اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تصويري از آيفون ١٠ منتشر شد!!!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
    مجتبی جان برو تو لینک پایینی بعد فقط نظرات رو بخون بعد مثبت و منفی هاش رو هم ببین !

کسایی که از آیفون تعریف کردن منفی و کسایی که از سامسونگ تعریف کردن مثبت خوردن

تعداد هم 1 یکی منفی 80 یا 90 تا منفی گرفتن و سامسونگی ها 80 90 تا مثبت خوردن

یعنی هم این آیفون رو گوشی چرت حساب می کن و گلکسی اس 3 رو شاهکار سامسونگ حساب می کنند
    پويا جان زماني كه اپل هم مثل اين شركت كره اي راه به راه نمايندگي بزنه پشت سرهم در بيلبورد هاي تبليغاتي در همه جاي شهر تبليغات كنه مطمئن باش اونوقت ٩٠ تا كه سهله ٩٠٠ تا رأي مثبت ميگيره

طبق خبري كه دوستان دادند خود شركت كاركنان و بازارياب هاشو تشويق به خراب كردن چهره اپل و بالا بردن ارزش برند شركت كره اي داره ديگه چه انتظاري از يه سايت ايروني بايد داشته باشه
    اين رويه در تبليغات خودروسازي هيوندايي و كيا هم خيلي به چشم ميايد و يه جورايي 30 يا ٣٠ دوستان أفكار أذهان عمومي به سمتي سوق بدند كه با خريد محصولات اپل بيشترين ضرر ممكن ميبرند
    ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 16-09-2012, 05:53 PM

نظر

دوستان برید اینجا ببیند کسایی که از آیفون تعریف کردن چه قدر منفی خودن !
      زومیت - سامسونگ در تبلیغ جدید خود به آیفون ۵ حمله می*کند
      و کسایی که از سامسونگ تعریف کردن مثبت گرفتن
      من فکر کنم اونجا پاتوق دوستان سامی کار بود!
      چون همه خبرا رو نگاه کنید همه اونایی که از اپل خوب گفتن منفی گرفتن!
      ولی با پوشش دادن بعضی از اخبار اپل خواستن استتار کنن!

قضیه هم اونجا در حالت کلی اینه:
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 16-09-2012, 05:52 PM
      .:amgr:.

نظر

مجتبی جان برو تو لینک پایینی بعد فقط نظرات رو بخون بعد مثبت و منفی هاش رو هم ببین !

کسایی که از آیفون تعریف کردن منفی و کسایی که از سامسونگ تعریف کردن مثبت خوردن

تعداد هم 1 یکی منفی 80 یا 90 تا منفی گرفتن و سامسونگی ها 80 90 تا مثبت خوردن

یعنی هم این آیفون رو گوشی چرت حساب می کن و گلکسی اس 3 رو شاهکار سامسونگ حساب می کنند
        باور كنيد اينطور نيست كه شما مي گيد!
        هميشه در انجمن هايي كه سنگيني وزنه يوزرهاشون به سمت اندرويد بوده همه پشتيباني از اندرويد كرده و آيفون را له مي كنند و صد البته برعكس اين قضيه هم موجوده!
        پس نمي تونيم اينطوري تصميم گيري كنيم كه فلان گوشي خوبه يا بد...
        به نظر بنده كساني كه الان دارن به اپل و معرفي جديدش خرده مي گيرند كمي عجول محسوب مي شوند و البته ناآگاه! چرا كه هنوز ديوايسي را كه حتي از نزديك (چه بسا بيست متري) هم نديدند چطور مي تونند در مورد حتي بحث كنند!؟
        خود من زماني كه آيفون 4S معرفي شد پيش خودم گفتم همين گوشي اي را كه دارم (4) رو نگه مي دارم و ازش لذت مي برم، چرا بايد مبلغي را اضافه كنم به خاطر چند مورد خاص!
        ولي زماني كه گوشيم رو عوض كردم متوجه شدم كارهاي اپل بي حساب و كتاب نيست. منظور من اينه كه بايد و بايد اون ديوايس را از نزديك لمس كني بعد نظر بدي...
        حالا اين دوستاني را كه شما معرفي كرديد كه كامنت گذاشتند و مثبت منفي دادند به نظر "من" آدم هاي منطقي اي نيستند. مثال اون هم ميگن تا كسي را از نزديك نشناختي در موردش حرف نزن...
        و كلام آخرم اينه:

بارها و بارها تكرار كردم كه Benz سوار قدر Benz داند و بس... شما تا به حال ديديد كسي كه بنز سواره بياد با يك نفري كه حتي لگسوس سوار ميشه حتي بحث كنه بگه ماشين من بهتره؟! به خدا من كه نديدم... سوار ماشينش ميشه و حالشو مي بره...
        حالا طرف بياد بگه ماشين من موتورش 3800 اه ماشين تو قدرت موتورش 3200!!! اصلا خنده داره دوستاني كه در مورد اين چيزها بحث مي كنند! سوار بنزت باش و با لذت بتاز...

نظر

صبر کنید ..
        X