اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با iOS 7 بیشتر آشنا شویم

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل ما ایرانی ها اینه مثلا یه تگ کنار اسممون باشه مثل برنامه نویس فک میکنیم خدای برنامه نویسی هستیم!
    نه عزیز من! اگه بودی قطعا تو یه شرکت بزرگ مثل اپل مشغول به کار بودی!
    ایراداتم نگه دار وسعی کنی بری با اندروید کار کنی نه قدرتمند ترین سیستم عامل موبایلی دنیا
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

• واااییی بچه ها این کی میاد؟؟؟من دیگه تحمل ندارم...:d
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط l-lamidreza نمایش پست ها
        خواهشا اینقدر به خودتون مطمئن نباشین ...

اونم مقایسه کردن خودتون با شخصی مثل جانی آیو ... یکی از بهترین طراحان زنده ی دنیا
        بنده خودم رو با ایشون مقایسه نکردم ، ایشون تخصصشون توی طراحی سخت افزاره ، اینکه یهو بیاد طراحی اینترفیس نرم افزار رو بر عهده بگیره درست نیست .
        کافیه یک نگاه به این طراحی ها بندازید متوجه میشید
        Dribbble - Show and tell for designers

نظر

• نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
          من خودم اپل بازم ولی خدایی سامسونگ بدبخت هنو چیزی شبیه نزده میریزن رو سرش که این کپی از اپله!!!

- - - - - - - - - -

من خودم اپل بازم ولی خدایی سامسونگ بدبخت هنو چیزی شبیه نزده میریزن رو سرش که این کپی از اپله!!!
          بله يه سري قابليت اندرويد داشته كه به ios اضافه شده اما نه به اون شكل بلكه با بهترين كيفيت... اپل هم از همون اول ميتونست كوركورانه و ناشيانه يه سري قابليت رو بچپونه تو سيستم عامل...
          الان اندرويد ديگه چي ميخاد معرفي كنه؟ اسكرول با شصت پا؟
          اندرويد يه كپيه ناشيانه از ios هست + يه سري قابليت غير كاربردي كه فقط ميتونيد توي بورشور معرفي محصول بخونيد...

نظر

• کسی اگه تونست بتاشو نصب کنه یه نگاهی هم به map کنه ببینه یادی همه از ایران کرده و یه دست و رویی رو به نقشه های داخل ایران کرده لند

نظر

• میگن شما فقط میتونی راهنمایی کنید- البته به مدیر کل هم پیغام دادم

نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
              آره.نماد آنتنشم با حاله ! .....

در کل خوب بود ، امیدوارم این رنگ تم برای ایفون مشکی هم خوب باشه
              جدا ظاهر روان و دوستانه ای برای کاربر داره ،میتونست از رنگای بهتری استفاده کنه ، خیلی شاده .
              از ظاهر که بگذریم باید به محتوا دقت کنین ، به نظرم اپل تونست انتظار کاربر رو تا حد زیادی بر اورده کنه ... امکانات مثل همیشه محدود اما کافی و کارآمد .
              تا پاییز باید صبر کرد فقط این اذیت میکنه . لا اقل واسه ما که Developer نیستیم .

نظر

• متاسفانه بعضی دوستان از روی تعصب نظر میدن اگر یه تم همین ایکون هارو استفاده میکرد یا کلاً یه تمِ شبیه به ios 7 یه مدت پیش اومده بود بازم همینجوری همه هیجان زده میشدید واسه طراحیش؟ جاناتان ایو طراح بزرگیه ولی واقعا طراحی بعضی از ایکون ها تاسف اوره!!! در ضمن طراح سخت افزار حتما که در همه ی زمینه های طراحی به خوبی طراحی سخت افزار نیست!

ویرایش توسط iMehrad : https://i-phone.ir/forums/member/6053-imehrad در ساعت 11-06-2013, 01:30 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط spire نمایش پست ها
                  نمودي بابا.با اين اسم من در آورديت
                  كلي طراح از سراسر جهان تو تيم اپل هستن قدر تو نميدونند شبيه به چي هست؟؟ شبيه به ويندوز يا آندرويد.
                  به خودت بدن يك آيكون طراحي كن ١٠ روز درجا ميزني
                  طيف رنگ و زاويه ها رو ببين مثل هم.بسه ديگه كم بگيد اله بله.
                  دوست نداري بفروش يك آندرويد بگير.اه

نوشته اصلی توسط Apple-Pro نمایش پست ها
                  مشکل ما ایرانی ها اینه مثلا یه تگ کنار اسممون باشه مثل برنامه نویس فک میکنیم خدای برنامه نویسی هستیم!
                  نه عزیز من! اگه بودی قطعا تو یه شرکت بزرگ مثل اپل مشغول به کار بودی!
                  ایراداتم نگه دار وسعی کنی بری با اندروید کار کنی نه قدرتمند ترین سیستم عامل موبایلی دنیا
                  دوست عزیز خواهشا بحث رو منحرف نکنید و به کسی هم بی احترامی نکنید
                  داریم راجع به ظاهر یه چیزی نظر میدیم قرار نیست سلیقه همه مثل هم باشه

نظر

• خوب بود ios 7

نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
                    آره.نماد آنتنشم با حاله ! .....

در کل خوب بود ، امیدوارم این رنگ تم برای ایفون مشکی هم خوب باشه
                    جدا ظاهر روان و دوستانه ای برای کاربر داره ،میتونست از رنگای بهتری استفاده کنه ، خیلی شاده .
                    از ظاهر که بگذریم باید به محتوا دقت کنین ، به نظرم اپل تونست انتظار کاربر رو تا حد زیادی بر اورده کنه ... امکانات مثل همیشه محدود اما کافی و کارآمد .
                    تا پاییز باید صبر کرد فقط این اذیت میکنه . لا اقل واسه ما که Developer نیستیم .

نظر

• نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                      بنده خودم رو با ایشون مقایسه نکردم ، ایشون تخصصشون توی طراحی سخت افزاره ، اینکه یهو بیاد طراحی اینترفیس نرم افزار رو بر عهده بگیره درست نیست .
                      کافیه یک نگاه به این طراحی ها بندازید متوجه میشید
                      Dribbble - Show and tell for designers
                      آقاي طراح . توي طراحي يك مقوله هست به اسمه كاربر پسندي.اگر كمي مطالعه كني كه حتما مي كني و الان ميايي ميگي من كل اينارو حفظم.
                      حالا اين كاربر پسندي چيه؟؟ بزار بگم
                      وقتي رو گوشيت تم ميرزي چند روز ديگه خسته ميشي و ميري سراغ تم ديگه ولي در طراحي خود ios چند ساله كه داري با همين تم كار ميكني و هيچوقت احساس سنگين بودن و خستگي بهت دست نداده.
                      پس معيار فقط زدن طرح جالب نيست. بنده هم ترم ٣كارشناسي ارشد گرافيك هستن ولي ادعايي مثل شما ندارم

نظر

• مهم ترین سودی که الان اپل میکنه اینه که قابلیت هایی که توی اندروید بود و کاربران معمولی و کسانی که با iOS کار نکرده بودند رو جذب میکرد برای امتحان کردن آورد توی iOS تا کلا کار رو برای سیستم عامل مسخره ای مثل اندروید سخت کنه (اینهمه میگن S4...S4 یه چند روزی باهاش سر و کله زدم حالم بهم خورد!! )

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

• نوشته اصلی توسط iMehrad نمایش پست ها
                          متاسفانه بعضی دوستان از روی تعصب نظر میدن اگر یه تم همین ایکون هارو استفاده میکرد یا کلن یه تمِ شبیه به ios 7 یه مدت پیش اومده بود بازم همینجوری همه هیجان زده میشدید واسه طراحیش؟ جاناتان ایو طراح بزرگیه ولی واقعا طراحی بعضی از ایکون ها تاسف اوره!!!

دوربین سافاری و ایکن مخصوص ماشین خیلی زشتن
                          ولی ایکن photo خیلی بهتر از اون گل افتابگردونه که ۶ساله میبینیم
                          ایکن سیری هم به نظرم بد نیس!
                          زیبایی های خاص خودشو داشته
                          کیبوردم سفید کرده که واقعا زیباتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط iMehrad نمایش پست ها
                            متاسفانه بعضی دوستان از روی تعصب نظر میدن اگر یه تم همین ایکون هارو استفاده میکرد یا کلن یه تمِ شبیه به ios 7 یه مدت پیش اومده بود بازم همینجوری همه هیجان زده میشدید واسه طراحیش؟ جاناتان ایو طراح بزرگیه ولی واقعا طراحی بعضی از ایکون ها تاسف اوره!!!

این دقیقا چیزی بود که می خواستم بگم ، اصلا معلوم نیست چرا،،، واقعا این طراحی ایکون ها ،،،،،

نظر

• کی میاد این؟؟جواب منو بدید
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• واسه ما ایرانیا یه بلوتوث شیر و یه دلیوری میزد بس بود.
                                ملت قبل معرفی کشتن خودشونو اگه اپل آی او اس رو عوض نکنه تمومه کارش ورشکست میشه همه ازش میزنن جلو. حالا عوض شده این چیه؟ این که کپی یه اصالت اپل از بین رفت شرافتش رفت زیر سوال.
                                دوستان بازار داغ امروز اصالت سرش نمیشه
                                ایمیل بدین واسه آی او اس 8 همکاری کنید باهاشون ایشالا اصالتش به کمک شما دوستان برگرده.

نظر

صبر کنید ..
                                X