اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من خودمم به شخصه از اینکه اپل اومد یه گوشیه ۵.۵ اینچی معرفی کرد و یه سری از قابلیت های بهتر رو برای اون گذاشت ناراحتم
    چون به شخصه گوشی ۴.۷ اینچی رو مناسب میدونم ولی اگه بخوام در اینده اگه ایفون ۶ بخرم با قطعیت نمیخرمش چون میگم پلاسش بهتره ولی از طرفی سایزشم خیلییییه
    حالا کسی میتونه بیاد دقیق بگه که چه فرقای محسوس و کاربردی ای داره ۶پلاس نسبت به ۶ که ادم بتونه تصمیم قطعی تری بگیره؟
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
      من خودم يكس از بزرگترين مخالف هاي گوشي هاي بزرگ هستم
      شايد ٤.٧ رو بتونم تحمل كنم اما ٥.٥ رو اصلا
      اما چيزي كه تو اين چند ساله فهميدم خيلي ها تو دنيا هستند كه لپ تاپ يا تبلتي ندارند و تمام كارايي كه هر يك ما به طور كلي با لپ تاپ انجام ميديم رو با همون گوشي انجام ميدن، فيلم ميببنن، كتاب مي خونن و كارهاي از اين دست
      شايد يكي از مهمترين دلايلي كه گوشي هاي بزرگ آندرويدي طرفدار پيدا كرد همين ها بود، چون اينها واقعا نمي تونن مثلا فيلم رو آيفون ببيند و يك گوشي كاملا بزرگ مي خوان

هرچند كه اپل با وارد شدن با بازي گوشي هاي خيلي بزرگ از اون پرستيژ خاصش فاصله گرفت اما خيلي خوب ميتونه بازار خودشو واسه اون دسته از مردم گسترش بده و فكر كنم الان شركت هاي آندرويدي بد جوري احساس خطر كردند، براي اسنكه از ديد اون دشته از آدما، الان سايز آيفون هم برشاون خيلي خوبه
      البته اون دسته از ادما که که دنبال سایز بزرگ هستند قیمت واسشون مهمه فک نمیکنم اندرویدو ول کنن برن با دوبرابر هزینه پلاس بخرن / مثلن وقتی میتونه نوکیا ایکس ال بگیره با هزینه خیلی کمتر / بنظرم پلاس واسه اونایی که سایز ایفون و حال نمیکردن و میرتن ایپد مینی میگرفتن خیلی خووب باشه صرفنظر از قابلیت مکالمه گفتم البته /

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        کاش یکی از دوستان بگه اپل بیشتر از این چیکار میتونست بکنه که نکرد؟؟!!!
        همه چی‌کلا عوض شده اونوقت بعضی از دوستان میگن ما از این بیشتر انتظار داشتیم.!!!!!!!

Sent from my Moto G using Tapatalk
        دوست عزیز قبول کنید طراحی خیلی جای کار بیشتر داشت.

نظر

نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
          من خودمم به شخصه از اینکه اپل اومد یه گوشیه ۵.۵ اینچی معرفی کرد و یه سری از قابلیت های بهتر رو برای اون گذاشت ناراحتم
          چون به شخصه گوشی ۴.۷ اینچی رو مناسب میدونم ولی اگه بخوام در اینده اگه ایفون ۶ بخرم با قطعیت نمیخرمش چون میگم پلاسش بهتره ولی از طرفی سایزشم خیلییییه
          حالا کسی میتونه بیاد دقیق بگه که چه فرقای محسوس و کاربردی ای داره ۶پلاس نسبت به ۶ که ادم بتونه تصمیم قطعی تری بگیره؟
          ممنون
          به نظر من برترين قابليت صفحه نمايش با كيفيت تر ٧٥ تا پيكسل تاثيرش خيلي زياده حالا بايد ديد اين بقيه چي از اب در مياد

نظر

به نظر من اپل تا ٢ سال ديگه شكست ميخوره.يا حده اقل كلي از ارزششو از دست ميده.ما پوله ٢ برابر ميديم گه گوشيمون بهترين از هر نظر باشه نه كه يارو يه گوشي چيني دست بگيره بياد با من كله دوربين يا كيفيت صفحه نمايش يا باتري يا ضده اب بودن بندازه و رومم كم كنه خدا وكيلي يه كم بهش فك كنين من خودم ديوونه اپلم ولي وقتي فك ميكنم ميبينم به جز تبليقاته الكي چيزي نيست.فقط سيستم عاملش خاصه فقط

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              من خودم يكس از بزرگترين مخالف هاي گوشي هاي بزرگ هستم
              شايد ٤.٧ رو بتونم تحمل كنم اما ٥.٥ رو اصلا
              اما چيزي كه تو اين چند ساله فهميدم خيلي ها تو دنيا هستند كه لپ تاپ يا تبلتي ندارند و تمام كارايي كه هر يك ما به طور كلي با لپ تاپ انجام ميديم رو با همون گوشي انجام ميدن، فيلم ميببنن، كتاب مي خونن و كارهاي از اين دست
              شايد يكي از مهمترين دلايلي كه گوشي هاي بزرگ آندرويدي طرفدار پيدا كرد همين ها بود، چون اينها واقعا نمي تونن مثلا فيلم رو آيفون ببيند و يك گوشي كاملا بزرگ مي خوان

هرچند كه اپل با وارد شدن با بازي گوشي هاي خيلي بزرگ از اون پرستيژ خاصش فاصله گرفت اما خيلي خوب ميتونه بازار خودشو واسه اون دسته از مردم گسترش بده و فكر كنم الان شركت هاي آندرويدي بد جوري احساس خطر كردند، براي اسنكه از ديد اون دشته از آدما، الان سايز آيفون هم برشاون خيلي خوبه
              دقيقاً همينطوره من به شخصه از جابجايى آيپد خسته ميشدم
              شما فكر كن تو مهمونى يه تب ١٠ اينچى دنبالت باشه
              يه كم از اظهار نظرا متعجب شدم راجع به ساعت .... من به شخصه ثانيه شمارى ميكنم واسه خريدش
              هر چند مدل غير اسپرتش بايد بالاى ٤٥٠ دلار باشه(سفاير داره مثله اديشن)

نظر

من هنوز كه هنوزه باورم نميشه اپل گوشى ٥.٥ اينچ داده بيرون ... خواهش ميكنم بحث نياز بازار رو نگين اگه اينطور فكر كنه كه بايد مثل سامسونگ فكر كنه و هر سال ٢٠ مدل گوشى بده بيرون چون بازار خيلى چيزها نياز داره ....
                مثلا شركت اپله و سياست هاى خاص خودش كه اپل رو از بقيه برندها خاص تر ميكرد ....
                اپل سالى يك بار فقط بايد يك گوشى بده بيرون ...
                با اين روندى كه اپل در پيش گرفته موندم ساله ديگه چند مدل گوشى ميده بيرون

ᔕeᑎt ᖴᖇoᗰ ᗰy iᑭᕼoᑎe 5ᔕ

نظر

"بنظر من" اپل دیگه اون اپل رویایی نیست. الان میگم استیو جابز یه عده میان گر میدن اینقدر جابز جابز نکنید. اما حقیقت همینه که
                  دوران اپل بعد از استیو جابز از دیشب کلید خورده، اینا محصولات تیم کوک و حاصل تفکر اون هستند. جابز به اپل روح داد ، اپل رو به
                  یه شرکت قابل احترام و لوکس تبدیل کرد ولی دیشب من هیچ نشونی از اون اپل رو ندیدم، حتی one more thing جابز آدم رو به وجد
                  میاورد ولی دیشب تو این مورد هم اپل واچ زیاد چنگی به دل نمیزد. من احساس میکنم اپل در مسیری رو به زوال (منظور از زوال دور شدن
                  از اهداف واقعی اش) داره قدم برمیداره وکلا حس خوبی به این طرز فکر جدید ندارم. مطمئناً آیفون های جدید خوب بفروش میرن ولی به
                  چه قیمتی؟

نظر

در مورد طراحي يك محصول واقعا نميشه از روي عكس نظر داد
                    بهتره صبر كنيم كه از نزديك ببينيمش
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
                      دقيقاً همينطوره من به شخصه از جابجايى آيپد خسته ميشدم
                      شما فكر كن تو مهمونى يه تب ١٠ اينچى دنبالت باشه
                      يه كم از اظهار نظرا متعجب شدم راجع به ساعت .... من به شخصه ثانيه شمارى ميكنم واسه خريدش
                      هر چند مدل غير اسپرتش بايد بالاى ٤٥٠ دلار باشه(سفاير داره مثله اديشن)
                      دوست من ساعت هاش همه سافیر هستن و از ۳۵۰ دلار شروع میشه گرونترینشم تووش ۱۸ قیراط طلا داره /

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedscorpion نمایش پست ها
                        دوست من ساعت هاش همه سافیر هستن و از ۳۵۰ دلار شروع میشه گرونترینشم تووش ۱۸ قیراط طلا داره /
                        تو سايت اپل اگه نگا كنيد كه ميبينيد فقط
                        Apple watch & apple watch edition
                        از جنس ياقوت هس
                        مدل اسپورت lon-x glass

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                          تو سايت اپل اگه نگا كنيد كه ميبينيد فقط
                          Apple watch & apple watch edition
                          از جنس ياقوت هس
                          مدل اسپورت lon-x glass

Sent from my iPhone
                          اره دیدم از سه مدل فقط اسپورت سافیر نیست /

نظر

• استيو جابز تنش در قبر به لرزه دراومده ،
                            يعني نميشد حداقل پشت رو يه رنگي ميزدن اون خط مطا پيدا نبود ! سياست اپل كاملا تغيير پيدا كرده و كاريش نميشه كرد و كنفرانسها رو هم بايد درشو گل گرفت چرا كه از شش ماه قبل همه چيز لو رفته !

خودشم نميدونه چيكار داره ميكنه ! عملا ايپد ميني رو مسخره كرد !! فعلا داره اون درصد كمي كه در جهان نظرشون روي كميت هست و نه كيفيت رو راضي ميكنه و در اينده خانواده بزرگ خودشو كه به خاطر كيفيت و كار استيو جابز جمع كرده بود رو از دست خواهد داد .
                            ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 10-09-2014, 11:40 AM

نظر

• با اینکه اخیرا آیپد مینی رتینا خریدم ولی ۵ اس رو میدم تا ۶ پلاس بخرم
                              ویرایش توسط amirhalgord : https://i-phone.ir/forums/member/2062-amirhalgord در ساعت 10-09-2014, 11:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                                با اینکه اخیرا آیپد مینی رتینا خریدم پلی ۵ اس رو میدم تا ۶ پلاس بخرم
                                اشتباه نکن مینی دو یدونه باشه من خداییش عاشق سری ایپدم یدونه باشن اینم واسه کارم مینی دو گرفتم وگرنه ایر میگرفتم خیلی خووبن / بی صبرانه منتظر مینی ۳ هستم

نظر

صبر کنید ..
                                X