اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوست دارید چه برنامه های ایرانی واسه آیفون نوشته بشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه navigator خوب برای GPS با نقشه به روز

نظر

از بین برنامه های مذهبی فک کنم فقط یه برنامه کم باشه اونم برنامه ی دعا هستش
      یه برنامه که کلیه ی دعاها و زیارت هارو داخل خودش داشته باشه

نظر

برنامه ی مفاتیح نوین رو لطف کنید و بنویسید در سایت ایت الله مکارم می تونید متن اصلی مفاتیح نوین رو دانلود کنید . قابل توجه بعضی از دوستان توجه کنند این مفاتیح نسخه ی تصحیح شده ی مفاتیح شیخ عباس قمی هستو مشکل سندی به هیچ وجه نداره .

نظر

نقشه آفلاین کامل.

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
            همه قوانين مثل قانون مدني و مجازات و تجارت و ...
            موبايل بانك پاسارگاد
            مفاتيح كليات

Sent from my iPhone using Tapatalk
            من با این قسمت قوانینش خیلی موافقم!!! یه ادم باحالی پیدا شه این قانونارو به صورت یه برنامه دراره عالی میشه!

---
            - Sent from my iPad

نظر

سلام دوستان

وقتتون بخیر

اگه بشه یه برنامه مخصوص ساخته بشه برای رادیو تلوزیون ایران که کلیه شبکه های رادیویی و تلویزیونی توش باشه

یعنی دقیقا لینک زیر رو بشه تو نرم افزار گذاشت live.irib.ir

نظر

یه برنامه که واسه آیفون خیلی خیلی لازمه یه برنامه معما یا پازل ایرانی هستش
                این برنامه میتونه جدول های مختلف داشته باشه به همراه معماهای ایرانی

نظر

این تاپیک کمی کسل کننده شده دوستان.
                  بهتره بدونید که برنامه نویس ها بیکار نیستند و نیاز به منبع درآمدی دارند.
                  و مطمئنن چیزی مثل قوانین بعد از 3 روز کرک خواهد شد و تمام زحمات بر باد خواهد رفت.
                  موفق باشید.

نظر

پیشنهاد من هم اینه که یه نرم افزاری طراحی بشه برای آموزش حروف الفبای فارسی و انگلیسی یا سایر زبانها...و تلفظشون
                    همچنین اعداد و یه سری مسائل ساده ریاضی مثل جمع و تفریق

ولی تمام این آموزش ها به صورت بازی باشه
                    مثلا
                    یه سری دایره روی صفحه باشه که توی هر کدوم یه حرف باشه
                    دایره ها را که به هم وصل کنی شکل یه حیوون یه (شبیه همون چیزی که ابتدایی داشتیم و نقاط را به هم وصل میکردیم)
                    و روی هر دایره کلیک هم که بکنی عدد یا حرف تلفظ بشه
                    هم بازیه هم آموزش
                    البته بسته به سلیقه شخصی میشه خیلی گسترشش داد
                    تاثیر آموزشیه خیلی خوبی هم داره برای کودکان

نظر

نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
                      این تاپیک کمی کسل کننده شده دوستان.
                      بهتره بدونید که برنامه نویس ها بیکار نیستند و نیاز به منبع درآمدی دارند.
                      و مطمئنن چیزی مثل قوانین بعد از 3 روز کرک خواهد شد و تمام زحمات بر باد خواهد رفت.
                      موفق باشید.
                      آقا آیدین شما طوری میگین که انگار ما گفتیم برنامه نویسا بیان واسه ما برنامه اختصاصی بسازن و ما هم فرداش اونو کرک کنیم و قرار بدیم تو سایت، خیر اصلا اینطوری نیست.
                      اگه پست اول من رو میخوندین متوجه موضوع میشدین
                      من قصد بی احترامی به شما رو ندارم و امیدوارم از حرفام ناراحت نشین ولی این حرفی که زدین یه ذره بیجا بود
                      یکی از دوستان جوکستان 2 رو درست کرده بودن و فعال شدنش با کد بود که میرفتین سایت خودشون کد رو میخریدین و وارد برنامه میکردین برنامه اوکی میشد و بعد هم استفادشو میکردین. تا جایی که هم من میدونم خیلی از بچه ها که نیاز داشتند برنامه رو خریدند
                      درضمن اینم بدونین درسته که فرهنگ کپی رایت اینجا بی معنی هستش ولی بازم کسانی هستن که واسه برنامه نویسای ایرانی احترام قایلن و برنامشون رو میخرند.
                      درضمن کار برنامه نویس برنامه سازی هستش و برنامه رو واسه رفع احتیاجات بعضی که به اون برنامه نیاز دارند مینویسه حالا مونده به خودش برنامش پولی باشه یا رایگان
                      ما اینجا فقط میگیم به این برنامه نیاز داریم دیگه واسه کسی تعیین تکلیف نمیکنیم.
                      یه چیزی هم به ارزتون برسونم:
                      کار شما طراحی هستش، شما خوب میدونین که اگه فردا یه طرح عالی درست کردین حتما از روش حداقل یه کپی میزنن
                      من کارم آهنگسازیه میدونم فردا حتما کارمو کاوه واسش زحمت کشیدم کاور میکنن
                      برنامه نویسی هم همچنین
                      اگه به این باشه دیگه هیچ کسی نباید کار بکنه

نظر

آ
                        قا آیدین شما طوری میگین که انگار ما گفتیم برنامه نویسا بیان واسه ما برنامه اختصاصی بسازن و ما هم فرداش اونو کرک کنیم و قرار بدیم تو سایت، خیر اصلا اینطوری نیست.
                        اگه پست اول من رو میخوندین متوجه موضوع میشدین
                        من قصد بی احترامی به شما رو ندارم و امیدوارم از حرفام ناراحت نشین ولی این حرفی که زدین یه ذره بیجا بود
                        درسته ، بندم قصد توهین نداشتم دوست گرامی.

یکی از دوستان جوکستان 2 رو درست کرده بودن و فعال شدنش با کد بود که میرفتین سایت خودشون کد رو میخریدین و وارد برنامه میکردین برنامه اوکی میشد و بعد هم استفادشو میکردین. تا جایی که هم من میدونم خیلی از بچه ها که نیاز داشتند برنامه رو خریدند
                        درضمن اینم بدونین درسته که فرهنگ کپی رایت اینجا بی معنی هستش ولی بازم کسانی هستن که واسه برنامه نویسای ایرانی احترام قایلن و برنامشون رو میخرند.
                        همه ی اینا درست.
                        بله.
                        ولی افرادیم هستن که پشیزی ارزش قائل نیستند و مطمنن شما دید.
                        متاسفانه تعداد افرادی که این کار قشنگ رو انجام میدن کمه و تعداد افرادی که منتظر کرکند بسیار زیاد.
                        شما خودتون هم مطلعید.
                        درضمن کار برنامه نویس برنامه سازی هستش و برنامه رو واسه رفع احتیاجات بعضی که به اون برنامه نیاز دارند مینویسه حالا مونده به خودش برنامش پولی باشه یا رایگان
                        ما اینجا فقط میگیم به این برنامه نیاز داریم دیگه واسه کسی تعیین تکلیف نمیکنیم.
                        یه چیزی هم به ارزتون برسونم:
                        کار شما طراحی هستش، شما خوب میدونین که اگه فردا یه طرح عالی درست کردین حتما از روش حداقل یه کپی میزنن
                        من کارم آهنگسازیه میدونم فردا حتما کارمو کاوه واسش زحمت کشیدم کاور میکنن
                        برنامه نویسی هم همچنین
                        اگه به این باشه دیگه هیچ کسی نباید کار بکنه[/quote]
                        حرف های شما کاملا درسته.
                        بنده ام نگفتم که چرا میگید.
                        حرف بنده این بود : یه برنامه نویس به چه امیدی باید 3 ماه زحمت بکشه؟
                        مثل آقای ذوالفقاری 2 روز بعد از ریلیس کرک شد و ایشون همون 70 درصدش برباد رفت.
                        حتی اگه کرک نمیشد ، بیشتر از 100 نفر میخریدن؟
                        فکر کنید 100 نفر میخریدن ، میشد 70 هزار تومن !
                        و شما چه بخواید و چه نه اپ کرک میشه.
                        و همه همون کرک رو دی ال خواهند کرد.

حرف من این بود دوست من.
                        و من قصد دعوا نداشتم !

موفق باشید.
                        ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 28-08-2011, 03:59 PM

نظر

برنامه ديدن شبكه هاي تلوزيوني فارسي زبان ******* اي ، مثلاً. GLWiZ

نظر

نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
                            آ
                            درسته ، بندم قصد توهین نداشتم دوست گرامی.

همه ی اینا درست.
                            بله.
                            ولی افرادیم هستن که پشیزی ارزش قائل نیستند و مطمنن شما دید.
                            متاسفانه تعداد افرادی که این کار قشنگ رو انجام میدن کمه و تعداد افرادی که منتظر کرکند بسیار زیاد.
                            شما خودتون هم مطلعید.

اگه به این باشه دیگه هیچ کسی نباید کار بکنه
                            حرف های شما کاملا درسته.
                            بنده ام نگفتم که چرا میگید.
                            حرف بنده این بود : یه برنامه نویس به چه امیدی باید 3 ماه زحمت بکشه؟
                            مثل آقای ذوالفقاری 2 روز بعد از ریلیس کرک شد و ایشون همون 70 درصدش برباد رفت.
                            حتی اگه کرک نمیشد ، بیشتر از 100 نفر میخریدن؟
                            فکر کنید 100 نفر میخریدن ، میشد 70 هزار تومن !
                            و شما چه بخواید و چه نه اپ کرک میشه.
                            و همه همون کرک رو دی ال خواهند کرد.

حرف من این بود دوست من.
                            و من قصد دعوا نداشتم !

موفق باشید.[/quote]

آقا آیدین باور کنین منم قصدم توهین و دعوا نبوده
                            از یه طرف شما خیلی درست میگین و حرفتون حقه
                            ولی چیزی که باید پذیرفت تو ایران چیزی به نام انحصار و کپی و رایت وجود نداره بدبختانه
                            ولی تو یکی از پستام تو همین تاپیک گفتم منظور ما برنامه نویس هایی هستن که میخوان اپ رایگان بدن
                            بازم امیدوارم حرفامو به دل نگیرین

نظر

به نظرم یه برنامه برا مشاعره خیلی باحاله

نظر

من خودم الآن شدیدا به دنبال یک فرهنگ لغات کامل فارسی هستم که متاسفانه هم چین چیزی نیست.حاضرم در صورتی که این برنامه نوشته بشه هرچقدر قیمتش باشه بخرم.تازه خیلی ها هم بهم سفارش دادن اگر پیدا کردی ماهم میخوایم.حتی اگه آن لاین هم باشه باز می ارزه.
                                در هر صورت من فکر میکنم واجبترین برنامه ای که برنامه نویسا میتونند روش کار بکنند همین فرهنگ لغات فارسی هستش.
                                من نمیدونم چرا برنامه نویسها دست بکار نمیشن.
                                ویرایش توسط ttr : https://i-phone.ir/forums/member/30081-ttr در ساعت 14-11-2011, 07:57 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X