اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با iOS 7 بیشتر آشنا شویم

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون نسخه فاینالش کی میادو تاریخ دقیقش؟
    توی سایت اپل که گفته بود Coming This Fall

نظر

• هرچی بیشتر باهاش کار میکنم بیشتر به این نتیجه می رسم که طراحی بعضی قسمت ها واقعا تاسف اوره البته مثلا نوتیفیکیشن سنتر یا کنترل سنتر خیلی خوب طراحی شدن ولی ایکون ها...
      ستینگ هم که کلا خیلی بی روح و یک نواخت شده ، هیچوقت تاحالا از تم استفاده نکرده بودم ولی اگر جیلبریک بشه حتما تم استفاده می کنم
      در کل حس این رو دارم که یه تم مزخرف نصب کردم ولی جدا از طراحی واقعا کنترل سنتر عالیه فقط کاش میشد که خودمون چیزایی که بیشتر استفاده میکنیم رو اضافه کنیم بهش

نظر

• عالی از همه نظر.دوستان کند شدن بعضی موقعها واسه بتا بودنش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
          عالی از همه نظر.دوستان کند شدن بعضی موقعها واسه بتا بودنش؟
          نسخه های ازمایشی هر بار بهتر از بار قبل میشن بله علتش همینه..

نظر

• من که از ظاهرش خیلی خوشم اومد فقط مشکلم با داغ شدن و مصرف باطریه
            روی فایو آنقدر داغ میشه که دست و گوش رو میسوزونه (جدی میگم) باطری هم حداکثر پنج ساعت نگه می داره که حتما به خاطر بتا بودنشه ولی بی صبرانه منتظر نسخه فاینال هستم

نظر

• نوع نمايش سيگنال انتن هم زياد جالب نيست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
                بنظرم خیلی خوب شده، هر چیزی سادش زیباتر هست ، ایکونها هم خیلی خوب شدن
                زیبایی تو سادگی هست
                شکی نیست که زیبایی تو سادگی ه و طراحی مدرن داره از اون پیچیدگی های عجیب و غریب دهه قبل به سمت سادگی پیش میره، اما سادگی هم تعریفی داره، چهارچوبی داره. سادگی یعنی طراحی آیفون 4. بدون هزار و یک جور منحنی عجیب غریب که گوشی های دیگه دارن.

اما سادگی افراطی هم خوب نیست. پس بیایم بگیم کلا همه چیو تا میشه ساده کنیم، اصلا رنگ رو هم حذف کنیم، فقط بمونه یه سری خطوط! قطعا افراط و تفریط تو هر چیزی یه اندازه مضره.

انصافا آیکونهای قبلی ضمن حفظ ظرافت و جذابیت از سادگی دور نشده بودن و نیاز به چنین انقلابی (یا بگم کودتا) نبود!

نظر

• نوشته اصلی توسط FCBarcelona.ir نمایش پست ها
                  شکی نیست که زیبایی تو سادگی ه و طراحی مدرن داره از اون پیچیدگی های عجیب و غریب دهه قبل به سمت سادگی پیش میره، اما سادگی هم تعریفی داره، چهارچوبی داره. سادگی یعنی طراحی آیفون 4. بدون هزار و یک جور منحنی عجیب غریب که گوشی های دیگه دارن.

اما سادگی افراطی هم خوب نیست. پس بیایم بگیم کلا همه چیو تا میشه ساده کنیم، اصلا رنگ رو هم حذف کنیم، فقط بمونه یه سری خطوط! قطعا افراط و تفریط تو هر چیزی یه اندازه مضره.

انصافا آیکونهای قبلی ضمن حفظ ظرافت و جذابیت از سادگی دور نشده بودن و نیاز به چنین انقلابی (یا بگم کودتا) نبود!
                  آقا اصلا چرا راه دور ميريد! خود همين آيو آيفون ٥ رو طراحى كرده! نميگم كيفيت ساختش عاليه(چون رنگ رفتگى زياد داره) اما واقعا زيباست

نظر

• رنگ هایی که توی Calculator و passbook وPhotos و Gamecenter خیلی زنندست یه کم رنگ هاش باید سنگین تر می شد

مثلا اگه ایکون گیم سنتر و جلوی یکی بذاری به همچی فکر می کنه به غیر از گیم !

اگه ایکون ها رو خیلی تغییر نمی دادن و فقط طرح تخت می دادن با تغییرات کم حتما طرف دار های بیشتری پیدا می کرد واگر نه ویژگی هایی که توی IOS7 که مو جوده عالیه !

نظر

• سلام فیلم مراسم رو کجا میشه دانلود کرد؟
                      ممنون

نظر

• دوستان او اس ٧ براي آيپد ۳ هم میاد؟ به عبارت دیگه این آپدیت شامل آیپد۳ هم میشه؟

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk.

نظر

• دوستان آیپد ۳ هم این آپدیت دریافت میکنه؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
                            دوستان آیپد ۳ هم این آپدیت دریافت میکنه؟؟؟؟

از ایپد 2 به بالا

نظر

• واقعا نمیدونم چرا ما اصرار داریم هرکاری رو غیر قانونی انجام بدیم
                              من خودم هم از کسانی هستم که udid ثبت کردم و ریستور هم کردم کاری به این ندارم که نشد و برگشتم به 6.1.4 ولی الان که این همه مشکل رو میبینم و میشنوم واقعا پشیمونم
                              به نظر من برای لذت بردن از 7 باید صبر کنیم تا نسخه ارجینال بیاد، وقتی که خود اپل اجازه به کاربرای معمولی رو بده و اینکه یکدفعه باهاش آشنا شیم بدون اینکه اذیتمون کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedkhatar نمایش پست ها
                                سلام فیلم مراسم رو کجا میشه دانلود کرد؟
                                ممنون

http://www.i-phone.ir/forums/thread85596.html

نظر

صبر کنید ..
                                X