اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استیو جابز درگذشت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باید بگم با شنیدن این خبر شوکه شدم و انگاری آب سردی روی تنم ریختن . مطمینم که استیو الان توی بهشته در کنار خیلی از آدمها که اونجان. از ته دلم بگم روحت شاد و یادت گرامی . من که با دیدن هر کدوم از محصولات اپل این جمله رو میگم

نظر

• آه...دنیا آدم بسایر بسایر بزرگ و باارزشی رو از دست داده.....

نظر

• روحش شاد

نظر

• با گذشت 2 روز این این خبر هنوز هم باور کردنش برام خیلی سخته .

نظر

• ستارگان هالیوود در توییتر خود به بنیان گذار اپل استیو جابز، که روز چهارشنبه در سن ۵۶ درگذشت ادای احترام کردند:

کیم کارداشیان : ” خدای من استیو جابز فوت کرد. او یک مرد با استعداد بود! ”

لیدی گاگا : ” با اولین اختراع او من مرورگر را باز می کنم و برایش پیام خصوصی می گذارم. امروز آن زمانی است که نفس من بند آمده. برو و سیب ها را هر روز بخور.”

جاستین بیبر: ” استراحت کن جابز، به لطف یکی از اختراعات تو بود که زندگی من تغییر کرد. تو را از دست دادیم اما هرگز فراموشت نخواهیم کرد.”

دمی لواتو : ” شنیدن خبر فوت استیو جابز خیلی ناراحت کننده بود. او مرد با استعدادی بود.”

جیمی فالون : “متشکرم، استیو جابز، برای همه ی راه های سرگرم کننده ای که تو برای زندگی بهتر ما ساخته ای. این پیام از آی فون من ارسال می شود.”

رایان سیکرست : “شجاعت داشته باشید و خواسته ی قلبی و کشف تان را دنبال کنید. آنها می دانند که تو واقعا شایسته ی این هستی که هر چیزی را به چیز دیگری تبدیل کنی. استیو جابز”

نظر

• iSad

نظر

• این مرد انقدر بزرگه که یه دنیارو تو غم فرو برد! خوشا به حالش...که جاش تو بهشته با این همه خدمت به مردم.
                شخصیت واقعا دوست داشتنی داشت.حتی دشمناشم ناراحتن . آدم هایی مثل استیو خیلی کمن.. خدا آدم های خوبو زود میبره پیش خودش...
                حرف واسه گفتن زیاده فقط می خوام اینو بگم که شخصیت و وجودت جاودانه میشه !!!! اپل بدون تو رنگی نداره ... روحت شاد استیو عزیز

نظر

• قطعا استيو يكي از مردان نيك خدا بود
                  روحش شاد

نظر

• دوستان بغض گلومو گرفته......گلچین روزگار شخصی رو از این دنیا برده که همه به نوعی علاقه مند بهش بودن...حتی دشمناش......
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
                      قطعا استيو يكي از مردان نيك خدا بود
                      روحش شاد

استیو جابز مصداق این آیه شریفه هست که می فرماید:
                      خَیرُ الناسِ مَن نَفَعَ النّاس
                      بهترین مردم کسی است که نفع رساننده به مردم باشد

روحش شاد شاد

نظر

• این هم یک عکس ناراحت کننده در بیمارستان

نظر

• نوشته اصلی توسط redbull نمایش پست ها
                          این هم یک عکس ناراحت کننده در بیمارستان

این که برای ِ خیلی وقت پیش ِ ... اون زمانی که خیلی مریض نبود
                          آخر معلوم شد خودش نیست !
                          انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نيك مردان را اجل گلچين كند...
                            چيز ديگه اى نميتونم بگم...

نظر

• اسطوره بود r.i.p

نظر

• من که هنوزم باورم نمیشه ... ۵ دقیقه برم تو فکرش دیوونه میشم...

نظر

صبر کنید ..
                                X