اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوست دارید چه برنامه های ایرانی واسه آیفون نوشته بشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Am.M نمایش پست ها
    به نظرم یه برنامه برا مشاعره خیلی باحاله
    میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟
    یعنی چی؟
    من که متوجه نشدم

نظر

از اونجایی که خیلی از دوستان به دنبال فرهنگ لغات فارسی هستن خواستم بگم که دو نمونه در اپ استور موجود هست:

Moin for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
      Dehkhoda for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

پست آخر این تاپیک 7 صفحه ای مربوط به 3 ماه پیش هست و اصلا قصدم بالاکشیدن تاپیک نیست!

به نظر من، برنامه نویسای خوبمون، بهتره که روی کانکت شدن به دیتابیس های بانک کار کنند تا شاهد نرم افزارهایی مثل موبایل بانک باشیم.

قبلا در گروه خودمون یه نرم افزار ساختیم به اسم iShetab، که اصلش اتصال به درگاه بانک پاسارگاد بود، برای تمامی کارتها. ولی متاسفانه وسط کار کرش میکرد.

بعد از مدتی iTejarat رو ساختیم که موبایل بانک تجارت بود، ولی اونم متاسفانه مشکلاتی از قبیل کند بودن و کرش کردن داشت.

در مورد لغت نامه ها هم که چند نمونه در آیتونز هست، البته خودمم داشتم برای خودم یکی میساختم، ولی چون بلد نبودم که Search تهیه کنم براش نشد کامل بسازمش، یعنی شما باید دستی بین کلمات میگشتید که فکر کنم حجم نزدیک بین 300 هزار کلمه (تازه خیلی بیشتر) ، این کار خیلی سخت و طاقت فرسا باشه.

دوستان عزیز،امیدوارم دوباره این تاپیک رونق بگیره و شاهد نظرات سازنده شما باشیم.
        همچنین برنامه نویسان عزیز هم کم لطفی نکنن و اینجا کامنت بزنن که حداقل دلمون خوش باشه که این تاپیک رو دیدن

نظر

موبایل بانک البته سازگار با سیستم شتاب نه مختص ه بانک که البته منوط به همکاری با نظام بانکیه که فکر کنم منتفی باشه
          و مفاتیح یا منتخب ادعیه یا چیزی تو این مایه ها
          البته کلا جای نرم افزار های مذهبی خالیه
          و البته سیری فارسی :-)))))

نظر

نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
            این تاپیک کمی کسل کننده شده دوستان.
            بهتره بدونید که برنامه نویس ها بیکار نیستند و نیاز به منبع درآمدی دارند.
            و مطمئنن چیزی مثل قوانین بعد از 3 روز کرک خواهد شد و تمام زحمات بر باد خواهد رفت.
            موفق باشید.
            قبول دارم حرف این دوستمون رو
            به حرف ما نیست
            حالا ما هرچی بخوایم...

نظر

نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
              موبایل بانک البته سازگار با سیستم شتاب نه مختص ه بانک که البته منوط به همکاری با نظام بانکیه که فکر کنم منتفی باشه
              و مفاتیح یا منتخب ادعیه یا چیزی تو این مایه ها
              البته کلا جای نرم افزار های مذهبی خالیه
              و البته سیری فارسی :-)))))
              نرم افزار های مذهبی توسط برنامه نویسان عرب زبان به تعداد زیادی موجوده.

ولی سیری هم که فقط uiش رو میشه فارسی کرد.

نظر

برنامه نویسای ایرانی فقط رو سرگرمی تمرکز کردن
                یدونه اپ درسی یا آموزشی ندیدیم

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                  نرم افزار های مذهبی توسط برنامه نویسان عرب زبان به تعداد زیادی موجوده.

ولی سیری هم که فقط uiش رو میشه فارسی کرد.
                  خودتون میفرمایید عرب زبان
                  اونا برای خودشون نوشتن
                  نه برای ما
                  بله اطلاع دارم خیلی چیزا موجوده
                  به هر حال ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                    برنامه نویسای ایرانی فقط رو سرگرمی تمرکز کردن
                    یدونه اپ درسی یا آموزشی ندیدیم
                    خب همیشه همینجوریه. تکامل به زمان نیاز داره.

البته اپ های سرگرمی مثل جوک و پــَـــنه پــــــَ هم کار سنگینی میبرن، چون خودم راهشو رفتم.
                    اما میشه برنامه هایی ساخت که درونش نکات مهم درسی قرار گرفته باشه

نظر

به نظر من بايد برنامه اي ساخته بشه كه خود آيفن نداره مثل منشي تلفني يا حسابداري يا بلوتوث

نظر

براآندروید این همه برنامه فارسی خوب وجالب هست ولی متاسفانه برای آیفون خیلی کمه

نظر

نوشته اصلی توسط rastin2005 نمایش پست ها
                          خب طبیعی هست.....

تنوع گوشی آندرویدی در بازار خیلی زیاده ولی خب آیفون کم.

حتی خیلیا فکر میکنن آیفون هم جاواست و این حرفا..............

نظر

نوشته اصلی توسط rastin2005 نمایش پست ها
                            بيشتر بخاطر اپن سورس بودن و sdk هست مه واسه اپل راحت نيست...

نظر

من چند وقت پیش پیشنهاد دادم یه تاپیک بزنید و فقط برنامه های فارسی رو توش معرفی کنید
                              برنامه نویسان عزیز هم میتونن برنامه هاشونو اونجا بزارن

نظر

برنامه ای که مثل سایت کالری کینگ غذای مورد نظر رو بنویسیم و میزان کالری پروتیین ویتامین و ... رو در میزانی که تایین میکنیم نشون بده.

نظر

صبر کنید ..
                                X