اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره آیپد جدید و آیپد مینی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط soharbz نمایش پست ها
    کیفیت مهم هست ولی نه به قیمت از دست دادن کارایی من ترجیخ میدم یه وسیله کارا داشته باشم تا یک چیز قشنگ برای پز دادن
    این حرف رو کاملا قبول دارم

نوشته اصلی توسط soharbz نمایش پست ها
    اندروید اپن سورس هست چون شما میتونید رابط های مختلف رو دانلود کنید و مثل یک اپلیکشن در هود دیوایس بدون نیاز اه برنامه ای دانلود کنید شما برای ریختن برنامه به itunes احتیاج ندارید و برنامه نویس ها آزادی کامل دارند که هرکاری رو انجام دهند و سر این نمیتونیم بحث کنیم این دیگه ثابت شده هست می تونیم هزاران مقاله براتون بیارم
    اپل همیشه نو آوری در وسایلش داشته ولی این رو باید قبول کرد که این نو آوری ها ته کشیده اند و فقط برای اینکه از شرکت های دیگر کم نیاره به آپگرید سخت افزاری روی آورده
    اگر شما یک بار آزادی اندروید رو امتحان کنید دیگه نمی تونید محدودیت های اپل رو تاب بیارید
    خب تو اندروید آزادی عمل بیشتری هست اما اوپن سورس!!؟؟؟؟
    اندروید کجاش اوپن سورسه؟
    مثلا کروم از پروژه اوپن سورس کرومیوم گرفته شده الان اوپن سورسه؟
    گوگل خوب میدونه چطور نقش بازی کنه کرومیوم بیچاره که هزار تا کاربر هم نداشت با اون طراحی زیباش گرفت انحصاری کرد با اسم کروم منتشر کرد
    اندروید اگر اوپن سورس بود که ما روت نمیکردیم یا بوت لودر های شرکت های عرضه کننده قفل نبود
    به هر حال
    راستی دوستان کسی راجع به ویندوز rt میدونه؟
    میدونین تو ویندوز rt شما فقط از فروشگاه ویندوز استور میتونین برنامه نصب کنید؟
    ویندوز rt با نسخه pro اون خیلی فرق داره
    کلا ینا دو تا موضوع جدا هستن
    rt اپ های خیلی کمی داره نرم افزارهایی که الان برای ویندوز هست روش اجرا نمیشن(یه جورایی مثل تولد ios از بطن مک هستش همون طور میدونین نرم افزارهای مک رو ios اجرا نمیشه...)
    و البته رو سی پی یو های اینتل و ای ام دی نصب نمیشه
    محیطش بسته اس البته نه به اندازه ios
    اندروید هم کار راه انداز هست اما واقعا بی کیفیت
    اصولا اندروید به نظرم تو حوزه تبلت حرف نزنه بهتره

نظر

این ایپد مینی رمش واقعا 512 مگه؟؟ اینجوری باشه که واقعا افتضاحه , اون از صفحه نمایشش , اینم از رمش , مسخره کرده با این تولیدش, کیندل فایر اچ دی داشتم توی فکر بودم بفروشم ایپد مینی بگیرم گفتم با کیفیتش میسازم ولی این رم دیگه خیلی کمه , باید کیندلو نگه دارم !!

ویرایش توسط hamidwt : https://i-phone.ir/forums/member/79250-hamidwt در ساعت 25-10-2012, 07:49 PM

نظر

من شنیدم که فیرمور ایپد 3 و 4 یکیه.
        راسته؟
        منیع:یه فروم انگلیش!

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
          من شنیدم که فیرمور ایپد 3 و 4 یکیه.
          راسته؟
          منیع:یه فروم انگلیش!
          بنظر من امکانش صفر هست.البته امیدوارم که اینطور باشه ولی با تغییر پردازنده و گذاشتن
          اسم نسل چهارم روی اون باحتمال قوی متفاوت خواهد بود.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

اندروید انقدر هم که شما میگید unstable نیست شما همیشه بک آپ در drobbox دارید و امکان نداره یهو همه چیز بپره
            واقعا پایداری آندروید از اون چیزی که میگید هم کمتره. من الان دسترسی کامل به دو گوشی آندرویدی دارم و فقط هنگام کار به یه چیزی فکر می کنم که واقعا چطوری ملت می تونن با اینکار کنن

کیفیت مهم هست ولی نه به قیمت از دست دادن کارایی من ترجیخ میدم یه وسیله کارا داشته باشم تا یک چیز قشنگ برای پز دادن
            دقیقا حرف من هم همینه٬ کیفیت کاری که تو آیفون و آیپد پیدا می کنید در خواب هم در آندروید نمیبیند
            آندروید دقیقا به همون سمتی با سرعت داره میره که سیمبین رفت

اپ هایی که رنگ های قشنگی دارن ولی در عمل نصف استفاده ی یک اپلیکشن بیریخت اندروید رو ندارن
            واقعا؟ امکان داره چند تا مثال بزنید
            می خواین براتون چند ده نرم افزار واقعا کارا رو مثال بزنم که اصلا برای آندروید نیست؟ همون pdf expert که دیشب مثال زدم یادتونه

اندروید اپن سورس هست چون شما میتونید رابط های مختلف رو دانلود کنید و مثل یک اپلیکشن در هود دیوایس بدون نیاز اه برنامه ای دانلود کنید شما برای ریختن برنامه به itunes احتیاج ندارید و برنامه نویس ها آزادی کامل دارند که هرکاری رو انجام دهند و سر این نمیتونیم بحث کنیم این دیگه ثابت شده هست می تونیم هزاران مقاله براتون بیارم
            بله این آزادی کامل هست که دستگاه آندرویدی رو به یک کیسه پر از اشکال تبدیل کرده
            الان شما با xperia x10 یه سر به فروشگاه نرم افزاری آندروید بزنید٬ از هر دو تا برنامه یکیش میگه این برنامه با گوشی شما هماهنگ نیست
            مشکل وقتی بزرگتر میشه که حتی از فروشگاه رسمی گوگل میخوای چیزی دانلود کنی هم باید احتمال بدی که شاید همه چیز بریزه به هم

اپل همیشه نو آوری در وسایلش داشته ولی این رو باید قبول کرد که این نو آوری ها ته کشیده اند و فقط برای اینکه از شرکت های دیگر کم نیاره به آپگرید سخت افزاری روی آورده
            بستگی داره نو آوری از دید شما چی باشه! از دید من نو آوری رو اپلیکیشن های کاراتر از گذشته ایجاد می کنند

اگر شما یک بار آزادی اندروید رو امتحان کنید دیگه نمی تونید محدودیت های اپل رو تاب بیارید
            من خیلی خیلی بیشتر از یکبار آندروید رو امتحان کردم! تقریبا به صورت ۲۴ ساعته یک آندروید X10 و یک گوشی ویندوز فون بغل دستمه !
            کار با ویندوز فون لدت بخشه ولی محدودیت های خیلی وحشتناکی داره حتی نمی تونید اکانت استور رو عوض کنید و برای عوض کردن اکانت باید گوشی رو ریست کنید
            کار با آندروید وحشتناکه٬ تقریبا هرکاری که باش می خوام انجام بدم خون آدم رو تو شیشه می کنه تا انجام بده
            یه جورایی برای کسی که با آیفون عادت کرده کارکردن با آندروید از عذاب های الهی هم بدتر میتونه باشه
            آیفون من خیلی جدید هم نیست و آیفون ۴ هست ولی وقتی کنار دو تا آندرویدی باش کار می کنم تازه میفهمم که اوضاع از چه قراره
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

Zپس به نظرتون ممكن نيست واسه ايپد ها يه فيرمور واحد بده؟؟؟
              مثل مك ها!

نظر

من اطلاع زیادی از مک ها ندارم متاسفانه.
                یه سوال از دوستانی که کنفرانس رو کامل دیدن دارم.
                کلا صحبتی از نسل سوم شد؟یعنی حرفی چیزی زدن راجع بهش؟چون اگر اونجا چیزی نگفتن
                و الان توی سایت هم نیستش و تولیدشم انگار قطع شده که اگر اینطور باشه واقعا کار بسیار
                غیر حرفه ای و توهین به کاربرای نیو آیپد بوده. و فکر هم میکنم دلیل اصلی ناراحتیه کاربرا همین
                عدم توجه بوده باشه.منتظر جواب دوستان هستم.ممنون.

نظر

دوستان من یک چیزی برام خیلی جالبه چرا هیچ کس دقت نمیکنه
                  من الان فردا برم یک تبلت بخرم که چی بشه؟خوب میخوام ازش استفاده کنم دیگه نمیزارم توی کمد که بگم یک تبلت دارم!!!
                  خوب من که میخوام استفاده کنم وقتی می بینم مثلا یک نرم افزار یا یک بازی الان ریلیز میشه برای ios مثلا 10 روز دیگه برنامه نویس برای اندروید و 100 روز دیگه شاید هم هیچ وقت برای ویندوز فون منتشر نکنه خوب یک چیزی به نام عقل هست توی وجودم که میتونم باهاش فکر کنم
                  چرا من یک قدم از دیگران جلوتر نباشم!!!
                  ویرایش توسط ali tanhaii : https://i-phone.ir/forums/member/87546-ali-tanhaii در ساعت 25-10-2012, 11:24 PM

نظر

من 3gs رو همزمان با xperia x10 گرفتم لازم به گفتن نیست که به هیچ وجه ربطی به هم ندارن فقط بدنه رو میگم و یکپارچگی اون
                    دوتا ایپد که یک شب یادم رفت از تخت بردارم روش خوابیدم تا چند روز دنده هام درد میکرد ولی ایپد اخ نگفت
                    دخترم یه تاچ داره که همه جا کوبونده
                    و ....
                    اینها فقط سخت افزارن
                    شما وقتی فیلم آواتارو میبینی مهمه که پلیر چیه ولی اصل فیلم یه چیز دیگه اس
                    تصور کن چند میگیری گریه کنی رو توی بنگ اند الافسن ببینی چه فرقی میکنه
                    سخت افزار در خدمت محتواست
                    دوستان پیشنهاد میکنم یه سر به itunes u یا newsstand بزنن

نظر

• نوشته اصلی توسط parsasat نمایش پست ها
                      من اطلاع زیادی از مک ها ندارم متاسفانه.
                      یه سوال از دوستانی که کنفرانس رو کامل دیدن دارم.
                      کلا صحبتی از نسل سوم شد؟یعنی حرفی چیزی زدن راجع بهش؟چون اگر اونجا چیزی نگفتن
                      و الان توی سایت هم نیستش و تولیدشم انگار قطع شده که اگر اینطور باشه واقعا کار بسیار
                      غیر حرفه ای و توهین به کاربرای نیو آیپد بوده. و فکر هم میکنم دلیل اصلی ناراحتیه کاربرا همین
                      عدم توجه بوده باشه.منتظر جواب دوستان هستم.ممنون.

مگه شما می خواین یکبار دیگه آیپد نسل سوم رو بخرید که نگران قطع شدن تولیدش هستید؟
                      آیپد نسل سوم جای خودش رو به چهارم داد٬ اما بخاطر تفاوت های کم٬ ساپورتشون مثل هم خواهد بود یعنی تا حداقل ۲ یا ۳ سال دیگه ( حداقل یک سال بیشتر از آیپد ۲ )
                      در واقع نسل چهارم آیپد٬ همون نسل سه هست با پردازنده بیشتر
                      هیچ قرقی از نظر ظاهر٬ وزن٬ ضخامت نکرده برای همین معرفی اون ۵ دقیقه هم وقت نبرد

در صورتی باید نگران می بودید که آیپد سوم میرفت جای آیپد ۲
                      یعنی با قیمت ۳۹۹ دلار
                      اما وقتی اپل اینکار رو نکرد یعنی چیزی مشابه آیپد نسل سوم رو داره میده و هنوز آیپد ۲ رو آیپد قدیمی میدونه
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نظرات شما درباره آیپد جدید و آیپد مینی

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                        مگه شما می خواین یکبار دیگه آیپد نسل سوم رو بخرید که نگران قطع شدن تولیدش هستید؟
                        آیپد نسل سوم جای خودش رو به چهارم داد٬ اما بخاطر تفاوت های کم٬ ساپورتشون مثل هم خواهد بود یعنی تا حداقل ۲ یا ۳ سال دیگه ( حداقل یک سال بیشتر از آیپد ۲ )
                        در واقع نسل چهارم آیپد٬ همون نسل سه هست با پردازنده بیشتر
                        هیچ قرقی از نظر ظاهر٬ وزن٬ ضخامت نکرده برای همین معرفی اون ۵ دقیقه هم وقت نبرد

در صورتی باید نگران می بودید که آیپد سوم میرفت جای آیپد ۲
                        یعنی با قیمت ۳۹۹ دلار
                        اما وقتی اپل اینکار رو نکرد یعنی چیزی مشابه آیپد نسل سوم رو داره میده و هنوز آیپد ۲ رو آیپد قدیمی میدونه
                        من نمیگم نگران قطع شدن تولیدش هستم.نگرانیم رو چند پست قبل گفتم.مشکل من با این هست که
                        چرا وقتی اومدن و این مدل رو از همه جا حذف کردن،دوتا کلمه توضیح ندادن که سرنوشت اون
                        مدل چی میشه!(البته بازهم نمیدونم تو کنفرانس گفته شده یا نه)
                        اگر به اسم یک آپدیت از نسل سه معرفی میشد،میشد گفت که نیازی به این توضیحات نبوده ولی
                        وقتی میان اسم نسل چهارم رو روش میذارن و یدفعه همه چیز راجع به نسل سوم حذف میشه
                        حتما ایجاد حساسیت میکنه و هزاران نفری که اون سری رو خریدن نگران میشن.پس بهتر بود
                        یه صحبتی راجع به اون هم میشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                          واقعا پایداری آندروید از اون چیزی که میگید هم کمتره. من الان دسترسی کامل به دو گوشی آندرویدی دارم و فقط هنگام کار به یه چیزی فکر می کنم که واقعا چطوری ملت می تونن با اینکار کنن

دقیقا حرف من هم همینه٬ کیفیت کاری که تو آیفون و آیپد پیدا می کنید در خواب هم در آندروید نمیبیند
                          آندروید دقیقا به همون سمتی با سرعت داره میره که سیمبین رفت

واقعا؟ امکان داره چند تا مثال بزنید
                          می خواین براتون چند ده نرم افزار واقعا کارا رو مثال بزنم که اصلا برای آندروید نیست؟ همون pdf expert که دیشب مثال زدم یادتونه

بله این آزادی کامل هست که دستگاه آندرویدی رو به یک کیسه پر از اشکال تبدیل کرده
                          الان شما با xperia x10 یه سر به فروشگاه نرم افزاری آندروید بزنید٬ از هر دو تا برنامه یکیش میگه این برنامه با گوشی شما هماهنگ نیست
                          مشکل وقتی بزرگتر میشه که حتی از فروشگاه رسمی گوگل میخوای چیزی دانلود کنی هم باید احتمال بدی که شاید همه چیز بریزه به هم

بستگی داره نو آوری از دید شما چی باشه! از دید من نو آوری رو اپلیکیشن های کاراتر از گذشته ایجاد می کنند

من خیلی خیلی بیشتر از یکبار آندروید رو امتحان کردم! تقریبا به صورت ۲۴ ساعته یک آندروید X10 و یک گوشی ویندوز فون بغل دستمه !
                          کار با ویندوز فون لدت بخشه ولی محدودیت های خیلی وحشتناکی داره حتی نمی تونید اکانت استور رو عوض کنید و برای عوض کردن اکانت باید گوشی رو ریست کنید
                          کار با آندروید وحشتناکه٬ تقریبا هرکاری که باش می خوام انجام بدم خون آدم رو تو شیشه می کنه تا انجام بده
                          یه جورایی برای کسی که با آیفون عادت کرده کارکردن با آندروید از عذاب های الهی هم بدتر میتونه باشه
                          آیفون من خیلی جدید هم نیست و آیفون ۴ هست ولی وقتی کنار دو تا آندرویدی باش کار می کنم تازه میفهمم که اوضاع از چه قراره
                          1.این نظر شخصی شماست من اینطور فکر نمی کنم اندروید Stabillity خوبی داره بعد شما اگه میخواهید اندروید رو امتحان کنید به غول هاش باید کار کنید نظر بدهید من سونی رو وسیله ی قوی تو اندروید نمی دونم و زمین تا آسمون با htc و سامسونگ فرق داره
                          2.دقیقا حرف من هم این هست که با کیفیت کارایی مرده تو اپل
                          3.من تو مدریت مالی براتون مثال زدم شما شما ده تا میخواید من یه اپلیکشن میخوام که بتونه کار droidmoney رو بکنه
                          4.باز این هم نظر شخصی شماست اپلیکشن ها کرش می کنن ولی خیلی بهتر شده ولی تو ایفون هم کرش صورت میگیره من تو ios 6 هم گوشی هنگ میکنه هم اپلیکشن ها کرش میشن
                          5.نو آوری در اپلیکشن که مربوط به اپل نیست مال برنامه نویس هست شرکت اپل به نوبه ی خودش باید روی برنامه نویسی و امکانات ای او اس کار کنه
                          6.کار کردن با گوشی عادتی هست شما به اپل عادت کردین من هم که اپل گرفتم با هاش راحت نبودم بعد از یه مدت عادت کردم این نمی تونه جز بدی یه دستگاه باشه
                          به هر صورت فکر میکنم بحث داره به سلیقه های شخصی کشیده میشه شما اپل دوست داری بخر ولی این اولین و آحرین باری بود که من گوشی اپل میخرم
                          ویرایش توسط soharbz : https://i-phone.ir/forums/member/88770-soharbz در ساعت 26-10-2012, 12:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidwt نمایش پست ها
                            این ایپد مینی رمش واقعا 512 مگه؟؟ اینجوری باشه که واقعا افتضاحه , اون از صفحه نمایشش , اینم از رمش , مسخره کرده با این تولیدش, کیندل فایر اچ دی داشتم توی فکر بودم بفروشم ایپد مینی بگیرم گفتم با کیفیتش میسازم ولی این رم دیگه خیلی کمه , باید کیندلو نگه دارم !!

حالا شما با اون رم بيشتر كيندل چيكار ميكنيد كه با رم ايپد ميني نميتونيد انجام بديد

نظر

• الان ضد حال ترین بخش ایپد مینی صفحش هستش وگرنه میشه با cpu و رم کنار اومد..

نظر

• نظرات شما درباره آیپد جدید و آیپد مینی

به نظرم من اپل عمدا صفحه نمايش ايپد ميني رو رتينا نكرده تافروش ايپد وايفون و خراب نكنه وبعدش كه مشتري ها استفاده كردن وتفاوتش با يه تبلت ده اينچي ويه گوشي چهار اينچي فهميدن اونوقت رتيناش ميكنه اونوقتي كه بفهمه مشتري به جاي هيچ كدوم از محصولاتش ايپد ميني انتخاب نميكنه ...

Sent from my iPhone4s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X