اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده نرم افزار بلوتوث آیفون (Celeste) سلست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با امدن حیلبریک Untethered
    5.0.1 بلوتوث کار میکنه
    یا باید صبر کرد آپدیت بیاد
    کلا توضیح میدی آقا ایمان

نظر

• نوشته اصلی توسط r-e-z-a 66
      با امدن حیلبریک untethered
      5.0.1 بلوتوث کار میکنه
      یا باید صبر کرد آپدیت بیاد
      کلا توضیح میدی آقا ایمان
      جیلبرک آنتترد چه ربطی به سازگاری بلوتوث داره ؟
      اینها دو مقوله جداگانه هستند.

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
        جیلبرک آنتترد چه ربطی به سازگاری بلوتوث داره ؟
        اینها دو مقوله جداگانه هستند.

آقا ایمان ما الان حرف شمارو ملاک قرار بدیم که میگین رو 5 جواب نمیده یا جرف اون دوستمون که میگه با بعضی دستکارسا جواب میده؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تکلیف چیه!؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir6988

آقا ایمان ما الان حرف شمارو ملاک قرار بدیم که میگین رو 5 جواب نمیده یا جرف اون دوستمون که میگه با بعضی دستکارسا جواب میده؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تکلیف چیه!؟؟؟؟
          عقل خودت رو ملاک قرار بده. بطور رسمی روی ۵ قابل نصب نیست ولی غیر رسمی با چندتا تغییر و امکانات کمتر میتونید توی ورژن ۵ حداقل دریافت و ارسال ساده رو داشته باشید.

نظر

• با تشکر از iman عزیز

لطف کردن و برنامه photoalbum+ را برای من خریداری کردن

ایمان جان یه دونه ای ممنونم

نظر

• من نميدونم چرا هرچي تو اين فروم مينويسمو سريع پاك ميكنن!.بعد ميگن به قوانين انجمن احترام بزاريد!آيا واقعا اين انجمن قانون داره!!!! فقط يه لينك براي دانلود gremlin گذاشته بود!چون اوني كه دوستمون گذاشته ج نميده.اينم كينك.gremlin
              فكر كنم با اين كار يكم به اونايي كه ٥.٠.١ هستن كمك ميشه.بازم ممنون از آقا ايمان چون راهنمايي اول رو ايشون كردند.

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                عقل خودت رو ملاک قرار بده. بطور رسمی روی ۵ قابل نصب نیست ولی غیر رسمی با چندتا تغییر و امکانات کمتر میتونید توی ورژن ۵ حداقل دریافت و ارسال ساده رو داشته باشید.
                ممنون از جواب قانع کنندتون!!!

نظر

• بهتر صبر کرد سلست آپدیت بشه

نظر

• آقا ایمان من دانلود کردم .... ممنون خیلی عالی بود.... تستم کردم عالی بود.

نظر

• هنوز پنج رو ساپورت نمیکنه؟

نظر

• من از آقا ایمان photoalbum+ خریدم، واقعا کارم راحت شد، ممنون..عالی بود.
                        ویرایش توسط mojba : https://i-phone.ir/forums/member/30408-mojba در ساعت 03-01-2012, 04:30 PM

نظر

• این دوست گرامی مد نظر شما که Yahoo Helper نیست, آدمه ! باید بره بیرون بیاد توی خونه کاراشو انجام بده بره خرید کنه بخوابه. آخه چه انتظاری دارین که اینقدر پست پشت سر هم میزنید ؟ طوری شاکی هستی انگار همه کارات توی این مملکت روی دقیقه حل
                          شده
                          از مدیران درخواست دارم پست های اسپم این آقا رو حذف و بهش حتی اخطار هم بدن

نوشته اصلی توسط sam007
                          منم مشکله دارم ولی کسی جوابگو نیست
                          مشکل شما چیه ؟
                          ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 05-01-2012, 07:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid2100
                            خیلی دوست داری ازت تشکر کنن آقای فروشنده که میخوای تذکر هم بدن بمن که مزاحم اوقات گران شما شدم
                            شما ببخشید اگه همه چی تو این مملکت سرجاش نیست ولی چون خود بنده دقیق هستم بشما پیام دادم
                            ضمنا برنامه که خریدم برامن کار نمیکنه ولی مهم نیست شما دوست داری ازت تشکر کنن، باشه متشکریـــــــــــــــــــــــــــم
                            دوست عزیز دیگه بسه چه قدر اسپم میدی
                            برنامه celeste یک برنامه ای که کم باگ نداره خیلی کارش هم ساده نیست طبیعیه که با بیشتر گوشی ها کار نمیکنه تازه این ورژن اپدیت شدست شما ورژن ۰.۹.۸ میخریدی چی کار میکردی ؟
                            کار نکردن این برنامه هم به فروشندش مربوط نیست چون نه نمایندگی فردش نه نویسنده برنامه ایشون برای کمک به شما و خودش داره خدمتی میکنه شما بری یک گیفت کارت یا کردیت کارت بگیری بهتره یا یکی که داره کمکت کنه؟
                            ایشونم مثل ماها ادمه کار داره پشتیبانی یک شرکت فروش معتبر که نیست یک ادم معمولیه شما انتظاراتت زیاده.

نظر

• هنوز واسه 5.0.1 نيومده؟ امكان داره به زودي بياد يا نه؟

نظر

• هنوز که نه البته یکی از دوستان روشی کفته بود که کار میکرد مثل این که خود celeste کار میکنه ولی برنامه های کمکیش مثل اکشن منو و... کار نمیکنن که باید اپدیت بشن خود celeste هم با ifile هماهنگ هست و هم میشه باهاش فرستاد و هم فایل های دریافت شده رو دید. خیلی وقت هم هست قول اپدیت دادن ولی معلوم نیست کی میاد!

نظر

صبر کنید ..
                                X