اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• موضوع مورد طرح محدود به دو کاربر است که ظرف دو روز آینده حل و فصل میشود و برای بار سوم یادآور میشوم فقط پیگیری از طزیق پ خ باشد .تکرار این حرکت موجب برخورد مضائف به خصوص با کاربران غیر مرتبط با موضوع خواهد شد.

نظر

• در ضمن پیام خصوصی اسمش با خودشه - درست نیست اون رو در محیط عمومی به نمایش بگذارید
      میتونید با فوروارد کردن برای مدیران ارشد پیگیر ماجرا بشید

در این صورت من هم پیام خصصوصی که همین امروز جناب فاکس درونش من رو مورد لطفشون قرار دادن میومدم اینجا قرار میدادم

متاسفانه شما فکر کردید ما سکوت کردیم و سعی در رفع مشکل میکنیم یعنی مقصر هستیم و داریم کار خودمون رو لاپوشونوی میکنیم.

اما اینطور نیست و خیلی چیز ها هست که شما ها ازش خبر ندارید و همین کاربرانی که از ظهر انجمن رو بازیچه خودشون قرار دادند در صورتی که از اول به صورت قاطع باهاشون بخورد میشد این اتفاقات پیش نمیومد !

این بحث همینجا تموم میشه ...

f0x و rezashah عزیز جهت رفع مشکلتون به مدیر محترم paj پیام خصوصی بزنند و منتظر پاسخ باشند چون ما ربات نیستیم که سریعا پاسخ بدیم

نظر

• فکر کنم زبان همه ما فارسی باشه
        وقتی چند بار خواهش کردم لطفا بحث و دعوا رو تمام کنید فکر کنم به زبان شیرین فارسی گفتم
        میتونید تا ۲ روز دیگه بحث کنید و سعی کنید اینو اون رو بکوبید
        نتیجه ای نداره جز اینکه اگر کسی ۱ درصد بخواد کمک کنه رو پشیمون کنید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• این تاپیک تا بررسی وضعیت تعدادی از کاربران بسته میشه

نظر

• آقای رضا شاه :

نسبت مصطفی به این انجمن ، مثه گل هستش به گلدون !
            اصلاح کردم
            کجا باشه خوب نیست ؟
            فقط شما ناراحت نشی
            به همین انجمن. انجمن تخصصی آیفون . i-phone.ir
            چیه حالا انقد زیر سوال میبری
            به خاطر همینشه که اخطار میگیره و توقیف میشه
            خودشم میگه
            روزبه هم میگه
            الان به خودش اسکرین شات دادم از پستم خندید

حالا شما شدی داروغه محل ؟

مهم نیست دیگه. پستو ویرایش کردم
            دیشب یه پست طنزآمیز دادم فکر میکنم با نظر ادمین بداخلاق مغایر بود
            احمد گرفتی مارو چی بگم عاخه مقایسه میکنه دیگه
            بله به نکته ظریفی اشاره نمودید
            عرض شود کــــه .... D:
            دزد همه جا هست آقا رضا
            درِ این فروم تخته شه یه ملت بیکار میشن
            حیفه گناه دارن
            شما به جدیت اصرار میکنید که ۲۰۰ پست مفید شما پاک شد. آیا رفرنسی برای حرفتون دارید ؟ اینا منتخبی از ۱۰۰ پست اخیر شماست. ( غیر از ۱۱ پستی که امروز توی این تاپیک دادید. ) آیا وجود این پست ها ضروریه ؟ آیا پاک شدن این پست ها لازم نیست ؟ برای مثال از ۱۰۰ پست اخیر شما٬ حدود ۲۵ تاش پاک شد به همین دلیل که عرض کردم! مطمئن هستم اگر ادامه میدادم و به پست اول شما میرسیدم به همین ترتیب ۱/۴ تا ۱/۵ پست های شما مشابه همین پست هایی بود که پاک شد! آیا لازمه این حساسیت بر روی باقی ماندن این نوع پست ها ؟
            اگر باز هم فکر میکنید پستی به اشتباه پاک شده خب بگید فلان پست من که در رابطه با فلان توی فلان جا بود پاک شده٬ من مدیر وظیفه دارم چک کنم و نتیجه رو بهتون بگم ولی وقتی مبهم صحبت میکنید و در ادامه بحث به اینجا میرسه٬ واقعا فایدش چی هست ؟

آقای Hitman :

همونطور که روزبه بارها گفت٬ هندل کردن مدیرهای آزمایشی رو به ما بسپارید! چشم٬ ما میدونیم٬ این مدیرها تازه کار هستند٬ قطعا شما چند ماه پیش رو به خاطر میارید٬ موقعی که sinaaboozari و MrID هم همین تگ رو داشتند و همین بحث های مشابه رو اونجا داشتیم٬ بدیهی هست که در ابتدای مدیریت یک سری مشکلات باشه٬ ولی چرا هر دوره باید با جنگ و دعوا این مشکلات حل بشه ؟ شما مشکل میبینی٬ به بنده بگو٬ به آقای پژومند بگو٬ به روزبه بگو٬ پیام خصوصی بده بگو فلان جا به نظرم اشتباه شده٬ دیگه این چه طرز صحبت کردنه آخه ؟ مگه مدیرشدن حقوقی داره که شما اونها رو زیر سوال میبرید*؟ کمی حوصله کنید٬ اگر پستی پاک بشه٬ خیلی راحت در عرض ۲ ثانیه میتونه برگردونده بشه٬ اگه فکر میکنید اشتباهی شده٬ پیام خصوصی بدید٬ به شخص بنده! اگر پیگیری نشد٬ اونوقت بیاید داد و بیداد کنید!

آقای F0X :

جواب شما رو آقای پژومند خواهد داد!

----------------------------

متاسفانه بارها و بارها این جوابها داده شده و عجیب هست که باز هم شاهد این بحث ها هستیم. همه ما دوره ای در انجمن هستیم٬ شاید من فردا نباشم٬ وظیفه دارم کسی رو با مدیریت آشنا کنم که روزی مثل خود بنده اینجا کاربر بوده. و برای این آشنایی شاید گاهی اختلالاتی مثل این پیش بیاد. ما جنگ و دعوا نداریم٬ مشکل این هست که شما این قضایا رو شخصی میبنید که شاید هم همینطور باشه٬ ولی چرا باید دعوا کنیم ؟ آیا بنده رو یا باقی همکاران ارشد بنده رو قبول دارید به عنوان شخص بی طرف ؟ خب موضوع رو به من بگید٬ من پیگیری میکنم٬ یا مشکل از پست شماست٬ یا مشکل از قضاوت مدیر٬ اگر مشکل از قضاوت مدیر باشه٬ پست شما که مثلا پاک شده٬ بر میگرده٬ و اگه مشکل از پست شما بوده باشه٬ خب به شما توضیح داده میشه! به همین سادگی !

آقای پژومند پست تکمیلی و اختتامیه این بحث رو خواهد زد و بعد تاپیک باز خواهد شد.

نظر

• موضوع مطروحه از طریق پیام خصوصی با عزیزان درگیر تا حد امکان پیگیری و حل شد و مقرر گردید در صورت نیاز بحث صرفا از همان طریق دنبال گردد.
              -------------------------

از کلیه کاربران محترمی که این تاپیک را بازدید میکنند درخواست دارم به سه موضوع به صورت ویژه توجه کنند .
              ۱- این تاپیک به جهت ایجاد ارتباط با مدیریت ایجاد شده است . در تیم مدیریت بنده و چند مدیر دیگر به عنوان متولیان پاسخگویی به کاربران پاسخگوی مراجعین به این بخش هستیم و هیچ نیازی به پاسخ دادن افراد دیگر و به خصوص کاربران نیست .
              ۲- هر اظهار نظری بر له یا بر علیه کاربران سوال کننده در این تاپیک صرفا موجب اغتشاش در انجمن گشته و روند مدیریت انجمن را به مخاطره می اندازد . این تاپیک به جهت ایجاد ارتباط بهتر ایجاد شده ولی در صورتی که مشاهده شود اهداف مورد نظر تامین نمیشود حذف خواهد شد . لذا درخواست داریم حتی اگر با هر یک از پست های این تاپیک به هر شکلی اشفته شده اید از دادن پست در پاسخ به ان پرهیز کنید . مسئول پاسخگویی به اینجا فقط ما هستیم .
              ۳- از طرح موضوعاتی که صرفا به شخص شما ارتباط دارد پرهیز کنید . جای طرح و پیگیری این موضوعات پیام خصوصی است .

از این که مدتی این تاپیک در دسترس شما بزرگواران نیوده است عذر خواهی میکنیم .

مدیریت انجمن تخصصی ایفون

نظر

• تاپیک ارتباط با مدیران و بیان مشکلات

ImageUploadedByTapatalk1352696029.255957.jpg
                باسلام خدمت عزيزان
                جسارتا اين محدوديت يك دقيقه براي ويرايش كه درنظر گرفتيد باعث ايجاد اسپم و پست هاي پي درپي كاربران ميشه لطفا در صورت صلاح تغييراتي انجام دهيد

———————————————
                سازنده ترين كلمه "گذشت" است آن راتمرين كن

نظر

• با سلام خدمت شما سروران .
                  یه کاربر تازه اومد با اولین پستش یه تاپیک الکی ایجاد کرده ....
                  بدون اینکه به قوانین احترام بزاره .
                  به خودش زحمت نداده تو سایت بگرده و مشکل خودشو اونجا مطرح کنه .
                  من اومدم پست دادم که کاربر جدید شما به قوانین احترام نمیزارین و تاپیک الکی ایجاد کردین .
                  به جای سپاس از من پست منو حذف میکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  واقعا " !!!!!!!
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post781437

نظر

• delivery 4s har kari mikonam fal nemishe to cydia 2ta barname hast vali amal nemikone bade nasb

نظر

• نوشته اصلی توسط davod rezaeian نمایش پست ها
                      delivery 4s har kari mikonam fal nemishe to cydia 2ta barname hast vali amal nemikone bade nasb
                      با اجازه مديران:
                      دوست عزيز به انجمن خوش امديد.
                      به قوانين احترام گذاشته و فارسي تايپ كنيد.
                      شما بايد سوالتون رو توقسمت مربوطه بيان ميكرديد.
                      هنوز براي ايفون 4اس دليوري نيومده.
                      موفق باشيد.
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• با سلام. ببخشید اما من یه تاپیک برای فروش آیپاد تاچ گذاشتم که نیومد. گفتم شاید مشکل از اکانت من باشه که کاربر جدید...
                        با اکانت دیگه "mojtabahadi'' هم گذاشتم اما باز هم نیومد. لطفا این تاپیک را بررسی کنید. ممنون میشم

نظر

• شما کلا یه سر به قوانین بزن هم قوانین انجمن و هم قوانین بازارچه ! عکس های تاپیک شما از فرمتی که در بخش قوانین بازارچه اومده تبعیت نمیکنه.

تمام فعالیت شما توی این انجمن به بازارچه خلاصه شده* ! اینطوری شما نمیتونید تاپیک فروش داشته باشید.

راستی دوست عزیز ! طبق قوانین سایت شما این مورد رو به شدت نقض کردید:

از ساختن چند اکانت در انجمن آیفون پرهیز کنید. در صورت مشاهده اکانت های اضافی حذف شده و به اکانت اصلی تذکر داده خواهد شد.
                          حدس میزنم اکانت اصلی شما Miteridad باشه! لذا اکانت mojtabahadi تا پایان امروز توقیف خواهد شد.
                          ویرایش توسط oosin : https://i-phone.ir/forums/member/22-oosin در ساعت 28-11-2012, 01:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                            شما کلا یه سر به قوانین بزن هم قوانین انجمن و هم قوانین بازارچه ! عکس های تاپیک شما از فرمتی که در بخش قوانین بازارچه اومده تبعیت نمیکنه.

تمام فعالیت شما توی این انجمن به بازارچه خلاصه شده* ! اینطوری شما نمیتونید تاپیک فروش داشته باشید.

راستی دوست عزیز ! طبق قوانین سایت شما این مورد رو به شدت نقض کردید:

حدس میزنم اکانت اصلی شما Miteridad باشه! لذا اکانت mojtabahadi تا پایان امروز توقیف خواهد شد.
                            من اصلا نمیدونم فرمت عکس ها چه مشکلی داره و اصلا نمیدونم چه فرمتی باید باشه.
                            در ضمن mojtabahadi اکانت من نیست و برای دوستم هست که ازش خواستم برام این تاپیک رو بذاره. لطفا توقیف نکنید
                            و در آخر ، من خیلی دوست دارم که فعالیت در انجمن داشته باشم اما تاپیک هام هیچکدام تایید نمیشه. درباره این موضوع با دبیر تحریریه هم صحبت کرده ام.
                            شما تاپیک های منو تایید کنید خبر هایی تو سایتتون میفرستم که هیچ انجمنی به عمرش ندیده

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtabahadi نمایش پست ها
                              من اصلا نمیدونم فرمت عکس ها چه مشکلی داره و اصلا نمیدونم چه فرمتی باید باشه.
                              در ضمن mojtabahadi اکانت من نیست و برای دوستم هست که ازش خواستم برام این تاپیک رو بذاره. لطفا توقیف نکنید
                              و در آخر ، من خیلی دوست دارم که فعالیت در انجمن داشته باشم اما تاپیک هام هیچکدام تایید نمیشه. درباره این موضوع با دبیر تحریریه هم صحبت کرده ام.
                              شما تاپیک های منو تایید کنید خبر هایی تو سایتتون میفرستم که هیچ انجمنی به عمرش ندیده
                              قوانین بازارچه شفاف و رعایت آنها نیاز به دقت کافی و مطالعه دارد . روزانه چندین تاپیک که واجد شرایط قوانین هستند تایید میگردند و این خود نشان دهنده روشن بودن موضوع میباشد.
                              در خصوص اکانت دوم نیز موضوع از طریق پیام خصوصی دنبال شود.

نظر

• با سلام
                                امیدوارم یکی از مدیران سایت این پیام من رو بخونند
                                من حدود یک ماه هست که نمی تونم پیام خصوصی برای کسی ارسال کنم
                                هر چیزی که ارسال می کنم ولی باز هم پیامهای ارسال شده ی من صفر هستند!
                                آقا یه فکری برای ما بکنید لطفا

نظر

صبر کنید ..
                                X