اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
    سلام مديران گرامي
    من ويديوي بررسي تخصصي ايفون 5s كه توسط يكي از كاربرا در سايت اپارات اپلود شده بود رو در انجمن قرار دادم مثل اينكه حذف شده لطفا پي گيري كنيد و اگه امكان داره علتش رو بگيد
    باتشكر
    اون ویدئو توسط مدیریت سایت آپلود شده بود نه کاربرا (به صورت اختصاصی توسط iAlireza عزیز) چون اکانت شخصی و رسمی سایت هست + به موقع اش همراه با تاپیک تکمیلی قرار میگیره در انجمن وگرنه خودمون هم میتونستیم قرار بدیم ...

نظر

• باتشكر از شما مدير عزيز و گرامي

نظر

• با سلام خدمت مدیران گرامی ...
        2 روز پیش من در بخش بازارچه تاپیک فروش گیفت کارت های قانونی رو ایجاد کرده بودم ولی متاسفانه کسی تاییدش نکرد
        به مدیر بخش هم پیغام دادم اما جوابی به من ندادند ...

اگر تاپیک من خارج از قوانین بوده چرا به من جواب نداد مدیر بخش .. اما اگر موردی نداشته چرا تایید نشده است ؟
        تاپیکی به همین مضمون در بازارچه موجود است .. اگر تاپپیک من غیرقانونی است پس چرا تاپیک دیگری با همین عنوان فعال است ...

در صورتیکه تنها برای فروش باید از راه تبلیغات انجمن و سایت اقدام کرد حداقل این رو به بنده اطلاع بدید من اقدام بکنم اینجوری جواب ندادن کار درستی نیست ...

نظر

• نوشته اصلی توسط OM1D نمایش پست ها
          با سلام خدمت مدیران گرامی ...
          2 روز پیش من در بخش بازارچه تاپیک فروش گیفت کارت های قانونی رو ایجاد کرده بودم ولی متاسفانه کسی تاییدش نکرد
          به مدیر بخش هم پیغام دادم اما جوابی به من ندادند ...

اگر تاپیک من خارج از قوانین بوده چرا به من جواب نداد مدیر بخش .. اما اگر موردی نداشته چرا تایید نشده است ؟
          تاپیکی به همین مضمون در بازارچه موجود است .. اگر تاپپیک من غیرقانونی است پس چرا تاپیک دیگری با همین عنوان فعال است ...

در صورتیکه تنها برای فروش باید از راه تبلیغات انجمن و سایت اقدام کرد حداقل این رو به بنده اطلاع بدید من اقدام بکنم اینجوری جواب ندادن کار درستی نیست ...
          فروش گيفت كارت بطور كلي در اين سايت ممنوع هستش دوست عزيز علتش هم بروز مشكلاتي در رابطه با كدهاي كارت و ساير مسايل مربوطه هستش.
          به جز حسين يزداني عزيز كه مورد اعتماد مديريت هستش و چندين سال هست در اين زمينه فعالن كليه تاپيك هايي در اين رابطه تاييد نخواهند شد و هيچ ارتباطي به تبليغات نداره بلكه امنيت خريد كاربران در اين زمينه مطرح هست.

نظر

• سلام ببخشید من در این تاپیک یه پست دادم و شروع کننده ی تاپیک رو راهنمایی کردم به تاپیکی که آموزش مورد نظر در اون تاپیک بود(تاپیک در همین سایت هست) اما با کمال تعجب میبینم که پستم حذف شده!!! دلیلش چیه؟مسئله ی مهمی نیست اما این اولین بار نیست که این اتفاق میفته
            http://www.i-phone.ir/forums/thread89121.html

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              فروش گيفت كارت بطور كلي در اين سايت ممنوع هستش دوست عزيز علتش هم بروز مشكلاتي در رابطه با كدهاي كارت و ساير مسايل مربوطه هستش.
              به جز حسين يزداني عزيز كه مورد اعتماد مديريت هستش و چندين سال هست در اين زمينه فعالن كليه تاپيك هايي در اين رابطه تاييد نخواهند شد و هيچ ارتباطي به تبليغات نداره بلكه امنيت خريد كاربران در اين زمينه مطرح هست.
              به هرحال بایستی یک راهی وجود داشته باشه .
              من که کدها رو بصورت کارت فیزیکی و با بارنامه و بارکدهای اختصاصی و کاملاً قانونی از خود پخش کننده های اپل دریافت میکنم حسابم با کسیکه کدهای جنریتوری میفروشه یکی است ؟
              خوب من هم چندین سال است این کارت ها رو میفروشم منتها تنها اشکال کارم اینه که در این انجمن جلب اعتماد نکرده ام ..

بهتره برای این کار مدیریت به عنوان مثال کدهای من فروشنده رو تست بکنه اگر لازم باشه شهادتی/رضایتنامه ای قراردادی تدوین بشه تا مشتری هم با اطمینان از فروشنده های جدید خرید بکنه
              ایجاد محیط کار برای فروشنده های جدید بازار رو رقابتی میکنه و مشتری هم کدهای ارزانتر و مطمئن تری خرید خواهد کرد ...

نظر

• نوشته اصلی توسط OM1D نمایش پست ها
                به هرحال بایستی یک راهی وجود داشته باشه .
                من که کدها رو بصورت کارت فیزیکی و با بارنامه و بارکدهای اختصاصی و کاملاً قانونی از خود پخش کننده های اپل دریافت میکنم حسابم با کسیکه کدهای جنریتوری میفروشه یکی است ؟
                خوب من هم چندین سال است این کارت ها رو میفروشم منتها تنها اشکال کارم اینه که در این انجمن جلب اعتماد نکرده ام ..

بهتره برای این کار مدیریت به عنوان مثال کدهای من فروشنده رو تست بکنه اگر لازم باشه شهادتی/رضایتنامه ای قراردادی تدوین بشه تا مشتری هم با اطمینان از فروشنده های جدید خرید بکنه
                ایجاد محیط کار برای فروشنده های جدید بازار رو رقابتی میکنه و مشتری هم کدهای ارزانتر و مطمئن تری خرید خواهد کرد ...
                فروش کالا به صورت عمده در بخش بازارچه به صورت کلی ممنوع است و نیازمند هماهنگی با مدیریت کل سایت می باشد.

هرچند اگر هم با فروش عمده شما موافقت بشه توقع نداشته باشید که کاربران به کاربری با ۲ پست اطمینان کنند.

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                  سلام ببخشید من در این تاپیک یه پست دادم و شروع کننده ی تاپیک رو راهنمایی کردم به تاپیکی که آموزش مورد نظر در اون تاپیک بود(تاپیک در همین سایت هست) اما با کمال تعجب میبینم که پستم حذف شده!!! دلیلش چیه؟مسئله ی مهمی نیست اما این اولین بار نیست که این اتفاق میفته
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread89121.html

- - - - - - - - - -
                  پستی که شامل راهنمایی غلط باشه پاک میشه.

شما گفتید :

خدمت شما
                  آموزش استفاده از قابلیت AirDrop در OS X Lion
                  اما اصلا امکانی برای AirDrop میان دستگاه های iOS و Mac نیست. پس راهنمایی شما غلط است و کاربر تازه کار دچار اشتباه خواهد شد. برای این که چنین اتفاقی نیفته پست شما پاک میشه و راهنمایی درست باقی می ماند.

نظر

• با سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان؛
                    من از دیشب دارم سعی میکنم که عکس Avatar برای خودم بذارم ولی با اینکه عکسی رو که میخوام سایز و پیکسل و فرمت درست داره (80x80 و حجم 5.27KB ) باز پیام سیستم میگه "این فایل خراب است" لطفا" راهنمائی بفرمائید.

با تشکر فراوووووووون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط alankevin07 نمایش پست ها
                      با سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان؛
                      من از دیشب دارم سعی میکنم که عکس Avatar برای خودم بذارم ولی با اینکه عکسی رو که میخوام سایز و پیکسل و فرمت درست داره (80x80 و حجم 5.27KB ) باز پیام سیستم میگه "این فایل خراب است" لطفا" راهنمائی بفرمائید.

با تشکر فراوووووووون از شما
                      اين بخش متاسفانه به علت وجود مشكلاتي فعلا غير فعال هستش.

نظر

• سلام
                        من مدتی هست که نمیتونم پست فروش بزنم وقتی که عکس اپلود میشه با ارور مواجه میشم اگر امکان داره راهنمایی. و چطور میتونم مدیر هر بخش پیدا کنم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan.ir نمایش پست ها
                          سلام
                          من مدتی هست که نمیتونم پست فروش بزنم وقتی که عکس اپلود میشه با ارور مواجه میشم اگر امکان داره راهنمایی. و چطور میتونم مدیر هر بخش پیدا کنم ممنون
                          سلام
                          عکس رو اینجا آپلود کنید و بعد لینکش رو در تاپیک قرار بدید
                          انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

اینجا میتونید مشاهده کنید : نمایش گروه ها - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• تاپيك فروش شما كه تاييد شده قبلا دوست عزيز..!
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread88959.html
                            عكس رو هم در اپلود سنتر انجمن اپلود كنيد نه فايل پيوست.
                            بالاي انجمن اپلود سنتر زده شده اونجا اپلود كنيد و اينكه مديران بخش هم در بالا كليدهاي ميانبر رو بزنيد نمايش مديران انجمن رو كليك كنيد

نظر

• دوستان سلام
                              من عضو کاربر ویژه هم شدم
                              میخوام نرم افزار برای مک دانلود کنم اما نمیدونم کجای این سایت نرم افزار های مک رو واسه دانلود گذاشتن!
                              آیا این لینک درسته؟!
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread36537.html

نمیدونم کجا باید مراجعه کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Meis@m نمایش پست ها
                                دوستان سلام
                                من عضو کاربر ویژه هم شدم
                                میخوام نرم افزار برای مک دانلود کنم اما نمیدونم کجای این سایت نرم افزار های مک رو واسه دانلود گذاشتن!
                                آیا این لینک درسته؟!
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread36537.html

نمیدونم کجا باید مراجعه کنم
                                سلام
                                باید برید به این بخش
                                http://www.i-phone.ir/forums/forum109.html

نظر

صبر کنید ..
                                X