اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا اپل؟

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

شیک و با کلاس و 100% کار امد

نظر

به خاطر کیفیت بالای نرم افزار و سخت افزار، واقعا هیچ لپ تاپی کیفیت مک بوک پرو رو نداره و نخواهد داشت.
      روی تک تک قابلیت ها و قطعاتش فکر شده.
      به طور کلی: کامل بودن و حسن خطام داشتنش...

نظر

به نظر من:
        ۱- کیفت بالایی گوشی ایفون هم از لحاظ سخت افزاری و بدنه گوشی
        ۲-ساپورت کامل برنامه ها و بازی ها
        ۳- خوش دست بودن و شیکی
        ۴-متفاوت بودن با سایر گوشی ها

نظر

نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
          به نظر من:
          ۳- خوش دست بودن و شیکی
          این رو شدیدا قبول دارم،
          گوشی های آندروییدی و ویندوز فون دارن این فاکتور رو نادیده میگیرند چراکه خیلیا قابلیت های بر فرض گوشی galaxy s2 رو می پسندند ولی موقع خرید وقتی ابعاد گوشی رو از نزدیک میبینند کلا از خرید منصرف میشوند. جالب هست که اندازه های 3.7 و 4 اینچی دیگه دارن فراموش می شوند و در عوض مدل های 4.3 اینچ به بالا حتی 4.65 اینچی تولید می شوند.
          صفحه بزرگ خوبه ولی نه برای هر کاربری. چون اون حس خوشدستی و زیبایی گوشی رو از بین میبره.
          ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 03-04-2012, 04:14 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نمیدونم هر چی در مورده اپل بگم کم گفتم.شیک /با کلاس /مدرن ووووو....

نظر

آیفون بگیرید تا بدونی چرا اپل ....هر کی داره میدونه چی داره که هیچ گوشی دیگه بهت نمیچسبه

نظر

وقتی باوجود اختلافات بین سامسونگ و اپل هنوز با هم مراوده تجاری دارن و برخی از قطعات بکار رفته در محصولات اپل رو سامسونگ ساخته چرا ما بازم وقتی میخوایم از اپل بگیم سامسونگ رو میکوبیم اتفاقاً اینطوری نشون میدیم که رقیب جدی واسه محصولات اپل من فکر میکنم صرف بیان محاسن محصولات اپل بدون مقایسه با محصولات برندها خود به تنهایی نشاندهنده بی همتا بودن این محصولاته

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

ميدوني ايفون چرا خاصه ؟
                  چون ios فقط ميتوني با اپل  تجربه كني و ديگر هيچ

نظر

شما چند تا دلیل بیارید که اپل نخریم ؟

نظر

اپل در سراشیبی سقوط!!!!
                      این جمله ای است که من به دوستام بعد معرفی ای او اس 6 گفتم وحالا با معرفی ایفون 5 چیزی که مشخص است اپل در حال سقوط است
                      متاسفانه اپل خیلی ضعیف عملکرد مخصوصا در ای او اس 6، در واقع باید می ذاشت ای او اس 5.4 نه 6
                      ایفون 5 هم که چیز خاصی نداشت
                      با این وضع پیش بره اپل تا چند سال آینده یه شرکت معمولی درجه 3 و4 میشه

نظر

چرا اپل؟

نوشته اصلی توسط sancho نمایش پست ها
                        اپل در سراشیبی سقوط!!!!
                        این جمله ای است که من به دوستام بعد معرفی ای او اس 6 گفتم وحالا با معرفی ایفون 5 چیزی که مشخص است اپل در حال سقوط است
                        متاسفانه اپل خیلی ضعیف عملکرد مخصوصا در ای او اس 6، در واقع باید می ذاشت ای او اس 5.4 نه 6
                        ایفون 5 هم که چیز خاصی نداشت
                        با این وضع پیش بره اپل تا چند سال آینده یه شرکت معمولی درجه 3 و4 میشه
                        سلام دوست عزيز از نظر من الان اپل نصبت به همه چي اوله نمي دونم شما چه استفاده اي دارين ولي براي من كه يك دانشجو پزشكي ام تا حالا بهترين چيزه هر ديوايسش هم برام مدت ها مونده ٣ جي اسش آپديت جديد رو ساپورت كار منو كه راحت كرده برنامه هاي خوبي هم براش مي آد ولي نبايد بشينيم ببينيم اونا چي اختراع مي كنن بايد رو دسشون بزنيم از ديوايسشون استفاده كنيم و بتونيم پتنت خودمونو داشته باشيم

نظر

چرا اپل؟

چون واقعا دوست داشتنيه.آخر تكنولوژي توش بكار رفته.يه چيزه ديگه هم كه با همه متفاوتش مي كنه سيستم عاملشه كه واقعا عاشقشم.

نظر

چرا اپل؟

نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
                            چون واقعا دوست داشتنيه.آخر تكنولوژي توش بكار رفته.يه چيزه ديگه هم كه با همه متفاوتش مي كنه سيستم عاملشه كه واقعا عاشقشم.
                            دوست عزيز تكنولوژي آخر نداره خود شما از فردا نه از همين الان شروع كنيد تا ته تكنولوژي كه هيچ از اونم جلو تر ميريد

نظر

چرا اپل؟

نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
                              دوست عزيز تكنولوژي آخر نداره خود شما از فردا نه از همين الان شروع كنيد تا ته تكنولوژي كه هيچ از اونم جلو تر ميريد
                              اون كه مسلمه كه ته نداره، منظورم اينا هميشه از لحاظ تكنولوژي حرف اول و ميزنه.

نظر

نوشته اصلی توسط amir00366 نمایش پست ها
                                سلام دوست عزيز از نظر من الان اپل نصبت به همه چي اوله نمي دونم شما چه استفاده اي دارين ولي براي من كه يك دانشجو پزشكي ام تا حالا بهترين چيزه هر ديوايسش هم برام مدت ها مونده ٣ جي اسش آپديت جديد رو ساپورت كار منو كه راحت كرده برنامه هاي خوبي هم براش مي آد ولي نبايد بشينيم ببينيم اونا چي اختراع مي كنن بايد رو دسشون بزنيم از ديوايسشون استفاده كنيم و بتونيم پتنت خودمونو داشته باشيم
                                منظور من به صورت کلی است اینکه تا الان اپل از سمت برنامه نویسها ساپورت شده و برنامه های مختلف و مفیدی برای اپل امده بیرون توش حرفی نیست
                                ولی آیا فکر می کنید با این روند اپل تاچند سال دیگه هم چنین حمایتی می شه؟
                                بهتر احساسی فکر نکنیم و منطقی به مسائل نگاه کنیم
                                واقعا ای او اس 6 در حد یکسال انتظار کشیدن بود؟ الان شما تو هر ایمیلی می تونید یه فولدر vip درست کنید و ایمیلهای مهم آنجا برد، شاهکاری نیست که اپل برای معرفی ای او اس 6 ،vip را یکی از تغییرات مهم معرفی می کنه !!!!!!
                                منم میگم اپل تا الان خیلی خوب بوده و به خاطر حمایت برنامه نویسها توانسته مصرف کننده را حالا از هر قشری راضی نگه دارد.ولی فکر می کنید با این وضع در چند سال آینده هم همینطور خواهد بود؟

نظر

صبر کنید ..
                                X