اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره آیفون های جدید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نگفتن از كى برنامه هاى imovie , iphoto , page , number مجانى ميشن

نظر

تاريخ كنفرانس بعدي اپل معلوم نيس؟مال معرفي ايپد،به نظرتون ايپد٥ با سنسور اثر انگشت مياد؟
      ٥اس نسخه ١٢٨ گيگ داره؟
      و

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط akuji نمایش پست ها
        نگفتن از كى برنامه هاى imovie , iphoto , page , number مجانى ميشن
        همزمان با انتشار نسخه نهایی برای عموم. (به احتمال قوی)

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
        تاريخ كنفرانس بعدي اپل معلوم نيس؟مال معرفي ايپد،به نظرتون ايپد٥ با سنسور اثر انگشت مياد؟
        ٥اس نسخه ١٢٨ گيگ داره؟
        و

Sent from my iPhone
        در ماه اکتبر هتسش. همون طور که در کنفرانس ذکر کردن قراره همه دوایسهای اپل به این سنسور مجهز بشه.
        خیر فعلا نداره.
        .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
          گر چه شب خوبي بود ولي همچنان معتقدم اگر استيو جابز فقيد بود ،رويدادي متفاوت را شاهد بوديم!
          شركت اپل مثل قطاري ميمونه كه در حاله حركته و بعد از مرگ استيو جابز فقط راننده ي اون قطار عوض شد وگرنه مسير همونيه كه راننده ي قبلي ( استيو جابز ) ميرفت.

نظر

من ميگم اين iphone 5c كه مي گفتن حرف c يعني cheap اشتباه بوده c به نظرم color هست !!!
            براي اين قيمت هم پايين نيست

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

متاسفانه اپل دیگه 5 تولید نمی کنه بجاش 5c تولید میشه هدف اپل و نفهمیدم چیه حتی تو کنفرانس هم عکسی از 5 نبود اما 4s بود . بنظرم کسانیکه 5 دارند فکر نکنم برن و 5c بگیرند قطعا همه به دنبال 5s هستن و کسانیکه میخوان تازه ایفون بگیرن خوب با اختلاف قیمت کم بین 5c و 5s ترجیح میدن 5s بگیرند خوب. من بشخصه 5s می گیرم بازم رنگ مشکی و احتمالا 16 گیگ. فقط امیدوارم سال دیگه نگه 5s تولید نمیشه بجاش 6c زدیم اونم رنگارنگ !

نظر

1. من به شخصه آیفون 5c رو از آیفون 5 بیشتر دوست دارم ولی قیمتش شوکه کننده بود
                2. آیفون به اصطلاح پلاستیکی (132گرم) از آیفون اصلی (112گرم) سنگین تره و از هر سه جهت یک میلیمتر بزرگ تره
                3. در ناباوری تمام آیفون 5اس هم دارای NFC نیست
                4. نسخه 128 گیگابایتی آیفون شایعه بود
                5. قاب 5سی جالب نیست ولی ماله 5اس خیلی باحاله
                6. اپل بازم ایران رو داخل آدم حساب نکرد

نظر

نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
                  متاسفانه اپل دیگه 5 تولید نمی کنه بجاش 5c تولید میشه هدف اپل و نفهمیدم چیه حتی تو کنفرانس هم عکسی از 5 نبود اما 4s بود . بنظرم کسانیکه 5 دارند فکر نکنم برن و 5c بگیرند قطعا همه به دنبال 5s هستن و کسانیکه میخوان تازه ایفون بگیرن خوب با اختلاف قیمت کم بین 5c و 5s ترجیح میدن 5s بگیرند خوب. من بشخصه 5s می گیرم بازم رنگ مشکی و احتمالا 16 گیگ. فقط امیدوارم سال دیگه نگه 5s تولید نمیشه بجاش 6c زدیم اونم رنگارنگ !
                  حالا توليد نشه، چه فرقى به حال شما مي كنه؟؟ ساپورت نرم افزارى كه ميشه، در كنفرانس هم كه براى معرفى ios 7 نشان داده شد. مشكل چيه؟

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
                    1. من به شخصه آیفون 5c رو از آیفون 5 بیشتر دوست دارم ولی قیمتش شوکه کننده بود
                    2. آیفون به اصطلاح پلاستیکی (132گرم) از آیفون اصلی (112گرم) سنگین تره و از هر سه جهت یک میلیمتر بزرگ تره
                    3. در ناباوری تمام آیفون 5اس هم دارای NFC نیست
                    4. نسخه 128 گیگابایتی آیفون شایعه بود
                    5. قاب 5سی جالب نیست ولی ماله 5اس خیلی باحاله
                    6. اپل بازم ایران رو داخل آدم حساب نکرد

ايفون ١٢٨ به درد كي ميخوره؟؟
                    قاب ٥اس قشنگه.
                    ن اف سي كه به درد ما ايرانيت نميخوره زياد.ولي حيف شد.
                    كي ايران ما رو ادم حساب كرده كه اپل هم بكنه؟😭

Sent from my iPhone

نظر

• در ناباوری تمام آیفون 5اس هم دارای NFC نیست
                      این جیپ هنوز از نظر کارکرد٬ کاربرد مشخصی نداره٬ البته اپل می تونست با ترکیب اون با سنسور اثر انگشت بش کمی معنا بده ولی ظاهر هنوز نوبتش نشده

نسخه 128 گیگابایتی آیفون شایعه بود
                      هنوز نمیشه گفت شایعه بوده. برای آیپد ۴ هم یکی دو ماه بعد از کنفرانس٬ نسخه ۱۲۸ گیگی در سایت اپل اومد و آماده فروش شد٬ برای آیفون هم بعید نیست اینجور بشه
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        حالا توليد نشه، چه فرقى به حال شما مي كنه؟؟ ساپورت نرم افزارى كه ميشه، در كنفرانس هم كه براى معرفى ios 7 نشان داده شد. مشكل چيه؟
                        غیر از مشکل رنگ من مشکلی در 5 ندیدم. اینو باید از اپل پرسید که چه مشکلی داشته 5 که دیگه تولید نمی کنه. من هیچ شرکتی ندیدم که محصول درجه یکشو بعد از یکسال دیگه تولید نکنه ممکنه رفع نواقص کنه اما اینکه تولید نکنه جای تعجب داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
                          غیر از مشکل رنگ من مشکلی در 5 ندیدم. اینو باید از اپل پرسید که چه مشکلی داشته 5 که دیگه تولید نمی کنه. من هیچ شرکتی ندیدم که محصول درجه یکشو بعد از یکسال دیگه تولید نکنه ممکنه رفع نواقص کنه اما اینکه تولید نکنه جای تعجب داره.
                          خب همونطور كه ميبينيد فايو اس خيلى محصول پردردسرى هستش
                          حتما به همه ى خط توليدشون نياز داشتن كه اينكارو كردن
                          به علاوه ايفون فايو رو متوقف كرد عوضش دوتا گوشى جديد وارد كرد ديگه چه نيازى به ايفون فايو هست
                          شايد مشكلى نداشته باشه ايفون فايو اما خب قرار نيست كه به دليل مشكل نداشتم محصول بهترشون رو كنسل كنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                            خب همونطور كه ميبينيد فايو اس خيلى محصول پردردسرى هستش
                            حتما به همه ى خط توليدشون نياز داشتن كه اينكارو كردن
                            به علاوه ايفون فايو رو متوقف كرد عوضش دوتا گوشى جديد وارد كرد ديگه چه نيازى به ايفون فايو هست
                            شايد مشكلى نداشته باشه ايفون فايو اما خب قرار نيست كه به دليل مشكل نداشتم محصول بهترشون رو كنسل كنن.
                            من برتری خاصی در 5c ندیم که بخواد جایگزین 5 بشه اونم با این قیمت !

نظر

الان سامسونگ داره گلكسي اس ٣ توليد مي كنه؟ (محصول سال گذشته) !!!

نظر

من برتری خاصی در 5c ندیم که بخواد جایگزین 5 بشه اونم با این قیمت !
                                بله ممكنه اعلام كرده باشن كه ايفون فايو سى جايگزين فايو شده اما مطمئنا توليد فايو اس و فايو سى دركنار فايو مقدور نبوده
                                بالاخره نميتونه سه تا محصول بااين ظرافت رو باهم توليد كنه بنابراين مجبور شد ايفون فايو رو كنسل كنه
                                الان شما كه فايو دارى مطمئنا نميرى بفروشى سى بخرى اما مثلا اگه كسى هنوز فايو نخريده ميتونه فايو سى بخره كه كمى ارزونتره(صد دلار هم صد دلاره)
                                اما اگه كسى بخواد فايو خودشو اپديت كنه كه بايد اس بخره ديگه نه اينكه بفروشه بره سى بخره

نظر

صبر کنید ..
                                X