اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تصويري از آيفون ١٠ منتشر شد!!!

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تصويري از آيفون ١٠ منتشر شد!!!

ImageUploadedByTapatalk1347743536.132475.jpg

..
    ..
    دوستان اين براي طنز بود پس خواهشاً اسپم نديد.

Sent from iPhone10 using Tapatalk

یادتون میاد وقتی آیپد منتشر شد همه همینطور که شما الان داری مسخره می کنه مسخرش کردند
    مثل این

اما همین آیپد که مسخرش کردند دو سال بهترین تبلت سال انتخاب شد و احتمالا سال سوم هم میشه و حالا سهم نزدیک ۷۰ درصدی از بازار تبلت ها داره و سهم ۹۱ درصدی از ترافیک انترنت تبلت ها
    یکم بهتره در مسخره کردن حوشیار تر باشیم و هرچیزی که میبنیم رو به اشتراک نزاریم

چیزی که مشخصه زمان داره میره جلو٬ ولی مردم همونن با همون اشتباهات قدیمی
    دقیقا تاریخ داره تکرار میشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دقيقا با روزبه عزيز موافقم ما بايد با بقيه كاربران اسمارت فون هاي مختلف فرق داشته باشيم نميگم تعصب اما حداقل به اوني كه باور داريم نخنديم چون رسما خودمون و طرز فكرمونو مسخره كرديم اين تصوير ميتونه جايي خنده دار باشه اما اينجا واكنش متفاوتي خواهد داشت

نظر

نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
        دقيقا با روزبه عزيز موافقم ما بايد با بقيه كاربران اسمارت فون هاي مختلف فرق داشته باشيم نميگم تعصب اما حداقل به اوني كه باور داريم نخنديم چون رسما خودمون و طرز فكرمونو مسخره كرديم اين تصوير ميتونه جايي خنده دار باشه اما اينجا واكنش متفاوتي خواهد داشت
        نه بحث تعصب این چیزا نیست.
        مثلا سامسونگ هر سال گوشیش رو داره بزرگتر می کنه

خوب خیلی راحت تر میشه این رو مسخره کرد اما این کار عجیبی هست و به نوعی یک طنز زشت و بی مزه محسوب میشه که به نوعی کاربر رو بازیچه قرار میدن و کاربرا با به اشتراک گذاشتن اونها مثل یک عروسک خیمه شب بازی میشن
        موضوع اپل یا هر چیز دیگه ای نیست موضوع این عکس هاس که باقی میمونن و افراد
        وقتی آیپد معرفی شد عکس های مسخره زیادی اومد و اریک اشمیت مدیر گوگل٬ آیپد رو مسخره کرد اما بعد همه توانشو گذاشت یه چیزی مثل آیپد تولید کنه. آیپد موفق شد و فقط این حرف اریک اشمیت برای همیشه موند و شاید همیشه شرمسار باشه وقتی از کسی بشنوه که چکار مسخره ای کرده
        کلا نمیشه از این حرکت حرفی زد یا حتی تحلیلش کرد. طنز زشت و بی مزه ای هست
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

پس نوت 10 هم بغلش سامسونگ یه فرغون میده تا این گوشی 50 اینچی رو اینور اونور ببریم حتما...

نظر

نوشته اصلی توسط izest
            ولی خدایی توقع بیشتری از آیفون 5 همه داشتن
            خوب دوست من توقعات بی جا بوده
            الان همه تلفن های هوشمند به نقطه توقف رسیدند.
            فقط تنها چیزی که آیفون باید داشت و نداره شارژ وایرلس هست

الان شما به امکانات گالاسی اس ۳ توی این پوستر نگاه کنید
            http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post749230

نوشته shake to update

یعنی گوشی رو تکون بده تا آپدیت شه مطالب
            خوب اینو میشه جزو امکانات فوق العاده گذاشت؟
            همه به دنبال انقلاب بودند ولی نمی گن چه انقلابی؟ تلفن های همراه فعلا چیز جدیدی برای ارائه ندارند جز قدرت بیشتر

اون دوران گذشت که مثلا یک آیفون میومد با قطب نما یا ژیروسکوپ و...
            الان همه به یک نقطه سکون رسیدند و یک گوشی قوی تر نسبت به گذشته با یک سری امکان جزيی میدن. سنسور ها همونن. طراحی کلی همونه. قابلیت های صفحه نمایش همونه. فقط ظاهر پشت گوشی معمولا عوض میشه با پردازنده
            همین و همین

باید چند سالی صبر کنیم که یا کلا همه چیز در مورد گوشی ها عوض بشه یا به قول سایت techcrunch.com دیگه گوشی ها هیجان انگیز نیستند برای این مردم به دنبال تکنولوژی های جدید مثل عینک گوگل هستند
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

آقا اینا همش کار این سامیاست با تیم فروش سامسونگ تو ایران.
              دیدن یخچال کسی نمیخره، بازار تلویزون رو هم به ال جی باختن، زوم کردن رو موبایل و دارن هی موش میدونن تو این فروم.
              ببینین من کی گفتم.
              حالا بزارید هی اسن سامیا بیان تو فروم و پارازیت ارسال کنند و جو رو به هم بریزن

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

بابا من اينو براي شوخي گذاشتم نه اينكه توهين كنم به كسي يا اپل!
                ١٠٠ درصد كار سامسونگي هاست و چون مخالف ان!
                به نظر من آيفون ٥ تغييرات خوبي داشته ديگه نبايد انتظار زيادي داشت .
                به قول شما فقط شارژ بيسيم نداشت كه بايد آپل مي گذاشت
                با اون شيك تو آپديت هم موافقم ! همه اونو تغيير حساب مي كنن اما اپل با كيفيت و قدرت و دوربين و سيستم عامل و اندازه خوب اش رو نمي گن اما اون تغيير بزرگ سامسونگ !
                راستي سامسونگ نصف اينو تو ٤.٩ اينچ جا كرده !! اگه يكم هم بزرگ تر مي كرد مي شد تبلت !
                من كلاً با اسمارت فون ها و تبلت هاي برنز هاي ديگه موافق نيستم ! اما با گوشي هاي ١٠٠ تومني براي گوشيه ٢ اينا موافق ام

نظر

شوخی تا حدیش قشنگه !
                  میدونید چند تا تاپیک و پست از 12 سپتامبر تا 15 سپتامبر پاک کردیم که قصد توهین و بی احترامی به اپل و اپل داران داشتند و دست آخر مثل همین تاپیک گفتند که داریم شوخی میکنیم !؟

نمونش ، که تکراری هم هست :
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread74189.html
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread74196.html

از روزی که این گوشی رو معرفی کردند آقایونه دکتر مهندس انجمن هم شناخته شدند برای ما .
                  90% از کسانی که الان دارن اپل رو نقد میکنند ادعا میکنند که دکتر هستند یا .....
                  یادتون رفته همین روزبه روز معرفی آیپد جدید و 4 اس چقدر جوابه همین حرفهای شما کاربران رو که فقط نقد میکردید دادش ؟!
                  دقیقاً حرف های الانش هم تکرار همون هاست .
                  عزیزان دیگه بحث کافی نیست راجع به این گوشی ؟!
                  اگر خوشتون نیومده خیلی سریع از خریدش منصرف بشید ، اگر از اپل بدتون اومده و میخوایید گوشیتون رو بفروشید انجمن آماده هست تا در فروش جنستون کمکتون کنه و خود بنده هم کمک میکنم که گوشی با برند دیگه ایی رو بتونید پیدا کنید.

نظر

این طنز بایستی واسه سامسونگ باشه چون هر روز داره مثل ماهیتابه گوشی های پهن میزنه و برای اینکه از قافله عقب نمونه و چون از سیتم عامل ضعیفی مانند آندورویید داره مجبوره از لحاظ اندازه بزرگش کنه تا عوام فریبی کنه
                    ولی اپل از ابتدای عرضه آیفون اولین بار اون هم بنازه نیم اینچ اقدام به بزرگش گوشیش کرد این همه انتقاد گرفت!
                    واقعا جای تأسفه

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                      این طنز بایستی واسه سامسونگ باشه چون هر روز داره مثل ماهیتابه گوشی های پهن میزنه و برای اینکه از قافله عقب نمونه و چون از سیتم عامل ضعیفی مانند آندورویید داره مجبوره از لحاظ اندازه بزرگش کنه تا عوام فریبی کنه
                      ولی اپل از ابتدای عرضه آیفون اولین بار اون هم بنازه نیم اینچ اقدام به بزرگش گوشیش کرد این همه انتقاد گرفت!
                      واقعا جای تأسفه
                      كپي ! نمي دونم ديديد يا نه شارژر ، آيبوك ، كابل، سيري ، پوستر فروشگاه ، ظبط صدا ، خود آندرويد! كپيه !
                      راستي كيفيت ساخت اش هم كمه !
                      يادتونه خفته اولي كه اومد سوخت بعد اش يكي ديگه اش منفجرشد؟؟؟

نظر

واقعا که متاسفم،
                        احساس می کنم این نه تنها طنز نیست بلکه به شعور من و تمام کاربرا توهین شده و این اصلا قابل بخشش نیست.
                        لطفا مدیران محترم هر چه سریعتر تاپیک رو حذف کنن.

نظر

بايد توي اين انجمن فرهنگ سازي شه كه هرجا از اين نوع طنز ها هست لااقل اينجا نباشه ، كه نشون بديم ما مخالف اينجور حركتا هستيم

نظر

من واقعا نمیقهمم شرکتی که گالاگسی نوت و گالاگسی 3 رو که وقتی دستت میگیری احساس میکنی پاره آجر تو دستته تولید کرده چجوری روش میشه که همیچین تبلیغاتی بسازه

نظر

من از سال ۲۰۰۷ که اولین آیفن اومد. با هزار جور بدبختی خریدمش، شاید عده ای از قدیمیا یادشون بیاد که فقط آنلاک کردنش چه جنجالی بود...، IOS 1, بدون هیچ بازی و هیجان، ولی خود گوشی همه چیز رو جبران میکرد، تا به امروز که iphone4 دارم اصلا گوشی های دیگه برام جالب نبودن، و فقط این اواخر که همه گوشی های htc و samsung مرتب تغییر دیزاین و زیباتر میشدن، من خیلی دوست دارم که یه GS3 یا one x داشته باشم و تنها دلیلی که این کار رو نمیکنم اینه که دیگه حوصله یادگیری از ۰ آندرویید رو ندارم.
                              ولی در کل، همه هم دوست داشتند که صفحه آیفن کمی هم عریض تر میشد ، خیلی ها دوست داشتند که دیزاین کمی تغییر میکرد! حتی GS هم طی ۳ سال اون دکمه home رو یه تغییر کوچیکی داده و اکثرا یه تعصب خیلی وحشتناک پیدا کردن و دیگه یه همچین شوخیی رو یه جور توهین شخصی برداشت میکنن! درسته که خیلی ها الان اون رو میخرن و راضی هم میمونن، شاید من هم اگه بودجشو داشتم بخرم، ولی این رو هم قبول نمیکنم که باید چشم هامونو ببندیم و هر چیزی رو که اپل داد بیرون بگیم آخر کاره! و اون یکی ها همه آشغالن.... درضمن این رو هم بگم خودم از طرفدار های اصلی هستم و تقریبا خیلی چیزاش رو دارم، اما دلیلی نمیبینم که این همه تعصب خرج کنم

نظر

صبر کنید ..
                              X