اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آيفونی بزرگ تر یا کوچک تر، اما ارزان تر در انتظار ما

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط redbull نمایش پست ها
    خدا خیرت بده، من اینجا نوشتم که اگه دو گوشی منتشر بشه، تجربشون بیشتر میشه، الان اگه شرکتی که ماشین تولید می کنه، تنها یک مدل ماشین تولید کنه، و شرکت دیکه ای، هم ماشین شاسی بلند و هم ماشین سواری تولید کنه، کدو تجربشون بیشتره ؟ من اینجا این مثال رو زدم. ۱۰۰٪ شرکتی که دو ماشین میسازه تجربه اش بیشتره، گیرم که کسی طرف داری کرده، باید این رفتار رو از خودت نشون بدی ؟ این زشته که کسی نظرش رو بیان می کنه و یکی دیگه میاد اون رو بکوبه، بهتره یاد بگیریم هر کس می تونه نظر خودش رو داشته باشه، دیگران نباید برای نظر کسی تعیین تکلیف بکنند، من شخصاً شما رو به چشم یک کاربری میدیدم که دید بازی داری، اما با این حرف های شما خیلی تعجب کردم. شما که به پست های من اشراف داری و آمار هم ازشون گرفتی، بهتره کمی به پست های خودت در این تاپیک رجوع کنی و ببینی آیا واقعا چنین حرفی که زدی لازم بود ؟

الان خوبه من بگم احسان همش طرف داری از فلان چیز می کنه، کارش درست نیست، نویسنده آزاده قلمش رو به هر سویی که دوست داره ببره.
    منم دارم میگم اگر ۲۰ گوشی تجربشون خیلی خیلی بشتر میشه!!!* همینطور اگر شروع به ساخت شیر خشک کنه! خوب این که شد سامسونگ که همش مسخرش میکنید! شد نوکیای از قافله عقب مانده! و lg بدرد نخور و htc تازه به دوران رسیده!
    من بحث هامو قبلا با شما کردم! خودتون که دیگه میدونید توی دلتون چی میگذره!

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
    همونطور که در پست قبلی گفتم در مورد خبر رسانی که همه اتفاق نظر داریم که باید خبر رسانی بی طرفانه باشه که در این مورد انصافا حسام کارش رو درست انجام میده
    در مورد دادن نظر در بحث هامون هم من حسام رو تایید میکنم
    اما نظر حسام رو تو بحث ها منطقی تر و آزادتر میدونم
    (اگر چه هر کسی هر نظری داشته باشه میتونه ابراز کنه بدون اینکه مورد قضاوت قرار بگیره)

ویرایش: کاش ما تو این انجمن چند نفر دیگه داشتیم مثل حسام دستی تو تحلیل خبر داشتن
    ایشون خیلی فعال هست و نمره ۲۰ از ۲۰ میگره برای فعالیتشون!
    اما نمره ۵ میگیره برای تعصب! اگر فکر میکنید ایشون کارش را خوب انجام داده توی پیغام خصوص بگید تا براتون پستهای ایشون را دونه دونه بفرستم!
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 11-01-2013, 04:09 AM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

احسان توي دل من هيچي نمي گذره، هرچي هست توي پست هاي بنده مي تونيد تماشا كنيد، اما ظاهراً شما تو دلتون غوغاست. پست و رد و بدل مي كنيد توي پيام خصوصي ها، خوشحالم كه اينقدر پست هام رو مي خوني.

نظر

آيفونی بزرگ تر یا کوچک تر، اما ارزان تر در انتظار ما

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
        ایشون خیلی فعال هست و نمره ۲۰ از ۲۰ میگره برای فعالیتشون!
        اما نمره ۵ میگیره برای تعصب! اگر فکر میکنید ایشون کارش را خوب انجام داده توی پیغام خصوص بگید تا براتون پستهای ایشون را دونه دونه بفرستم!
        من اكثرا پست هاي حسام رو دنبال مي كنم و باهاش در خيلي موارد هم عقيده هستم
        اين بحث بي نتيجه هستش دوستان
        بحث وقتي ارزش داره پايه و معيار اون بر اساس درستي شكل بگيره
        مثلا من اگه پايه و معيارم اين باشه هر كاري اپل كرد درسته و غير از اون گفتن تنگ نظري خب ارزشي نداره بحث در اين مورد
        نه فقط اپل بلكه هر شركتي يا هر سيستم و عقيده اي

Sent from my iPad 4 using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
          احسان توي دل من هيچي نمي گذره، هرچي هست توي پست هاي بنده مي تونيد تماشا كنيد، انا ظاهراً شما تو دلتون غوغاست. پست و رد و بدل مي كنيد توي پيام خصوصي ها، خوشحالم كه اينقدر پست هام رو مي خوني.
          من پستی رد و بدل نکردم! به Dandelion گفتم اگر تمایل دارید ، اعلام کنید تا براتون بفرستم!(در واقع با این حرف ایشون، اگر علاقه داشته باشه ، خودش میره و میبینه) و ایشون چیزی از من تقاضا نکرد که من براشون بفرستم! من کلا همیشه علاقه زیادی دارم که با متعصبها بحث کنم ، برای همین توی دلم غوغاست! اما من شما دیگه جایی برای بحث نداریم، چون حرفهامون قبلا زدیم،به قول روزبه : من دیگه توی این بحث ها بازنشسته شدم.
          اما خوب باید هر از گاهی باید یک یادآوری بشه دیگه ).
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
          ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 11-01-2013, 04:43 AM

نظر

من پستی رد و بدل نکردم! به Dandelion گفتم اگر تمایل دارید ، اعلام کنید تا براتون بفرستم!(در واقع با این حرف ایشون اگر علاقه داشته باشه ، خودش میره و میبینه) و ایشون چیزی از من تقاضا نکرد که من براشون بفرستم! من کلا همیشه علاقه زیادی دارم که با متعصبها بحث کنم ، برای همین توی دلم غوغاست! اما من شما دیگه جایی برای بحث نداریم، چون حرفهامون قبلا زدیم،به قول روزبه : من دیگه توی این بحث ها بازنشسته شدم فقط از هر از گاهی باید یک یادآوری بشه دیگه ).
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
            شما هم همیشه دوست من هستی ، هر کسی، دیگری رو متعصب میبینه، اگر دیدگاهشون شبیه هم نباشه. اما یادم نمیاد کی بحث کردیم و دیگه از اونجا شما دلخور شدی و هر وقت پست میدی توی تاپیک های بنده، میگی نمی خواستم پست بدم.

بحث که نباید دوستی رو از بین ببره، بحثه دیگه.

نظر

نوشته اصلی توسط redbull نمایش پست ها
              شما هم همیشه دوست من هستی ، هر کسی، دیگری رو متعصب میبینه، اگر دیدگاهشون شبیه هم نباشه. اما یادم نمیاد کی بحث کردیم و دیگه از اونجا شما دلخور شدی و هر وقت پست میدی توی تاپیک های بنده، میگی نمی خواستم پست بدم.
              خب برای این میگم نمیخواستم پست بدم که شما بدونی خیلی جلوی خودمو گرفتم و تلاش کردم که چیزی نگم، که باعث دلخوری شما نشم! منظور من این هست! یعنی اینکه شما بدونی من قصدم ایجاد دلخوری برای شما نیست اما مثلا شما چیزی گفتی که دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم! :d

نظر

خدا رو شکر این خبر رد شد
                Apple Marketing SVP Phil Schiller seems to deny talk of cheap iPhone | 9to5Mac
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

خب برای این میگم نمیخواستم پست بدم که شما بدونی خیلی جلوی خودمو گرفتم و تلاش کردم که چیزی نگم، که باعث دلخوری شما نشم! منظور من این هست! یعنی اینکه شما بدونی من قصدم ایجاد دلخوری برای شما نیست اما مثلا شما چیزی گفتی که دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم! :d
                  بحث کردن که خوبه، اینکه همه آدم ها شبیه هم فکر کنن که کسی به جایی نمیرسه داداش، از این به بعد هم هر پستی خواستی بده، ما جوابتو میدیم، ناراحت هم نمیشیم.

شب بخیر.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    بله روزبه جان، شما هم یک نفس راحت کشیدی، جالب بوده که فیل به نکاتی مثل رتینا و بدنه آلومینیومی هم اشاره کرده و گفته ما از بهترین ابزار ممکن استفاده می کنیم، رو صحبتش با پلاستیک هست

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      بله! :d و من بسیار خوشحال شدم! خیلی عصبی بودم بخاطر این قضیه!

نظر

همه اش يه شايعه اي بيش نيست و از طرف ابل امروز رد شد(قرار نيست مثل سامسونگ پلاستيك بده بيرون :دي)

نظر

چرا پس این تاپیک پاک نمیشه؟حالا که اپل ردش کرده لزومی نیست در موردش بحث بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                            چرا پس این تاپیک پاک نمیشه؟حالا که اپل ردش کرده لزومی نیست در موردش بحث بشه.
                            لزومی نداره پاک بشه.

نظر

براي چي لزومي نداره!؟

نظر

سایت های خبری مختلفی این خبر رو پوشش دادند، هر خبری صحت نداشت، پاک میشه ؟

بسته شد.

نظر

صبر کنید ..
                                X