اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ببخشید من دیشب عضو شدم و نام کاربریم رو اشتباه وارد کردم چطور میشه درستش کرد؟
    ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• من یه سورس دارم که مخصوص ios 7 هست مشکلی داره من سورسمو معرفی کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad.karami نمایش پست ها
        سلام ببخشید من دیشب عضو شدم و نام کاربریم رو اشتباه وارد کردم چطور میشه درستش کرد؟
        ممنون میشم کمک کنید.
        به بنده پیام خصوصی بدید بفرمایید به چه چیزی تغییر کنه انجام میشه.

نوشته اصلی توسط testy نمایش پست ها
        من یه سورس دارم که مخصوص ios 7 هست مشکلی داره من سورسمو معرفی کنم؟

مشکلی نداره٬ توی بخش مربوط به سورس میتونید معرفی کنید به شرطی که تبلیغاتی نباشه.

نوشته اصلی توسط smalllight
        سلام ببخشیدا اما الان 2باره سوال میپرسم تو مشکلات آیتونز هیچکی جواب نمیده
        کمی صبر داشته باشید٬ اگه کسی بدونه و بتونه جوابتون رو میده.

نظر

• سلام به مديران عزيز
          يه سوالى ازتون دارم و اينكه من ١٠٠تا پيام خصوصى ميتونم كه براى من داره ميرسه به ١٠٠تا
          چه كارى بايد انجام بدم تا بتونم دوباره ميزان پيام خصوصيم افزايش پيدا كنه؟
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
            سلام به مديران عزيز
            يه سوالى ازتون دارم و اينكه من ١٠٠تا پيام خصوصى ميتونم كه براى من داره ميرسه به ١٠٠تا
            چه كارى بايد انجام بدم تا بتونم دوباره ميزان پيام خصوصيم افزايش پيدا كنه؟
            سلام
            باید درجه کاربریتون ارتقا پیدا کنه ، یعنی تگ تون عوض شه
            میتونید امتیازات تگ های کاربری رو مطالعه کنید

نظر

• سلام به مدیران
              نزدیک به دو هفته ای هست که دارم سعی میکنم آواتار اضافه کنم ولی پیغام Unable to save image میده !
              سایز و حجم هم تنظیم کردم و حتی از URL اقدام به آپلود کردم ولی ارور بالا رو میده.

و سوال دوم مبنی بر اینه که من به یه کاربر خاص اسم یه فروشگاه رو پیام خصوصی میکنم.
              آیا مدیران میتونند من رو بن (Ban) کنند ؟ (هیچ شکایتی از طرف مقابل که اسم فروشگاه رو براش پ.خ کردم نیست.)

نظر

• نوشته اصلی توسط Felex نمایش پست ها
                سلام به مدیران
                نزدیک به دو هفته ای هست که دارم سعی میکنم آواتار اضافه کنم ولی پیغام Unable to save image میده !
                سایز و حجم هم تنظیم کردم و حتی از URL اقدام به آپلود کردم ولی ارور بالا رو میده.

و سوال دوم مبنی بر اینه که من به یه کاربر خاص اسم یه فروشگاه رو پیام خصوصی میکنم.
                آیا مدیران میتونند من رو بن (Ban) کنند ؟ (هیچ شکایتی از طرف مقابل که اسم فروشگاه رو براش پ.خ کردم نیست.)
                مورد اول ایراد از شما نیست. تیم فنی در حال بررسی مشکل هستند.

هرگونه تبلیغات خلاف قوانین انجمن هست. چه در محیط عمومی و چه در پیام خصوصی.

نظر

• سلام مدیران گرامی
                  آیا من میونم که برنامه ی خودمو که تحت html 5 هستش (مثل free my apps ) رو معرفی کنم ؟
                  باتشکر

نظر

• لینک برنامتون رو برای من پیام خصوصی کنید.

نظر

• سلام و خسته نباشید به مدیران محترم
                      من 7 روز بخاطر مباحث چییییییز ترینگ بلاک بودم.
                      هرچقدر فکر کردم متوجه نشدم کجا و چه چیزی گفتم که من رو بلاک کردید.
                      چون مطمئنا اگر میخاستم اینکارو کنم تو تاپیک نمیگفتم و ..... از یراه دیگه عنوان میکردم
                      ممنون میشم پاسخ بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشید به مدیران محترم
                        من 7 روز بخاطر مباحث چییییییز ترینگ بلاک بودم.
                        هرچقدر فکر کردم متوجه نشدم کجا و چه چیزی گفتم که من رو بلاک کردید.
                        چون مطمئنا اگر میخاستم اینکارو کنم تو تاپیک نمیگفتم و ..... از یراه دیگه عنوان میکردم
                        ممنون میشم پاسخ بدید.

17-01-2014, 09:49 PM
                        موضوع: باز کردن برنامه ها
                        بوسیله kamran.ar

نظر

• سلام
                          بنده سه روز هست که یه پست فروش ایفون ۴اس سفید ۳۲ گیگ گذاشتم ولی هنوز تایید نشده. ممنون میشم اگه علت این مشکل و راه حل اون رو به بنده اطلاع بدن.
                          با تشکر از مدیران

نظر

• سلام. تمام پوشه های اشتراک تاپیک های بنده که در طی حداقل 2 سال گذشته داشتم
                            امروز ناپدید شده! در واقع پوشه ی "در اشتراک های من" کاملا خالی است.
                            علت و راه حل اش رو می خواستم بدونم..؟

سپاس

نظر

• با سلام من ایمکم را به mavericks اپدیت کردم ولی به خاطر یک سری مشکلات مجبور شدم با استفاده از سیدی ارجینال خود ایمکم که leopard 10.5 بود هاردم را فرمت کردم و به اولین ورژن دستگاهمم که ۱۰.۵ بود برگرداندم ولی قبلش با تایم ماشین یک بکاپ از سیستم خود روی هارد دیسک گرفتم اما الان نمیتونم بکاپم را برگردانم میگه با ورژن الان دستگام همخونی نداره لطفا راهنمایی کنید که دقیقا چکار باید بکنم ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid44 نمایش پست ها
                                با سلام من ایمکم را به mavericks اپدیت کردم ولی به خاطر یک سری مشکلات مجبور شدم با استفاده از سیدی ارجینال خود ایمکم که leopard 10.5 بود هاردم را فرمت کردم و به اولین ورژن دستگاهمم که ۱۰.۵ بود برگرداندم ولی قبلش با تایم ماشین یک بکاپ از سیستم خود روی هارد دیسک گرفتم اما الان نمیتونم بکاپم را برگردانم میگه با ورژن الان دستگام همخونی نداره لطفا راهنمایی کنید که دقیقا چکار باید بکنم ممنون میشم
                                دوست عزیز اینجا جای این سوال هست؟
                                تو تاپیک مربوذ به مشکلات مک سوال رو بپرسید
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X