اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حجت هستم 17 ساله سال سوم دبیرستان رشته ریاضی از مشهد و اینکه اولش خیلی با ایفون ور رفتم تا اینکه یکم یاد گرفتم و از خیلیام کمک گرفتم طوری که در مدرسه ها تا 2 شب سوال میکردم و جواب میگرفتم به هر حال از اینکه اینجا فعالیت میکنم خرسندم با تشکر

نظر

• من محمدرضا هستم
      ١٧ سالمه
      سوم دبيرستان از مدرسه علامه طباطبايي(آبشناسان ١)
      روي برند خاصي تعصب ندارم.
      اول به خاطر سيري اومدم توي اين انجمن ولي الان يه روز نيام انجمن شب خابم نميبره

iMessage:
      Morefa995@yahoo.com

نظر

• من آراد هستم
        ١٦ سالمه
        دوم دبيرستان مدرسه ي امام رضا در شيراز
        عشق اپلم >>>>> از هر نوعي كه باشه :d

نظر

• من محمد مهدی هستم 13 سالمه دوم راهنمایی از ایفون 2g به اینور رو داشتم نرم افزار کار میکنم

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
          ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 18-11-2012, 08:47 PM
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• سلام، من هم دریک هستم، ۲۸ سالمه، لیسانس برنامه نویسی، ولی هیچ علاقه ای به این رشته نداشتم برای همین هم در حال حاضر طراح گرافیک و اجرا کننده وب سایت هستم، همه چیز از 2g شروع شد... و عضو این خانواده بزرگ و دوست داشتنی شدم.

Candouinc.com
            Sent from my iPhone using Tapatalk
            ویرایش توسط Derick : https://i-phone.ir/forums/member/805-derick در ساعت 14-02-2012, 01:52 AM

نظر

• سلام
              من اریک هستم ، ادمین شبکه و متخصص امنیت شبکه هستم . اصفهان هستم ، همه سیستم عاملها رو تست کرده بودم غیر از ios که چند روز پیش یه 4s گرفتم و به این گروه پیوستم ، امیدوارم که توی این جمع حرفه ای بتونیم از تجارب همدیگه استفاده کنیم

نظر

• رضا از استان اصفهان مقیم کویت سال دوم دبیرستان هستم
                آشنایی من با این سایت با یک سرچ در گوگل شروع شد و الان یکی از بهترین سایت ها برای من هست ..

نظر

• سلام آرمان هستم ۲۰ سالمه ساکن اصفهان
                  ترم ۳ کارشناسی گرافیکم
                  داشتم دنبال برنامه برای مک بوکم میگشتم که این انجمن رو پیدا کردم
                  مک بوک پرو و آیپاد تاچ ۴ دارم و از وقتی مک گرفتم (۶ماه پیش) کار با ویندوز برام غیر قابل تحمل شده :d

نظر

• من 15 ساله از تهران
                    از شرکت اپل خوشم میاد با کیفیته
                    این سایت هم از گوگل اشنا شدم خیلی سایت خوبیه مخصوصا برای اپلی ها
                    یک دونه مک بوک ایر هم خونمون هست 13 اینچ ازاخرین نوعش ولی حیف بابام ازش استفاده میکنه وگرنه ورش میداشم یک درایو اکسترنال میخردم هر کاری میخواستم با هاش میکردم...

نظر

• سلام
                      احمد هستم ترم اخر کارشناسی برق قدرت
                      عاشق اپل وهرچی بهش ربط پیدا کنه از 4سال پیش بااپل با 2جی شروع کردم فکرکنم 3 ساله عضوانجمن بزرگ خودمونم هستم ویکی از ساکت ترین اعضا میشه گفت به نحوی هستم دوست دارم بیشتر بخونم تا نظربدم ولی کمکی ازدستم بربیاد با تمام وجود درخدمت دوستان گلم هستم

شاد و پیروز باشید

نظر

• سلام محمد هستم،،،،،،خوشحالم که با شما اشنا شدم،،،،،،،دوم ریاضی هستم،،،،،،،،عاشقه اپل هم هستم

نظر

• سلام

محمد هستم خوشحالم آشنا شدم چند ساله اپلیم اما تازه با اینجا آشنا شدم

نظر

• نیما هستم 15 ساله از مشهد خوشحال شدم

نظر

• با 3 سال تاخیر

پرهام هستم 19 سالمه ترم دوم مهندسی صنایع از اصفهان حدودا از سال 2009 عضوم اینجا حدود 6-7 ماه فعالیت جدی میکنم و اینکه از اول تا اخر هرچی از ایفون بلدم از شما اعضا و دوستان عزیزم تو این انجمن یاد گرفتم از مدیران محترم هم تشکر میکنم
                              ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 02-03-2012, 05:26 PM

نظر

• معرفی

من سهیلام تازگی یه آی پد خریدم زیادم هم با سیستم عاملش آشنا نیستم
                                نوشته اصلی توسط mdrs2 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت همه کاربران گرامی انجمن
                                برای آشنایی بیشتر از یکدیگر و جلوگیری از سؤالات تکراری در مورد بیوگرافی اعضاء در ارسالها,لطفا در این تاپیک خلاصه یا مشروحی از بیوگرافی خودتان را عنوان کنید...

با تشکر ...

نظر

صبر کنید ..
                                X