اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده نرم افزار بلوتوث آیفون (Celeste) سلست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
    با يكسري از پست*ها كه نوشتند: من از خريدم راضي هستم كاري نداريم. احتمالا از نحوه خريد راضي بودند...
    ولي برخي از دوستان كه فقط در يك Page اوردم اومدن و گفتند فوق العاده كار مي كنه؟!!!!!!
    خيلي برام جالبه بدونم چطوري كار مي كنند كه خيلي فوق العاده بودنش را ديدند؟!
    عكس مي فرستند درست مي فرسته؟! يا كلا موزيك، ويديو، كانتكت و همه چيز مي فرستند درست كار مي كنه؟!
    خصوصا دوستاني كه پريميوم هستند توضيح بدند ما هم ياد بگيريم بد نيست.
    اميدوارم اين پستمم را هم زحمتش رو نكشند. چون هميشه حرف حق تلخ بوده...!!!!
    من عاشق انتقاده سازنده هستم ولی لازم دونستم انتقاد انتقامی شمارو جواب بدم.
    شما مشکلی با من دارین ؟
    غیر از این بود یکی دو روز معطل رئیستون بودیم که آقای رئیس بیان ؟ غیر از این بود وی بی ان نداشتین من بهتون دادم ؟ غیر از این بود یک کلمه سلست به این سادگی رو نتونستین توی سرچ سیدیا پیدا کنید و من ۱۰ دقیقه حوصله به خرج دادم که به شما بفهمونم چطور باید سلست رو از سیدیا پیدا کرد ؟ اینکه واسه یکی ۱۰۰٪ کار میکنه واسه یکی ۹۰٪ به هیچ کس مربوط نمیشه حتی برنامه نویس. شما که اینقدر ادعای فهم و انتقاد پذیریتون میشه چرا اول از خرید برنامه نمیری Terms and condition برنامه رو بخونی ؟ اصلا تاحالا دقت کردی وقتی جیلبرک میکنی چه اتمام حجتی باهات میکنه برنامه ؟ سیدیا همینطور, هر برنامه سیدیا همینطور ! مطمئنم نمیدونی ولی من واست میگم که بفهمی و بعدش بیای اینطوری پست بزنی. همشون میگن چنانچه از این برنامه(هربرنامه ای) استفاده بکنی و دستگاهت هر آسیبی رسید(شما فکر کن توی دستت منفجر بشه) به خودت مربوطه و به هیچ کس مربوط نیست. میفهمی معنی این رو ؟! چرا اپ استور این رو نمیگه ؟ میدونی ؟ چون همه برنامه های اپ استور official هستن و اپل responsible هست در قبالش ولی برنامه های Cydia رو بهش میگن Third Party و هیچ کس مسؤلیتی نداره در قبالش
    اینکه شما از یه سری امکاناتش جواب نگرفتی دلیل نمیشه هیچ کس جواب نگرفته. توی جیلبرک کردن هم دوتا آیفون رو با یک برنامه جیلبرک کنی ممکنه یکیش جیلبرک بشه یکیش نشه(واسه همین درچنین شرایطی ورژن جدید ریلیز میشه) !!!!! به همین سادگی
    در نهایت اگه اینقدر ۱۵ تومن بهت فشار آورده قبلا هم بهت گفتم شماره حساب بده تا پولت رو برگردونم.
    ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 21-11-2011, 11:04 PM

نظر

• سلام قربان! مي تونم بپرسم با اين برنامه سلست ديگه مشكل بلوتوث آيفون مبني بر اينكه گوشي هاي ديگه رو نمي شناسه حل ميشه؟ نحوه خريد رو اگه ممكنه واسم بگين كه اقدام لازم رو انجام بدم! مرسي...
      ویرایش توسط Younes 988 : https://i-phone.ir/forums/member/66665-younes-988 در ساعت 21-11-2011, 10:58 PM دلیل: اشتباه

نظر

• نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
        سلام قربان! مي تونم بپرسم با اين برنامه سلست ديگه مشكل بلوتوث آيفون مبني بر اينكه گوشي هاي ديگه رو نمي شناسه حل ميشه؟ نحوه خريد رو اگه ممكنه واسم بگين كه اقدام لازم رو انجام بدم! مرسي...
        ای کاش همه شعور شما رو داشتن قبل از خرید تحقیق میکردن نه بعدش
        اینجا میتونید پیگیری کنید.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread34398.html

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid442418 نمایش پست ها
          سلام اقا ایمان پول ریختم به حساب ولی صندوق پیامتون پر
          جوابتون رو دادم

نظر

• نوشته اصلی توسط mishelgooo نمایش پست ها
            با يكسري از پست*ها كه نوشتند: من از خريدم راضي هستم كاري نداريم. احتمالا از نحوه خريد راضي بودند...
            ولي برخي از دوستان كه فقط در يك page اوردم اومدن و گفتند فوق العاده كار مي كنه؟!!!!!!
            خيلي برام جالبه بدونم چطوري كار مي كنند كه خيلي فوق العاده بودنش را ديدند؟!
            عكس مي فرستند درست مي فرسته؟! يا كلا موزيك، ويديو، كانتكت و همه چيز مي فرستند درست كار مي كنه؟!
            خصوصا دوستاني كه پريميوم هستند توضيح بدند ما هم ياد بگيريم بد نيست.
            اميدوارم اين پستمم را هم زحمتش رو نكشند. چون هميشه حرف حق تلخ بوده...!!!!
            سلام دوست من.. من همین الان برنامه رو از ایمان گرفتم خیلی عالیه فکر کنم اگه خودتم استفاده کنی کلی باهاش حال میکنی
            دمت گرم ایمان جون 6 ماه گوشو گرفتم امشب دوباره مثل روز اول ذوق کردم مرسی

نظر

• الان برنامه ایمان رو رو iphone 4 -4.3.5 امتحان کردم تو ارسال و دریافت فایل بالای 5mb خوب جواب داد هم فیلم هم اهنگ

نظر

• سلام،روي آيفون٤-(٨f١٩٠) ٤.٣جواب ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط hamiiii نمایش پست ها
                  سلام،روي آيفون٤-(٨f١٩٠) ٤.٣جواب ميده
                  بله دوست عزیز . فقط باید گوشیتون جیلبریک باشه !

نظر

• من إز سايت جيلبريكمي سيديارواينستال كردم يعني جيلبريك شده؟اگه شده من برنامه بلوتوث روميخوام

نظر

• نوشته اصلی توسط hamiiii نمایش پست ها
                      من إز سايت جيلبريكمي سيديارواينستال كردم يعني جيلبريك شده؟اگه شده من برنامه بلوتوث روميخوام
                      اگه آیکون سیدیا به گوشی اضافه شده یعنی جیلبریک شده . برای خرید سلست به کاربر پست 1 یپام خصوصی ارسال کنید ...

نظر

• اقا يه مشكل خريدم ولي سرور modmyi اد نميشه ايراد ميزنه راهنمايي كنيد

نظر

• اقا ایمان من برنامه رو خریدم ونصب شد ازشما ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط sina keramat نمایش پست ها
                            اقا يه مشكل خريدم ولي سرور modmyi اد نميشه ايراد ميزنه راهنمايي كنيد
                            ازصفحه اصلی سیدیا میتونی نصب کنی سورس رو

نظر

• ایمان جان تشکر.
                              نصب شد و کار میکنه

نظر

• داداس دمت گرم من intelliscreenx رو خریدم :دی

نظر

صبر کنید ..
                                X