اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آيفونی بزرگ تر یا کوچک تر، اما ارزان تر در انتظار ما

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
    درسته چند بخشی نشده، اما می بینید که همه رقیبان اپل تنها یک خط تولید ندارن، مثل سامسونگ که گوشی هاش سر به فلک می کشه. htc, نوکیا و دیگر رقیبان. به هر حال اپل باید به یک شکلی خودش رو در عرصه اسمارت فون ها گسترده تر بکنه.
    گسترده تر از این؟
    متاسفانه این خبر هیچ وقت تو تحریریه منتشر نشد.
    اپراتور At&t اعلام کرده که تو فصل تعطیلات نزدیک به ۱۰ میلیون اسمارت فون فروخته که ۸ میلیون اونها آیفون بوده
    امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیوفته و در حد یک شایعه باقی بمونه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

به نظرم بعد از استیو اپل خیلی داره تند میره جلو ولی نمیدونم خوبه یا بد ؟ شاید فروش بیشتر کنه شاید هم از اون اعتبار و خاص بودنش کم بشه
      ویرایش توسط applife : https://i-phone.ir/forums/member/63363-applife در ساعت 10-01-2013, 10:25 AM

نظر

به نظر من کلا کار اشتباهی هست که اپل بخاد ایفونی کوچیکتر وارزونتر بزنه ...ابهت و ارزش خودشو میاره پایین با این ایفون ارزون و مطمئنن با کیفیت پایین تر ....که میخاد تولید بشه. همین ایفونو با همین کیفیت بزنه بهترین کاره

نظر

اپل به نظر من ماکسیمم کاری که می کنه این خواهد بود که بطور مثال وقتی نسل بعدی آیفون بیاد ( مثلا با یک ظاهر جدید)
          یک آیفون با قدرت سخت افزاری آیفون ۵ رو با ظاهر جدید مثل آیفون جدید با قیمت کمتر بده بیرون
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            گسترده تر از این؟
            متاسفانه این خبر هیچ وقت تو تحریریه منتشر نشد.
            اپراتور At&t اعلام کرده که تو فصل تعطیلات نزدیک به ۱۰ میلیون اسمارت فون فروخته که ۸ میلیون اونها آیفون بوده
            امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیوفته و در حد یک شایعه باقی بمونه
            داشتن چیزهای خوب که نهایت نداره، باز هم ظاهراً قصد داره قدم های بیشتری برداره.

نظر

من هم کلا مخالفم. آیفون همینجوری هم از فروش خوبی برخورداره اصلا لزومی نداره اون اعتبار و خاص بودنش رو از دست بده. ببخشید ولی همینجوری که سالی یک گوشی میده بیرون و کل تمرکزش رو میذاره رو همین یک مدل هر دفعه اشکالاتی داره چه برسه به اینکه فکرش بخواد رو 2 مدل مشغول بشه.

نظر

ولی اپل هنوز هم آیفون ارزون قیمت کنار این آیفون 5 داره مانند 4s ها که 8گیگی تولید مشوند و یا 4

نظر

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                  من هم کلا مخالفم. آیفون همینجوری هم از فروش خوبی برخورداره اصلا لزومی نداره اون اعتبار و خاص بودنش رو از دست بده. ببخشید ولی همینجوری که سالی یک گوشی میده بیرون و کل تمرکزش رو میذاره رو همین یک مدل هر دفعه اشکالاتی داره چه برسه به اینکه فکرش بخواد رو 2 مدل مشغول بشه.
                  اتفاقاً با عرضه دو گوشی در سال، بهتر می تونه روی مشکلاتش تسلط داشته باشه، و کمتر خطایی در تولید رخ میده. یه جورایی میشه گفت تجربه شون بیشتر میشه و هر گوشی مکمل دیگری میشه.

نظر

اتفاقاً با عرضه دو گوشی در سال، بهتر می تونه روی مشکلاتش تسلط داشته باشه، و کمتر خطایی در تولید رخ میده. یه جورایی میشه گفت تجربه شون بیشتر میده و هر گوشی مکمل دیگری میشه.
                    حالا اگر ۳ تا گوشی هم داده بود! ۴ تا گوشی هم داده بود! باز این جمله با "اتفاقا" شروع میشد! و تعریف و تمجید از کار صحیح Apple.

در صورت انجام دادن این کار (در صورت انجام دادن) یعنی خراب کردن خودش و Think Different را زیر سوال بردن! این دیگه متفاوت نیست! اپل بخاطر کیفیتش و گرون بودنش نسب به سایر گوشی ها طرفتارهای خاص خودشو داره! اگر بخواد صرفا برای اینکه بازار را دست بگیره اونم با گوشی های ارزون همون بهتر که شروع کنه ماشین لباسشویی و آبمیوه گیری هم تولید کنه!

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 10-01-2013, 03:48 PM
                    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                      حالا اگر ۳ تا گوشی هم داده بود! ۴ تا گوشی هم داده بود! باز این جمله با "اتفاقا" شروع میشد! و تعریف و تمجید از کار صحیح Apple.

در صورت انجام دادن این کار (در صورت انجام دادن) یعنی خراب کردن خودش و Think Different را زیر سوال بردن! این دیگه متفاوت نیست! اپل بخاطر کیفیتش و گرون بودنش نسب به سایر گوشی ها طرفتارهای خاص خودشو داره! اگر بخواد صرفا برای اینکه بازار را دست بگیره اونم با گوشی های ارزون همون بهتر که شروع کنه ماشین لباسشویی و آبمیوه گیری هم تولید کنه!

موافقم. اپل اگر به گوشی دوم فکر کنه در سال های آینده باید منتظر گوشی های سوم و چهارم هم باشیم و این یعنی مثل بقیه شرکت ها. حتی ممکنه دوباره برنامه نویس ها به خاطر تغییر سایز صفحه دچار مشکل بشن.
                      کم کم منم دارم به این نتیجه میرسم که اپل بعد استیو دیگه اپل نیست.هر چیزی که جابز مخالفش بود تیم داره همون کارو می کنه.

نظر

آيفونی بزرگ تر یا کوچک تر، اما ارزان تر در انتظار ما

اگه بخواد چنين محصولي عرضه كنه با قيمت ١٥٠ دلار ارزون تر از آيپاد نسل پنج بايد خيلي ضعيف باشه حول ايفون ٤ كه خوب خود ايفون ٤ هست منطقي نيست چنين كاري اپل معمولا قيمت ها رو بشدت منطقي اعلام ميكنه!پس خبري از يه ايفون جديد نيست تنها كاري كه اپل ميخواد اون موقع بكنه اينكه اسم ايفون قبلي رو عوض كنه يكم كيفيت صفحه رو بياره پايين.خوب البته اپل با اينكار استاندارد هاي خودش رو نقض مي كنه پس بايد وايسيم ببينيم!!

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها

احسان شما تا هرچیزی رو شنیدی میگی طرف داری از کار اپل ؟ دوستمون گفتن ضریب خطاها بیشتر میشه، من هم گفتم اتفاقاً برعکس، اینطوری گوشی ها مکمل هم دیگه میشن، والا اپل مال خودم یا بابام نیست که ازش طرف داری کنم. اگه به تاپیک دیگه ی من نگاه کنی می بینی کلی از کمبودهای ios گفتم، و ای کاش در اون تاپیک اثری از خودت می ذاشتی، حالا که اپل می خواد این گوشی رو بسازه، چه ربطی به لباس شویی داره ؟ ما ایرانی ها یه عادتی داریم ، خیلی بده، هر کی فوت کرد، دوست داریم تا ابد راه اون رو ادامه بدیم، دریغ از اینکه بدونیم اون موقع یک دوران دیگه ای بوده، الان هم یک دوران دیگه ای هست.

من نمی دونم چی توی این کلمه اتفاقاً دیدی، اما به قول یکی از دوستان توی هیچ حرفی دنبال منظور نباش.

نظر

من که مخالفم . اگه اپل بخواد بازار هر چیزی رو دست بگیره دیگه اون حالت خاص بودن خودشو از دست میده . من که شدیدا مخالفم

نظر

عجیبه اگه همچین کاری بکنه ! اینطوری این همه بازی باحال و سنگین رو گوشی های ارزونش اجرا نمیشن که !

شاید میخواد یه چیزی درحد 1100 بده بیرون !؟

نظر

اتفاقاً با عرضه دو گوشی در سال، بهتر می تونه روی مشکلاتش تسلط داشته باشه، و کمتر خطایی در تولید رخ میده. یه جورایی میشه گفت تجربه شون بیشتر میشه و هر گوشی مکمل دیگری میشه.
                                حسام قضيه كلا متنفي شد
                                البته اگه لفظ ارزان رو به كار نميبرد ميشد اميدوار بود مثلا يه مدل شبيه آيپاد بزنه با قيمت كمتر
                                فیل شیلر: به رغم محبوبیت تلفن های هوشمند ارزان، آنها هرگز آینده محصولات اپل نخواهند بود | نارنجی

نظر

صبر کنید ..
                                X