اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مدیران عزیز اینجانب تقاضای تغییر نام کاربری خود را دارا می باشم.که از tttto به HAKEM تغییر یابد با حرف بزرگ.سپاس گذارم

نظر

• نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
      مدیران عزیز اینجانب تقاضای تغییر نام کاربری خود را دارا می باشم.که از tttto به HAKEM تغییر یابد با حرف بزرگ.سپاس گذارم
      اين موارد رو در پيام خصوصي با آرين يا علي اقا مطرح كنيد.

نظر

• سلام
        چند وقتی هست که انجمن رو به شکل عکس زیر می بینم:
        MediaFire - Online Space for your documents, photos, videos, and music.

نمیدونم دلیل چیه، حدود یک هفته ای هست که این مشکل رو دارم وحتماا برای ملاحظه انجمن باید از بخش
        view>text encoding>unicode
        را انتخاب کنم ولی با اینکار هم مشکل کامل حل نمیشه و مشکل ترتیب راست به چپ بودن جملات فارسی را دارم
        من احتمال میدم جدیدا تغییراتی درقالب سایت داده شده که از فونت جدیدی استفاده شده و طراح فراموش کرده که فونت مخصوص سافاری را درآپلود کنه یا مورد دیگری ! چون با قایر فاکس و کروم مشکلی ندارم فقط با سافاری مک بوکم نمیتونم سایت رو درست حسابی ببینم.
        لطفا این مورد را بررسی کنید

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
          سلام

نمیدونم دلیل چیه، حدود یک هفته ای هست که این مشکل رو دارم وحتماا برای ملاحظه انجمن باید از بخش
          را انتخاب کنم ولی با اینکار هم مشکل کامل حل نمیشه و مشکل ترتیب راست به چپ بودن جملات فارسی را دارم
          من احتمال میدم جدیدا تغییراتی درقالب سایت داده شده که از فونت جدیدی استفاده شده و طراح فراموش کرده که فونت مخصوص سافاری را درآپلود کنه یا مورد دیگری ! چون با قایر فاکس و کروم مشکلی ندارم فقط با سافاری مک بوکم نمیتونم سایت رو درست حسابی ببینم.
          با سلام و عرض ادب
          دوست عزیز بنده هم این مشکل را داشتم.
          Cookie های خود را پاک کنید حل می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
            با سلام و عرض ادب
            دوست عزیز بنده هم این مشکل را داشتم.
            Cookie های خود را پاک کنید حل می شود.
            سلام
            ممنون از راهنمایی
            کوکی رو پاک کردم مشکل حل شد

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
              سلام

با پاک کردن کش و کوکی ها درست میشه، در ضمن قالب هم تغییری نداشته است.

نظر

• سلام
                كاربر amir201313 دو تا تاپيك الكى درست كرده و ميگه كه اگه كدش رو بزنيد ١٠٠٠ پوينت در imodgame ميگيريد اما كار نمى كنه
                من هم گول خوردم و كد ايشون رو زدم لطفا تاپيك رو پاك كنيد
                لينك:http://www.i-phone.ir/forums/thread84977.html
                لينك٢:http://www.i-phone.ir/forums/thread85021.html

نظر

• نوشته اصلی توسط Apple. نمایش پست ها
                  سلام
                  كاربر amir201313 دو تا تاپيك الكى درست كرده و ميگه كه اگه كدش رو بزنيد ١٠٠٠ پوينت در imodgame ميگيريد اما كار نمى كنه
                  من هم گول خوردم و كد ايشون رو زدم لطفا تاپيك رو پاك كنيد
                  لينك:http://www.i-phone.ir/forums/thread84977.html
                  لينك٢:http://www.i-phone.ir/forums/thread85021.html
                  دوست عزیز این جور مسایل را از طریق پست خلاف گزارش دهید.

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران عزیز.

بنده در پست http://www.i-phone.ir/forums/thread81112.html نظر سنجی در نظر گرفتم با عنوان تویئک های معرفی شده در این تاپیک رو تا چه میزان مفید و کارا میدونید اما متن پرسش رو نصفه نمایش میده و متاسفانه بنده امکان ویرایش ندارم....ممنون میشم رسیدگی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران عزیز.

بنده در پست http://www.i-phone.ir/forums/thread81112.html نظر سنجی در نظر گرفتم با عنوان تویئک های معرفی شده در این تاپیک رو تا چه میزان مفید و کارا میدونید اما متن پرسش رو نصفه نمایش میده و متاسفانه بنده امکان ویرایش ندارم....ممنون میشم رسیدگی کنید.
                      پيگيري ميشه دوست عزيز

نظر

• سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده وقتی با نام کاربریم میام داخل انجمن اون قسمت اخرین پست ها درست نمایش داده نمیشه.یعنی نشون میده ولی بروز نمیشه هر چقد هم reload کنم همینه.ولی وقتی از نام کاربریم خارج میشم و میام داخل انجمن همه چی بروز هست...
                        چیکار کنم درست شه؟؟
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• دوست عزیز انجمن هیچ مشکلی نداره، شما یک بار Cookie و Cache های مرورگر خودتون رو ریست کنید.

نظر

• میدونم
                            کردم.از مرورگر دیگه هم استفاده کردم...
                            ولی فک کنم اکانت من دس کاری شده.میشه یه کار کنم تمام تنظیمات اکاتم مثل اول شه و این درست شه؟؟؟
                            با سیستم دیگه هم چک کردم اینطور بود
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• یکی میشه توضیح بده من چرا از کاربر ارشد با 684 پست کاربر فعال شدم؟

نظر

• دوست عزیز بر اساس تصمیمات مدیران سایت، که مدتی است اعمال شده، کاربران بالای 1000 پست کاربر ارشد خواهند شد.

نظر

صبر کنید ..
                                X