اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ناامیدی از خرید آیفون ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من 4s دارم ...
    به نظرتون یه 2ماهی صبر کنم چقدر باید بدم تا 5 رو بگیرم ؟
    همینطوری یه نظری بدین لااقل ما فکر جیبمون رو بکنیم .

نظر

ناامیدی از خرید آیفون ۵

دوستان مخلص کلام:

فرق بین جهان اولی و جهان سومی اینه که وقتی چیزی بیخودی گرون میشه نه تنها نمیخرنش بلکه اعتصاب هم میکنن تا مسولین امر مجبور به اقدامی بشن ولی تو جهان سوم و ایران به محض گرون شدن همه انبار میکنن از ترس اینکه گرونتر نشه!!!
      کلی گفتم منظورم فقط ایفون نبود!!

کی گفته یه روز خوب میاد...!!!!!!!!!!!

نظر

واقعاً قیمت ایفون مهمه
        ولی فکر کنم قیمت داروی بچه های تالاسمی کمی مهمتر باشه
        درسته که اینجا فروم تالاسمی نیست ولی لا اقل به جای صحبت راجع به خرید ایفون یه کم هم راجع به خودش یا ios6
        صحبت بشه آدموفکر نمیکنه مشکل ایرانیا خرید ایفونه

نظر

با اين وضع فقط بايد از محصولات ملي استفاده كنيم
          تبلت ديمو!!!
          اسمارتفون ابشار

نظر

ناامیدی از خرید آیفون ۵

من دیروز یه پست فرستادم نمیدون ارسال نشد یا حذف شد.
            به هر حال اون حرفارو نمینویسم که احیانا دوباره حذف بشه.
            دلار میاد پایین و خودتون رو آماده کنید برای خرید حداقل ۸۰۰ دلار نقدی.
            قیمت کش از حواله پایین تره ولی خیلی دوام نمیاره و دوباره میره بالا و روی ۲۵۰۰ ثابت میشه.
            خیلی بعیده آیفون جدید از ۲.۵ میلیون بیشتر بشه و تازه اون هم مربوط به فروش ماه اول هست.
            اگر عجله ندارید بهتره صبر کنید تا فروش تو بقیه کشورها به خصوص هنگ کنگ شروع بشه.
            بقیه کشورها تکس به مراتب کمتری نسبت به امریکا و کانادا و انگلیس میگیرن.
            یا اگه نمیتونید صبر کنید بگید یه مسافر که اقامت دائم نداره تو اون کشورها براتون خرید کنه تا بتونه موقع خرید یه برگه از اپل استور بگیره تا مبلغ تکس رو که کم هم نیست (۱۵٪) رو تو فرودگاه پس بگیره.
            دقت کنید که به سیتیزن اون کشورها نمیدن این امکان رو.
            Sent from my iPad using Tapatalk HD
            ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 12-09-2012, 02:44 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
              واقعاً قیمت ایفون مهمه
              ولی فکر کنم قیمت داروی بچه های تالاسمی کمی مهمتر باشه
              درسته که اینجا فروم تالاسمی نیست ولی لا اقل به جای صحبت راجع به خرید ایفون یه کم هم راجع به خودش یا ios6
              صحبت بشه آدموفکر نمیکنه مشکل ایرانیا خرید ایفونه
              دوست عزیز هر چیزی جای خودش رو داره. اصولا بچه هایی که ناراضی هستند برای اینکه نمیتونن آیفون جدید بخرند ناراحت هستند نه سلامتیشون. بهتره هر چیزی تقکیک بشه.

نظر

دوستان خارج از بحث دلار... گوشی اگر امروز معرفی بشه فکر میکنید توی کانادا کی بشه خریدش. من یکی از دوستام دو هفته دیگه از کانادا میاد ایران میخوام بدونم میتونه توی این فاصله برام بگیره بیاره یا نه !!!!

نظر

چرا اینقدر موضوع رو بزرگش میکنید؟:d
                  ما که از اپل رفتیم یه n72 60 تومنی خریدیم میکرو سیم کردیم داخلش حالشو میبریم
                  راستی مگه ایفون جدید که میاد قیمت ایفون قدیمی نمیگیره؟
                  مثلا اگه الان 4 اس 649 دلار باشه ایفون 5 میشه 649 و 4 اس میشه 549!!
                  اینجوری باشه که قیمت همون 4 اس میشه که؟

نظر

آقا حالا چرا خودشو ناراحت میکنی؟!!!
                    همینه دیگه چه میشه کرد . ببینم کسی هست از بین شما ها که بتونه دلار و بیاره پایین؟!!!!!!
                    کی میدونه شاید روابط ایران با ... خوب شه و دلار بیاد پایین 1500 !!!!!!!کی میدونه؟!!!!!!
                    تنها کاری که میتونیم بکنیم ارادهی قوی و توکل به خداست (چون ما که زورمون نمیرسه . مگر اینکه ...)
                    خلاصه سرت درد نیارم . نارحت نباش چون اگه آیفون 5 نداشته باشی نمیگن که چلاغی . به نظرم برو یه نکسوس 7 بخر و خودتو راحت (تازه اینم میگم که افسردگی نگیری از بابت نخریدن 5 و گرنه این هم نیاز نیست)
                    برو با پولت سرمایه گذاری کن . آخه اینم شد زندگی که واسه یه چیز بی اهمیت انقدر خودت و ناراحت کنی
                    صحبت هامو میخوای جدی بگیر . میخوای نگیر ولی بهتره که جدی بگیری
                    با تشکر
                    alireza.m

نظر

دعا کنید جنگ نشه
                      اونموقع اگه میلیارد هم توی جیبتون باشه ارزش نداره چون چیزی واسه خرید پیدا نمیشه

نظر

من خرید ایفون 5 رو واسه 1 سال دیگه گذاشتم زمانی که 5s یا 6 اومد حداقل قیمتش اومده پایین تا اون وقت
                        واقعا داریم به کجا میرسیممم
                        خدایا خودت به مردم رحم کن کسی نیستش که به ما رحم کنه

نظر

منم شانس أودم كه زود فتن ايپد گرفتم وگر نه ٢ ميليون ٢٥٠پياده بودم

نظر

دوستان یکی یه کانال معرفی کنه امشب کنفرانس رو ببینیم یا یه سایت اینترنتی که بشه باهاش انلاین نگاه کرد
                            راستی ناشیونال جغرافیک یا کانالهای مشابه نشون نمیدن؟
                            ویرایش توسط ahwazv8 : https://i-phone.ir/forums/member/66297-ahwazv8 در ساعت 12-09-2012, 04:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ahwazv8 نمایش پست ها
                              دوستان یکی یه کانال معرفی کنه امشب کنفرانس رو ببینیم یا یه سایت اینترنتی که بشه باهاش انلاین نگاه کرد
                              تو تاپیک های مربوطه که توضیحات داده شده ، انجمن خودمون پوشش وبلاگی میده
                              این مراسم ها هیچوقت پخش تلویزیونی نداشته
                              بعداً اپل فیلمش رو میده بیرون

نظر

نوشته اصلی توسط ahwazv8 نمایش پست ها
                                دوست عزیز هیچ پوشش تلوزیونی هیچ وقت برای کنفرانس های اپل نیست.
                                شما می توانید در قسمت وبلاگ نویسی زنده همین سایت دنبال کنید
                                i-Phone.ir Live
                                ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 12-09-2012, 04:35 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X