اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما راجع به کنفرانس wwdc2012

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تو سایت اپل keynote کنفرانس رو ببینید واقعا اولش جالبه که سیری سعی میکنه حضار رو گرم کنه....میگه:من واقعا از محصول جدید سامسونگ خوشم اومده...گوشی نه..یخچال هابا هابا....حتما ببینید...

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
      نهایتا تا ۲ ماه دیگه میاد ولی اوایل قیمتش به نظرم کمتر از ۴.۵ نیست
      تا 2 هفته دیگه میتونید با قیمت نجومی از پایتخت تهیه کنید.مطمئن باشید به 2 ماه نمیکشه

نظر

سلام
        از mbp با صفحه retina خوشم اومد.در مورد ios6 هم تا نیاد نظری ندارم
        ولی چند تا سوال داشتم:
        یادمه مک بوک ایر یه قابلیت داشت که میتونست dvd drive یه کامپیوتر دیگه رو قرض کنه!!!حالا به نظرتون اپل برای این هم این امکان رو می گذاره؟اخه جایی ننوشته.
        بعد این که من تو وادی لپ تاپ نبودم و نمی دونم به چه لپتاپی قوی می گن.می خواستم بدونم این مدل ها (هم retina هم معمولی) واقعا قوی هستن یا مثلا هم سطح بقیه لپ تاپ ها هستن...خلاصه به ما یه گرایی بدید که بفهمم
        بیشترین چیزی که من رو ناراخت کرد نیومدن siri برای ipad2 بود.
        ویرایش توسط milad_b : https://i-phone.ir/forums/member/5506-milad_b در ساعت 12-06-2012, 11:41 AM

نظر

به نظر من مک بوک پرو ها عالی بودن مخصوصا رفتن به سمت انویدیا برای گرافیک !
          iOS 6 هم قابلیت های خوبی اضافه کردن مثل اپلود عکس از سافاری(به نظر من نبودش ضعف بزرگی بود چون هیچ برنامه ای هم براش توی اپستور نبود ! ) و مپ های 3D و... ولی من انتظار داشتم اینترفیس رو هم اپدیت کنن نه اینکه کل سیستم به هم بریزه ولی حداقل اش چند تا تم لایو مثل اندروید بود ! شاید هم توی بتا ها اضافه کنن
          کنفرانس بعدی هم به نظر من اپدیت ایفون و ایپاد هاست که A5x هم برای ایفون و ایپادتاچ اضافه میشه

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
            سلام
            ولی چند تا سوال داشتم:
            یادمه مک بوک ایر یه قابلیت داشت که میتونست dvd drive یه کامپیوتر دیگه رو قرض کنه!!!حالا به نظرتون اپل برای این هم این امکان رو می گذاره؟اخه جایی ننوشته.
            بعد این که من تو وادی لپ تاپ نبودم و نمی دونم به چه لپتاپی قوی می گن.می خواستم بدونم این مدل ها (هم retina هم معمولی) واقعا قوی هستن یا مثلا هم سطح بقیه لپ تاپ ها هستن...خلاصه به ما یه گرایی بدید که بفهمم
            مکبوک پروها واقعا قوی هستند.
            (الان این پست رو با Windows 8 RP Bootcamp دارم مینویسم! سرعت ویندوز بوتکمپ حتی از کامپیوتر من بیشتره! AMD PhenomII 550)
            دیگه این مکبوک پروی رتینا که واقعا شاهکاره! من همچنین مشخصاتی رو توی خواب هم نمیتونستم ببینم...
            از رتینا که بگذریم،
            گرافیک NVidia با معماری فوق العاده Kepler یک غول بی شاخ و دم هست واسه خودش!
            نسل جدید فن های مکبوک پروی رتینا بی همتاست! (البته اینجوری که اپل نوشته)
            و در نهایت همونطور که فیل شیلر گفت، این دستگاهی برای آینده هست...
            (ممتر از همه قیمت خیره کننده اش هست! 2,199$ )

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
              سلام
              ولی چند تا سوال داشتم:
              هر سال که اینتل cpu جدید میده کل برند ها از جمله اپل ! دستگاه هاشون رو اپدیت میکنن امسال هم که Ivy Brigde اومد گرافیک داخلی cpu از hd3000 به hd4000 ارتقا دادن و مموری کنترلر cpu قدرتش بیشتر شد برا همین باس رم ها از 1333 به 1600 توی لپتاپ ها ارتقا پیدا کرد البته توی دسکتاپ ها با این سری از cpu, رم های 2600Mhz هم تولید شدن !
              بازدهی سری جدید cpu هم بهتر شده نسبت به سال قبل ولی توی دسکتاپ ها افزایش دما داشته ! امیدوارم توی لپتاپ ها این مشکل رو نداشته باشه

درمورد قوی بودن لپتاپ هم بگم که قوی ترین ها رو Asus (سری ROG) و Dell (سری Alienware )میزنن ولی خب فقط سخت افزار دارن ! باتریشون شاید به 4 ساعت هم نمیکشه که خالی میشه ولی اپل وقتی میگه 7 ساعت کارمیکنه واقعا همون اندازه بازدهی داره چون نرم افزار و سخت افزار کاملا برای هم تعریف شدن

نظر

نوشته اصلی توسط reza-apple نمایش پست ها
                هر سال که اینتل cpu جدید میده کل برند ها از جمله اپل ! دستگاه هاشون رو اپدیت میکنن امسال هم که ivy brigde اومد گرافیک داخلی cpu از hd3000 به hd4000 ارتقا دادن و مموری کنترلر cpu قدرتش بیشتر شد برا همین باس رم ها از 1333 به 1600 توی لپتاپ ها ارتقا پیدا کرد البته توی دسکتاپ ها با این سری از cpu, رم های 2600mhz هم تولید شدن !
                بازدهی سری جدید cpu هم بهتر شده نسبت به سال قبل ولی توی دسکتاپ ها افزایش دما داشته ! امیدوارم توی لپتاپ ها این مشکل رو نداشته باشه

درمورد قوی بودن لپتاپ هم بگم که قوی ترین ها رو asus (سری rog) و dell (سری alienware )میزنن ولی خب فقط سخت افزار دارن ! باتریشون شاید به 4 ساعت هم نمیکشه که خالی میشه ولی اپل وقتی میگه 7 ساعت کارمیکنه واقعا همون اندازه بازدهی داره چون نرم افزار و سخت افزار کاملا برای هم تعریف شدن
                دوست عزیز حرف های شما کاملا درست اما مهمترین مسئله اینجا نبود کارت گرافیک روی مدل های 13 اینچی هست
                به نظر من نیازه

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                  دوست عزیز حرف های شما کاملا درست اما مهمترین مسئله اینجا نبود کارت گرافیک روی مدل های 13 اینچی هست
                  به نظر من نیازه
                  سیاست اپل همیشه این بوده که مدل های 13 اینچ رو با گرافیک مجتمع روی cpu عرضه میکنه سال قبل هم که sandy brigde بود گرافیک hd3000 بود

نظر

نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
                    هر سال که اینتل cpu جدید میده کل برند ها از جمله اپل ! دستگاه هاشون رو اپدیت میکنن امسال هم که Ivy Brigde اومد گرافیک داخلی cpu از hd3000 به hd4000 ارتقا دادن و مموری کنترلر cpu قدرتش بیشتر شد برا همین باس رم ها از 1333 به 1600 توی لپتاپ ها ارتقا پیدا کرد البته توی دسکتاپ ها با این سری از cpu, رم های 2600Mhz هم تولید شدن !

درمورد قوی بودن لپتاپ هم بگم که قوی ترین ها رو Asus (سری ROG) و Dell (سری Alienware )میزنن ولی خب فقط سخت افزار دارن ! باتریشون شاید به 4 ساعت هم نمیکشه که خالی میشه ولی اپل وقتی میگه 7 ساعت کارمیکنه واقعا همون اندازه بازدهی داره چون نرم افزار و سخت افزار کاملا برای هم تعریف شدن
                    فرموده شما کاملا متین هست، اما بنده با نطر جناب dandelion موافقم.
                    آخه مکبوک ۱۵ اینچی به نسبت سایر لپ تاپ ها کمی بزرگتر هست و حمل و نقلش مشکلتر.
                    اگر اپل روی همین ۱۳ اینچی ها یه گرافیک بذاره، خیلی خیلی عالی میشه.
                    حتی من انتظار داشتم مکبوک پروی ۱۳ اینچی رتینا هم معرفی کنه.
                    در ضمن اگر سایت اپل رو بخونید نوشته ۶۰٪ افزایش بر چه مبنایی محاسبه شده.
                    (خلاصش اینو نوشته: مکبوک پروی ۱۳ اینچی late 2011 معمولی با مدل ۱۳ اینچی ۲۰۱۲ فول کانفیگ مقایسه شده!)

نظر

اینو باید قبول کنیم که طرفدارهای IOS علاقه مند بودن که چیزهای بیشتری از ورژن ۶ ببینن ! البته منظور من رابط کاربری هست ....

اینکه اپل امده ورژن ۶ رو معرفی کرده تنها ارتقای رابط کاربری و چند مسئله دیگه نبوده. پیشرفت خود سیستم عامل برای برنامه نویس ها و اساسا ارتقای بزرگی تو بخش کد نویسی سیستم عامل حتما صورت گرفته شده .... اینکه ما برنامه های قوی تری از برنامه نویس ها خواهیم دید

تو بخش سیستم عامل mountain lion واقعا خیلی دوست داشتم الان میتونستم نصبش کنم . بیشترین سوپرایز این کنفرانس بیشتر مک بوک پرو جدید بوده برای کسانی که میخوان بخرن . ما باید تا ۱ ماه دیگه برای داشتن سیستم عامل جدید OSX صبر کنیم .

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                        فرموده شما کاملا متین هست، اما بنده با نطر جناب dandelion موافقم.
                        آخه مکبوک ۱۵ اینچی به نسبت سایر لپ تاپ ها کمی بزرگتر هست و حمل و نقلش مشکلتر.
                        اگر اپل روی همین ۱۳ اینچی ها یه گرافیک بذاره، خیلی خیلی عالی میشه.
                        حتی من انتظار داشتم مکبوک پروی ۱۳ اینچی رتینا هم معرفی کنه.
                        در ضمن اگر سایت اپل رو بخونید نوشته ۶۰٪ افزایش بر چه مبنایی محاسبه شده.
                        (خلاصش اینو نوشته: مکبوک پروی ۱۳ اینچی late 2011 معمولی با مدل ۱۳ اینچی ۲۰۱۲ فول کانفیگ مقایسه شده!)
                        کاملا درسته
                        من مکم intel3000 داره
                        نمیشه گفت گرافیک داره
                        15 اینچی به درد من یکی نمیخوره خیلی بزرگه
                        من که مجبورم از 13 اینچی ها استفاده کنم
                        حداقل یه مدلشو با گرافیک میذاشتن
                        شانس آوردم نزدیک بودم مکم رو بفروشم گفتم حتما با رتینا میاد
                        الان این لپ تاپ من با این سری جدید 13 اینچی چه فرقی میکنه که هزینه کنم برای ارتقا!!!
                        ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 12-06-2012, 12:44 PM

نظر

من که بر خلاف بقیه از ios6 راضیم.
                          همین سیری خودش خیییییلیه !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_opeth نمایش پست ها
                            داداش به نظر من نوشته کنفرانس به زودی در دسترس برای دیدنه نه چیز دیگه ای.
                            خب دوست ِ عزیز منم همینو گفتم دیگه در جواب ِ دوستان :

نوشته اصلی توسط posiedon نمایش پست ها
                            دوستان کسی لینک دانلود کامل کنفرانس رو نداره بذاره ؟
                            نوشته اصلی توسط hamedkhatar نمایش پست ها
                            سلام
                            لطفا یکی لینک کامل کنفرانس رو بگذاره ما دانلود کنیم
                            ممنون
                            انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                              راستی اسمارت کاورای جدید رو دیدین؟
                              http://store.apple.com/us_edu_326038...se_poly-114501
                              اقا اینی که معرفی کردی اسمارت کیس هستش و با اسمارت کاور فرق میکنه

نظر

یکی از بهترین کنفرانس های اپل بود
                                مک بوک ها انقلاب کردند مخصوصا مک بوک پرو ی رتینا که فوق العاده بود عالی عالی بود
                                در ضمن iOS هم ترکوند با امکانات عالیش
                                سیستم عامل OS X هم که با امکانات جدیدش ترکوند
                                انصافا هماهنگی و یپارچگی تو محصولات اپل هست در حال حاضر تو تاریخ تکه
                                حالا کی میگه که اپل ضعیف عمل کرده؟؟!!

نظر

صبر کنید ..
                                X