اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
    عکس های ایفون های این چنینی توی اینترنت منتشر شده امروز با جستجو پیدا میشه توی همین انجمن هم تاپیکش موجوده
    عکس از گوشی خود ایشون میخوام دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط daskoor نمایش پست ها
      ممکنه عکس از ایفونی که خم کردید رو بذارید ؟
      اخبار سایت رو چک کنید

نظر

عکس از گوشی خود ایشون میخوام دوست عزیز
        ایشون هم فکر کنم با توجه به اون اخبار اون حرفو زدن و منظورشون نبوده که ایفون خودشون و خم کردن و همینطور ایشون گفتن 6 دارن و این مشکل تا جایی که میدونم برای 6+ هست

نظر

• نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
          اخبار سایت رو چک کنید
          یه همچین گوشی نازگی از هر جنسی که باشه با اون فشار خم میشه و این فقط یه کمپین ضد اپلی دیگه هست که هر سال راه میوفته ( من همین الان یه 6+ 64 گیگ دارم و چیزی که دارم میبینم با فشار زیاد فقط این اتفاق میوقته که با این سایز اصلا چیز غیر قابل پیش بینی ای نبوده )

نظر

یه همچین گوشی نازگی از هر جنسی که باشه با اون فشار خم میشه و این فقط یه کمپین ضد اپلی دیگه هست که هر سال راه میوفته ( من همین الان یه 6+ 64 گیگ دارم و چیزی که دارم میبینم با فشار زیاد فقط این اتفاق میوقته که با این سایز اصلا چیز غیر قابل پیش بینی ای نبوده )
            بله!
            در بقیه دستگاهای غیر از Apple مشاهده شده و تصاویر موجوده

نظر

• نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
              بله!
              در بقیه دستگاهای غیر از Apple مشاهده شده و تصاویر موجوده
              بله مثل گالاگسی اس 4 توی این ویدیو
              The Samsung Galaxy S4 Bend Test On Video [Spoiler: It Bends And Cracks] | Redmond Pie

نظر

بله مثل گالاگسی اس 4 توی این ویدیو
                The Samsung Galaxy S4 Bend Test On Video [Spoiler: It Bends And Cracks] | Redmond Pie
                من نمیفهمم چه سودی در وضعیت الان ایفون 6 پلاس داره این چیزا که بگیم بقیه هم اینجوری میشن توی ویدیو ایفون مشخص و البته بازخورد کاربر ها توی توییتر و همچنین فوریوم اختصاصی اپل که اعتراض کردن به این موضوع من فقط دوست دارم جواب اپل رو بدونم به این موضوع خم شدن که چی میگه در جواب
                ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 25-09-2014, 03:11 AM

نظر

• این مشکل خمیدگی بر اثر فشار بیش از حد هست...
                  یادمه قبلا تو همین سایت عکس خمیدگی لپ تاپ های اپل رو گذاشته بودن که تعمیر شده بودن

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                    این مشکل خمیدگی بر اثر فشار بیش از حد هست...
                    یادمه قبلا تو همین سایت عکس خمیدگی لپ تاپ های اپل رو گذاشته بودن که تعمیر شده بودن
                    چيزي كه توي فيلمش پيداست اصلا بيش از حد نيست بهرحال هركسي نظري داره اما از نظر من اين عيب بزرگي محسوب ميشه براي اپل

نظر

• بعد از سه روز استفاده از ایفون +۶؛ امروز به دلیل مشکل خم شدن گوشی رو پس دادم.
                      خوشبختانه ایفون قبلیم رو نفروخته بودم و اپل استور اینجا هم بدون هیچ بحثی گوشی رو پس گرفت.

یک نصیحت دوستانه: از اونجایی که طراحی ۶ و۶+ خیلی به هم نزدیکه، به دوستانی که قصد خرید ایفون ۶ یا ۶+ رو دارن توصیه میکنم یه نمه صبر کنن..
                      البته این نظر شخصی من هست و ممکنه ایفون ۶ همچین مشکلی نداشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                        بعد از سه روز استفاده از ایفون +۶؛ امروز به دلیل مشکل خم شدن گوشی رو پس دادم.
                        خوشبختانه ایفون قبلیم رو نفروخته بودم و اپل استور اینجا هم بدون هیچ بحثی گوشی رو پس گرفت.

یک نصیحت دوستانه: از اونجایی که طراحی ۶ و۶+ خیلی به هم نزدیکه، به دوستانی که قصد خرید ایفون ۶ یا ۶+ رو دارن توصیه میکنم یه نمه صبر کنن..
                        البته این نظر شخصی من هست و ممکنه ایفون ۶ همچین مشکلی نداشته باشه
                        فیلم خم نشدن ایفون ۶ رو گذاشتن.دوستان راحت استفاده کنن
                        و یک نصیحت دوستانه:ایفون ۶+ برای توی جیب گذاشتن نیست!مگه جی ال ایکسه بگذاری تو جیب.فبلت!فبلت توی جیب؟من نمیدونم ایا کسی هم راحت هست وقتی میزاره توی جیبش یا نه اما این نظر شخصیه منه

نظر

• دوستان این مشکل خم شدن بدنه رو ایفون 6 هم دیده شد؟
                          و اینکه راسته که میگن بدنه ایفون به شدت خش پذیره و حتما باید قاب براش بگیریم؟
                          اگه اینطوره من رو 5s حساب باز کنم برای ارتقاع گوشیم
                          ویرایش توسط Tiik_Taak24 : https://i-phone.ir/forums/member/35282-tiik_taak24 در ساعت 26-09-2014, 12:33 AM

نظر

• سلام
                            دوستان عزیز در مورد خط و خش پذیری چجوریاس ؟؟ مثل 4 مقاومتش خیلی بالاس یا مثل 5 با کمی بی دقتی خط و خش بر میداره؟؟

نظر

• این مشکل خمیدگی خیلی جدی هست و برای همه ۶ پلاس ها اتفاق می افته یا چندتایی اونم بر اثر فشار زیاد بوده
                              من یکی سفارش دادم اگر دوستان میدونید مشکل جدیه کنسل کنم چون اندرویدی هستم و تا الان آیفون نداشتم

Sent from my D6503 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط masoomiyat نمایش پست ها
                                این مشکل خمیدگی خیلی جدی هست و برای همه ۶ پلاس ها اتفاق می افته یا چندتایی اونم بر اثر فشار زیاد بوده
                                من یکی سفارش دادم اگر دوستان میدونید مشکل جدیه کنسل کنم چون اندرویدی هستم و تا الان آیفون نداشتم

Sent from my D6503 using Tapatalk
                                شما این تاپیک هارو مطالعه کنید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread97891.html
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread97885.html

نظر

صبر کنید ..
                                X