اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استیو جابز درگذشت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• R.I.P Steve Jobs
    امیدوارم در طول هر روز سخنان استیو به خاطر داشته باشیم تا زندگی بهتری هم برای خود و هم برای دیگران رقم بزنیم

نظر

• به معنای واقعی یک شخصیت تکرار نشدنیه...
      وایی هنوز باورم نشده....بغض ولم نمیکنه...

نظر

• واکنش ها به خبر درگذشت استیو جابز

بیل گیتس، رییس هیات مدیره مایکروسافت:

من واقعا از خبر درگذشت استیو جابز متاسف شدم. من و ملیندا با خانواده استیو، دوستان و تمام علاقمندانش همدردی می کنیم.

من و استیو اولین بار حدود ۳۰ سال پیش همدیگر را ملاقات کردیم. ما در نیمی از طول زندگی مان همکار، رقیب و دوست بودیم. دنیا به ندرت افرادی را به خود دیده که به تاثیر گذاری استیو جابز باشند. تاثیری که در نسل های آینده هم حس خواهد شد.

برای کسانی که آنقدر خوش شانس بوده اند که با استیو جابز کار کنند این یک افتخار بزرگ است. من همین الان دلم برای استیو تنگ شده است.

باراک او باما، رییس جمهور آمریکا:

من و میشل از درگذشت استیو جابز متاسف شده ایم. او یکی از بزرگترین مخترعین آمریکا بود و آنقدر شجاع که متفاوت فکر کند.

با ساختن یکی از موفق ترین شرکت های روی کره زمین از گاراژ خانه اش و با شخصی کردن کامپیوترها و با آوردن اینترنت به جیب ما او انقلاب فناوری اطلاعات را در دسترس همه قرار داد و آن را لذت بخش کرد.

استیو جابز گفته بود طوری زندگی می کند که انگار هر روز اش آخرین روز زندگی اش است. او واقعا اینگونه زندگی می کرد. او زندگی ما را تغییر داد و تمام صنایع را تحت تاثیر خودش قرار داد.

استیو بالمر، مدیرعامل مایکروسافت:

من می خوام تاسف عمیق ام را از درگذشت استیوجابز بیان کنم. او یکی از موسسان صنعت ما و یک آینده نگر به معنای واقعی بود. قلب من به همراه خانواده اش، تمام کسانی که در اپل کار می کنند و هر کسی است که تحت تاثیر کارهای او قرار گرفته.

مارک زوکر برگ، مدیرعامل فیسب وک:

متشکرم استیو از اینکه یک مربی و دوست خوب برای من بودی. متشکرم از اینکه نشان دادی چیزی که ساختی می تواند دنیا را تغییر دهد. دلم برایت تنگ می شود.

لری پیچ، مدیرعامل گوگل:

من به خاطر این خبر بسیار بسیار ناراحتم. استیو مرد بزرگی با دستاوردهای فوق العاده و هوش عالی بود. او همیشه می توانست در چند کلمه بگوید که شما به چه چیز باید فکر کنید قبل از اینکه بخواهید به آن فکر کنید.

تاکید او بر روی user experience همیشه برای من الهام بخش بوده است. او انسان مهربانی بود و همیشه با اطلاعات و نصحیت هایش به من کمک میکرد. حتی اخیرا و در زمانی که حال خوبی نداشت.

سرگی برین، موسس دوم گوگل:

از نخستین روزهای گوگل هر زمان که من و لری به دنبال الهام، نگاه به آینده و مدیریت می گشتیم نیاز داشتیم که به سمت دفتر اپل نگاه کنیم.

تمایل استیو برای عالی بودن توسط هر کسی که با محصولات اپل کار کرده است، احساس می شود. مانند همین مکبوکی که من دارم این متن را با آن می نویسم. من با چشمان خودم این تمایل به کمال را از نزدیک و در ملاقات هایی که داشتم دیده ام.

روبرت مرداک، مدیرعامل News Corp:

امروز ما یکی از بزرگ ترین متفکران، مبدعان و کارآفرینان تمام تاریخ را از دست دادیم. استیو جابز بزرگ ترین مدیرعامل نسل خودش به شمار می رود. من در حالی که عمیقا از مرگ او متاسف هستم به تاثیر بزرگ او بر نوع استفاده کاربران از رسانه ها فکر می کنم.

دیک کوستولو، مدیرعامل توییتر:

در هر دوره و به ندرت فردی پیدا می شود که فقط مسیر را به جلو نمی برد. بلکه یک استاندارد جدید برای اندازه گیری به وجود می آورد.

اریک اشمیت،: رییس هیات مدیره گوگل:

امروز روز ناراحت کننده ای برای همه ما است. استیو مجموعه ای از طراحی و تکنولوژی بود و دیگر مانند او را نخواهیم دید. او با استعداد و شخصیت کاریزماتیک اش، سایرین را برای انجام غیرممکن ها الهام می بخشید. بدون شک او به عنوان بزرگترین مخترع تاریخ دنیای کامپیوتر در ذهن همه ما به یادگار خواهد ماند.

باب ایگر، مدیرعامل دیزنی:

استیو جابز یک دوست عالی و مشاور قابل اعتماد بود. میراث وی تنها چند ابزار تولید شده یا یک شرکت نیست، بلکه میلیون ها نفری هستند که از او الهام گرفتند، زندگی هایی هستند که تغییر کردند و فرهنگی است که آفریده شد. استیو مردی از جنس اصل با ذهنی خلاق و مبتکر بود. با وجود تمامی اختراعات او هیچ گاه لحظه ای آرام ننشست. با رفتن او دنیا یک مبتکر بی مانند، دیزنی یکی از اعضای خانواده اش و من یکی از بهترین دوستانم را از دست دادیم.

نظر

• مثل اينكه خبر فوتش هنوز به صدا سيما نرسيده!!

نظر

• نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
            مثل اينكه خبر فوتش هنوز به صدا سيما نرسيده!!
            نه بابا صدا سيما از جفتش سبقت گرفته

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
            ویرایش توسط information1371 : https://i-phone.ir/forums/member/1813-information1371 در ساعت 07-10-2011, 12:11 AM

نظر

• دوستان من هر کاری میکنم باز هم خیلی ناراحتم....یه بغضی گرفته تو گلوم.....

گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است
              میچیند آن گلی که به عالم نمونه است

استیو جابز برای همیشه تو را در خاطر خواهم داشت...... روحت شاد............

نظر

• ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 07-10-2011, 01:31 AM

نظر

• من تازه اين خبر رو شنيدم، خيلي ناراحت شدم، واقعا شوكه شدم...
                  از طرف خودم به همه ي دوستداران استيو تسليت ميگم...
                  روحش شاد...

نظر

• برای من که هیچ وقت نمیمیری دوستتدارم عمو استیو....

سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد بهمراه زیرنویس فارسی:
                    Steve Jobs Speech in Stanford With Persian Subtitle - 58.3 MB
                    ویرایش توسط mrhamed : https://i-phone.ir/forums/member/10582-mrhamed در ساعت 07-10-2011, 03:26 AM

نظر

• به کسی که در رثای استیو جابز پیامبر گریه کند خرده نگیرید، شاید دلش گرفته باشد

نمی دانم چه سری است از هر کسی خوشم م آید با مرگ طبیعی نمرده است، صادق هدایت، مرلین مونرو، جان لنون، فروغ فرخزاد، بروس لی، کرت کوبین، حافظ، پیوتر ایلیچ چایکوفسکی، پرویز فنی زاده، استیو جابز و... احتیاج ندارد بگویم امشب چقدر خرابم، به قول ابراهیم افشار: من الان آخه نصف شب است. من الان آخه توپم پر است از سياهی، قهوه ای، زرشکی و جگری. من الان آخه بدون کوچکترين زرد و سبز و آبی در درون، خطاب به جمعيتی پر از انفرادی و فرديتی بی زوج بی آنکه مخاطبی رو به روم باشد در شبی که کمی عجيب و کمی چرت و کمی پلاستيکی است می نويسم. اسم اين چيزها بيشتر از آن که نوشتن باشد بالا آوردن است احتمالن. فعلن دلم به اندازه هزار و يک قاطر خونه گرفته است.
                      ویرایش توسط tehraner : https://i-phone.ir/forums/member/15674-tehraner در ساعت 07-10-2011, 02:32 AM

نظر

• iNever diE

نظر

• می دونید فرق حضرت آدم با استیو جابز چیه ؟
                          حضرت آدم سیب رو گاز زد، از بهشت اومد به زمین،
                          ولی استیو جابز، سیب رو گاز زد و از زمین رفت به بهشت.

دوستان من خیلی ناراحتم. به نظر من محصولات اپل اون لذتی که با استیو داشت رو الان نداره.

نظر

• ساده و مختصر از طرف همه بچه های انجمن i-phone.ir در اپل استور

i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• واقعا شوکه شدم
                              استیو روحت شاد و بهشت جایت باد

نظر

• دیروز همین طوری وارد انجمن شدم و این خبر نا گوار رو دیدم از دیروز تا الان هرچه چهره ی استیو جابز رو میبینم اشک از چشمام جاری میشه چون یکی از آرزو هام دیدن استیو جابز از نزدیک بود انتظار این خبر رو نداشتم
                                فقط میتونم بگم روحت شاد امیدوارم در بهشت اگر وارد بشم ملاقاتت کنم هیچ وقت از یادم نمی روی و نخواهی رفت

نظر

صبر کنید ..
                                X