اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون (www.unlocks.ir)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فقط می خواستم تشکر کنم باورم نمی شد که اینقدر سریع انلاک بشه.
    خیلی ممنون.

نظر

• سلام من از کجا بفهمم که گوشی 3gs unlock factory هست ؟
      البته الان unlock هست ولی نمیدونم نرم افزاری یا سخت افزاری !؟
      دلیل سوالم هم اینه چون میخوام به ورژن 6.1 آپش کنم نمی دونم به مشکل بر میخورم یا نه !؟
      http://www.imei.info/ تو این سایت هم که رفتم مشخصات رو میده ولی برای لاک بودن گوشی میگه باید 2 $ پول بدی :ی
      ویرایش توسط AnteL_1366 : https://i-phone.ir/forums/member/114765-antel_1366 در ساعت 13-02-2013, 12:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط AnteL_1366 نمایش پست ها
        سلام من از کجا بفهمم که گوشی 3gs unlock factory هست ؟
        البته الان unlock هست ولی نمیدونم نرم افزاری یا سخت افزاری !؟
        دلیل سوالم هم اینه چون میخوام به ورژن 6.1 آپش کنم نمی دونم به مشکل بر میخورم یا نه !؟
        از اینجا تعیین اپراتور لاک انلاک رو بخرید
        http://www.cydiastore.ir/unlock.html

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
          از اینجا تعیین اپراتور لاک انلاک رو بخرید
          iPhone Unlockfactory Service | سرویس آنلاک فکتوری رسمی و دائمی آیفون
          رفیق من فرستادم !
          تا کی جواب میدید ؟
          بعد اگه unlock باشه بدونه درد سر میتونیم ios6 رو روش نصب کنم و جیلبرکش کنم ؟

نظر

• شکایت

آقا خدا رو خوش میاد که سرویسی که مجانی هست 3 هزار تومان بابتش میگیرید ؟
            من اگه 1 دقیقه بیشتر صبر میکردم الکی 3 تومان پرداخت نمیکردم بابات چیزی که تو این سایت به صورت مجانی هست !

مدیریت: لینک به خارج از فروم حذف شد(خلاف قوانین سایت)

• Your device is sim-locked
            • Device name:iPhone 3GS 8Gb
            • Color:black
            • 1) India (Airtel, Vodafone)

این مشخصات گوشی من تو این سایت بود !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط antel_1366 نمایش پست ها
              آقا خدا رو خوش میاد که سرویسی که مجانی هست 3 هزار تومان بابتش میگیرید ؟
              من اگه 1 دقیقه بیشتر صبر میکردم الکی 3 تومان پرداخت نمیکردم بابات چیزی که تو این سایت به صورت مجانی هست !

مدیریت: لینک به خارج از فروم حذف شد(خلاف قوانین سایت)

• your device is sim-locked
              • device name:iphone 3gs 8gb
              • color:black
              • 1) india (airtel, vodafone)

این مشخصات گوشی من تو این سایت بود !!!!

آقای محترم در مورد چیزی که اطلاعات دقیق نداری اظهار نظر نکن. عمده مشتریان ما مغازه داران هستن. یعنی واقعا حالیشون نیست برن این سایت؟ سایتهایی از قبیل این زیاد هستن ولی اصلا گزارشی که ما فرستادیم رو چطور و با چه منطقی با این مقایسه کردید؟ پارت نامبر هیچ وقت مشخصات واقعی و لحظه ای آیفون رو نشون نمیده بلکه اون imei هستش که اینکارو میکنه. الان یه گوشی که لاک بوده و آنلاک شده رو بزن توی سایت ببین چه گزارشی میده !
              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

آقای محترم در مورد چیزی که اطلاعات دقیق نداری اظهار نظر نکن. عمده مشتریان ما مغازه داران هستن. یعنی واقعا حالیشون نیست برن این سایت؟ سایتهایی از قبیل این زیاد هستن ولی اصلا گزارشی که ما فرستادیم رو چطور و با چه منطقی با این مقایسه کردید؟ پارت نامبر هیچ وقت مشخصات واقعی و لحظه ای آیفون رو نشون نمیده بلکه اون imei هستش که اینکارو میکنه. الان یه گوشی که لاک بوده و آنلاک شده رو بزن توی سایت ببین چه گزارشی میده !
                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                باشه شما که از فرهنگ صحبت کردید ! بفرمایید گزارش گوشی من رو برام بفرستید ببینم با این سایت چقدر متفاوته !
                چرا اگه مشتری های شما ثابت هستند یا حداقل به کارتون ایمان دارند ؛ چرا پست من رو حذف کردید !؟
                من مشکلم از 3 هزار تومان نیست ! شما میتونید با اطلاع رسانی حداقل به عنوان سرویس مجانی این کار رو بکنید !
                این طوری اعتماد ها بیشتر میشه !
                نه اینکه من اولین بارمه تو این سایت با این اتفاق روبه رو میشم چه طور میتونم اعتماد کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط AnteL_1366 نمایش پست ها

باشه شما که از فرهنگ صحبت کردید ! بفرمایید گزارش گوشی من رو برام بفرستید ببینم با این سایت چقدر متفاوته !
                  چرا اگه مشتری های شما ثابت هستند یا حداقل به کارتون ایمان دارند ؛ چرا پست من رو حذف کردید !؟
                  من مشکلم از 3 هزار تومان نیست ! شما میتونید با اطلاع رسانی حداقل به عنوان سرویس مجانی این کار رو بکنید !
                  این طوری اعتماد ها بیشتر میشه !
                  نه اینکه من اولین بارمه تو این سایت با این اتفاق روبه رو میشم چه طور میتونم اعتماد کنم ؟
                  من پست شما رو حذف کردم؟ حالتون خوبه؟ شما فکر کنم کلا مبتدی هستید. در ضمن جهت اینکه اطلاعات عمومیت بالا بره یه سرچ بکن ببین تشخیص اپراتور و لاک/آنلاک چنده. کمتر از ۱ دلار که میشه ۴۰۰۰ تومن پیدا نمیشه. واقعا متاسفم واستون که ندانسته قضاوت میکنید
                  از مدیر تقاضا دارم پست های بیهوده که ربطی به این تاپیک نداره رو حذف کنن.
                  در ضمن پستای اسپم شماهم ریپورت کردم

نظر

من پست شما رو حذف کردم؟ حالتون خوبه؟ شما فکر کنم کلا مبتدی هستید. در ضمن جهت اینکه اطلاعات عمومیت بالا بره یه سرچ بکن ببین تشخیص اپراتور و لاک/آنلاک چنده. کمتر از ۱ دلار که میشه ۴۰۰۰ تومن پیدا نمیشه. واقعا متاسفم واستون که ندانسته قضاوت میکنید
                    از مدیر تقاضا دارم پست های بیهوده که ربطی به این تاپیک نداره رو حذف کنن.
                    در ضمن پستای اسپم شماهم ریپورت کردم
                    از روی تعداد پست هام معلومه ؛ بله مبتدیم !

MODEL: IPHONE 3GS 8GB BLACK
                    IMEI: 012762003162964
                    SERIAL: 85124RTEDG
                    CTN: 4086879021
                    iOS: 5.0.1
                    MAC Address: 040CCEFA0AD0
                    ICCID: 89981120000017896602
                    Last Restored: 2011-09-17
                    Network Unlocked: True
                    Activation Status: Yes
                    Activation Date: 2011-09-17
                    Original Carrier: India Aircel
                    Applied Policy Id: 292 - India Aircel
                    Next Policy Id: 292 - India Aircel
                    (PH) Telephone Technical Support: No phone support (Expired)
                    (HW) Repairs & Service Coverage: Out of Warranty (Expired)

این منظورش چیه ؟
                    unlock هست ؟
                    یعنی من الان IOS 6 رو بریزم بدونه مشکل نصب میشه ؟
                    جیلبرک میشه /

نظر

• با تشکر از پشتیبانی خوب و سریع شما
                      من این سرویس و خریدم و ظرف24 ساعت انلاک شد
                      ایفون4

نظر

• اقا من گوشیم 3gs هستش ومال اپراتور AT&T ومدت دوسال استفاده تو امریکاش هم تموم شده ولی لاک هستش میخواستم بپرسم هزینه آنلاکش چقدره؟ متشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mfbonjovi نمایش پست ها
                          اقا من گوشیم 3gs هستش ومال اپراتور AT&T ومدت دوسال استفاده تو امریکاش هم تموم شده ولی لاک هستش میخواستم بپرسم هزینه آنلاکش چقدره؟ متشکر
                          اگر بلاک نباشد می تونید سرویس مورد نظرتون رو از این لینک خریداری کنید: فروشگاه اینترنتی سیدیا استور

نظر

• بعد از واریز پول فقط باید imei گوشی رو به ایمیلی که بهتون میدن ارسال کنین همین

نظر

• نوشته اصلی توسط mfbonjovi
                              سلام دستگاه من بلاک نیست وقتی پول واریز کنم چه کاری باید بکنم تا انلاک بشه
                              وقتی پول واریز کردید، از شما ایمیل و imei میخواد، وارد میکنید و یک کار می کنید: صبر!
                              تا 24 ساعت دیگه ایمیل میاد که آنلاک شده، گوشی رو به آیتونز وصل می کنید، پیغام میده که آنلاک شده!

نظر

• گوشی 2g لاک دارم.به کی باید پیغام بدم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X