اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
    منظورم نظرات کاربران بوده روزبه جان
    تو سایتهای خارجی اکثر یوزرها نمره بسیارپایینی بهش دادن
    ولی در کل نظر منم همینه که صف تولانی خریدرو خواهیم دید
    مثل دفعات گذشته
    تجربه که اینو میگه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    تو شبکه های اجتماعی و برنامه social شوق مردم خیلی خیلی بالاست
    همه منتظر پیش فروشن و اتفاقا یه سوالی شده بود (البته ایرانی ها رو نمیگم) که ایفون ۶ یا نوت ۴ یا ۵ اس
    همه گفته بودن ایفون ۶ مثلا از ۲۰ نفری که میگفتن ایفون ۲تاشون میگفتن گلکسی
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوستان به نظرتون رم 1 گیگی برای این کانفیگ, پایین نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
        دوستان به نظرتون رم 1 گیگی برای این کانفیگ, پایین نیست؟
        با سلام. گوشي اندرويدي كه نيست. مشكلي نخواهد داشت.

نظر

• فکر کنم اولین پست ـم هست ، فقط خواستم نظرم رو در این زمینه بگم ،

شاید آیفون 6 ، مخصوصا طراحی پشت ـش نسبت به آیفون 5 اس زشت تر شده باشه ، که شده ! ولی باز الان بحث اینه کدوم گوشی رو بهش ترجیح میدید؟! گوشی های پلاستیکی سامسونگ با ظاهر مسخره ـش ؟! در هر صورتی باز اپل از بقیه برند ها خوشگل تره .

در مورد رم و اینا هم عدد ها خیلی ملاک نیستند ، شاید رم پرچم داران سامسونگ یا ال جی رم 2 باشه یا 3 باشه ولی تو تست ها و مهمتر از اون تو عملکرد و هنگ نکردن و لگ نداشتن و سرعت گوشی باز این اپل هست که برتر هست . مهم عدد رم نیست ، اون کانفیگ و شیوه بهره برداری ـش هست که آی او اس بدون شک برترین هست .

در مورد دوربین ، نظر شخصی من اینه دوربین اپل ، چه در روز ، چه در شب و نور کم ، کیفیت پایین تری نسبت به رقیب هاش داشت ، یه چیز مشخصی هست . آیفون 6 هم فکر نمیکنم آنچنان تغییری داده باشن .

در کل همه این انتقاد ها تو حرف هست و روی کاغذ ، بچه هایی که اینجا پست میذارن ، احتمالا آیفون دارن ، به نظر من درصد زیادی ـشون یا گوشی ـشونو نگه میدارن ، یا آیفون های جدید رو میخرن ،

کسی که یک مدت آیفون دست ـش گرفته باشه ، خیلی سخته بره یک گوشی دیگه مثلا سامسونگ دست بگیره .

حتی آیفون 5 که مال دو سال پیش هست به نظر من شرف داره به گلکسی اس 5 ، نوت 4 یا هر برند دیگه ای ، غیر از اپل هیچ گوشی ـی ارزش 2 تومن خرج کردن رو نداره . چه از نظر ضرر بعدش ، چه استفاده با لذت ـش ، ...

نظر

• دوستان صبر کنید آیپد مینی جدید که معرفی بشه تاثیرات رو دوباره میبینیم...
            هم سامسونگ و هم اپل تبلت های 7 و 7/9 اینچی تولید میکنن....اگه حرف شما باشه سامسونگ باید دره تولید تبلت 7 اینچ رو تخته کنه چرا که غول های سری نوت هستن و همین مورد در مورد اپل صدق میکنه...هر کسی سلیقه ای داره...مثلا من بهترین سایز صفحه برای گوشی رو 4 اینچ میدونم

نظر

• با اینکه میدونم اندازه ای به بزرگی ایفون 6 برای من امکانش زیاده راحت نباشه مثل ایفون 5اس،اما یه بحث هم هست که برای همیشه که نمیشه روی یه ایفون موندگار شد و پیشرفت نکرد از قسمت های دیگه!
              پس پیش به سوی دنیای بدون جیلبریک همراه با ایفون 6..

نظر

• دوستان نمیدونم چرا بعضی ها هی میگن زشته یا ...
                اتفاقا خیلی طراحی قشنگی داره و مطمنا تمام نیازهای کاربر رو برطرف میکنه....البته خاکستریش یه چیزه دیگست

نظر

• به نظرم بي ريخت شده 5s خيليي زيبا تره

نظر

• دوستان یادمون نباید بره که اپل کمپانی بود که تکنولوژی متفاوتی رو به دنیا معرفی کرد و خلاقیت اش رو به رخ کشید و زمانی که آیفون 3gs و بعد 4 رو به دنیا معرفی کرد خیلی از کمپانی هایی که الان قسمتی از بازار را در دست دارند اصلا وجود نداشتند

یادمون نره که با اومدن گوشی ای که فقط یک کلید گرد در پایین اش داشت همه متعجب شده بودند...!!! طرفداران اپل در هر کنفرانس خبری منتظر معرفی یک تکنولوژی جدید از اپل بودند و این چیزی بود که در کنار بر کیفیت برای کاربران و طرفدارانش غرور افرین بود که به نظر من در این کنفرانس تکنولوژی جدیدی و یا قابلیت ارتقاء یافته ای معرفی نشد و فقط کیفیت یک سری از اجزاء بهبود پیدا کرده که البته مهم هست ولی جوابگوی انتظارات طرافدارانش که منتظر یک نوآوری خاص بودند نخواهد بود. به نظر من این 2 گوشی جدید فناوری چندان متفاوتی نسبت به 5S ندارند و تکنولوژی های اضافه شده مثل لرزش گیز و NFC هم که چیز جدیدی نیستند و به نظر من تازه بعد از کلی تاخیر روی این گوشی ها ارائه شده اند . از نظر سخت افزاری هم که مقایسه به غول های بقیه کمپانی ها تا حدی نا امید کننده هست چون بقیه واقعا سخت افزار های قوی دارند در محصولاتشون استفاده می کنند هرچند که قبول دارم باز هم این کیفیت رو ندارند ولی یادمون هست اپل کمپانی بود که چند سال پیش محصولی که معرفی میکرد هم کیفیت، هم کمیت و هم طراحی و هم خلاقیت داشت که در حال حاضر به نظر از این 2 مورد از این 4 مورد فاصله گرفته است.

دوستان به نظر من بحث طراحی و سایز کاملا سلیقه ای و بستگی به نیاز کاربران مختلف داره و به نظر تحقیر کردن نظر و سلیقه دیگران معنی و منطقی نداره. من خودم کاملا طرفدار گوشی کوچیک هستم و 3/5 ساله که 4 دارم ولی واقعا 1/5 ساله که کاملا خلا گوشی بزرگتر ( البته نه به اندازه آیپد) رو کنار یک گوشی کوچیک حس می کنم و به نظرم با توجه به کارم بهش نیاز دارم و دلیلش هم کاملا به خاطر گسترش کارایی این نوع تکنولوژی در زندگی مون هست وگر نه اگر 4 سال پیش بود و هنوز دانش و صنعت در همون حد بود اصلا احساس نیاز به گوشی با صفحه بزرگتر نمی کردم. به نظر من اپل کار درستی کرد که سایز بزرگ رو معرفی کرد چون زمانش رسیده بود و واقعا سطح نیاز زندگی همه مردم این تغییر بزرگ رو طلب می کرد ولی با این وجود باز انتظار داشتم که کنار این گوشی ها یک ساز 4 اینچی هم معرفی میکرد و به طرفداراش احترام میگذاشت.
                    در مورد طراحی باید بگم که کلا روحیه انسان به سمت خطوط منحنی هست و بیشتر به دل میشینه ولی این انحنایی که در لبه های گوشی بوجود اومده فکر می کنم مشکلاتی در گرفتن و محکم بودن گوشی در دست ایجاد کنه و فکر میکنم این 2 محصول از دست کاربرانشون زیاد به زمین بیوفته
                    در مورد دوربین بیرون زده هم که به نظرم نا امید کننده هست... نمی دونم واقعا وقتی این گوشی رو روی میز قرار بدیم چجوری قرار میگیره...واقعا قراره به خاطر بیرون بودن لنز، گوشی روی میز کج قرار بگیره...؟!؟!؟!
                    در مورد کلید خاموش و روشن که کارش عالیه بود خدایی... خدا عمرش بده...
                    در مورد رنگ هم کاشکی رنگ سیاه رو هم ارائه میکرد... خوب همه میدونیم که رنگ مشکی رنگی خیلی رسمی و سنگینیه و کلاس خودش رو داره...!!!
                    در مورد پشت اش که باز هم نا امید کنند هست چون وقتی در محصولات قبلی همه از گذاشتن شیشیه راضی بودن و اینقدر قشنگ بود نباید دیگه شیشیه رو حذف میکرد...!!!
                    در نهایت من بعد از کلی انتظار برای خریدن گوشیه 5 اینچی باز هم اون چیزی که می خواستم رو برآورده نکرد و منتظر نسخه S این محصولات میمونم تا طبق سنت چندین ساله اش تا حدی یه تکنولوژی جدیدی در نسخه S گذاشته باشه تا انگیزه خریدش رو پیدا کنم...البته شاید هم گلکسی نوت4 هم جوابگوی نیاز و کارایی که انتظار دارم باشه...

نظر

• نیاز بازار همین چیزی بود که اپل ارایه کرد. الان واقعا همه چیز تغییر کرده!

استیو جابز هم پیغمبر اسباب الکترونیکی نبود که آیه نازل کرده باشه!

همه شرکتها پول براشون مهمه...

نظر

• به هر حال در آینده نزدیک آیفون 6 و 6+ به بازار عرضه میشه و خواهیم دید که آیا این گوشی میتونه به فروش خوبی دست پیدا کنه یا به قول استیو جایز مرحوم هیچ کس گوشی بزرگ نمیخره
                        من اولی رو بسیار محتمل تر میدونم

نظر

• در مورد طراحی پشتش اگر بالا و پایینش مثل 5s شیشه کار میکردن بهتر نمیشد؟ منظورم بین خطوط بالا و پایینه دقیقا مثل 5s
                          به نظرم با همین کار پشتش زیباتر و جذابتر میشد کار سختی هم نبود والا!

نظر

• نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                            به هر حال در آینده نزدیک آیفون 6 و 6+ به بازار عرضه میشه و خواهیم دید که آیا این گوشی میتونه به فروش خوبی دست پیدا کنه یا به قول استیو جایز مرحوم هیچ کس گوشی بزرگ نمیخره
                            من اولی رو بسیار محتمل تر میدونم
                            خوب اين خيلي خيلي اشتباه و دور از منطق هست كه اگر استيو جابز يك حرفي زده اون رو هميشه استناد كنيد، چه براي تاييد يا رد حرفش
                            استيو جابز تو بهترين حالت اين حرف رو ٢٠١٠ زد، ميتوني واسم توضيح بدي وضعيت گوشي هاي سال ٢٠١٠ چطور بود؟
                            كيفيت صفحه؟ وزن؟ ظاهر؟ و مهمتر از اون كيفيت اپليكيشن ها
                            اون زمان راقعا كار ابلحانه اي بود كه يك گوشي ٥.٥ اينچي دستت بگيري
                            احتمالا وزنش حدود ٢٥٠-٣٠٠ گرم بايد مي بود

فكر كنم بهتر دنبال حرف هاي جديدتري براي تاييد يا رد آيفون بگرديد
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• قيمتش كه نرمال شد ميخرمش!

Sent from my iPhone using tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                                در مورد طراحی پشتش اگر بالا و پایینش مثل 5s شیشه کار میکردن بهتر نمیشد؟ منظورم بین خطوط بالا و پایینه دقیقا مثل 5s
                                به نظرم با همین کار پشتش زیباتر و جذابتر میشد کار سختی هم نبود والا!
                                كاملا موافقم ولى اين كار براى آيفون ٤.٧ اينچى جالب ميشد ... فكر كنم واسه ٥.٥ اينچ زياد جالب در نياد

ᔕeᑎt ᖴᖇoᗰ ᗰy iᑭᕼoᑎe 5ᔕ

نظر

صبر کنید ..
                                X