اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام این اولین پست منه
    مهدی سمایی هستم منو پسر عمه عزیزم مهدی ذخیره معرفی کرده.4s دارم عاشق اپلم .اخ خ خ خ خ خ خ استیو خدا رحمتت کنه

نظر

• سلام.من فرشاد شهریاری هستم21 سال و خورده ای از خدا اجازه زندگی گرفتم(باید برم تمدیدش کنم.البته اگه نگه کارت پایان خدمت و بیمه و ....میخواد)
      دانشجوی ترم 5رشته عمران-سازه هستم
      علاقه فراوانی به ینترنت و تکنولوژی دارم
      یه آیفون 4 دارم که با دنیا عوضش نمیکنم(اگه پیشنهاد بشه با دنیا عوضش کن بهش فکر میکنم:d)
      کلا چاکر همه بچه های انجمن هستم
      ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 02-08-2012, 12:52 PM

نظر

• سلام
        مسعود هستم ، 24 ساله از تهران
        از محصولات اپل خیلی خوشم میاد
        یه دونه ایفون هم دارم

نظر

• سلام داود هستم 28 ساله
          زندگی یعنی اپل

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزيز.
            من اسمم پاشا هستش.يكي از دوستان عزيز اين انجمن رو به من معرفي كرد و چون ديدم كه اطلاعات خوبي در زمينه ي اينگونه Device ها دارم،تصميم به همكاري با انجمن گرفتم.در تهران زندگي مي كنم.
            اميدوارم همكاري مفيدي در اين انجمن داشته باشم.
            در آخر هم مخلص همه هستيم .
            ویرایش توسط pasha1 : https://i-phone.ir/forums/member/98528-pasha1 در ساعت 11-08-2012, 10:06 PM

نظر

• سلام.نوید هستم.
              دانشجوی مهندسی رباتیک دانشگاه صنعتی شاهرود

نظر

• سلام ! اينجا شيراز ،
                *من سيامك
                ٢٣ سالمه ! مهندس بيكار برق قدرت !
                *منم ٤ اسشم ! ١ سال خريدتم !

...." We love " i-phone.ir....

نظر

• سلام من احمد راستگو از تهران 21 سالمه ایفون 4 دارم دانشجوی مهندسی پتروشیمی

نظر

• سلام من محسن هستم 26 ساله از تهران عاشق محصولات اپل هستم و خواهم ماند!

نظر

• سلام من حامد هستم
                      تقریبا بی سواد
                      ساکن:تهران
                      ولی خوره ایفون

نظر

• سپهر هستم! توی شهرک غرب مغازه دارم! GameStop هستم بخش اپل a/\/\ir بهم گفت بیام تو این سایت عضو بشم الآن فهمیدم تو این ۶ سالی که اپل کار کردم با چه سایتی آشنا شدم!

نظر

• سلام به همه ی دوستان باحال و زحمت کش سایت.سعید هستم 19 ساله از پاکدشت(جنوب تهران).مدتیه که بدجوری دنبال ایپاد تاچ 64 گیگ میگردم تا بتونم با گلکسی اس 2 خودم تعویض کنم.تو سایت های دیگه هرچی گشتم پیدا نکردم به خاطر همین رفتم تو گوگل و یه سرچی زدم و اونجا بود که با سایته بیظیرتون اشنا شدم.امیدوارم لحظات خوبی رو با هم سپری کنیم.

نظر

• سلام امیر هستم . پزشک عمومی هستم . از روز اول هر چی آیفون و آیپد اومده خریدم و الان منتظر ۵ هستم! لپ تاپم هم مک بوم آلومینیوم هست.
                            چند تا ویدیوی فارسی یا دوبله فارسی با موضوع اپل درست کردم که فکر کنم دیده باشید و اگه خدا بخواد در خدمت دوستان هستم.
                            شخصیت مورد علاقه ی من جاناتان آیوی طراح محصولات اپله که به نظر من اپل هر چی داره از اون داره.
                            با تشکر.

نظر

• معرفی

سلام
                              حسین شریعتی هستم،
                              20 سالمه از قم،
                              درس می خونم ،
                              چند روزیه ایپاد خریدمو به سفارش دوستم اینجا عضو شدم،
                              ممنون خدا قوت

نظر

• من حسین یوسفی هستم از ایلام 24 ساله یه آدم خوشگذرون

نظر

صبر کنید ..
                                X