اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا اپل؟

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تا وقتی افراد زیادی از این گوشی استفاده کنند بله همین طور خواهد بود.جواب به بالایی
    ویرایش توسط fresh : https://i-phone.ir/forums/member/69313-fresh در ساعت 15-09-2012, 11:16 PM

نظر

حقيقتي من علاقه دارم!
      هم به طرابيش
      و
      هم رابط كاربري سيستمش!

نظر

من اپل خريدم چون به نظرم تاچش بهتره
        صفحه اش كيفيت بيشتري داره
        زيبايي خواصي داره
        سيستم عاملش هم خواص خودشه و هم از ويروس و اينا راحتم
        كلا اسمش هم قشنگه

نظر

دوستان :
          حتما اکثرتون کیفیت تلوزیون سونی و سامسونگ رو دیدید. میدونید که چقدر کیفیت رنگها در سونی زنده تر و بهتر هست بااینکه امکاناتش از تی وی های دیگه پایین ترهست.وببینیدکدومشون عمربیشتری دارن.
          الان یه بازی رو توی ایفون s4 یا 4 بزارید همون بازی رو هم توی اس3 بزارید. من تست کردم . دقیقا همون مثالی هست که برای تلوزیون سونی زدم (رنگ زنده)
          اکثرگوشیها که من تست کردم توی عمق رنگ که میری رنگی به اصطلاح مرده دارن. مخصوصا قرمز و سبز و زرد که توی ایفون یا بهتربگم محصولات (( apple )) این مشکل دیده نمیشه.
          به نظر من که کیفیت و مرغوبیت همیشه حرف اول رو زده و میزنه . نه امکانات زیاد.
          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

چرا اپل؟

۱- خلاقیت و نوآوری
            ۲- سادگی در عین پیچیدگی
            ۳- استحکام در عین ظرافت
            ۵- مشتری مداری
            (لطفا گزینه های بعدی را شما بیان کنید)
            ۶- ...
            ۷- ...
            ۸- ...
            ۹- ...
            ۱۰- ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اپل خیلی زیباست و اپلیکیشن های بسیار زیادی دارد و دوام زیاد و از همه مهمتر استیو جابز آن را تاسیس کرده...

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                دوستان :
                حتما اکثرتون کیفیت تلوزیون سونی و سامسونگ رو دیدید. میدونید که چقدر کیفیت رنگها در سونی زنده تر و بهتر هست بااینکه امکاناتش از تی وی های دیگه پایین ترهست.وببینیدکدومشون عمربیشتری دارن.
                الان یه بازی رو توی ایفون s4 یا 4 بزارید همون بازی رو هم توی اس3 بزارید. من تست کردم . دقیقا همون مثالی هست که برای تلوزیون سونی زدم (رنگ زنده)
                اکثرگوشیها که من تست کردم توی عمق رنگ که میری رنگی به اصطلاح مرده دارن. مخصوصا قرمز و سبز و زرد که توی ایفون یا بهتربگم محصولات (( apple )) این مشکل دیده نمیشه.
                به نظر من که کیفیت و مرغوبیت همیشه حرف اول رو زده و میزنه . نه امکانات زیاد.
                که محصولات دیگه اون امکانات دیگه رو هم ندارن ... مثل امکان ارا دو اپلیکیشن هم زمان واقعا به چه درد میخوره؟ سرتو میاری اینور اسمارت پاوز ویدیو رو قطع میکنه ولی برای پخش دوباره باید دوباره دکمه پلی رو باید لمس کنی خوب کل این دم و ئستگاه برای این بود که ما رو از یبار لمس کردن فارغ کنه؟فق چیزای دهن پر کن و هسته های بیشمار که خودشون هم میدونن به هیچ دردی نمیخوره ..هیچ گوشی اندروییدی تا این تاریخ حتی گالاکسی اس 4 که به دوربین 13 اش میبالید کیفیت پانورامای ایفون رو نداره چون ایفون عکسا رو ریسایز نمیکنه..ولی گوشی های اندروییدی عکس رو ریسایز میکنند و از کیفیت میندازن...

نظر

برای من ios خیلی تکراری شده بود.امیدوارم 7 دوباره مجابم کنه به آغوش اپل باز گردم هنوز ته دلم با اپله.
                  فعلا ویندوزفون 8 دارم.ویندوز برام نوستالژیه. منو میبره به قدیمای ios ؛ورژن های اولیه و محدودیت های مسخرش!

دقت کردن جدیدا چقدر آیفون خز شده. تو یه جمعی بودم از 12 نفر موبایل 8 تاشون دیدم که 6 تاشون آیفون بود!! یه زمانی هرکی دستت می دید میگفت این چیه!! اون زمان من به لطف بچه های اینجا و موبایلستان اطلاعاتم از مغازه دارهای محدود اپلی مرکز کامپیوتر پایتخت هم بیشتر بود! ولی الان همه پایتخت شده اپل!!
                  من به کلاس گذاشتن با موبایل اصلا اعتقاد ندارم ولی ترجیح میدم موبایلی که دارم خیلی رایج نباشه!! جالبه خیلی از کسانی که تو ایران آیفون دارند کوچک ترین اطلاعاتی از دستگاهشون ندارند! و فقط چون گرونترین بوده خریدنش!!!(البته خیلی که نه ولی نسبت به قبل خیلی خیلی بیشتر شده )

من یادمه قبلا پست داده بودما!!! یعنی از 2009 تا حالا 2 تا پست که هر دو امشب بوده!!؟؟ نه بابا

حرفام بیشتر چرا نه اپل بود تا چرا اپل!! البته فعلا نه

نظر

نوآورى ...درسته اين اواخر كمرنگ تر شده و دليلش هم اينه كه تكنولوژى روز داره اشباع ميشه
                    بايد سخت افزار هاى بيشترى ابداع بشن تا مثل قبل به اوج برسه
                    شما دقت كنيد اين زشت نيست كه الان تنها راه ارتباطى ارسال فايل بين گوشيهاى نزديك بهم و از برندهاى مختلف فقط ايميله ؟
                    من اينو نميگم حرف كارشناس ها هم هست
                    شايد جنبه رقابتى داشته باشه ولى نگاه كنيد سامسونگ مياد با nfc فعال كردن واسه مدلهاى محدودى از سخت افزارهاش از طرفى اپل مياد air drop واسه محصولات جديدش راه ميندازن و هيچ كدام از اين شركتها كوتاه نميان واسه تعامل سيستم عاملى با هم...
                    خلاصه سودشو اونها ميخورن ضررشو مشترى مثل ماها....
                    ايشالله اپل دوباره به دوره اوج خود برگرده چون خيلى زور داره يه برند پلاستيك فروش (اونم فقط اوايلش ارزون بود گوشيهاش) بخواد با اون آندرويد مسخرش مانور بده
                    باور كنيد چند بار خواستم htc one بگيرم بخاطر سيستم عاملش پشيمون شدم حيف اون گوشى كه آندرويد ميخوره

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

سلام دوستان
                      واقعا مسخره است هر روز صبح که از خواب بیدار میشی وقتی میبینی اپلیکیشن های قابل اپدیت داری نگران میشی که نکنه ارور ۱۰۰۹ رو صفحه نمایان بشه
                      اپل مدتهاست اعلام کرده که دیگه ایران تحریم نیست ولی همین الان دوباره ارور ۱۰۰۹ نذاشت که اپ ها اپدیت بشن. شیلترشکن ها هم که کار نمیکنه. واقعا باید چکار کرد؟ به چی باید دل خوش کنیم؟
                      بازم باید اپل رو انتخاب کرد؟
                      ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 11-12-2013, 09:08 PM

نظر

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        واقعا مسخره است هر روز صبح که از خواب بیدار میشی وقتی میبینی اپلیکیشن های قابل اپدیت داری نگران میشی که نکنه ارور ۱۰۰۹ رو صفحه نمایان بشه
                        اپل مدتهاست اعلام کرده که دیگه ایران تحریم نیست ولی همین الان دوباره ارور ۱۰۰۹ نذاشت که اپ ها اپدیت بشن. شیلترشکن ها هم که کار نمیکنه. واقعا باید چکار کرد؟ به چی باید دل خوش کنیم؟
                        بازم باید اپل رو انتخاب کرد؟
                        مشكل از isp هست ربطى به اپل نداره دوست عزيز من همين الان دارم دانلود ميكنم از AppStore .

Sent from my iPhone

نظر

درود بر همه
                          قبل از اینکه اولین گوشی اپل رو بخرم گوشی سامسونگ با سیستم عامل آندروید داشتم (SIII)
                          خیلی گوشی خوبی بود خصوصا وقتی وارد پاساژ یا فروشگاه ها میشدیم خیلی تبلیغ از صفحه نمایشش (SUPER AMOLED) و سخت افزار وخلاصه امکاناتش بود...هنوز هم روی جدید ترین محصولاتش مثل NOTE3 خیلی تبلیغ میشه..
                          ولی بعد یک مدتی با گوشی دوستم آیفون 4اس کار کردم و دیدم بدنه این کجا و سامسونگ کجا!
                          حقیقتا از صفحه 4اس خوشم آمد با تمام سادگیش بسیار زیبا بود و البته نرم افزار ها رو خیلی خوب اجرا میکرد در کل جوری شد که ار اس3 خودم زده شدم ...الان یک آیفون 5 دارم که واقعا بسیار عالیه و عاشقشم....رابط کاربری زیبا...سخت افزار و نرم افزار کاملا هماهنگ ...
                          یکی دیگه از محاسن اپل اینه که مثل سامسونگ روی سخت افزارش غول نمیزاره..مثلا NOTE 3 سی پی یو هشت هسته ای با رم 3 گیگ داره!آخه چه نرم افزاری هست که این سیستم رو میخواد؟
                          بیشتر شبیه کلاه برداریه!CPU هشت هسته ای و رم 3 !خنده داره! نکته جالب اینه که آیفون 5 یا 5اس با سی پی یو 2 هسته ای سرعتش بیشتره!شخصا با NOTE 3 داداشم سر بازی آسفالت 8 کل انداختیم آیفون5 یه نمه زودتر لود میشود...و مشکل دیگه آندروید اینه که واسه بازی های HD و سنگین واسه نصبش کلی مکافات داره.... و دومین مشکلش ساپورت نشدن دیوایس های آندرویدی بعد چند سال ....ولی در صورتی که آیفون 3G هم ساپورت میشه!دز مورد تبلت هم هنوز تبلتی نیس که شکل و ظاهر زیبایی مثل آیپد داشته باشد

نظر

اندروید هم وضعیت بهتری نداره...
                            با اینکه سامسونگ نماینده رسمی داره تو ایران و رسما باید ساپورت شده ولی شما حتی اجازه دسترسی به گوگل پلی رو هم ندارید چه برسه به دانلود...
                            اگه بنا به تهیه برنامه از مارکتهای غیر رسمی باشه،در مورد آیفون هم میشه گفت شما اکانت دولوپر میتونی بگیری...میتونی با قندشکن دانلود کنی...
                            ولی از لحاظ دانلود مستقیم تفاوتی بین اپل و اندروید واسه یه کاربر معمولی بدون تغییرات توی گوشی و راههای غیر مستقیم نیست!

من و برادرم همزمان باهم گوشی خریدیم چندسال پیش...
                            داداشم Galaxy S1 گرفت و من رقیب مستقیم اون زمان اون گوشی یعنی آیفون4 رو داشتم
                            آیفون 4 هنوز به قدرت قبل داره کار میکنه بدون لگ و هنگ و... ولی از S1 فقط یه صفحه نمایش مونده...انواع رامهای کوک شده و نشده روش امتحان شد ولی واقعا سرعتش دیگه عذاب آور کند شده بود...

من حداقل تو اطرافیانم اندرویدی داری ندیدم که بعد از چندماه گوشیش کند نشده باشه...هنگ نکرده باشه...لگ نزده باشه...تنها موردی که بود HTC One دوستم و HTC OneX پدرم هستش که سرعتشون خوب مونده

و از همه مهمتر اینکه خیلی دیر قدیمی میشه...هم از لحاظ ظاهری...هم از لحاظ نرم افزاری هم سخت افزاری

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                              اندروید هم وضعیت بهتری نداره...
                              با اینکه سامسونگ نماینده رسمی داره تو ایران و رسما باید ساپورت شده ولی شما حتی اجازه دسترسی به گوگل پلی رو هم ندارید چه برسه به دانلود...
                              اگه بنا به تهیه برنامه از مارکتهای غیر رسمی باشه،در مورد آیفون هم میشه گفت شما اکانت دولوپر میتونی بگیری...میتونی با قندشکن دانلود کنی...
                              ولی از لحاظ دانلود مستقیم تفاوتی بین اپل و اندروید واسه یه کاربر معمولی بدون تغییرات توی گوشی و راههای غیر مستقیم نیست!

من و برادرم همزمان باهم گوشی خریدیم چندسال پیش...
                              داداشم Galaxy S1 گرفت و من رقیب مستقیم اون زمان اون گوشی یعنی آیفون4 رو داشتم
                              آیفون 4 هنوز به قدرت قبل داره کار میکنه بدون لگ و هنگ و... ولی از S1 فقط یه صفحه نمایش مونده...انواع رامهای کوک شده و نشده روش امتحان شد ولی واقعا سرعتش دیگه عذاب آور کند شده بود...

من حداقل تو اطرافیانم اندرویدی داری ندیدم که بعد از چندماه گوشیش کند نشده باشه...هنگ نکرده باشه...لگ نزده باشه...تنها موردی که بود HTC One دوستم و HTC OneX پدرم هستش که سرعتشون خوب مونده

و از همه مهمتر اینکه خیلی دیر قدیمی میشه...هم از لحاظ ظاهری...هم از لحاظ نرم افزاری هم سخت افزاری
                              همه اینا رو قبول دارم. من از زمانی که ایفون ۳ اومد رفتم سراغ اپل. الانم از ایفون گرفته تا ایپد و .... رو دارم و راضیم. ولی بعضی اوقات میره رو اعصاب. منم که یکم کم طاقت و خلاصه نتیجه اش همین پستها میشه. ولی در کل با توجه به اینکه تجربه گوشیهای اندرویدی رو دارم باید بگم از نظر سخت افزاری اپل همیشه سخت افزار مناسب داره و از نظر نرم افزاری هم از زمانیکه iOS 7 اومده با اشکالات و باگهای زیادش رقابتشون نزدیکتر شده ولی در عین حال اندروید هنوز خیلی ابتداییه

نظر

كلا اپل ي جيز ديگس

نظر

صبر کنید ..
                                X