اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ناامیدی از خرید آیفون ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان با سلام ....
    منم مثل شما دارم دیوونه میشم با این قیمت ارز
    به نظرم باید موقع خرید صبر کنیم تا به قیمت واقعیش برسه چون در غیر اینصورت باد بالای 2تومان پول بدیم .
    من اگه گرون بشه دیگه ایفون وایپدم رو میفروشم خودمو راحت میکنم .

- - - - - - - - - -

دوستان با سلام ....
    به نظرم باید موقع خرید صبر کنیم تا به قیمت واقعیش برسه چون در غیر اینصورت باد بالای 2تومان پول بدیم .

نظر

ناامیدی از خرید آیفون ۵

اپل همچين قشنگ ٥ رو معرفي مي كنه كه هممون جادو بشيم بريم بگيريم مثل 4s كه به نظر من هيچ فرقي با ٤ نداره!

نظر

ناامیدی از خرید آیفون ۵

نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
        دوستان با سلام ....

- - - - - - - - - -

دوستان با سلام ....
        قیمت واقعیش؟جدی میگی دیگه؟
        قیمت واقعی دلار بالای ۴ هزار تومانه.تو اینده خیلی خیلی نزدیک با تمام وجود هممون احساسش میکنیم
        تا الانم که دلار روند بالا رونده داشته و هی افزایش قیمت پیدا میکرد خیلی تلاش برای پایین نگه داشتنش میکردن،الان که همه اعم از احمدی نژاد و بهمنی و دیگر مسئولان نه حرفی از کاهش قیمت میزنن و نه برنامه ای براش دارن و روال معمول تزریق ارز رو هم که چند هفته اییه قطع کردن دیگه خیلی خوشکل میشه وضعیتمون تا یه مدت دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
        ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 11-09-2012, 08:55 PM

نظر

بچه ها به عنوان يه عضو كوچيك فروم خواهش ميكنم بحث به سمت مسائل ٣٠ يا ٣٠ نبريد
          ميشه گفت همه متوجه وضعيت فعلي هستند و بقول مصطفي عزيز الان بايد دغدغه ما نه خريد آيفون جديد بلكه مسائل ديگه اي باشه كه اينجا جاش نيست كه بخواهيم بحث كنيم

راجع به قيمت نجومي ابتدايي عرضه آيفون در ايران بنظرم زياد نگران اون نباشيد شايد با اين وضعيت أرز همون اولش بخري كمتر ضرر ميكني تقريبا مثل اتفاقي كه براي نيو آيپد افتاد كافيه سري به تاپيك آخرين قيمت محصولات اپل بزنيد تا متوجه حرف من بشيد كه تقريبا قيمت به زمان اولين عرضه نيو آيپد در ايران نزديك شده

نظر

اتفاقا من تصمیم دارم 4 رو بفروشم میترسم که 5 بیاد دیگه 4 رو ارزون بخرن بچه نظرتون چیه ؟راهنمایی میکنید؟

نظر

هر چی دلار بره بالا -قیمت ایفونی که داریم میره بالا --
              پس فقط باید زرنگ باشیم تفاوت قیمت با 5 را کمتر کنیم
              ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 11-09-2012, 10:25 PM

نظر

حالا جدایی از بحث نرخ ارز و دلار باید ببینیم فردا چه اتفافاتی میخواد بیفته راستش من بیشتر منتظر iOS 6 هستم

نظر

ناامیدی از خرید آیفون ۵

ایفون ۵ واسه کسی که ۳جی اس داره خوبه

نظر

من می خواستم این ایفون رو بگیرم که این جوری شد...
                    با خودم کلنجار می رم که خودم رو راضی کنم ایپد2 رو بفروشم و با پولش یه ایفون جدید بگیرم(با یکمی روش گذاشتن)بعد کنارش یه نکسوس 7 بخرم:d

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                      بعید میدونم ۲.۵ هم بدند ، من روی سه میلیون پیش بینی میکنم .
                      شاید شش ماهه پیش بود که به دوستان اینجا گفتم دلار سه هزار تومان میرسه و هر کی خرید داره زودتر انجام بده...؛

و قاف حرف آخر عشق است ، آنجا که نام کوچک من آغاز می شود ...؛
                      به من گفتین یادمه...
                      منم اون موقع بود که 4 رو فروختم سریع 4s گرفتم یادش بخیر

نظر

به نظر من هرکس تونست با ورود ایفون به ایران زودتر تهیه کنه ومنتظر نمونه دلار ارزون بشه خبر های که شنیده میشه وروزنامه ها هم بهش پرداختند دلار رو تا3000 حتی3500 بالا میره بعید هم نیست پس منتظر موندن وپایین امدن چیزی دوراز باور هست مگر معجزه

نظر

سخت نگیرین بابا هر کی تونست میخره هر کیم نتونست نمیخره..
                          خوش به حالی اونی که تنها غمش خرید آیفونه جدیده..
                          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

ناامیدی از خرید آیفون ۵

توایران همیشه وقتی ایفون میاد همه میدونن که تقریبا یک و نیم برابر قیمتش میاد که خریدنش معقول نیست و چون از طرفی هم قیمت ارز خیز به سمت بالا داره شما هزینه ای که واسه ایفون جدید گذاشتی کنار بجاش ارز بخر حالا بعد چند ماه که قیمت ایفون به فیمت واقعی رسید با همون ارز ایفونو بخر

نظر

دوستان اگه یادتون باشه سره خریدن 4 اس هم همین حرفا بود که دلار از 1000 رفت بالا -من که با دلار 1400 خر یدم اولش هم صبر کردم تا 1000 بشه که نشد ...فکر کنم برای 5 باید بین 2300 تا 2700 بدیم ...
                              ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 11-09-2012, 11:55 PM

نظر

Re: ناامیدی از خرید آیفون ۵

به ایپاد تاچ های جدیدم میشه فکر کرد فکر نکنم به جز سیم کارت خور نبودن کمی از ایفون 5 داشته باشن اگر افزایش قیمت هم نداشته باشن 199 دلار میفروشن

نظر

صبر کنید ..
                                X