اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره آیفون های جدید

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

محشر و perfect
    کلا از الان رفتم تو نخ پول جمع کردن براش

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
      بله زيبا شده اما من از برداشتن علامت مربع خوشم نيومد چون زيبايى دكمه هوم از بين رفت

Sent from my iPad 4 using Tapatalk
      علامت مربع روی آیفون و دیگر محصولات اپل مثل یه سنبل شده بود که هرجا لوگوی سیب رو میدیدیم مربع هوم هم به نظرمون میومد منم از اینکه نبود ناراحت شدم ولی مثل اینکه باید کم کم ازش خداحافظی کنیم
      روی آیپدهای جدیدهم جاشو به همین سنسور اثر انگشت خواهد داد

نظر

اپل ساعاتی پیش از آخرین شوالیه حلقه به دست خودش رونمایی کرد. آیفون 5s که نیامده لقب ارباب حلقه را به خود گرفت٬ در نگاه اول بسیاری از کاربران را جذب خود کرد. حال اجازه دهید کمی پای تحلیلگران دنیای وب را وسط بکشیم٬ تحلیل گرانی که در سالن کنفرانس اپل حضور داشتند و توانستند انگشتی در حلقه قدرت اپل کنند.

نویسنده سایت Verge
        در واقع آیفون ۵ اس زیبا تر از آنچه که در تصاویر درز کرده به ما نشان داده شده بود است٬ یاقوت کبود بر روی دکمه Home به اندازه مدل های پیشین مقعر نیست اما برای داشتن سنسور اثر انگشت٬ این تغییر ضروری به نظر می رسید. دکمه Home حال تقریبا صاف و بدون انحنا است اما همچنان لمس آن احساس خوبی به کاربر می دهد. ما فرصت نکردیم که خود سنسور اثر انگشت را تست کنیم اما آنچه که در دست مردم دیدیم٬ نشان می داد که سنسور به سرعت و براحتی آیفون را آنلاک می کند.
        نویسنده The Loop
        آیفون ۵ اس اپل یک تلفن بسیار زیبا است. من بر طبق دستور المعملی که توسط آیفون برای دریافت اولیه اثر انگشتم ارائه می شد٬ پیش رفتم٬ سپس تنها لازم بود که انگشتم را بر روی سنسور قرار دهم و بعد از آن تلفن بسرعت آنلاک می شد. برای تشخیص اثر انگشت نیازی نیست که انگشت خود را بر روی سنسور فشار دهید یا آنرا تکان دهید

نویسنده TechCrunch
        دکمه Home جدید نه تنها در عمل بسیار خوب و تحسین برانگیز است٬ بلکه در ظاهر با آن حلقه فولادی اش بسیار زیبا است و به طور قابل توجهی در زیبایی دستگاه موثر است. رنگ های جدید نیز بسیار زیبا هستند. رنگ خاکستری که جایگزین مشکی شده است به مانند گرافیت یا فولاد نمایان است٬ رنگ طلایی که پیش از این فکر می کردم آنرا دوست نخواهم داشت٬ حال می گویم زیبا است و به راحتی در چشم می نشیند.

نویسنده SlashGear
        مطلقا راحت٬ شما می توانید بدون هیچ گونه لمسی در صفحه وارد آیفون خود شوید٬ حتی زاویه قرارگیری انگشت ها هم هنگام اسکن مهم نیست و این سنسور در هر شرایطی کار خود را انجام می دهد.

نویسنده Wired UK
        وقتی آیفون ۵ اس را در دست می گیرید از ظاهر آن هیجان زده نخواهید شد زیرا فرقی با نسخه قبل ندارد اما بعد از پانزده ثانیه که سنسور صرف خواندن اولیه اثر انگشتم کرد٬ بعد از هر بار لمس سنسور وارد صفحه خانگی آیفون شدم٬ این واقعا سخت است که بخواهیم بگوییم که سنسور بخوبی کار نمی کند.
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من فکر می کنم 5s حرف نداره واقعا تر*****

نظر

ساعاتی پیش هفتین شوالیه اپل رونمایی شد٬ شاید S آیفون ۵ اس ما را به یاد واژه امنیت (security) بیندازد که کاملا مشخص می کند که ریشه این S درون حلقه قدرت آیفون ۵ اس است. اما بیاییم برای چند دقیقه روی موضوع دیگری تمرکز کنیم٬ بیایید بیشتر از پردازنده A7 که اولین چیپ ۶۴ بیتی دنیای اسمارت فون هاست حرف بزنیم و بیش از گذشته با معماری ۶۴ بیتی آشنا شویم .

مباحث تخصصی را به کناری گذاشته و بصورت ساده این چیپ ۶۴ بیتی را رمز نگاری می کنیم. آیفون را به مانند یک کتابخانه خیلی بزرگ تصور کنید. در این کتابخانه انواع کتاب ها وجود دارند. اما در این بین یک کتابدار وجود دارد که تشخیص می دهد شما به چه کتابی نیاز دارد. این کتابدار خود ۳۲ کارمند دارد. این ۳۲ کارمند وظیفه این را دارند که کتاب مورد نظر شما را به دست کتابدار برسانند که او به شما تحویل دهد.

حال فرض کنید شما همه کتاب هایی که در مورد دایناسور ها هست را می خواهید٬ ۶۵ عدد از این کتاب ها در کتابخانه موجود هستند٬ بنابراین کتابدار ۳۲ کارمند خود را برای آوردن این کتاب ها ارسال می کند٬ هر کارمند فقط می تواند یک کتاب را بیاورد. با یک محاسبه ساده ریاضی می فهمیم که برای آوردن هر ۶۵ کتاب٬ نیاز است که سه بار کارمندان به قفسه ها مراجعه کنند و کتاب های شما بیاورند.
            بار اول ۳۲ کتاب آورده خواهد شد
            بار دوم ۳۲ کتاب دیگر و در مجموعه ۶۴ کتاب
            بار سوم تنها یک کتاب می ماند٬ اما در هر حال این فاصله توسط کارمند باید طی شود و عملا در زمان آن فرقی احساس نمی شود.

بنابراین برای دریافت ۶۵ کتاب٬ نیاز به سه بار رفتن و آمدن کارمندان است. ما به هر یک از این دفعات به اصطلاح چرخه می گوییم.

اما اگر کتابدار٬ به جای ۳۲ کارمند٬ ۶۴ کارمند داشت٬ برای آوردن ۶۵ کتاب٬ تنها به دو چرخه نیاز بود٬ این دو برابر نیست اما بصورت چشمگیری سرعت کار بیشتر می شود. بصورت مثال اگر ما ۲۵۶ کتاب بخواهیم٬ با ۳۲ کارمند نیازمند ۸ چرخه می باشیم٬ اما با ۶۴ کارمند٬ این چرخه ها در عدد ۴ محدود می شود.

حال بیاییم از کتاب خانه خارج شویم و به ایفونمان برگردیم٬ اگر یک آیفون ۳۲ بیتی داشته باشید ( نسخه های قدیمی تر از ۵ اس )‌ ٬ دستگاه شما تنها می تواند ۳۲ بیت از اطلاعات را در یک چرخه انتقال دهد٬ اما در آیفون های ۶۴ بیتی ٬ این عدد در هر چرخه به ۶۴ بیت می رسد٬ بنابراین در صورتی که اپلیکیشن های آیفون با این سیستم ۶۴ بیتی هماهنگ شود٬ افزایش سرعت٬ مصرف کمتر باطری ( چرخه های کمتر ) حداقل چیزی است که از آن کاربران می شود.
            البته زمان هر چرخه به قدرت خود پردازنده مربوط می شود.

بسیار جذاب است٬ اینجور نیست؟
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

پس چرا سهام اپل اومد پايين بعد از عرضه اين محصولات ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                پس چرا سهام اپل اومد پايين بعد از عرضه اين محصولات ؟
                همیشه همینجوریه میاد پایین بعد دوباره میره بالا.!
                شاید علتش ایفون 5c بوده که بیشتر به یه کلاه برداری شبیه بود تا ایفون ارزان قیمت.
                این بخث ایفون ارزان از کجا سرچشمه گرفت من نمیدونم ولی هیچ بشری انتظار قیمت 550 دلاری به عنوان پایه رو نداشت.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  همیشه همینجوریه میاد پایین بعد دوباره میره بالا.!
                  شاید علتش ایفون 5c بوده که بیشتر به یه کلاه برداری شبیه بود تا ایفون ارزان قیمت.
                  این بخث ایفون ارزان از کجا سرچشمه گرفت من نمیدونم ولی هیچ بشری انتظار قیمت 550 دلاری به عنوان پایه رو نداشت.
                  كلا ظاهرا از اول اپل قصد ارائه يك محصول ارزان رو نداشت و هدف اصلي از توليد آيفون ٥ سي دو هدف بوده
                  ١- ارائه محصولي براي كسايي كه بخاطر حساس بودن بدنه آيفون سمت آيفون نرفتن، الان اين آيفون ٥ سي رو تو هر شرايطي بزاري خطي روش نميوفته
                  ٢- ارائه محصولي با رنگ هاي مختلف (چيزي كه در آيفون معمولي ممكن نبود) . يعني اگر كسي يك گوشي زرد ميخواد ( مثل مدل هاي لوميا) ، الان ميتونه آيفون رو هم بخره

بخاطر دليل دوم، فكر كنم ٥ سي خوب فروش كنه، خيلي ها دنبال گوشي هاي رنگارنگ هستند
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    كلا ظاهرا از اول اپل قصد ارائه يك محصول ارزان رو نداشت و هدف اصلي از توليد آيفون ٥ سي دو هدف بوده
                    ١- ارائه محصولي براي كسايي كه بخاطر حساس بودن بدنه آيفون سمت آيفون نرفتن، الان اين آيفون ٥ سي رو تو هر شرايطي بزاري خطي روش نميوفته
                    ٢- ارائه محصولي با رنگ هاي مختلف (چيزي كه در آيفون معمولي ممكن نبود) . يعني اگر كسي يك گوشي زرد ميخواد ( مثل مدل هاي لوميا) ، الان ميتونه آيفون رو هم بخره

دقیقا همینطوره
                    شاید مثلا خانم ها یا به هر حال نوجوان ها در هر صورت منم میگم شایعه ارزان قیمت رو اصلا نباید سایت های خبری لو دهتده به پا میکردن فروش این مدل هم قطعا بخاطر همین رنگاش میتونه باشه نه چیز دیگه ای.
                    ایفون 5s با اون همه تکنولوژی خارق العاده و شگفت انگیز رو با اون کیفیت ساخت و زیبایی تمام عیارش فکر نکنم کسی بخاطر 100 دلار ول کنه ایفون 5c بگیره که همون 5 هست با یه قاب پلاستیکیه رنگی.

نظر

گرچه به سلیقه ی من نمیخوره٬ولی موافقم و فکر میکنم فروش پایاپایی با فایو اس داشته باشه...

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        ایفون 5s با اون همه تکنولوژی خارق العاده و شگفت انگیز رو با اون کیفیت ساخت و زیبایی تمام عیارش فکر نکنم کسی بخاطر 100 دلار ول کنه ایفون 5c بگیره که همون 5 هست با یه قاب پلاستیکیه رنگی.
                        نه اتفاقا، كلا خيلي ها تو دنيا هستند كه مثلا يك گوشي ساسمونگ مي خرن، قاب پشتش رو صورتي مي كنن و برچسب صورتي هم روي صفحه مي زنن، يك لوگوي برچسبي hello kitty مي چسبونن پشت گوشي ( ديدم كه مي گم )
                        براي اينجور افراد اصلا مهم نيست كه قيمت ديوايس چنده يا سخت افزارش چيه
                        وقتي اين همه آيفون با رنگ هاي مختلف باشه واسشون كافيه، من خودم شخصا نسل عادي آيفون رو ميخرم اما اگر زماني بخوام به كسي كه زياد در قيد بند بنچمارك ها و اعداد سخت افزاري نباشه پيشنهادي بدم، ١٠٠ درصد ٥ سي رو پيشنهاد مي دم
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

نه اتفاقا، كلا خيلي ها تو دنيا هستند كه مثلا يك گوشي ساسمونگ مي خرن، قاب پشتش رو صورتي مي كنن و برچسب صورتي هم روي صفحه مي زنن، يك لوگوي برچسبي hello kitty مي چسبونن پشت گوشي ( ديدم كه مي گم )
                          وقتي اين همه آيفون با رنگ هاي مختلف باشه واسشون كافيه، من خودم شخصا نسل عادي آيفون رو ميخرم اما اگر زماني بخوام به كسي كه زياد در قيد بند بنچمارك ها و اعداد سخت افزاري نباشه پيشنهادي بدم، ١٠٠ درصد ٥ سي رو پيشنهاد مي دم
                          بله منم میگم دیگه اونا شاید بخرن ولی ما نمیخریم اگه 5c رو جایگزین 5 نمیکرد اوضاع خیلی بد میشد ولی حالا همون روال قدیمی کاهش 100 دلاری محصول قبل رو اعمال کرد اما با یه دیوایس پلاستیکی رنگی که هم به قول شما مشکلات بدنه 5 نباشه هم سلیقه های زیادی رو جلب کنه هم اینکه برای خودشم ارزونتر در میاد نبوغ این اپلی ها خیره کنندست.
                          اتفاقا من منتظر بودم بیاد که شاید بخرم ولی وافعا برای من که ایران زندگی میکنم نمیارزه با این قیمت ترجیح میدم یه 5 تر تمیز دست دوم بگیرم که ارزونترم در میاد.
                          پارسال هم منتظر خرید ایپد مینی رتینا بودم که منتهی شد به خرید ایپد 4
                          البته اگه عمر باقی بود دیگه ایفون نمیخرم تا 6s اون موقع به نظرم یا یه دیوایس فوق مدرن با صفحه بزرگ سر و کار داریم.

نظر

درسته ، رنگ‌های آیفون ۵c خیلی‌ خوب شاد و با کیفیت هستند ، مشتریهای خودشو خواهد داشت مخصوصاً خانم‌های جوان (هرچند خودم هم از رنگ هاش خیلی‌ خوشم اومد)

نظر

گر چه شب خوبي بود ولي همچنان معتقدم اگر استيو جابز فقيد بود ،رويدادي متفاوت را شاهد بوديم!

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
                                گر چه شب خوبي بود ولي همچنان معتقدم اگر استيو جابز فقيد بود ،رويدادي متفاوت را شاهد بوديم!
                                خسته نشديد از اين حرفا؟
                                استيو جابز فقيد موقع معرفي ايفون ٣جي اس،اين همه نو اوري كرده بود؟

Sent from my iPhone

نظر

صبر کنید ..
                                X