اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
    4 روز دیگه، یعنی 17 سپتامبر میاد و آیفون 4 اس به بعد رو پشتیبانی میکنه
    وقتی آپدیت به ios8 کردیم آیا بازی ها و اپلیکیشن های روی گوشی پاک میشه؟
    بعد از آپدیت نیازی به ریست فاکتوری هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
      چاکربرادر
      تا اونجایی که من میدونم ... ایفون اصلا 4 گیگ نداشته
      من فروردین 87 ایفون 2 جی 8 گیگ خریدم دوتا که بعدش 16 گیگش اومد
      بعدشم 3g@3gs
      من تا حالا همه ایفونها رو داشتم بجز اخرین که دیگه تعطیل کردم
      حالا هم مطمئنم که ایفون 1 جی نداریم
      تو لینک خودتم که ببینی
      نوشته 2 جی ... منظورشو از 1st نمیدونم

مخلص دوستان باحال

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
      چرا، یک ماه اول عرضه آیفون مدل ۴ گیگ و ۸ گیگ عرضه میشد، مدل ۴ گیگ مشکلاتی داشت و پخشش متوقف شد

نظر

• نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
        نه هفته اول ۱۶ گیگ از ۴ تومن بود تا ۳۵۰۰
        پس فکر کنم هفته دوم سوم یا چهارم بود که ۲۹۰۰ میدادن :d
        نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
        پارسال خيلي ها رو ديدم كه روز اول ٥ تومن هم خريدن!
        آره همیشه روزای اول این قیمت مدادن مشتریشم کم نیست . ولی فکر کنم زود قیمتش متعادل بشه این سری ، یک ماه بگذره قیمتش خوب میشه. خیلی دوست دارم ببینم اون شرکته که ادعا میکرد نماینده رسمی اپل تو ایرانه ( اسمشم یادم رفته) هفته اول و دوم ریلیز چند میخواد بده

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• از اینکه سایز ۴ اینچ رو کلا حذف کرده خیلی بدم اومد. اصلا با گوشی های بالای ۴ اینچ راحت نیستم. دیگه ۵ که دارم رو دو دستی میچسبمش و بیخیال بقیه میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
            خیلی دوست دارم ببینم اون شرکته که ادعا میکرد نماینده رسمی اپل تو ایرانه ( اسمشم یادم رفته) هفته اول و دوم ریلیز چند میخواد بده
            وقایع گستر فارس

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed_zarei نمایش پست ها
              وقایع گستر فارس
              این وقایع گستر پارس که همیشه تعطیله من از بغلش رد میشم از اتوبان کردستان!
              چه جوریه؟ من دارم اشتباه میبینم؟

نظر

• "آیفون ۶" اول مهر به ایران می‌آید+قیمت‌ها

با توجه به گفته نماینده انحصاری اپل در ایران (وقایع گستر فارس)، حداقل قیمت آیفون 6 در ایران معادل 3 میلیون و 300 هزار تومان و حداقل قیمت آیفون 6 پلاس معادل 3 میلیون و 770 هزار تومان خواهد بود.
                عبقری همچنین از ثبت سفارش آیفون 6 در گمرک ایران خبر داد و افزود: با توجه به اینکه ثبت سفارش انجام شده‌است، هر وقت گوشی‌ها در جهان عرضه شود، مدت کمی پس از آن وارد ایران شده و پس از یک یا دو روز به فروش می‌رسد.
                وی ادامه داد: امیدوارم از اول مهر ماه، این دو گوشی جدید اپل را در نمایندگی‌های خود در ایران به فروش برسانیم.

http://www.ana.ir/Home/Single/105331

نظر

• نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
                  "آیفون ۶" اول مهر به ایران می‌آید+قیمت‌ها

با توجه به گفته نماینده انحصاری اپل در ایران (وقایع گستر فارس)، حداقل قیمت آیفون 6 در ایران معادل 3 میلیون و 300 هزار تومان و حداقل قیمت آیفون 6 پلاس معادل 3 میلیون و 770 هزار تومان خواهد بود.
                  عبقری همچنین از ثبت سفارش آیفون 6 در گمرک ایران خبر داد و افزود: با توجه به اینکه ثبت سفارش انجام شده‌است، هر وقت گوشی‌ها در جهان عرضه شود، مدت کمی پس از آن وارد ایران شده و پس از یک یا دو روز به فروش می‌رسد.
                  وی ادامه داد: امیدوارم از اول مهر ماه، این دو گوشی جدید اپل را در نمایندگی‌های خود در ایران به فروش برسانیم.

http://www.ana.ir/Home/Single/105331
                  اگه نمايندگي هس چرا با اين قيمت ميده؟

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط roshan_gh نمایش پست ها
                    از اینکه سایز ۴ اینچ رو کلا حذف کرده خیلی بدم اومد. اصلا با گوشی های بالای ۴ اینچ راحت نیستم. دیگه ۵ که دارم رو دو دستی میچسبمش و بیخیال بقیه میشم.
                    دستاتون مشكلي دارن؟ 😐😕

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                      دستاتون مشكلي دارن؟ [emoji52][emoji53]

Sent from my iPhone
                      احتمالا دستاي شما خيلي بزرگن [emoji6]

[emoji266]

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                        احتمالا دستاي شما خيلي بزرگن [emoji6]

[emoji266]
                        يا دستاي شما خيلي كوچيكن 😕

Sent from my iPhone

نظر

• منظور وقايع گستر فارس از اين قيمتا چيه
                          ميخاد انحصار درست كنه
                          چرا به يورو گذاشته مگه اين بابا به رينگيت نميخره
                          فقط شر و ور

نظر

• اپل هيچ نمايندگي تو ايران نداره.

نظر

• گارانتى ها چى
                              مثل مايكروتل اونا نميارن

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                                خوب اين خيلي خيلي اشتباه و دور از منطق هست كه اگر استيو جابز يك حرفي زده اون رو هميشه استناد كنيد، چه براي تاييد يا رد حرفش
                                استيو جابز تو بهترين حالت اين حرف رو ٢٠١٠ زد، ميتوني واسم توضيح بدي وضعيت گوشي هاي سال ٢٠١٠ چطور بود؟
                                كيفيت صفحه؟ وزن؟ ظاهر؟ و مهمتر از اون كيفيت اپليكيشن ها
                                اون زمان راقعا كار ابلحانه اي بود كه يك گوشي ٥.٥ اينچي دستت بگيري
                                احتمالا وزنش حدود ٢٥٠-٣٠٠ گرم بايد مي بود

فكر كنم بهتر دنبال حرف هاي جديدتري براي تاييد يا رد آيفون بگرديد
                                روزبه جان هیچ قرار نیست هیچ کدوم از ما اشتباه نکنیم
                                شما چرا اصرار داری برای هر چیزی یه جوابی ارائه بدین
                                همه ما ذهنیت های اشتباه داریم الان حوصله ندارم برم تو آرشیو بگردم اون موقع ها کلی راجع به این موضوع صحبت کردیم رو بیارم اینجا نشون بدم اما دقیقا خود شما خیلی روی سایز آیفون تاکید میکردی و همیشه به گوشی های دیگه طعنه میزدی که سایزشون بزرگه
                                همیشه اون تصویر معروف کار کردن با آیفون با یک دست رو اپل منتشر می کرد واقعا و انصافا چند میلی متر نازک شدن مشکل قضیه بود؟یعنی الان شما با 5.5 اینچی با یه دست کار میکنی؟
                                جواب این سوال خیلی ساده است استیو جابز اشتباه می کرد و نمی دونست که نیاز بازار به این سمت میره تو یکی از مدارکی که در دادگاه های اپل و سامسونگ درز کرده بود کوک گفته بود مشتری ها محصولی از ما می خواهند که ما نداریم
                                و عرضه این گوشی ها رد کاملا واضحی بر این اشتباه بود
                                اینجا یه انجمنه نه معبد که بخوایم کسی رو پرستش کنیم
                                من نمیخوام آیفون رو محکوم کنم چون متاسفانه هیچ سهامی در شرکت های دیگه ندارم من صرفا یه مصرف کننده هستم
                                یه چیزی رو هم توجه کنید اون دوره یکه تازی آیفون تموم شده الان بقیه گوشی ها چیزی کم از آیفون ندارن هیچی شاید بعضی هاشون خیلی بهتر از آیفون هم باشن.

نظر

صبر کنید ..
                                X