اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وجود يك دزد در انجمن

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اس طلا به نظر اینکاره نیست
    تنها نکته دارای ابهام اینه که
    چرا گفته پسووردت رو تا یه مدت عوض نکن

نظر

این مسئله باید روشن بشه لطفاً فرصتی به این دوست داده بشه تا دلایل ادعاشونو به مدیران ارائه بدن و در غیر اینصورت تاپیک بسته بشه
      بسته شدن تاپیک بدون روشن شدن قضیه موجب بی اعتمادی کاربران میشه

Sent from my ASHF@Phone using Tapatalk

نظر

دوست عزیز شما خیلی راحت داری به یکی از اعضای خوب و فعال این انجمن تهمت میزنید!
        ایشون رو من میشناسم! و ۱۰۰٪ مطمن هستم سوتفاهم پیش آمده!

نظر

نوشته اصلی توسط khayam نمایش پست ها
          این مسئله باید روشن بشه لطفاً فرصتی به این دوست داده بشه تا دلایل ادعاشونو به مدیران ارائه بدن و در غیر اینصورت تاپیک بسته بشه
          بسته شدن تاپیک بدون روشن شدن قضیه موجب بی اعتمادی کاربران میشه

sent from my ashf@phone using tapatalk
          ما هم فرصت دادیم تا کاربر گشاینده تاپیک بیاد و ادعاهای خودش رو ثابت کنه . در صورتی که ایشون دلایل قانع کننده ارائه ندند تاپیک بسته و حذف و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد /.
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط F0X نمایش پست ها
            اس طلا به نظر اینکاره نیست
            تنها نکته دارای ابهام اینه که
            چرا گفته پسووردت رو تا یه مدت عوض نکن
            به خاطر اینکه با عوض کردن پسورد باز میشه نقطه سر خط، این ارور contact to apple باز برمیکرده.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
              به خاطر اینکه با عوض کردن پسورد باز میشه نقطه سر خط، این ارور contact to apple باز برمیکرده.
              دقیقا ، باورکنید دوستان من ریز به ریز برای ایشون تعریف کردم ، نمیدونم ایشون چه مشکلی با بنده دارند ، شما تاریخ عضویت من رو در انجمن نگاه کنید ، چرا بیام برای یک اکانت خودم رو خراب کنم ؟ منی که بهترین دوستان رو در این انجمن دارم و همیشه باعث افتخارم بوده که عضوی کوچک از این خانواده ی بزرگ باشم .

نظر

کافیه دیگه
                اینجاماهمه مثل خواهربرادریم
                Stala لطفا شرایط گیفت کردن برنامه و گیفت کارتت رو برام بفرست من میخوام
                اینجا اگر قرار بود سرهم کلاه بزاریم که نمیشد بگیم انجمن بهش لطفا اگر مدارک محکمه پسند ندارید با پوزش این مساله رو تمام کنید

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

اين مشكلا بعضي وقتا پيش مياد ، من اخرين موجوديم ١٠$ بود كه يهو بي هيچعلتي شد ٥٠ سنت !!!! نه برنامه ايي خريدم نه چيزي
                  اميدوارم ايشون اشتباه كرده باشن والا .....

نظر

همين اول ميگم ، قبلا هم چند بار گفتم ، من اين كار رو براي اين كردم كه بقيه مثل من قرباني نشوند و در ضمن من هيچ خسارت مالي نديدم چون مقدار پول تو اكانتم كمتر از مقداريه كه بشه باهاش چيزي خريد ولي خوب قبلا خريد هايي داشته ام  

ميدونم هم كه اشتباه از من بوده ولي من چاره ي ديگه اي نداشتم و حتي هفته ي پيش هم يك تاپيك زدم كه مشكلم رو گفتم و دوستان لطف كردند و هيچكي يك Smiley هم براي من نگذاشت ، حتي با خود ساپورت  آيتونز هم مشورت كردم و هيچ كاري نكردند .
                    فكر كنم تو همچين موقعيتي خيلي هم اين كار من دور از ذهن نيست 

من كاملا مطمئن هستم كه اكانتم از طرف ايشون دستكاري شده چون :
                    ايميل ِ اكانت 
                    پسورد ِ اكانت 
                    اسم و فاميل فردي كه اكانت به اسمش هست 
                    رو تغيير داده بودند 
                    حتي يك ايميل ديگه هم به ليست ايميل ها اضافه كرده بودند و ايميل من رو پاك كرده بودند!! 
                    ( الان شايد بگي كه اين اكانت ايشون شايد بوده از اول ، حرف شما ممكنه فقط تمام خريد هاي اكانت من و ايشون در طول يك سال دقيقا يكي بوده و اين يكم عجيبه !!)
                    البته اين ها دلايلي هستند كه ابدا نميتونم  اثبات كنم ( البته ميتونم بگم كه چه اسم و ايميل و … براي اكانت من انتخاب كرده بودند ولي فكر نكنم كمك كنه ) چون هم خودم عوضشون كردم و هم اين كه الان هم ميتونم برگردونم به تغييرات ايشون ولي همه كه ميدونند من ميتونم عوض كنم و  اين از نظر عقلي اعتباري نداره و من قصدم خوب يا بد جلوه دادن يا حتي  بلاك كردن اكانت ايشان و … نيست و قصدم رو بالا گفتم 

همونطور كه در جريان هستيد من مشكل با Contact iTunes داشتم و تاپيك درست كردم و ايشون داوطلب شدند كمك كنند 
                    ١: من ديشب فهميدم كه اين مشكل خيلي ساده با وصل شدن به چيز پي ام حل ميشه .
                    ايشون اگه قصدي نداشتند چرا همون  اول تو همين فروم و يا حداكثر تو ياهو مسنجر به من نگفتند ؟؟؟؟؟؟

٢: ايشون به من گفتند كه تا يك مدت پسوردم رو عوض نكنم چون آيتونز گير ميده !!( دوباره ميتونستند بگن با وي پي ام كانكت شم درست ميشه !!!)

٣: Status ياهو مسنجر ايشون " فروش اكانت آيتونز " هست ( گيفت كارد نه !!، اكانت آيتونز!!) 

اين مورد و مورد قبلي رو كاملا ميتونم ثابت كنم  چون از آخرين مكالماتمون در ياهو يك عكس گرفتم ( بقيه مكالمات پاك شده بودند ) ولي فعلا چون با آيپد هستم نميتونم آپلود كنم ، البته اگه كسي راهي بلده ، من سريع تر ميتونم آپلود كنم 

همين الان هم به پروفايل من برويد ميبينيد كه ايشون در صفحه ي بازديدكنندگان پيغام گذاشته اند كه اگه اكانتم دوباره خراب شده ، بدم برام درستش كنند ، درحالي كه خيلي راحت ميتونند بگويند ( وي پي ام ) 
                    لينك پرو فايل من
                    در ضمن چه دليلي داره كه من به يك نفر كه كمكم كرده بيخودي تهمت بزنم ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط khashayar jan نمایش پست ها
                      اين مورد و مورد قبلي رو كاملا ميتونم ثابت كنم چون از آخرين مكالماتمون در ياهو يك عكس گرفتم ( بقيه مكالمات پاك شده بودند ) ولي فعلا چون با آيپد هستم نميتونم آپلود كنم ، البته اگه كسي راهي بلده ، من سريع تر ميتونم آپلود كنم
                      من یه راهی بلدم.
                      ایمیل و پسوردتو بده :d

نظر

٣: Status ياهو مسنجر ايشون " فروش اكانت آيتونز " هست ( گيفت كارد نه !!، اكانت آيتونز!!)
                        دوست عزیز ، اکانت آیتونز دقیقاً یعنی گیفت کارت ، و اونی که شما منظورتون هست اکانت اپل اسمش هست (apple id)
                        به این مورد توجهی نکنید !

بحث رو هم کش ندید ، بین خودتون حلش کنید و از اپل هم پیگیری کنید ! بیشتر از این بحثتون بی فایده میباشد
                        خودتون پیگیری کنید ، معلوم شد مقصر کی هست با ایشون برخورد میشه (طبق قوانین انجمن ) اگر مقصر خودتون هم باشید با شما برخورد میشه !
                        ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 06-05-2012, 03:05 PM

نظر

اينها به كنار مگه الانم براي اكانت وي پي ان نياز هست ؟ :d
                          در ضمن شما برنامه هم گيفت ميكنيد با كارت شارژ يا ... ؟

نظر

البته باید این را ذکر کرد که واقعا اگر قرار بود مشکلات توی Yahoo Messenger حل بشه ، پس اینجا برای چی بوجود اومده ؟
                            باید بنظرم جز قوانین انجمن گذاشته بشه که کسی حق اینکه کسی را از داخل انجمن و تاپیک به هرگونه مکالمه Private دعوت کرد باهاش برخورد بشه.
                            اگر هم از PM یا Visitor Message این اتفاق افتاد دیگه میشه یک مسیله شخصی و دیگه عواقبش با طرف.

البته ایشون چند باز ذکر کرده که هدفش از ایجاد این تاپیک فقط آگاه کردن بوده.
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
                              دوست عزیز ، اکانت آیتونز دقیقاً یعنی گیفت کارت ، و اونی که شما منظورتون هست اکانت اپل اسمش هست (apple id)
                              به این مورد توجهی نکنید !

بحث رو هم کش ندید ، بین خودتون حلش کنید و از اپل هم پیگیری کنید ! بیشتر از این بحثتون بی فایده میباشد
                              خودتون پیگیری کنید ، معلوم شد مقصر کی هست با ایشون برخورد میشه (طبق قوانین انجمن ) اگر مقصر خودتون هم باشید با شما برخورد میشه !
                              معذرت ميخوام ، الان شما( فرضا ) ميرويد تو اپل استور ميگيد ٤ تا اكانت ٥٠$ ميخوام ؟؟؟؟

من باور كنيد اولين دفعه است كه همچين چيزي رو ميشنوم و من تو اينترنت و موارد مربوط به اپل خيلي ميگردم !!!

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
                                همين اول ميگم ، قبلا هم چند بار گفتم ، من اين كار رو براي اين كردم كه بقيه مثل من قرباني نشوند و در ضمن من هيچ خسارت مالي نديدم چون مقدار پول تو اكانتم كمتر از مقداريه كه بشه باهاش چيزي خريد ولي خوب قبلا خريد هايي داشته ام  

ميدونم هم كه اشتباه از من بوده ولي من چاره ي ديگه اي نداشتم و حتي هفته ي پيش هم يك تاپيك زدم كه مشكلم رو گفتم و دوستان لطف كردند و هيچكي يك Smiley هم براي من نگذاشت ، حتي با خود ساپورت  آيتونز هم مشورت كردم و هيچ كاري نكردند .
                                فكر كنم تو همچين موقعيتي خيلي هم اين كار من دور از ذهن نيست 

من كاملا مطمئن هستم كه اكانتم از طرف ايشون دستكاري شده چون :
                                ايميل ِ اكانت 
                                پسورد ِ اكانت 
                                اسم و فاميل فردي كه اكانت به اسمش هست 
                                رو تغيير داده بودند 
                                حتي يك ايميل ديگه هم به ليست ايميل ها اضافه كرده بودند و ايميل من رو پاك كرده بودند!! 
                                ( الان شايد بگي كه اين اكانت ايشون شايد بوده از اول ، حرف شما ممكنه فقط تمام خريد هاي اكانت من و ايشون در طول يك سال دقيقا يكي بوده و اين يكم عجيبه !!)
                                البته اين ها دلايلي هستند كه ابدا نميتونم  اثبات كنم ( البته ميتونم بگم كه چه اسم و ايميل و … براي اكانت من انتخاب كرده بودند ولي فكر نكنم كمك كنه ) چون هم خودم عوضشون كردم و هم اين كه الان هم ميتونم برگردونم به تغييرات ايشون ولي همه كه ميدونند من ميتونم عوض كنم و  اين از نظر عقلي اعتباري نداره و من قصدم خوب يا بد جلوه دادن يا حتي  بلاك كردن اكانت ايشان و … نيست و قصدم رو بالا گفتم 

همونطور كه در جريان هستيد من مشكل با Contact iTunes داشتم و تاپيك درست كردم و ايشون داوطلب شدند كمك كنند 
                                ١: من ديشب فهميدم كه اين مشكل خيلي ساده با وصل شدن به چيز پي ام حل ميشه .
                                ايشون اگه قصدي نداشتند چرا همون  اول تو همين فروم و يا حداكثر تو ياهو مسنجر به من نگفتند ؟؟؟؟؟؟

٢: ايشون به من گفتند كه تا يك مدت پسوردم رو عوض نكنم چون آيتونز گير ميده !!( دوباره ميتونستند بگن با وي پي ام كانكت شم درست ميشه !!!)

اين مورد و مورد قبلي رو كاملا ميتونم ثابت كنم  چون از آخرين مكالماتمون در ياهو يك عكس گرفتم ( بقيه مكالمات پاك شده بودند ) ولي فعلا چون با آيپد هستم نميتونم آپلود كنم ، البته اگه كسي راهي بلده ، من سريع تر ميتونم آپلود كنم 

همين الان هم به پروفايل من برويد ميبينيد كه ايشون در صفحه ي بازديدكنندگان پيغام گذاشته اند كه اگه اكانتم دوباره خراب شده ، بدم برام درستش كنند ، درحالي كه خيلي راحت ميتونند بگويند ( وي پي ام ) 
                                لينك پرو فايل من
                                در ضمن چه دليلي داره كه من به يك نفر كه كمكم كرده بيخودي تهمت بزنم ؟؟؟؟
                                دیگه داری اعصاب من رو خورد میکنی ، ادم عاقل مگه تو تاریخ این پیغام رو نمیبینی ؟؟؟؟؟ صبح برات پیغام گذاشتم که بهت بگم این کار من نبوده ، به خدا کار من نبوده ، گفتم که اگر باز هم از دست من کمکی بر می اومد کمک کرده باشم ، بیخودی انجمن رو بهم ریختی

نظر

صبر کنید ..
                                X