ساعته روشنه و آخ نگفته فقط تازگيا باتريش نياز به تعويض پيدا كرده در حالي كه با وايو اصلا نميتونم كار كنم و داره خاك ميخوره!
                      شخصا ايده آلم اين بود كه از نظر ظاهري همون ٥ اس كمي باريك ميشد و يا حتي نميشد و سايزش ميشد ٤.٧
                      ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 10-09-2014, 12:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                        همه ي ابعادش جز پشتش قشنگه هرچند نوع طراحي قديميه ولي خطهاي پشت در رنگ طلايي غيرقابل تحمله، دوربين بيرون زده هم كه ... دوستاني كه ميگن اپل متخصصاش از ما بيشتر ميفهمن و حتما دليلي داشته حرفشون متطقيه ولي مگه آيفون ٤ مشكل آنتن دهي نداشت؟ ٥ مگه مشكل رنگ رفتگي و خش پذيري نداشت؟! من خودم عاشقه اپلم و واقع از نظر كيفيت دوام و پشتيباني بي نظيره، الان ٥ ساله مك بوك پروي من ٢٤ ساعته روشنه و آخ نگفته فقط تازگيا باتريش نياز به تعويض پيدا كرده در حالي كه با وايو اصلا نميتونم كار كنم و داره خاك ميخوره!
                        شخصا ايده آلم اين بود كه از نظر ظاهري همون ٥ اس كمي باريك ميشد و يا حتي نميشد و سايزش ميشد ٤.٧
                        من خودم با دوربينش مشكل دارم ولي خوب ظاهرا نمي شد يك دوربين خوب رو در ضخامت ٦.٩ ميليمتر جا داد
                        خط هاي پشتش به نظر من در نسخه سفيد زياد شكل خوبي نداره اما طلاييش و مشكيش به نظرم خوبه
                        كلا اگر اين خط ها نبود پشت آيفون خيلي ساده ميشد كه زياد جالب نبود
                        اگر از همون الگوي نسخه هاي پيش استفاده مي كردند كه مثلا تلفيق رنگ مشكي و خاكستري، شايد خوب بود اما اون موقع هم يكسري پيدا ميشدند مي گفتن باز ظاهر تكراري
                        زمان معرفي ٥ اس، يك دو جين از افرادي كه مي گن طرح ٥ اس رو دوست داشتن، اون موقع مي گفتن چرا آيفون همش ظاهرش تكراريه
                        اينم رنگ طلاييش، به نظرم بد نيست

i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

• كلا يه داستان جالبي درباره كاربراي آيفون هست، وقتي آيفوني معرفي ميشه كاربرا سه دسته ميشن، و چون اينجا ما مدير هستيم اين رو بخوبي هر سال ميبينيم
                          گروه اول سعي مي كنن به نكات خوب و زيبا طرح فوكوس كنن
                          گروه دوم مي گن طرح خوبي نيست
                          گروه سوم مي گن اپل داره نابود ميشه و تن استيو جابز رو تو گور ميلرزونن و اگر استيو بود چنان نميشد و ...

اما در نهايت نه اپل نابود ميشه و اصولا هر روز درآمدشون بيشتر ميشه و نه از خريداران آيفون كم ميشه
                          كلا اينجوري به قضيه نگاه كنيد كه هيچ طرحي ١٠٠ درصد عالي نيست
                          يكي مثل من رنگ مشكيش رو دوست داره و از سفيد بدش مياد، يكي هم برعكس

اما اونچه كه مسلمه طرح آيفون ٦، تقريبا زيبا ترين طرح فعلي تلفن هاست و نزديك ترين رقيبش htc هست كه با اون دو تا دوربين نا فرم پشت و كشيدگي عجيبش، يك پله از آيفون عقب تره
                          ديگه گالاكسي اس ٥ كه بماند
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

• درود

برای من سواله چرا اپل آیفون۶ پلاس رو با اندازه ۵.۵ عرضه کرد ! این کارش حرف های گذشته خودش رو فقط نقض کرد و به نظرم اولین باری هستش که چنین چیزی از شرکت اپل میبینیم، درسته همه چیز رو به آپدیت شدن پیش میره و ممکنه حرف ها و تکنولوژی های گذشته یک روز زیر سوال بره، اما این کار اپل با فاصله تنها یک سال رخ داد، و تبلیغش هم خیلی با اعتماد به نفس بود, طوری که انگار تا ابد گوشی های آيفون رو وقتی دست میگیریم انگشت شست به همه جا میرسه، ، یکی از دلیل هایی که دگمه پاور به کناره نقل مکان کرده، بزرگیه گوشی هستش. دارم در مورد تبلیغ زیر صحبت میکنم: واقعاً قابل درک نیست.

iPhone 5 - TV Ad - Thumb - Commercial -

ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 10-09-2014, 01:29 PM

نظر

• واقعا براي خودم و اپل متاسفم، براي ٦ سال وفاداري
                              هميشه خوشحال بودم كه يه گوشي جمع و جور دارم كه باهاش همه كار هامو انجام ميدم!!!!
                              سايز "4.7 و "5.5 مضحك هست واقعا
                              جالب اينكه داستيته صفحه نمايش 5.5 اينچي بيشتر كردن ولي 4.7 اينچي كه به ايفون اصلي نزديكتر همون مونده
                              حقش بود براي دوربين حداقل از يه سنسور بزرگتر استفاده مي كردن
                              لرزشگر اپتيكال رو روي "5.5 اينچي تعبيه كردن
                              لا اقل يه دست روي سر و روي 5s مي كشيدين كه ما همون رو دوباره آپديت كنيم
                              ساعت معرفي كردين اين همه حرف از سلامت ايجور حرفا، تنها قابليتش به مچبند fuelband nike ضربان قلب و تشخيص پله هست
                              نصف ساعت هاي suunto و گارمين هم قابليت نداره
                              بخدا اگه پاي ios وسط نبود همين امروز قيد ايفون رو مي زدم با اون سايز هاي مسخره

نظر

• بنظر من از هر نظر عالی شده و سایز ۵.۵ یک سایز ایده ال برای مانور دادنه. حالا باید صبر کرد آمار فروش رضایت مشتری و طرف دارهای گوشی اپل رو مشخص میکنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X