اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اینم از مشکل خمیدگی....اپل جوابش رو داد

نظر

• نوشته اصلی توسط masoomiyat نمایش پست ها
      این مشکل خمیدگی خیلی جدی هست و برای همه ۶ پلاس ها اتفاق می افته یا چندتایی اونم بر اثر فشار زیاد بوده
      من یکی سفارش دادم اگر دوستان میدونید مشکل جدیه کنسل کنم چون اندرویدی هستم و تا الان آیفون نداشتم

Sent from my D6503 using Tapatalk

دوست عزیز خودتونم دارید میگید یه چند تایی.....
      از میلیون ها ایفون فروش رفته چندتاشون اینطوری شدن...اگه استدلال شما رو داشته باشم روزانه هزاران گوشی سامسونگ و مارک های دیگه میشکنن

نظر

• چنتا تست ضربه ایفون 6 و 6+ دیدم ....
        طرف چنان فشاری به ایفون 6+ داد که خم شد ولی اگه همون فشار رو به یک گوشی دیگه بدی نصف میشه...
        چنتا تست دیگه بود مثل پرت کردن گوشی و غیره که هیچ طوریش نشد
        ..
        کلیپ ها تو آپارات موجود هست

نظر

• از بین 10 میلیونی که توی 3 روز فروش رفته، فقط 9 تاش مشکل خم شدن رو داشته که اونم معلوم نیست صاحبش چه بلایی سرش آورده که اینطور شده!
          بیشتر جوسازیه!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
            از بین 10 میلیونی که توی 3 روز فروش رفته، فقط 9 تاش مشکل خم شدن رو داشته که اونم معلوم نیست صاحبش چه بلایی سرش آورده که اینطور شده!
            بیشتر جوسازیه!
            من با شما کاملاً موافقم. مثلاً تو یه حالتایی میگن فلان گوشی فلان میشه که شاید تو دو سال استفاده یک نفر تو دنیا گوشیش تو اون موقعیت قرار بگیره یه بار اما بهرحال پول کمی نیست و بهتره دوستان کمی بیشتر تحقیق کنن و عجله نکنن مخصوصا که قیمت فعلا در حال کاهش هست و صبر کردن خوبه. خود من باورم نمیشد آیفون ۵ رنگش میره و خش میوفته اما بعد از مدتی دیگه همه میدونستن و کسی منکرش نبود. خودم دیدم کسی رو که روز ورود ۵ به ایران ۵تومن خرید و همون روز تو جیبش پشتش کلی خش وحشتناک افتاد. اون موقع فکر می کردم یا جوسازیه یا طرف چیکار کرده اما بعد دیدم نه واقعا کیفیت رنگ پشت مشکیش بده.

نظر

• دوستان من دوربین گوشیم رو با اس ۵ تست میکنم احساس میکنم اس ۵ رنگ های خیلی روشن تر در تاریکی داره شما هم همینطوره یا نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• گزارشی فنی تازه ای از سوی کمپانی Consumer Reports منتشر شده که گزارش‌های پیشین را تا حدی رد می‌کند. شرکت Consumer Reports پیش‌تر نیز در سال 2010 مشکل آنتن دهی آیفون 4 را در ورطه آزمایش قرار داده بود و حالا با یک تست علمی جدید بازگشته است.

در تست این شرکت که در آزمایشگاه تخصصی آن‌ها انجام شده از اسمارت فون های آیفون 5، آیفون 6، آیفون 6 پلاس و در کنار آن‌ها اچ تی سی وان M8، ال‌جی G3 و سامسونگ گلکسی نوت 3 استفاده شده است. در این تست فشارها به دو قصد بر دستگاه‌ها وارد شده؛ اینکه چه میزان فشار برای خمیدگی کافی است و اینکه چه میزان فشار برای جدا شدن کیس از اسمارت فون ها موردنیاز است.

طبق این تست، آیفون 5 محصول سال 2012 توانسته هر دو آیفون 6 و 6 پلاس را در میزان تحمل فشار شکست دهد، با این حال آیفون 6 توانست وزنی 31.7 کیلوگرمی و آیفون 6 پلاس وزنی 40.8 کیلوگرمی را تا قبل از خمیدگی تحمل کند!

نتیجه کلی تست در جدول زیر قابل مشاهده است. ستون سمت چپ میزان وزن قابل تحمل قبل از خمیدگی و ستون سمت راست حداکثر وزن قابل تحمل قبل از جداشدن کیس را نشان می‌دهد.

پس همان‌طور که می‌بینید برخلاف تستی که پیش‌تر در ویدیوی Unbox Therapy دیده شد، آیفون 6 پلاس توانایی تحمل وزن بیشتری نسبت به آیفون 6 دارد. جالب اینجاست که اپل در آزمایشگاه خود وزنی 25 کیلوگرمی را برای تحمل آیفون 6 اعلام کرده بود که همان زمان نیز احتمالاتی برای بیشتر بودن این رقم پیش‌بینی شده بود.

همچنین در تست Consumer Reports مشخص شده که گلکسی نوت 3 محکم تر از بقیه اسمارت فون هاست و تمامی دستگاه‌های دیگر موجود در این تست را شکست می‌دهد.

Consumer Reports در نتیجه گیری گزارش خود نوشته است: «تست‌های ما نشان می‌دهد که آیفون‌ها محکم تر از چیزی هستند که سر و صداهای اینترنتی نشان می‌دهند. اگرچه هیچ اسمارت فونی تا ابد نمی‌تواند از خود مقاومت نشان دهد، اما در یک استفاده معمول تمامی این اسمارت فون ها فشار را تحمل خواهند کرد.»

این ویدیو را می‌توانید از این لینک‌ها مشاهده کنید. (دانلود مشاهده در آپارات)

در کنار این گزارش Unbox Therapy ویدیوی دیگری را از تست آیفون 6 پلاس امروز منتشر کرده. ظاهرا عده بسیاری به وی تهمت‌هایی وارد کرده بودند و این بار تصمیم گرفته که در خیابان و در کنار تعدادی از افراد رهگذر تست دوباره ای را بر روی آیفون 6 پلاس انجام دهد. در این تست نیز آیفون 6 پلاس با صرف انرژی به ظاهر پایین‌تری از دفعه قبل خم می‌شود.

این ویدیو را می‌توانید از این لینک‌ها مشاهده کنید. (دانلود مشاهده در آپارات)

ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 27-09-2014, 02:35 PM

نظر

• الان ايفون ٦ پلاس راحت خم ميشه؟؟؟
                  تو ويديو ها كه تو چند ثانيه راحت خم ميشه

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                    الان ايفون ٦ پلاس راحت خم ميشه؟؟؟
                    تو ويديو ها كه تو چند ثانيه راحت خم ميشه

Sent from my iPhone
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread97891.html
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread97885.html

نظر

• اين تاپيك هارو خودم خوندم.
                      ولي وقتي به اين راحتي خم ميشه اين سوال برام پيش مياد كه نكنه دست خودمم خم شه

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                        اين تاپيك هارو خودم خوندم.
                        ولي وقتي به اين راحتي خم ميشه اين سوال برام پيش مياد كه نكنه دست خودمم خم شه

Sent from my iPhone
                        به راحتی که شما فکر میکنید خم نمیشه.
                        یکی از همین 9 نفر چندین ساعت توی جیبش بوده.خب قاعدتا جای آیفون 5.5 اینچی توی جیب نیستش که!

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          یکی از همین 9 نفر چندین ساعت توی جیبش بوده.خب قاعدتا جای آیفون 5.5 اینچی توی جیب نیستش که!
                          ویدیویی که اون شخص کلاه به سرش هست و با دست با کمی فشار گوشی رو خم میکنه واقعا تامل برانگیزه...

با اینکه خودم برام خیلی غیر ممکنه که اپل همچین اشتباهی کنه ولی نمیشه واقعا گفت گوشی در برابر فشار به اندازه ی 5 و 5s مستحکم هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                            جاي ايفون ٦پلاس تو جيب نيس كجاس؟؟ 😕
                            بعد اين مسئله فكر كنم ايفون ٦ بخرم.
                            يكي از دوستان هم تو يكي از تاپيك ها گفتن كه خم شده ٦پلاسشون

Sent from my iPhone

نظر

• قیمت ها افت نکرده ؟؟؟
                              ویرایش توسط waffan ss : https://i-phone.ir/forums/member/140335-waffan-ss در ساعت 27-09-2014, 08:58 PM

نظر

• چرا افت كرده 6 شده 2800

نظر

صبر کنید ..
                                X