اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان, ی گوشی 3g دستمه ک میخوام بازی روش نصب کنم اما با نهایت تاسف هیچ اطلاعاتی راجع ب ایفون کلا ندارم , ختی نمیدونم گوشی لاکه انلاکه جلبرکه ی سری بازی روش نصبه ک طبق گفته ی مالک 4 سال پیش نصب شده روش
    واقا ممنون میشم اگه راهنماییم کنید و لینک تاپیکای بدرد بخورو بهم بدین
    نظر

• قسمت بازارچه نمیشه عکس اپلود کرد تو انجمن هی ارور میده قابل قبول نیست مدلهای مختلف هم امتحان کردم یه چیک بکنین مرسی!

نظر

• نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
        قسمت بازارچه نمیشه عکس اپلود کرد تو انجمن هی ارور میده قابل قبول نیست مدلهای مختلف هم امتحان کردم یه چیک بکنین مرسی!
        جندین بار گفته شده در همین تاپیک.
        اینجا آپلود کنید : انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس و لینکش رو در تاپیکتون قرار بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          جندین بار گفته شده در همین تاپیک.
          اینجا آپلود کنید : انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس و لینکش رو در تاپیکتون قرار بدید
          مرسی والا من نمیام آخه تو تاپیک رو بخونم که اخرین بار تاپیک دادم پیوست کرده بودم فک کردم همونجوریه!

نظر

• یک سوال داشتم : چرا نمیشه آواتار جدید آپلود کرد؟! انجمن با مشکلی مواجه شده؟!
            از لینک میشه آواتار رو تغییر داد؟!

ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
              یک سوال داشتم : چرا نمیشه آواتار جدید آپلود کرد؟! انجمن با مشکلی مواجه شده؟!
              از لینک میشه آواتار رو تغییر داد؟!

ممنون.
              بله انجمن با مشکلی مواجه شده !!

فعلا هر گونه آپلود داخل انجمن به جز آپلود سنتر غیر فعاله تا اطلاع ثانوی

نظر

• سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم
                چگونه برنامه های دانلود شده در app store در قسمت updates را پاک کنیم؟
                من iphone خودمو تازه اپدیت کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط dr.elahe نمایش پست ها
                  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم
                  چگونه برنامه های دانلود شده در app store در قسمت updates را پاک کنیم؟
                  من iphone خودمو تازه اپدیت کردم
                  سلام دوست عزیز به انجمن خوش آمدید

این بخش جهت مطرح کردن سوالات مربوط به سایت و انجمن می باشد. سوال خود را در بخش مربوطه بپرسید تا به شما پاسخ مناسب داده شود

نظر

• با سلام من تو بخش بازارچه اقدام به فروش گوشی کردم ولی متاسفانه نمیدونم چرا پست های بنده توسط مدیران تایید نمیشند و اصلا پستمو تو بخش نمیبینم اگرن پست با قوانین مغایرت داره تو پیام خصوسی ذکر نمیشه لطفا پیگیری کنید بنده 24 ساعت پیش پست داده ام

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                      با سلام من تو بخش بازارچه اقدام به فروش گوشی کردم ولی متاسفانه نمیدونم چرا پست های بنده توسط مدیران تایید نمیشند و اصلا پستمو تو بخش نمیبینم اگرن پست با قوانین مغایرت داره تو پیام خصوسی ذکر نمیشه لطفا پیگیری کنید بنده 24 ساعت پیش پست داده ام
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread10479.html

فرمت تاپیک – فروشنده میبایست در یک پست کامل و واضح محصولش را معرفی نماید .لازم است فروشنده یک عکس شفاف از کالای مورد نظر برای فروش که در آن نام کاربری خود در انجمن را به شکلی نمایش دهد (گذاردن کاغذ با نام در کنار کالا یا گذاردن کالا در کنار نمایشگری با نمایش پروفایل کاربر در انجمن و یا...) در اپلود سنتر انجمن اپلود کرده و در تاپیک اول قرار دهد .فروشنده میبایست قیمت کالای پیشنهادی را در تاپیک فروش خود تعیین نماید. تاپیکهای که به صورت مزایده میباشند باید دارای "قیمت پایه" و "زمان پایان مزایده " باشند .
                      شما این بند از قوانین رو رعایت نکردید.

نظر

• نمیدونم چرا هر چی تایپیک میزنم واسه فروش مورد تایید مدیران قرار نمیگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط LOVEFORLOVE نمایش پست ها
                          نمیدونم چرا هر چی تایپیک میزنم واسه فروش مورد تایید مدیران قرار نمیگیره
                          تایید شد دوست عزیز٬ بهتره در این موارد از طریق پیام خصوصی اقدام کنید

نظر

• سلام به تمامى مديران انجمن ....
                            تاپيكى واسه فروش گوشى خودم ايجاد كردم ....
                            قيمت رو هم تعيين كردم و از اون كمتر نميتونم بدم .
                            دوستى از قيمت من كمتر ميخواد من به ايشون تقديم نكردم ، حالا ايشون اومده پست داده كه تاپيك سركارى ....
                            اخه اين درسته ؟ اونم وسط يه تاپيك ؟
                            من نميدونم چه كار اشتباهى كردم ؟ اخه گناه كردم ميخوام كالاى خودمو با قيمت خودم بفروشم ؟
                            نميخوام از اون قيمت كمتر بدم !!!!!!!!!!
                            ممنونم ميشم رسيدگى بشه ....

نظر

• 1700 مال من اگه فروختن منتظرم اقا مصطفی شماره منم داری داداش اگه تا شب نفروختن به من به همه ثابت میشه همه سر کاریم
                              ایشون با قیمت پایه ای که خودتون گذاشتید به شما پیشنهاد داده.

نظر

• اصلاً من به ايشون نميخوام كالاى خودمو بفروشم ، ايشون بايد بياد وسط يه تاپيك همچين جمله اى بگه .....
                                لحن صحبت ايشون اصلاً درست نيست ، بعضى از مسائل رو نميتونم اينجا بگم .
                                ميتونست تو پيغام خصوصى به من ميگفت .

نظر

صبر کنید ..
                                X