اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون ۵، شوالیه نوآورانه ترین شرکت جهان - نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
    من نظرم اين هست كه ايفون ٥ فروش كمتري نسبت به قبليا خواهد داشت
    آیفون ۵ فعلا که فروش چند برابری به نسبت آیفون ۴ اس داشته و احتمال میره تا پایان سپتامبر ۱۰ میلیون بفروشه
    اون هم فقط در ۹ کشور

گالاکسی اس ۳ سامسونگ توی ۶۰ روز تونست ۱۰ میلیون بفروشه اون هم تو ۲۸ کشور

نمی دونم چه بحثی شما می کنید؟ اگر می خواین بگین آیفون ۵ بده خوب بده یا زشته اگر کسی خواست مجانی به شما بده شما نگیر
    در اینکه سخت افزار آیفون ۵ پیشرفت چند برابری داشته که خدا رو شکر نباید شکی داشته باشید
    اگر ظاهرش رو دوست ندارید خوب دیگه سلیقه شماست
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

در مورد اینکه چرا صفحه فقط از یه سمت بزرگ شده دو عامل وجود داره، اولا استاندارد جهانی رو اپل معرفی نمی کنه، مقیاس ۱۶ به ۹ چیزی نیست که فقط به خاطر اپل عوض بشه و مثلا تمام ویدئو ها بیان و از فرمت تصویر اپل پشتیبانی کنن، وقتی توی کنفرانس صحبت از این صفحه نمایش شد گفتن دیگه نوار مشکی در قسمت افقی وجود نداره مدقع پخش فیلم، ما توی ایرانیم و فقط از امکانات محدود خودمون انتظار داریم، اگر ما هم از سایت نتفلیکس فیلم اجاره میکردیم می دیدیم که فرمت ۱۶ به ۹ چقدر بهتره. دوما همونطور که دوستان اشاره کردن رسیدن شست دست مهمترین نکتس، یادمون نره فینگر تاچ رو کی اختراع کرد و قلم های دست و پا گیر رو کنار زد، باید بایه موتورولای a1200 کار کنیم تا بعد ببینیم آیا مهندس طراح ایرادی به کارش وارد هست یا نه.
      اپل ۵ که هیچ، اپل ۵۰ هم ضعف داره، اگر نقد میشه باید دور از تعصب باشه، هنوزم شما نمی تونید از توی صفحه اینترنت عکسی رو با آی مسیج ارسال کنید، خیلی از امکانات آی او اس ۶ روی نوکیای سیمبین هم هست مثل رد جواب با مسیج، توی پیام تبلیغاتیه اپل نوشته بهترین آیفون تا امروز ننوشته سر تر از سامسونگ اس ۳، ضعف های آیفون ۵ به مرور مشخص میشه، اما سخت افزار یه بحثه، نرم افزار بحث دیگه، به همین خاطر هست که من الان دارم از آیپاد ۴ استفاده میکنم، سخت افزارمم کنده، اما نرم افزارم که آپدیت میشه کاراییش هم بالاتر میره، فعلا باید در مورد سخت افزار آیفون ۵ صحبت بشه که به نظر کمی زوده و من بی انصافی میدونم نیومده و دیده نشده بخواییم حرفی بزنیم.

نظر

سلام به همه دوستان و مدیران زحمتکش و پر تلاش بهتریت سایت تخصصی آیفون،دوستان عزیز چرا وقتی هنوز گوشی اصلا در ایران به هیچ وجه وجود خارجی نداره هنوز ،و هیچ کس نه نرم افزاری نه سخت افزاری هیچ تجربه ای نداشته 8 صفحه پست دادن و خوب و بد گفتن واقعا واسم عجیب بود بزارین لا اقل دستمون بگیریم بد بگیم زشت بود یا قشنگ بود کند بود یا سریع بود،من خودم 5 سال هست همراه محصولات آپل هستم ولی هیچ وقت برند دیگه ای رو مسخره یا به درد نخور یا چیز دیگه ای نصبت ندادم واقعا بعضی دوستان نمیدونم انگار در شرکت اپل یا سامسونگ سهام دارن که اینقدر با تعصب صحبت میکنن موفق باشین دوستان من قصد اهانت به هیچ کس رو ندارم ولی آخه واسه نظر دادن یکم زود هست هنوز گوشی وجود نداره واسه خرید در ایران.

نظر

نوشته اصلی توسط jalal400096 نمایش پست ها
          سلام به همه دوستان و مدیران زحمتکش و پر تلاش بهتریت سایت تخصصی آیفون،دوستان عزیز چرا وقتی هنوز گوشی اصلا در ایران به هیچ وجه وجود خارجی نداره هنوز ،و هیچ کس نه نرم افزاری نه سخت افزاری هیچ تجربه ای نداشته 8 صفحه پست دادن و خوب و بد گفتن واقعا واسم عجیب بود بزارین لا اقل دستمون بگیریم بد بگیم زشت بود یا قشنگ بود کند بود یا سریع بود،من خودم 5 سال هست همراه محصولات آپل هستم ولی هیچ وقت برند دیگه ای رو مسخره یا به درد نخور یا چیز دیگه ای نصبت ندادم واقعا بعضی دوستان نمیدونم انگار در شرکت اپل یا سامسونگ سهام دارن که اینقدر با تعصب صحبت میکنن موفق باشین دوستان من قصد اهانت به هیچ کس رو ندارم ولی آخه واسه نظر دادن یکم زود هست هنوز گوشی وجود نداره واسه خرید در ایران.
          شما براي امتحان و پي بردن به هر چيزي بايد حتما اونو دست بگيري !!!!!!
          خيلي چيزا هست فقط ادم بايد با خوندان به ويژگي اون پي برد كه مثال هاي زيادي براش هست ولي اينجا جاش نيست كه بخوام بحثو باز كنم ...

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            آیفون ۵ فعلا که فروش چند برابری به نسبت آیفون ۴ اس داشته و احتمال میره تا پایان سپتامبر ۱۰ میلیون بفروشه
            اون هم فقط در ۹ کشور

گالاکسی اس ۳ سامسونگ توی ۶۰ روز تونست ۱۰ میلیون بفروشه اون هم تو ۲۸ کشور

نمی دونم چه بحثی شما می کنید؟ اگر می خواین بگین آیفون ۵ بده خوب بده یا زشته اگر کسی خواست مجانی به شما بده شما نگیر
            در اینکه سخت افزار آیفون ۵ پیشرفت چند برابری داشته که خدا رو شکر نباید شکی داشته باشید
            اگر ظاهرش رو دوست ندارید خوب دیگه سلیقه شماست
            بنده بگم غلط كردم راضي ميشي روزبه جان

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
              بنده بگم غلط كردم راضي ميشي روزبه جان
              نه این چه حرفیه
              کلا میگم این همه بحث واقعا لازم نیست که شما بگی طراحیش بده من بگم سلیقه ای هست و ...
              هرکسی نظر خودشو داره
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

چند تا مطلب:
                ۱.به نظر من مقایسه اصالت طراحی یک خودرو و تلفن همراه از بنیاد و ریشه غلطه.
                ۲.این دوستانی که میگن هر کی دوس داره بره بخره استدلال اشتباهی دارن یادتون باشه این مردم هستند که با خریدن محصولات اپل، اپل رو این اپلی که هست کردن.مگر اپل پدر منه که هر کاری کرد بگم چشم خوبه؟؟؟اگر ماهایی که شما میگی خوب نخر نخریم اپلی در دراز مدت وجود نخواهد داشت.
                ۳.اون دوستی که میگه شما خودتو یه طرح جدید بدید ببینیم چی مدنظرتونه ، مگر ما طراح اپلیم؟یا اون کسی که حقوق یه ماهش اندازه ده سال ماست؟
                ۴.مهم ترین فاکتور موفقیت یه شرکت گوش دادن به نظرات مشتریاش و اعمال کردن اونهاست.اگر حتی اپل هم این کار رو انجام نده بی شک در مسیر سقوط قرار خواهد گرفت

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X