اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وجود يك دزد در انجمن

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من میتونم اطلاعات یکی از اخرین دوستانی که براشون اکانتشون رو درست کردم رو در اختیارتون قرار بدم ، تا متوجه بشید که این کار من نبوده .

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
      معذرت ميخوام ، الان شما( فرضا ) ميرويد تو اپل استور ميگيد ٤ تا اكانت ٥٠$ ميخوام ؟؟؟؟

من باور كنيد اولين دفعه است كه همچين چيزي رو ميشنوم و من تو اينترنت و موارد مربوط به اپل خيلي ميگردم !!!
      خواهش میکنم
      شما یه جستجو تو سایت های فروش بکنید میبینید چه اسمی گذاشتند !
      دیگه آی دی ساختن که تو همین انجمن ما رایگان انجام میدند ! به حاشیه نپردازید دوست من ، اصل ماجرا رو بین خودتون حل کنید و به جنابان (ناظم انجمن) crystalboy یا (معاونت و مسئول روابط عمومی) paj خبرش رو بدید

بحث کافیست

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
        معذرت ميخوام ، الان شما( فرضا ) ميرويد تو اپل استور ميگيد ٤ تا اكانت ٥٠$ ميخوام ؟؟؟؟

من باور كنيد اولين دفعه است كه همچين چيزي رو ميشنوم و من تو اينترنت و موارد مربوط به اپل خيلي ميگردم !!!
        دوست من ، اقا خشایار اگر شما خیلی وقته که تو اینترنت دنبال اپل میگردید ، ما با اپل بزرگ شدیم
        الان دقیقا مشکل شما چی هست ؟؟؟؟؟ چرا الکی همش دنبال این هستی که داستان تعریف کنی ؟؟؟ شما اگر مطمئن بودید که این کار من هست اول باید میاومدید با خود بنده صحبت میکردید ، چطور زمانی که اکانتتون درست شد شاد و خرم بودید و کلی تشکر میکردید ؟؟؟ یکم قدرشناسی بد نیست ، واقعا برای شما متاسفم

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
          بحث رو هم کش ندید ، بین خودتون حلش کنید و از اپل هم پیگیری کنید ! بیشتر از این بحثتون بی فایده میباشد
          خودتون پیگیری کنید ، معلوم شد مقصر کی هست با ایشون برخورد میشه (طبق قوانین انجمن ) اگر مقصر خودتون هم باشید با شما برخورد میشه !

اگه نوشته هاي من رو سرسري هم بخونيد ميفهميد كه :
          نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها

البته ایشون چند باز ذکر کرده که هدفش از ایجاد این تاپیک فقط آگاه کردن بوده.

نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
          اينها به كنار مگه الانم براي اكانت وي پي ان نياز هست ؟ :d
          در ضمن شما برنامه هم گيفت ميكنيد با كارت شارژ يا ... ؟
          ظاهرا براي تغييرات در اكانت لازمه ولي براي خريد برنامه خير.
          من گيفت نميكنم( اگه منظورتون منم )

نظر

نوشته اصلی توسط khashayar jan نمایش پست ها
            اگه نوشته هاي من رو سرسري هم بخونيد ميفهميد كه :
            خوب آگاه کردن از چی ؟ شما که فعلا دارید آبرو ریزی میکنید و تهمت میزنید ! اگر ثابت شد اون وقت مدیران خودشون آگاه میکنند
            تاپیک معرفی کاربران تحریم شده رو مطالعه کنید میبینید که ما به این مسئله اهمیت میدیم .

نظر

از الان به بعد هم رسما اعلام میکنم که دیگه هیچکاری به کار شما نخواهم داشت ، هر چیزی که باید میگفتید رو گفتید ... دیگه کافیه

نظر

دوستان عزیز چرا بی خودی بهم تهمت میزنین اصلا در شان انجمن نیست خواهشا قبل از اینکه مطمن بشین بی خود سرو صدا راه نندازین بنده هم آقای اس طلارو تفریبا میشناسم انشاالله که اینجوری نباشه

نظر

نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
                  من میتونم اطلاعات یکی از اخرین دوستانی که براشون اکانتشون رو درست کردم رو در اختیارتون قرار بدم ، تا متوجه بشید که این کار من نبوده .
                  خوب پس چرا تمام اطلاعات شما يكهو وارد اكانت من شده ؟؟؟
                  اصلا فرض بر اين كه كار شما نبوده ، خداييش شما خودتو جاي من بگذار ، بياي ببيني اكانتت هيچيش سر جاش نيست ، با اون وضعيتي كه توصيف كردم ( ياهو و اين كه پس رو عوض نكنم و اين كه خيلي راحت برطرف ميشه ) ، چه فكري ميكني ؟؟؟جدا از تماس شخصي اگه كار ديگه اي بود كه ميتونستي بكني ، من معذرت ميخوام كه اون كار رو نكردم ، عقلم راه نداد!!
                  نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
                  دوست من ، اقا خشایار اگر شما خیلی وقته که تو اینترنت دنبال اپل میگردید ، ما با اپل بزرگ شدیم
                  الان دقیقا مشکل شما چی هست ؟؟؟؟؟ چرا الکی همش دنبال این هستی که داستان تعریف کنی ؟؟؟ شما اگر مطمئن بودید که این کار من هست اول باید میاومدید با خود بنده صحبت میکردید ، چطور زمانی که اکانتتون درست شد شاد و خرم بودید و کلی تشکر میکردید ؟؟؟ یکم قدرشناسی بد نیست ، واقعا برای شما متاسفم
                  من با شما كه خصومتي ندارم كه بخوام صحبت كنم ،
                  قصدم جلوگيري از تكرار اين عمل هست

نظر

مدیران عزیز لطفا تاپیک رو ببندن تا بیشتر از این شلوغ نشه.این حرفا اصلا در شان انجمن نیست

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                      خوب آگاه کردن از چی ؟ شما که فعلا دارید آبرو ریزی میکنید و تهمت میزنید ! اگر ثابت شد اون وقت مدیران خودشون آگاه میکنند
                      تاپیک معرفی کاربران تحریم شده رو مطالعه کنید میبینید که ما به این مسئله اهمیت میدیم .
                      اگه قصدم ابرو ريزي بود تمام اطلاعاتي كه تو اكانت من وارد شده بود رو لو ميدادم

نظر

به نظر من شما با دادن یه ایمیل به اپل خیلی چیزها رو روشن میکنی
                        خیلی بعیده اکانت شما به درد ایشون بخوره
                        معهذا با صبر همه چیز قشنگ تر پیش میره

نظر

در عرض نیم ساعت بهت ۱۰۰ تا ای دی اپل با گیفت کارت معتبر از امریکا میدم اما اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید بود که من تمام این نکات رو به خاطر خودتون گفتم ، ماشا... شما فقط حرف خودتون رو میزنید و بس

نظر

صبر کنید ..
                          X