اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما راجع به کنفرانس wwdc2012

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظر شما راجع به کنفرانس wwdc2012

سلام دوستان
    کنفرانس به پایان رسید با ios6 mountian lion و mac های جدید
    نظرتون اینجا بگین یه جمع بندی بکنیم ببینیم واقعا اپل در حد انتظار عمل کرد یا نه
    به نظر شما محصولات امشب به نظر شما انقلابی بودن یا آپدیت های کوچک؟
    نظرتونو با ما در میان بذارید
    ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 12-06-2012, 12:32 AM

از نظر سخت افزاری مک بوک پروی جدید رو تخسین میکنم ، فعلا لپتاپی نیست که باهاش رقابت کنه چون سیستم عامل بقیه ی هم مک نیست ویندوز پر مشکل هست ، ولی از نظر نرم افزاری مثه ایفون ۳جی به ۳جی اس یا ۴ به ۴اس احساس خاص بودن بهم دست نداد بیشتر اپدیت و کامل کردن قابلیت های قبلی بود ، از نظر اینترفیس ای او اس هم واقعا کم کاری کردن ، همچنین قابلیت هایی که انتظار داشتم اضافه بشه و نشد ، حداقل امکانات هم اضافه نشد مثه امکانات بایت اس ام اس ، فقط قبلی ها کامل شدن که بازم اونم خوبه ولی نه در حد اضافه شدن یه شماره به ورژن ای او اس

نظر

راستی کسی میتونه واسه من توضیح بده چرا سیری واسه iphone4 رلیز نشد؟
      این همه منتظر شیر کوهی بودیم امشب دانلود کنیم اونم که افتاد یه ماه دیگه
      تو نسخه شیرکوهی اینایی که گفتن رو قبلا هم تو سایت اپل معرفی کرده بود این کنفرانس برای چی بود وقتی رلیز نکردن
      ضدحال سوم هم اون قابلیت آپدیت در حال sleep بود که واسه مک بوک پروی جدید و ایرها میاد
      یعنی ما دیگه هیچی....
      گذشته از اینا در کل به نظر من مک بوک جدید شگفت انگیز بود
      آپدیت مک های جدید خوب بود جز مدل پروی 13 اینچی که من طرفدارشم
      شیر کوهی که نظر دادن نمیخواد چیزی معرفی نکردن
      و ios 6 هم آش دهن سوزی نبود البته خب قرار نیست که ظرف بشوره

نظر

من به شخصه اون انتظاري كه از اپل و داشتم تقريبا براووده كرد مخصوصا مك پرو جديد البته اگه يه مقدار قيمت بالاست مخصوصا پس از ورودش به ايران ولي در كل راضي بودم از اين كنفرانس

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
          من به شخصه اون انتظاري كه از اپل و داشتم تقريبا براووده كرد مخصوصا مك پرو جديد البته اگه يه مقدار قيمت بالاست مخصوصا پس از ورودش به ايران ولي در كل راضي بودم از اين كنفرانس

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
          اونو همه قبول دارن
          فقط این مدل خیلی گرونه
          خدا میدونه چقد تو ایران بفروشن
          ما که مجبوریم 13 اینچی بخریم به intel 4000 چیکار کنیم آخه؟

نظر

پیشرفت های ios 6 اکثراً تو ایران کاربرد نداره ( مثل رزرو رستوران یا خرید بلیط و... )
            ولی مک بوک پرو جدید خیلی باحال بود با OS X

نظر

عالی بود
              فقط ios بسیار افتضاح بود و اصلا نمیشه گفت نسخه 6 نسبت به 5 باید یه نسخه اضافه داشته باشه یعنی مثلا با عنوان 5.2 خوب بود معرفی میشد

نظر

ای بابا استیوجابز خدا بیامرز که مرد دیگه باید کم کم شاهد افت کیفیت باشیم

نظر

من وقتی نقشه کشورها رو نشون داد توش ایران با چند تا کشور کمرنگ بودن احساس کردم با یه چیز محکم زدن تو کله م
                  واقعا تاسف برانگیز بود

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
                    من وقتی نقشه کشورها رو نشون داد توش ایران با چند تا کشور کمرنگ بودن احساس کردم با یه چیز محکم زدن تو کله م
                    واقعا تاسف برانگیز بود
                    با چه کشورهایی هم رده شدیم شاخ افریقا ، افغانستان ،... تازه تو f بی سو تفاهم شده بود که ایران اضافه شده فکر کنم انتظار دارن اپ استور به بانک های عضو شتاب وصل شه با کارت بانک ملی اپ بخریم

نظر

من توی تاپیک دیگه هم گفتم
                      تا اول معرفی ios6 من از رضایت در حال پرواز بودم ولی بعدش ...
                      بنظرم اسمش باید ۵.۲ میبود تا ۶ ...
                      ویرایش توسط DOLT : https://i-phone.ir/forums/member/3645-dolt در ساعت 12-06-2012, 01:19 AM

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                        با چه کشورهایی هم رده شدیم شاخ افریقا ، افغانستان ،... تازه تو f بی سو تفاهم شده بود که ایران اضافه شده فکر کنم انتظار دارن اپ استور به بانک های عضو شتاب وصل شه با کارت بانک ملی اپ بخریم
                        نه اختیار دارین نفرمایین ما به سرعت در حال پیشرفتیم
                        جنس ها رو نگاه کن سر صبح یه قیمت بعد از ظهر یه قیمت
                        کجای دنیا اینطوریه؟
                        اینه پیشرفت
                        تکیم بخدا
                        باور کن تو اون نقشه داخل اقیانوس ها و قطب جنوب پررنگ بشه ایران نمیشه
                        هرگز منتظر یه فروشگاه اپل تو شهرتون نباشین

نظر

از اینکه ios6 را برای ipad1 نداد یکم دلخورم

اینکه mac book air و اکثر چیزهایی که معرفی شد از همین امروز اماده فروش بود شگفت انگیز بود( خدا کنه این قضیه واسه ایفون نسل جدید هم اتفاق بیوفته)

ولی بقیه چیزها عالی بود به خصوص macbook pro جدیدretina display که 2 ماهی هست که منتظر مدل جدید بودم
                          ( با این مدل retina همون بهتر که عجله نکردم و صبر کردم D: )
                          ویرایش توسط m.h : https://i-phone.ir/forums/member/35476-m-h در ساعت 12-06-2012, 01:38 AM

نظر

علاوه بر آیپد ۱ باید پشتیبانی از 3GS هم پایان پیدا می کرد.

Boycott Google

نظر

در کل مک بوک جدید بخصوص ۱۵ اینچی ها عالی بودن، با هارد اس اس دی و صفحه رتینا ، ۸ گیگ حداقل میزان رم و چیپست گرافیک ان ویدیا عالی.
                              مدل ۱۷ اینچی هم که از سایت اپل برداشته شد. ای کاش md 311 نمیخریدم صبر میکردم اینو میخریدم.
                              سیستم عامل mountain lion هم که امکاناتش خیلی خوب بود، فقط ای کاش حداقل os x جدید امشب میومد رو اپ استور، میذاشتیم برا دانلود و حال میکردیم، یکم ضد حال خوردم. قبول دارم این رسم هرساله اپله که بعد معرفی او اس جدید ، ابتدا یک سری بتا میده بیرون یک ماه بعدش ریلیز میکنه نهاییش رو. ولی در مورد mountain lion چندتا بتا داده بیرون ، خوب خودشو امشب ریلیز میکرد دیگه این همه تو خماری گذاشتن نداره که.
                              ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 12-06-2012, 01:33 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
                              X