اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر منظورتون این تاپیک هست که 2 شب پیش تایید شده، پس لطفا اگر اینطوره قبل از گلایه کردن تحقیق کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread86885.html
    اگه مدیر برجسته، درست پست بالای منو بخونی یه کلمه از باب گلایه کردن وجود نداره
    همچنین علنا" گفتم ناراحت نیستم و تقاضای جویا شدن دلیل بودم که خوشبختانه مرتفع شد و بی توجهی از بنده بود

کاربر ارشد بودن با سابقه دو سال فعالیت میتونه مهری باشه بر معتبر بودنش توی انجمن ؛ اما دلیلی بر بی نقص بودنش نیست !

سپاس بابت رسیدگی
    روز خوش

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
      کاربر ارشد بودن با سابقه دو سال فعالیت میتونه مهری باشه بر معتبر بودنش توی انجمن ؛ اما دلیلی بر بی نقص بودنش نیست !
      قطعا همینطور بوده و هست رضای عزیز
      چون تاپیک ها بعد از تایید بامپ نمیشن ممکنه تو اخرین ارسال ها نمایش داده نشه بطور مثال فردی همون لحظه که تاپیک میزنه مدیر تاییدش میکنه و در اخرین ارسال ها نمایش داده میشه اما اگر 4 ساعت بعد تایید بشه تاپیک میره زیر کل تاپیک های اون 4 ساعت که بالا اومده.
      علت اشتباه شما هم احتمالا همین بوده عزیز

نظر

• با سلام .ببخشید میخواستم بپرسم امکان تغیر نام کاربری من وجود داره ؟ با تشکر
        اگه امکانش باشه یه دنیا ممنونتون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط Cyrus-72 نمایش پست ها
          با سلام .ببخشید میخواستم بپرسم امکان تغیر نام کاربری من وجود داره ؟ با تشکر
          اگه امکانش باشه یه دنیا ممنونتون میشم
          سلام
          بله در پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید

نظر

• درود

یه تاپیک فروش دیگه هم زدم و تایید نشده
            لطف میکنید اگر وضعیتشو اعلام کنید

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
              درود

یه تاپیک فروش دیگه هم زدم و تایید نشده
              لطف میکنید اگر وضعیتشو اعلام کنید

سپاس
              تایید شد.

تاپیک های بازارچه هم لطفا فقط از طریق مدیران این بخش پیگیری کنید !

نظر

• من یه سوال داشتم من کجا می*تونم بفهمم علت عدم تأیید پستم تو بازارچه چی* بوده و از کجا می*تونم بپرسم یا پیگیری کنم یا اصلا اجازه پیگیری دارم یا خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط AlCapone نمایش پست ها
                  من یه سوال داشتم من کجا می*تونم بفهمم علت عدم تأیید پستم تو بازارچه چی* بوده و از کجا می*تونم بپرسم یا پیگیری کنم یا اصلا اجازه پیگیری دارم یا خیر
                  از طريق خوندن قوانين بخش بازارچه دوست عزيز
                  بله اجازه پيگيري هم داريد و مشكلي از اين بابت نيست به شرطي كه تاپيك فروشتون طبق قوانين بازارچه باشه كه در اينصورت قطعا تاييد ميشه.

نظر

• با سلام خدمت مدیران گرامی ،،
                    در حال سرچ تو انجمن بودم که ناگهان کدینگ مطالب انگار بهم خورده ،، با دو مرورگر سافاری و کروم وضعیت به شکل زیر هستش ،، کش سافاری رو پاک کردم ،، ریستارت هم کردم ،، اما مشکل پا برجاس
                    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
                    با تشکر از زحمات شما عزیزان

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                      با سلام خدمت مدیران گرامی ،،
                      در حال سرچ تو انجمن بودم که ناگهان کدینگ مطالب انگار بهم خورده ،، با دو مرورگر سافاری و کروم وضعیت به شکل زیر هستش ،، کش سافاری رو پاک کردم ،، ریستارت هم کردم ،، اما مشکل پا برجاس
                      اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
                      با تشکر از زحمات شما عزیزان

وارد url زیر بشید درست میشه

کد HTML:
                      http://www.i-phone.ir/forums/forum.php?langid=24

نظر

• ممنون از شما ارین عزیز ،، درست شد
                        الان که دوباره تست کردم با ایپد و مکبوک وقتی از تو گوگل سرچ ورودی به انجمن رو میگیره این وضعیت پیش میاد اما تو ویندوز این شکلی نمیشه
                        به هر حال ممنون از راهنمایی شما

نظر

• نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                          ممنون از شما ارین عزیز ،، درست شد
                          الان که دوباره تست کردم با ایپد و مکبوک وقتی از تو گوگل سرچ ورودی به انجمن رو میگیره این وضعیت پیش میاد اما تو ویندوز این شکلی نمیشه
                          به هر حال ممنون از راهنمایی شما
                          انتهای بعضی از لینک هایی که در گوگل ایندکس شده یک langid=1 اضافه شده که مربوط میشه به زبان انگلیسی سایت که اگه واردش بشید زبان اینطوری میشه ...
                          در اسرع وقت سعی میکنم که رسیدگی کنم به این موضوع

نظر

• به اخر لینک های سرچ شده توسط گوگل لینک ایدی زبان رو اضافه کردم درست شد
                            اگه دیفالتش رو ۲۴ بود بهتر میشد
                            ممنون
                            --------------------
                            من تا اومدم بنویسم شما گفتی ،،
                            ویرایش توسط Ceno : https://i-phone.ir/forums/member/54905-ceno در ساعت 22-07-2013, 08:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                              از طريق خوندن قوانين بخش بازارچه دوست عزيز
                              بله اجازه پيگيري هم داريد و مشكلي از اين بابت نيست به شرطي كه تاپيك فروشتون طبق قوانين بازارچه باشه كه در اينصورت قطعا تاييد ميشه.
                              من عذر می*خوام ولی* واقعاً نمیدونم کجایی کارم ایراد داشته اگه کسی* باشه به من اشتباهمو گوش زد کنه خیلی* خوشحال میشم و در صدد رفعش میام ولی* نمیدفهمم کجاش ایراد داشته

نظر

• نوشته اصلی توسط AlCapone نمایش پست ها
                                من عذر می*خوام ولی* واقعاً نمیدونم کجایی کارم ایراد داشته اگه کسی* باشه به من اشتباهمو گوش زد کنه خیلی* خوشحال میشم و در صدد رفعش میام ولی* نمیدفهمم کجاش ایراد داشته
                                قوانین ساده هست دوست عزیز:
                                عکس از کالا در کنار کاغذی با نام کاربری و ذکر نام سایت همچنین اپلود عکس ها در اپلود سنتر انجمن

نظر

صبر کنید ..
                                X